Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej na celowniku okupanta…

.

.

Oświadczenie WPS
.
Atak syjonistów na portal WPS z pomocą Prokuratury i Policji
.
Informujemy, że w piątek 8 czerwca 2018 r. na podstawie postanowienia prokuratora Macieja Młynarczyka , funkcjonariusza Prokuratury Warszawa- Praga Północ prowadzącego ” postępowanie przygotowawcze” – tajemnicą na razie jest, która syjonistyczna organizacja złożyła ” zawiadomienie” – Prokuratura wysłała „siły policyjne” wraz ze wsparciem bieglych informatyków do prywatnych mieszkań zamieszkałych przez Pawła Zieminskiego i Dariusza Kosiura w celu zajecia sprzętu elektronicznego ( telefony, komputery, laptopy, tablety), co ponoć było konieczne do ustalenia : kto umieścił na portalu WPS artykuły o treściach, których zapewne ” nie akceptują” syjoniści  wydający dyspozycje organom państwa polskiego.
.
Jak wiecie wszystkie teksty unieszczane na stronie WPS mają autora podpisanego pod tekstem lub odsyłają do źródła. Zatem nie ma trudności, aby stwierdzić, kto jest autorem, albo kto umieszcza dany tekst.
.
Wkrótce więcej wiadomości.
.
Paweł Ziemiński
.
P.S. Chwilowo kontakt z nami może być utrudniony bądź ” ryzykowny wobec „czasowego” rozporządzania” naszym mieniem i własnością intelektualną przez tzw. organa sprawiedliwości państwowej, będące w dyspozycji….? no właśnie kogo?…bo na pewno nie Polaków!
.
Za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/06/09/atak-syjonistow-na-portal-wps-z-pomoca-prokuratury-i-policji/

.
.
Wcześniej pocztą elektroniczną Paweł Ziemiński rozesłał obszerniejszą informację o tym bezprawnym zajściu:

.

Szanowni Państwo,

.
informuję, że dzisiaj 8.06.2018 r., ok. godz 6:15 zjawili się u mnie, w miejscu zamieszkania w Łodzi, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łodzi wręczając mi Postanowienie o zażądaniu wydania rzeczy i przeszukaniu, podpisane przez  prokuratora rejonowego Warszawa- Praga Północ, Macieja Młynarczyka, prowadzącego postępowanie o syg. PR 4 Ds.624.2018 o czyny z art. 256 par.1 kk i art.257 i na podstawie art.93 par.3 kpk. art 217 kpk, art.219 par.1 i 2 kpk oraz art.220 par 1 kpk. 
.
Zażądali wydania użytkowanych przeze mnie aparatow telefonicznych, tabletów i komputerów- w celu sporządzenia kopii binarnych lub odczytu danych, niezbędnych( ich zdaniem- PZ) do ustalenia, kto w dniach 24 stycznia 2018r., 2 marca 2018 r. i 1 maja 2018 opublikował w serwisie internetowym  pod adresem URL wiernipolsce1.wordpress.com teksty pod tytułem ” Musimy walczyć z syjonizmem, a nie z faszyzmem i nacjonalizmem”, ” Syjonisci strwożeni nacjonalizmem i faszyzmem”, ” Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów” i ” Minął 1 Maja…”- wraz z towarzyszacymi im grafikami.
.
Zarekwirowano przy tej okazji także sprzęt elektroniczny należący do mojej córki pomimo, że informowałem o tym, że stanowi jej własność łacznie z danymi. Odmówiłem składania zeznań, czy wyjaśnień do protokołu, gdyź takie prawo mi przysługuje, a szczególnie wobec naruszenia miru domowego, najścia rozbójniczego i przywłaszczenia sobie rzeczy cudzych, nie stanowiących mojej własności, a ponadto faktu, iż w pouczeniu pod Postanowieniem widnieje klauzula o zażaleniu w terminie 7 dni na treść Postanowienia, a zatem i na będące jego skutkim czynności.
.
W związku z tym, że wszystkie przytoczone w Postanowieniu artykuły na stronie wiernipolsce1.wordpress.com miały podpis ich autora, sugestia, że podstawą zajęcia mienia i przeszukania jest ustalenie kto opublikował materiały mające swego autora, a także wobec konstytucyjnej wolności do głoszenia poglądów – jest kpiną, gdyż taką informację można było zasięgnąć wprost u autora lub administratora serwisu. 
.
Zabór mienia i przeszukiwanie mieszkania prywatnego( zresztą stanowiącego własność mojej córki pod jej nieobecność i bez jej zgody oraz powiadomienia) jest praktyką państwa totalitarnego, bezprawiem i terroryzmem prawniczo- policyjnym wobec działaczy politycznych oraz niezależnych publicystów i dziennikarzy politycznych.
.
dr Paweł Ziemiński
.
Administrator portalu
.
Prezes stowarzyszenia
Wierni Polsce Suwerennej
.
Wiceprezes stowarzyszenia
Bastion Dialogu
.
Przewodniczący partii
Polska Patriotyczna
.
P.S. 
Powyższe informacje proszę publikować na wszystkich administrowanych przez Państwo portalach, serwisach społecznosciowych i materialach prasowych, w kraju i za granicą.
.


