Kolejne posiedzenie inkwizycji…

.

.

Dzisiaj o 12:00 w budynku inkwizycji Wrocław-Krzyki sala 53, w chwili gdy poniższy wpis ukazał się na blogu, rozpoczął się przełożony ze stycznia proces przeciwko mnie o rzekomą obrazę uczuć religijnych i rzekome publiczne znieważenie ks. Ryszarda Staszaka. Jak poprzednio nie zamierzam brać udziału w tej inkwizycyjnej farsie.
Jestem niewinny, nie popełniłem żadnego przestępstwa. Broniłem jedynie świętej pogańskiej Ślęża przed zakusami fanatyków nadjordańskiej dżumy, nadal od ponad tysiąca lat zwalczających słowiańską kulturę, tożsamość i dziedzictwo. Z uporem maniaka szpecą Ślężę i plugawią ją rzymskimi szubienicami, odprawiają na jej szczycie gusła ku czci idoli znad Jordanu i jeszcze bezczelnie twierdzą, że góra jest ich – katolicka.
To nie ja powinienem być oskarżony, a cała ta sulistrowicka szajka – katolickich siedmiu fanatyków – Ryszard Staszak, Andrzej Szawan, Stanisław Dobrowolski, Mariusz Starke, Waldemar Zaremba, Krzysztof Kunert i Wiesław Drozdowski.
To oni uprawiają religijny psychologiczny terror i wandalizm kulturowy oraz obrażają uczucia religijne pogan biorąc udział w katoliczeniu pogańskiej Ślęży. A przy okazji ukazują, jakie to kierują nimi „wartości krześcijańskie” – mściwość, nienawiść, fanatyzm, nietolerancja i pieniactwo. Gdyby istniało rzeczywiście wymyślone przez „teologów” piekło, smażyliby się w nim całą wieczność. A zwłaszcza ich lider za inscenizację rzekomej próby „podpalenia” jego „sanktuarium”.
Nie wiem jak proces się zakończy. Ale mniejsza o to. Nikogo nie przepraszam, niczego nie żałuję – nie popełniłem żadnego przestępstwa.

A Ślężę i tak kiedyś odzyskamy. Nie będzie hańbiona nadjordańskimi gusłami, symbolami i idolami.
.
opolczyk

.

https://opolczykpl.wordpress.com/2017/11/24/sleza-posag-swietowita-ryszard-staszak-i-farsa-sulistrowickiego-slectfa-rekapitulacja/

.

.

Reklamy