Izraelsko-PiSraelska wojna o nazewnictwo czy przygotowanie gruntu pod „restytucję żydowskiego mienia”?

.

.

Od kiedy wybuchła medialno-propagandowa „wojna” pomiędzy najwyższymi władzami Izraela a PiSraelem o knessejmową ustawę zakazującą zwrotu „polskie obozy koncentracyjne” sprawa cuchnęła mi jakąś ustawką. Wszak  w 2016, co przypomnial apostoł Morawiecki, władze izraelskie same sprzeciwiały się używaniu tego zwrotu:
https://wpolityce.pl/polityka/378699-premier-morawiecki-przypomina-w-2016-r-polska-i-izrael-sprzeciwily-sie-stosowaniu-terminu-polskie-obozy-smierci
.
Skąd więc nagle taka wściekła i kompletnie, ale to kompletnie bezpodstawna i bezzasadna nagonka na pisraelską ustawę z wyciągnięciem najcięższych w żydowskiej propagandzie zarzutów jak np. „negowanie holokaustu”? Inna rzecz, że Izrael ma tyle wtyk w PiSraelu, że gdyby chciał tę ustawę zablokować, to nigdy nie zostałaby ona w ogóle przedstawiona w knessejmie.

W pierwszej chwili, gdy PiSrael ją przegłosował – w sumie słusznie – pomyślałem, że jest to element kampanii pisraelskiej obliczonej na poprawę własnego wizerunku. W przyszłym roku kolejna farsa wyborcza, notowania PiSraela złe i stąd musi on zacząć własny wizerunek reperować, aby móc robić za partię patryjotów a nie (p)israelitów. Kompletnie bezpodstawna nagonka Izraela na powolny mu polityczny kibuc skłania mnie do przekonania, że cała ta „operacja” została szczegółowo zaplanowana. A po co? Ano po to… PiSrael przepycha w knessejmie tę ustawę, Izrael wściekle, choć kompletnie bezzasadnie atakuje Polskę i wasalskie wobec niego władze, po czym PiSrael, aby Izrael udobruchać, godzi się na „restytucję mienia żydowskiego”. O tych zuchwałych, bezpodstawnych i sprzecznych z prawem międzynarodowym roszczeniach pisałem w przeszłości:
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/04/10/kolejne-zydowskie-roszczenia-wobec-polski/
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/11/20/komu-sluza-antysystemowcy-zulika-kukiza/
.
Jest o nich i tu:
http://www.pch24.pl/beda-sankcje–forum-koordynacji-restytucji-mienia-zydowskiego-chce–by-ue-naciskala-na-polske,44026,i.html
.

I stąd ta wściekła nagonka!
Chciałbym się mylić, ale jeśli do kompletnie bezzasadnej nagonki na Polskę przystępują najwyższe organy Izraela, to musi być w tym giga-szwindel.

Na koniec żydowscy rosznieniowcy dostaną i kasę:
.


.

I pożydowskie mienie…

W tym miejscu nie chcę być złośliwy, ale po wojnie ogromna większość mienia żydowskiego w Polsce wyglądała tak:
.
.
Oddajmy więc im… kilka kontenerowców gruzu
.
Nie dość że żydobanksterzy bandyckim systemem bankowym ograbiają Polskę i Polaków dzień w dzień na miliardy, to jeszcze na boku wyłudzają co tylko się da. Nienasycone są żydowskie elity. Ciągle im mało! Nic tylko dawajcie i dawajcie.
.

Ciekawi mnie, kiedy od Egiptu zażądają odszkodowań za (wyssaną z palca) „niewolę egipską”?

I od Iraku za „niewolę babilońską”…

Przecież i za to należą się im odszkodowania.  Czyż nie???
.
.

opolczyk

.

PS

Prawo międzynarodowe jednoznacznie reguluje sprawę majątków rodzin zmarłych lub zabitych, które nie pozostawiły po sobie żadnych prawnych spadkobierców. Majątek taki staje się własnością państwa, którego obywatelami była wymarła bez prawnych spadkobierców rodzina.  A ponieważ mieszkająy w Polsce w momencie wybuchu wojny Żydzi byli obywatelami państwa polskiego, ich majątek w wypadku braku prawnego spadkobiercy staje się własnością tegoż, czyli polskiego państwa. I ani Izrael, ani żydowscy roszczeniowcy nie mają do niego żadnego prawa! Ich roszczenia to zwykła grabież!

.
.

.
.

Reklamy