.

.
***************************************
.
.
Tego, że okupant uderzy kiedyś w WPS, należało się spodziewać. Było oczywiste, że nie będzie tolerował tego, co publikuje WPS. Obecnie jest ku temu wyjątkowo sprzyjający moment – żydowska nagonka propagandowa na Polskę i Polaków idzie pełną parą. Gra jest warta świeczki – chodzi o wyłudzenie przez „Przedsiębiorstwo Holokaust” od Polski 300 miliardów dolarów. Zamorski oddział Knessetu – kongres usraela – posłusznie i pokornie uchwalił odnośną ustawę (447), a ultrasyjonista Trampek (który szczycił się, że jego córka urodzi mu żydowskiego wnuka) podpisał ją, choć gwałci ona prawo międzynarodowe, prawo obowiązujące w samym usraelu i w Polin/Judeopolonii. Polska atakowana była także wściekle przez rząd Izraela, prasę izraelską (także tę zachodnią, „międzynarodową”, podległą pod Grupę Bilderberg i Telawiw), a nad Wisłą u steru okupacyjnej agenturalnej władzy siedzi najbardziej prożydowska i proizraelska agenturalna partia – PiSrael. Czyż może być lepszy moment do rozprawy z takimi „antysemitami” jak WPS?
Zarzuca się im propagowanie faszyzmu i mowę nienawiści:
.
Oraz publiczną zniewagę ze względu na (etniczne) pochodzenie:
.
A przecież oni nie propagowali faszyzmu a wręcz przeciwnie – potępiali i demaskowali faszystowski system okupacyjny narzucony Polsce na fali tzw. „transformacji”. Demaskowali też mowę nienawiści, jaką wpływowe, opiniotwórcze środowiska żydowskie używają przeciwko nam, Polakom, aby nas skruszyć i wyłudzić od nas dodatkowe 300 miliardów. I to nie WPS publicznie znieważała kogokolwiek ze względu na pochodzenie – to nas, Polaków, wpływowe środowiska żydowskie znieważają insynuacjami, jakoby Polacy byli obok III Rzeszy współodpowiedzialni za „haggadę o 6 milionach”. To ich powinna prokuratura ścigać i nasyłać na nich policję. Ale jako że prokuratura i policja podlega pod nich, pod okupanta, dlatego ściga i gnębi tych Polaków, którzy stawiają opór.
.
Powie ktoś – należy powoływać się na ONZ-owskie deklaracje praw człowieka, na prawo do wolności słowa, na konstytucję itp. Niestety wszystkie te bumagi w warunkach naszego okupowanego kraju to zwykła makulatura lub co najwyżej literatura science fiction. Liczą się paragrafy o „mowie nienawiści” wprowadzone po to, aby nas kneblować. I jeśli się bronimy przeciwko ich mowie nienawiści – to łamiemy prawo. Im naturalnie wolno to robić – ostatecznie w faszyzmie zawsze byli równi, równiejsi i najrówniejsi (w warunkach Polin równi to Polacy, równiejsi – szabas-goje służący okupantowi, a najrówniejsi to żydowskie instytucje do ograbiania i zniewalanioa Polaków). No i tym najrówniejszym wolno wszystko. Nam niestety nie…
.
Nie wiem jaki będzie epilog ataku na WPS. Ale choć nie we wszystkim było i jest mi z nimi po drodze – wyrażam swoją pełną solidarność ze Stowarzyszeniem Wierni Polsce Suwerennej!
.
Na pohybel okupantowi Polski!
.
.
opolczyk
.
.
PS
Dariusza Kosiura przesłuchiwała już w tej sprawie  prokuratura, natomiast drugi zarzucany WPS „czyn” z artykułu 257 KK jest także i w moim akcie oskarżenia. Tyle że ja rzekomo publicznie znieważyłem nie za etniczne pochodzenie, jak WPS, a za przynależność religijną.
.
Reklamy