Opary absurdu i demagogii – Narodowy Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych

.

.

W zasadzie nie ma się czemu dziwić, że to w czasach rządów PiSraela knessejm uchwalił takie „święto”.
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Nowe-swieto-panstwowe.-19-pazdziernika-Narodowym-Dniem-Pamieci-Duchownych-Niezlomnych.
.
Bardziej zastanawiać powinno – dlaczego tylko 39 knessejmowiczów było przeciw (a 21 wstrzymało się od głosu). „Za” było 356 – co pokazuje, że rzekomo walczący z PISraelem POsrael także w większości poparł ten turbokatolicki projekt będący kontynuacją fałszywej barykady „obrony wiary” .
.
Zapyta ktoś – a po co okupantowi fałszywa barykada obrony wiary? Dobrą odpowiedź dał kiedyś Jomo Kenyatta, prezydent Kenii:
.

.
Barykada ta jest po to, aby durne Polaczki „walczyli o wiarę”, podczas gdy za plecami, po cichu, w tym samym czasie są metodycznie i planowo ze wszystkiego wywłaszczani. Tyle że nie przez „misjonarzy” a ich starszych braci w wierze. „Misjonarze”, czyli polskojęzyczny kler, ale i PiSrael oraz POsrael pełnią rolę zaganiacza Polaków na tę fałszywą barykadę
.
Wprowadzanie owego „święta” akurat teraz, gdy nadal jeszcze trwa „trzęsienie ziemi” wywołane filmem Wojka Smarzowskiego „Kler” jedynie zaostrzy atmosferę sporów i dyskusji na temat roli kk w dziejach Polski. Na utrzymywanej od lat przez okupanta fałszywej barykadzie „obrony wiary” znów zaroją się gromady jej i kk obrońców.
.
A może by tak jeszcze wprowadzić:
.
– Narodowy Dzień Pamięci Bohaterów Niezłomnych Tłumiących Bunty Antykościelne U Zarania Państwa Polskiego.
Wszak tych buntów było kilka (1005 – bunt na Pomorzu zakończony wypędzeniem biskupa; bunty w państwie piastowskim w latach 1022, 1025, 1030-1032, 1034-1038. Podczas tego ostatniego w jego kulminacyjnym momencie w 1038 roku instytucja kk została kompletnie rozbita i unicestwiona). Wszystkie te bunty krwawo i brutalnie tłumiono, siłą narzucając mieszkańcom ponownie żydo-katolicyzm i poddaństwo. Dzięki katolickim pacyfikatorom buntów państwoPiastów/Polska pozostała przybitą do rzymskiej szubienicy i przykutą łańcuchem do żydo-katolickiego Rzymu łacińską prowincją kościelną.
.
– Narodowy Dzień Pamięci Sióstr Zakonnych W Cnocie Niezłomnych – wprawdzie malał przez to przyrost naturalny, ale rosła chwała hebrajskiego boga i kościoła.

.

– Narodowy Dzień Pamięci Polskich/Piastowskich Niezłomnych Uczestników Wypraw Krzyżowych i Krucjat – także przeciwko pogańskim Słowianom, podczas których zbożnie mordując najbardziej opornych, zniewalano pozostałych przy życiu, oddając kościołowi pieczę nad ich duszami i i ściąganymi z nich daninami.
.
– Narodowy Dzień Pamięci Niezłomnych Wierzących – np tych, którzy cierpiąc na marskość wątroby nadal chleją wódę zasilając w ten sposób budżet państwowy, z którego kk czepie pełnymi garśćmi.
.

.

.
Ten kolejny katodebilny pomysł skwituję tak – przyjdzie czas, że te wszystkie katodebilne święta będą polikwidowane. Jedynym obowiązującym świętem związanym z kk będzie Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Kościoła Katolickiwego i Krystianizacji.

.
https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2018/04/13/dzien-pamieci-ofiar-kosciola-katolickiego-i-chrystianizacji-slowian/
.
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/04/28/dzien-pamieci-ofiar-chrystianizacji-slowian-a-katodebilne-owieczki-podnosza-ich-durne-lby-i-becza-wnieboglosy/
.
http://racjaslowianska.pl/2015/03/17/dzien-pamieci-ofiar-kosciola-katolickiego-2/
.
https://www.facebook.com/events/624091181025217/

.
.
opolczyk
.
.