Uwaga na plagiatorów…

.

.

Sześć lat temu mój tekst opublikowany wcześniej u Piotrka Beina o tym, jaka agentura rządzi Polską, splagiatował były poseł Wrzodak, publikując go na neonie24 (wtedy jeszcze zwanym nowym ekranem) i przypisując go sobie. O mnie nie wspomniał ani słowem. Niechcąco pomógł mi wtedy zdemaskować plagiatora p.e. 1984, wrzucając u mnie na blogu w komentarzu rzekomy wrzodakowy tekst. Napisał tak (fragment):
.
” Wiem, że nie na temat. Polecam ten tekst, bo jest zgodny z diagnozą, którą postawiliśmy swego czasu w korespondencji. Sądzę, że z tekstem Zygmunta Wrzodaka powinno się zapoznać jak najwięcej Polaków (…).
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/25/bog-sie-rodzi/#comment-13305
.
W odpowiedzi wyjaśniłem mu, kto jest jego rzeczywistym autorem:
.
„(…)
Proszę porównać ów tekst z tym, co ja pisałem w styczniu tego roku, a co Piotr Bein opublikował na jego blogu (w środku dłuższego tekstu)…”
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/25/bog-sie-rodzi/#comment-13310
.
P.e.1984 przyznał mi rację:
.„Pan Wrzodak postąpił nieładnie nie podając źródła „swoich” przemyśleń (…)”.
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/25/bog-sie-rodzi/#comment-13311
.
Kolejnym plagiatem były dwie wypowiedzi byłego, już nieczynnego, radia Faktów i Mitów. Poinformował mnie o tym mój były admin techniczny, „Słowianin”, który słuchał tych audycji. Znał przy tym na pamięć moje teksty, gdyż wszystkie „korygował” (literówki i interpunkcje) . Przesłuchałem te audycje i była to prawda. Członek radiowej redakcji FiM, były klecha (Kotliński), demaskując kłamstwa kk przytoczył fragmenty dwóch moich tekstów, Pierwszy demaskował „polskość” żydo-katolicyzmu. Na blogu demaskowałem go tak:  – dla polskojęzycznych gorliwych katoliów katolicyzm to polskość. Ale dla włoskich gorliwych katolików katolicyzm to włoskość, dla hiszpańskich hiszpańskość, dla portugalskich portugalskość, dla brazylijskich brazylijskość a dla filipińskich filipińskość. Jak więc coś, co dla włoskich katolików jest włoskością, dla hiszpańskich hiszpańskością, dla portugalskich portugalskością itd. może być traktowane jako polskość. I Kotliński, zachowując tę samą kolejność przytoczonych przeze mnie katolickich „narodowości”, zacyfował to na falach FIM – w tej samej kolejności. Co nie mogło być tylko przypadkową zbieżnością a było po prostu plagiatem. Drugim plagiatem FiM było zdemaskowanie przeze mnie  bredni, jakoby Polacy od krztu Mieszka byli gorliwymi katolikami. Wyliczyłem na blogu wszystkie pogańskie bunty w piastowskim państwie i jak je pacyfikowano. Dodałem, że ostatni wielki bunt z czasów Bolesława II Zapomnianego spacyfikował kk połączonymi siłami niemiecko-czesko-ruskimi (Rusini wsparli renegata „odnowiciela” w pacyfikacji Mazowsza). No i były klecha słowo w słowo to przeczytał, „wykazując,” (za mną) że katolicką brednią propagandową jest to, jakoby Polacy od 966 roku byli gorliwymi katolikami. Przytoczył też za mną, że katolicyzm po buncie z 19038 roku mieszkańcom państwa piastowskiego narzucono brutalną siłą i przemocą. O mnie naturalnie nie wspomniał.
.
Następnym plagiatem było odczytanie w Krakowie (chyba w 2015) podczas obchodów Dnia Pamięci Ofiar kk przez jednego z organizatorów mojego poniższego tekstu:
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/12/06/ej-ty-ziemio-slowianska-ziemio-polska/
.
Przypadkowo trafiłem na yt na film z tamtych obchodów i natychmiast rozpoznałem mój tekst. W komentarzu pod filmem zapytałem, dlaczego czytacz tekstu nie podał mojego nazwiska jako autora, podszywając się pod jego autorstwo. Powiedział wszak, że przeczyta garść „jego rozważań”. Film zaraz potem skasowano.
.
A dzisiaj „przypadkowo” trafiłem na kolejnego plagiatora. Jest nim admin kanału M.K TV. O tym plagiacie poinformował mnie mój przyjaciel, prawosławny Piotr Bein. Napisał do mie: PILNE! potocki hasbarnik ukradł Ci pracę i zbiera szubrawca laury!
.
Potr nie bez przyczyny nazywa admina kanału M.K . TV potockim hasbarnikiem. Admin tego kanału yt do niedawna jesze propagował zawzięcie agenta Aarona Izraela Paza, chrabjego Potockiego jako patryjotę. Nie dostrzegał, kim chrabja jest:
.
https://opolczykpl.wordpress.com/2017/11/14/wielka-sciema-z-chrabja-potockim-i-wielka-lechia-nikodemowicza/

