Panie Prezydencie Putin – gratuluję

.

.

Blog Polski gratuluje Prezydentowi Federacji Rosyjskiej, Władimirowi Władimirowiczowi Putinowi zwycięstwa w wyborach prezydenckich.
.
Wyniki I tury: na prezydenta Putina oddano 76,67 % głosów. Frekwencja wyniosła 67,4 %. II tury nie będzie. Władimir Putin jest ponownie prezydentem Federacji Rosyjskiej.
.
Gdy w roku 2000 po okresie jelcynowskiej smuty Władimir Putin został wyznaczonym przez niego, a raczej przez rządzącego wówczas Kremlem żydowskiego oligarchę Bieriezowskiego prezydentem, Federacja Rosyjska była bankrutem, gospodarka była w stanie upadku, a ludność, zwłaszcza zimą, tysiącami marła z głodu i zimna. Budżet państwa był katastrofalnie zadłużony, bogactwa naturalne rozszabrowane zostały przez obcych, armia była w rozsypce. Jeszcze kilka lat podobnego chaosu doprowadziłoby Rosję do całkowitego upadku. Władimir Putin stanął przed ogromem problemów. Zadanie jakie go czekało było prawie niewykonalne. A jednak w ciągu kilkunastu lat z upadłego bankruta prezydent Putin uczynił z Rosji ponownie światowe mocarstwo, z którym liczyć muszą się osaczające go bandyckie NATO, USrael i jewrounia.

Rosja ponownie stanęła na drodze do realizacji banksterskiego NWO, przez co od przyłączenia Krymu do Macierzy na fali sfinansowanego przez USrael jewromajdanu kijowskiego bandycki banksterski zachód obłożył ją uciążliwymi sankcjami. Mimo nich gospodarka rosyjska nie załamała się, a nawet zyskała szansę na szybszy samodzielny rozwój. I choć sankcje zachodu były dla gospodarki rosyjskiej uciążliwe, poparcie jakim cieszy się prezydent Putin w Rosji nie zmalało, co wywołuje wściekłość zachodu i sponsorowanej przezeń tzw. „demokratycznej opozycji” w Rosji.

Mimo różnych problemów wewnętrznych, gospodarczych i społecznych w tym ogromnym, wielonarodowym i wielowyznaniowym państwie, oraz na przekór wściekłej nagonce na niego, trwającej od lat na zachodzie, Rosja dzisiaj jest całkiem innym państwem niż to, jakie Władimir Putin w roku 2000 w spadku po Bieriezowskim, Chodorkowskim i podobnym im szabrownikom otrzymał do kierowania nim od pijanicy Jelcyna. Jako przykład mogę podać 20-krotny wzrost siły nabywczej przeciętnej pensji przeciętnego Rosjanina. Oznacza to, że przeciętny Rosjanin może nabyć dzisiaj za przeciętną miesięczną pensję 20 razy więcej towarów czy usług, niż mogł zrobić to u schyłku jelcynowskiej smuty. W tym samym czasie na całym zachodzie wartość siły nabywczej przeciętnej pensji przeciętnego mieszkańca zachodu zmalała. Nie mniej ważną zasługą rządów prezydenta Putina było przywrócenie Rosjanom poczucia dumy narodowej. Przeciętny Rosjanin znów jest dumny z Rosji i z tego, że jest Rosjaninem. Za czasów Jelcyna poczucie dumy z Rosji zanikło z powodów katastrofalnego osłabienia znaczenia Rosji na arenie międzynarodowej, upadku gospodarki, oraz powszechnej nędzy. Dzisiaj na szczęście jest już inaczej. Zdecydowana większość mieszkańców Federacji Rosyjskiej najlepiej wie, ile Władimir Putin zrobił dla nich i dla Rosji – i dlatego zagłosowała na niego.
.

Brawo mieszkańcy Federacji Rosyjskiej! Okazaliście daleko idącą mądrość i rozsądek!
.

Brawo Panie Prezydencie, Władimirze Władimirowiczu Putin!
.

Wielu Polaków cieszy się ze zwycięstwa prezydenta Putina! Także wielu mieszkańców banksterskiego zachodu – przeciwników bandyckiego NATO i USraela! Dla przykładu podaję kilka komentarzy z niemieckiego portalu Russia Today:
https://deutsch.rt.com/russland/66802-praesidentschaftswahl-in-russland-2018/
.
Ich gebe meine imaginäre Stimme dem amtierenden Präsidenten. Momentan halte ich Putin mit großem Abstand für den einzigen Kandidaten, der in der Lage ist, die Verrückten dieser Welt und die Kriegstreiber, was meistenfalls auf dasselbe hinausläuft, in Schach zu halten und die Balance der Systeme wiederherzustellen. Kein anderer Politiker verfügt über derart diplomatisches Geschick und um die Psychopathen der „westlichen Demokratien” ruhig zu stellen, bedarf es genau dieser Eigenschaft.
(Oddaję w wyobraźni mój głos na urzędującego Prezydenta. Dla mnie Putin jest bezprzecznie jedynym kandydatem, który jest w stanie pomyleńców i podżegaczy wojennych utrzymać w szachu i doprowadzić do równowagi światowej. Żaden (poza nim) inny polityk nie posiada takiego daru i dyplomatycznego talentu, by psychopatów z „zachodnich demokracjii” trzymać w ryzach.)
.
Herr Putin, Sie werden auch in Deutschland von Millionen unterstützt!
(Panie Putin, Jest Pan popierany w Niemczech przez miliony!)
.
Genauso ist es ! Ich wünsche Putin und seinem Volk alles Gute!
(Dokładnie tak jest! Życzę Putinowi i jego narodowi wszystkiego najlepszego!)
.
Viel Glück Putin . Sie sind ein Garant für Frieden in der Welt
(Dużo szczęścia Putin. Jest Pan gwarantem dla pokoju na świecie)
.
Putin hat die Russen wieder zu dem gemacht was sie einst waren, ein stolze, unabhängige und freie Nation, er hat im Gegenteil zum Westen, immer die Eigenintressen Russland…
(Putin zrobił z Rosjan to czym wcześniej byli, dumny niezawisły i wolny naród, w przeciwieństwie do zachodu dba o interesy własne Rosji…)

.
Gdy widzę, z jaką dumą Rosjanie śpiewają z prezydentem Putinem hymn Federacji Rosyjskiej, nieomal żałuję, że nie jestem Rosjaninem…

.


.

Nie dziwi mnie, że stary Rosjanin, kto wie, czy nie wołchw, uważa prezydenta Putina za syna słowiańskiego boga Peruna:
.

.
Jeszcze raz gratuluję Prezydentowi Federacji Rosyjskiej Władimirowi Władimirowiczowi Putinowi  zwycięstwa w wyborach prezydenckich i życzę mu sukcesów w dalszym wzmacnianiu Federacji Rosyjskiej – nadziei dla świata wolnego od banksteryzmu, bandyckich agresji NATO i samozwańczego światowego żandarma – USraela – służącego światowej lichwie.
.
opolczyk
.