Krzysztof Kornatowicz walczy – ciąg dalszy…

.

.

We  wrześniu br zamieściłem wystąpienie Krzysztofa Kornatowicza na yt:
.
https://opolczykpl.wordpress.com/2018/09/21/krzysztof-kornatowicz-ma-glos/
.
Inne jego wystąpienia dostępne są tu:
https://www.youtube.com/channel/UCsWMWJQ2_cHkol3gqBTOiRw/videos
.
Zamieszczam kolejne jego wystąpienie (zablokowane w Kanadzie i usraelu):
.

.
Kornat opowiada m.in o procesie, którego fragment został sfilmowany przez „czerwonego korsarza”:
.

.
Niestety zainteresowanie procesem Kornata jest praktycznie zerowe. Choć ma on rację – gdyby budynek sądu otoczyły wielotysięczne tłumy, najprawdopodobniej postawa sądu uległaby zmianie. Tyle, że nie tylko sądy powinny zostać przez Polaków otoczone wielotysięcznymi tłumami. Piszę o tym od lat – tylko milionowe rzesze na ulicach o urządzone przez nie bezterminowe blokady knessejmu, siedziby żondu, ministerstw, banków, urzędów wojewódzkich i wszelkich instytucji państwowych okupanta mogą na nim wymusić zmianę antypolskiej polityki władz Judeopolonii. Niestety jest to obecnie marzenie ściętej głowy.
.
Niemniej trzymam kciuki za Krzysztofa Kornatowicza…
.
Tu jeszcze pewna uwaga – być może niektórych zniechęci to, że Kornat pod koniec wystąpienia zwrócił się o wpłaty na jego konto, oferując za to jego (b. ładne) wyroby ceramiczne. Ale nie zapominajmy, że jest on niszczonym finansowo mikroprzedsiębiorcą i żyć z czegoś musi. Ponadto admini wielu kanałów yt także głośno zabiegają o wpłaty na ich konto. Tyle że poza głoszonymi przez nich najczęściej bredniami i dezinformacjami nie oferują wpłacającym nic. Kornat natomiast oferuje piękne koniki szachowe.
.
Na koniec, wracając jeszcze do braku zainteresowania procesem Kornata, przytoczę fragment otrzymanego niedawno od innej osoby maila:
.
Zgadza sie masz racje,ale nie wiem co sie stalo z Polakami teraz, czyzby ten kraj zwariowal.
Tak dzielnie walczono z ,,komuna” a teraz pedaly w czarnych kieckach trzymaja ich za morde
I nikt nawet nie pisnie, jak to sie stalo ja nie znaju.
.
No cóż – były czasy, że Polaków żydo-katolicki kler pchał do walki – w obronie nadjordańskiej wiary. Także do walki z „komuną”. A wcześniej np. do wojny z Rosją:
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/07/papiestwo-i-narodziny-nienawisci-polsko-rosyjskiej/.
.
I do odsieczy wiedeńskiej, za którą arcykatolicka Austria wiek później jako katolickie „bóg zapłać” odpłaciła udziałem w rozbiorach. A jeszcze wieki wcześniej pod Warnę, gdzie naiwny Warneńczyk, oszukany przez papiestwo, z podpuszczenia legata papieskiego Juliana Cesariniego, zerwał rozejm z Turcją i ruszył „na Turka” z nadzieją otrzymania obiecanego przez legata militarnego wsparcia. Oszukany i zdradzony przez papiestwo poległ pod Warną. Razem z nim zginęło wielu polskich rycerzy wykorzystanych do tamtej żydo-katolickiej „krucjaty”. Albo taka „konfederacja barska”, do której  duchowym podżegaczem był karmelita Jandołowicz:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Jando%C5%82owicz
.
Uznana przez katolactwo za patriotyczny zryw była konfederacja barska gigantycznym tumultem religijnym wymierzonym przeciwko równouprawnieniu dla protestantów i prawosławnych. Efekt – zniszczony kraj, dziesiątki tysięcy ofiar i I rozbiór.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Konfederacja_barska#Skutki
.
Ale nie tylko kler pchał Polaków do walk i wojen nie mających nic wspólnego z polską racją stanu. Pchali ich do walk obcy. Powstanie styczniowe było właśnie robotą obcych:
https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/08/24/zydzi-powstanie-styczniowe-antypolski-wymiar/
.
Wcześniejsze listopadowe też. Jego wybuch zablokował wymarsz rosyjskich wojsk mających interweniować w Niderlandach.
http://www.historycy.org/index.php?showtopic=57936
.
A do walki z komuną pchały Polaków zarówno kler, jak i żydowskie wtyki w opozycji (prawie cała wierchuszka ówczesnej opozycji była żydowska). To za ich sprawą Polacy masowo wstępowali do żydo-watykańskiegp konia trojańskiego –  Solidurności – (ja niestety też) i dzielnie walczyli z komuną. Niestety nie wiedziałem wtedy, że jest to realizacja żydowskiego planu wyrwania Polski z Bloku Wschodniego, co miało go rozwalić, a Polskę miało wydać w żydowskie i żydo-banksterskie łapy.
.

.

Obecnie mniej więcej połowa Polaków pogrążona jest w politycznej apatii. Natomiast ogromna większość drugiej połowy (bydełka wyborczego) ogłupiana i skłócana jest przez agenturę okupanta – POPiS i jego odpryski i klony. Media od rebe Rydzyka po Szechtera/Michnika Polaków ogłupiają i skłócają, zaganiając ich na fałszywe barykady.
.
.
O obronie rzeczywistej polskiej racji stanu w tych środowiskach nie ma mowy. Co gorsza – nisza planktonu politycznego złożonego z grupek i środowisk „antysystemowych” jest jeszcze bardziej rozbita i skłócona. I także ciągle walczy na fałszywych barykadach. A część z nich, owych samozwańczych turbokatolickich „narodofcuf” na pierwszym miejscu stawia żydogenną wiarę niż walkę o polską rację stanu.
.
.

.
.

I stąd jest jak jest…

.
.
opolczyk
.