.
Tu na marginesie przytoczę dwa zdania z rozmowy (rzeczywistego) hrabiego Skrzyńskiego z Selmanem/Piłsudskim:
.
hrabia Skrzyński: Panie Naczelniku a co z gospodarką? – jakie macie pomysły, jakie macie propozycje.
Naczelnik Piłsudski: Gospodarka to przecież żydzi. Oddajmy im to. Oni się na tym znają!!!.
.
No i teraz wiadome jest, dlaczego w III Rzydopospolitej/Judeopolonii  panuje kult Selmana/Piłsuda. I dlaczego chrabja Potocki jest ślepym wyznawcą selmanowskiej konstytucyji i selmanowskiej sanacyjnej II RP: Gospodarka to przecież żydzi. Oddajmy im to. Oni się na tym znają!!!.

.
Tu wracam do tematu, czyli plagiatu…

Demaskując Karonia M. K. przywłaszczył sobie moją pracę. Ominął jedynie wstęp, w którym cytowałem komentarz od Mirka.
MK, zaczynając od akapitu:
.
„Chciał więc Karoń zdyskredytować Słowiańszczyznę wygadując brednie o uprawianym jakoby przez pogańskich Słowian niewolnictwie. (…)”
https://opolczykpl.wordpress.com/2018/11/19/slowianszczyzna-a-niewolnictwo-brednie-katolickiego-propagandysty-karonia/
.

bezczelnie, z minimalnymi zmianami zrżyna mój tekst. Każdy może to sprawdzić słuchając go od minuty 4:00.
i patrząc jednocześnie na mój tekst.

.
Piotrek Bein błyskawicznie, jeszcze przede mną, zareagował na ten plagiat:
.
W międzyczasie moj internetowy znajomy i sojusznik, „PolakSłowianin” u Króla poinformował  o moim tekście:
Brawo Marcin Słowiański Bracie, to bardzo ważne, że przytoczyłeś tekst Opolczyka (Andrzej Szubert) https://opolczykpl.wordpress.com/2018/11/19/slowianszczyzna-a-niewolnictwo-brednie-katolickiego-propagandysty-karonia/ który odpowiedział temu propagandziście na te oszczerstwa w stosunku do Naszych Przodków. Wielu ludzi nie dotarłoby do tego tekstu, a dzięki Tobie pójdzie on w świat.
.

A po nim „united united” napisał u M.K.
.

Do pana Karonia: Do piet pan nie dorastasz panu Szubertowi (Opolczyk). Dzieki Marcin, ze to przetoczyles z opolczyka jego strona to nieocenione zrodlo wiedzy o Slowianszczyznie. (…)
.
Niestety obaj nie zauważają chamskiego  plagiatu. MK przywłaszył sobie mój test, przedstawiając go  jako swoj własny. A na to nie ma mojej zgody. Nie mam nic przeciwko temu, by moje teksty były dalej publikowana na różnych  stronach i forach. A że są publilkowane i cytowane – o tym wiem. Ale mam pełne prawo do ich autorstwa. I dlatego nie pozwolę, aby ktokolwiek, a zwłaszcza piewca chrabjego Potociego podszywał się pode mnie.
 
I tylko dlatego opublikowałem ten tekst.
.
.
opolczyk
.
.