Rusza proces Mateusza Piskorskiego…

.

.

.

18 lipca (środa) o godzinie 14.00 odbędzie się pierwsza właściwa rozprawa Mateusza Piskorskiego (na 100% będzie na niej obecny!), ale tym razem w sądzie na Solidarności 127, sala 130c. Jest potwierdzone, że Mateusz na niej będzie, dlatego wysyłajcie komu
możecie, niech widzi nas jak najwięcej.
.
Zabierzcie kamery i inne środki do rejestrowania obrazu i dźwięku, Mateusz będzie chciał nam coś przekazać.
.
Pozdrawiam i do zobaczenia pod salą (bądźmy pół godziny wcześniej)
.

.

.
***************************************************************
.
Aresztowanie i bezprawne przetrzymywanie Mateusza Piskorskiego od ponad dwóch lat w areszcie pokazuje czym są „żondy” Prawa i Sprawiedliwościjest to zwykłe bezprawie. Przy czym nie uważam, jak wielu obserwatorów politycznych, że prokuratura i ABW są tak nieudolne, iż nie potrafiły sfabrykować przez ponad dwa lata „dowodów” przeciwko Mateuszowi Piskorskiemu. Gdyby chciały, sfabrykowałyby je już w maju 2016. Uwięzienie M. Piskorskiego i trzymanie go w areszcie przez ponad dwa lata bez jakichkolwiek „dowodów” popełnienia przestępstwa było swoistym pokazem „siły” PiSraelitów – możemy zamknąć i trzymać bezterminowo i bez jakichkolwiek dowodów „winy” każdego, kto nam się nie podoba. A nasze prokuratury i sądy – czyli tak zwany „wymiar sprawiedliwości” – posłusznie zrobią co im każemy. Myślę też, że M. Piskorskiego nadal by trzymano w areszcie bez przedstawiania dintojrze (tzw. „sądowi”) jakichkolwiek dowodów jego „winy”. Niestety szyki PiSraelitom popsuła grupa robocza ONZ do spraw arbitralnych zatrzymań, która zaapelowała w maju br. do agentury rządzącej z łaski Izraela Judeopolonią o zwolnienie Mateusza Piskorskiego i zakończenie w jego sprawie ślectfa. PiSraelici byli w stanie ignorować apele Moskwy i Radia Sputnik, ale ONZ dla tych pętaków to już zbyt duży kaliber. I dlatego szybko agenturalna prokuratorka upichciła akt oskarżenia i sprawę przekazała dintojrze.
Teraz PiSrael może wobec ONZ twierdzić, że nie zatrzymał Piskorskiego arbitralnie i bezpodstawnie.
.
Bez względu na to, jak długo potrwa proces Mateusza Piskorskiego i jaki wyrok zapadnie, jedno jest pewne – dokąd siedzi on w więzieniu, dokąd agentura okupanta bezprawnie robi z nim co chce, dotąd żaden uczciwy i kochający ojczyznę Polak nie może czuć się w Judeopolonii bezpiecznie.
.
Pamiętaj – los Mateusza Piskorskiego może spotkać i ciebie – jeśli otwarcie i głośno będziesz upominał się o dobro Polski.
.
.
opolczyk
.
.
O bezprawiu dotykającym Mateusza Piskorskiego pisałem już parokrotnie:
.
Reklamy