Krzysztof Kornatowicz ma głos…

.

.

(Wpis o tematyce czysto polityczno-społecznej – opolczyk)
.

Prezentuję pierwsze samodzielne wystąpienie Krzysztofa Kornatowicza. Jest wprawdzie b. długie, a ja sugerowałem mu, by kręcił krótsze odcinki, niemniej uważam, że warto go wysłuchać. Kolejne jego wystąpienia, co obiecał, będą już znacznie krótsze.

.

.
Ta pierwsza jego prelekcja poświęcona jest konstytucji. „Kornat”, jak go z sympatią nazywam, przytacza szereg paragrafów ze stolzmanowskiej konstytucji, które same w sobie są jak najbardziej słuszne, prospołeczne, proobywatelskie i mające służyć Polakom i ochronie ich praw. Niestety, co jest trzonem jego wypowiedzi, okupant łamie te wszystkie konstytucyjne prawa. Przestrzega tylko te szkodliwe dla Polaków, np poddanie Polski instytucjom międzynarodiwym i uznanie wyższości ich ustaw nad konstytucją. Przestrzega też podrzędne ustawy, które łamią elementarne konstytucyjne prawa obywatelskie, przy kompletnej indolencji tzw. „Trybunału Konstytucyjnego”, który powinien tysiące ustaw okupanta zakwestionować jako niezgodne z konstytucją. A tego nie czyni.
Wiele czasu poświęcił też „Kornat” sądownictwu, które także łamie elementarne i podstawowe prawa gwarantowane nam w konstytucji, a których sądy powinny bronić.
W filmie widać migawki z różnych demonstracji organizowanych przez agenturę okupanta rzekomo w obronie konstytucji. Jak widać w tych migawkach, owi „obrońcy” konstytucji nie mają najmniejszego pojęcia o niej, choć jej „bronią”. Cała ta mega-zadyma jest kolejną fałszywą barykadą, na którą zapędza się bydełko wyborcze POsraelitów i PiSraelitów, aby walczyło ze sobą. A Polskę w tym czasie okupant nadal spokojnie ograbia, a Polaków, także tych użytecznych idiotów z fałszywej barykady, nadal zniewala.
.
Krzysztof Kornatowiecz nie jest oratorem i sam to przyznaje. Jest człowiekiem czynu a nie gadaczem, jak Michalkiewicz, Branun, Międlar, Sumliński czy uliczny drzyjmorda aktor Olszański. Ale jest od nich znacznie bardziej autentyczny. Czy uda mu się zorganizować silny ruch, który wymusi na okupancie zmianę – wątpię. Niemniej na tyle go znam, że mogę zapewnić, iż ma on czyste i dobre intencje – chce Polski sprawiedliwej, wolnej i dobrze przez Polaków i dla Polaków rządzonej. W tym zakresie udzielam mu całkowitego poparcia.

.

Kornat – ruszamy na wojnę z „ludożercami”. Na mnie możesz liczyć!
.
.
opolczyk

.

.

Reklamy

1 komentarz do “Krzysztof Kornatowicz ma głos…

  1. Pingback: Krzysztof Kornatowicz ma głos… | Biologiczno-Historyczna Socjologia Krytyczna

Możliwość komentowania jest wyłączona.