Propaganda sukcesu – apostoł Morawiecki to zbawca, drugi Piłsudzki/Selman, a może nawet i Mojżesz…

.

.

Ledwo rozgłośnia tv Trwam nadprymasa rebe Rydzyka wydała okrzyk „niech żyje król” (w tym wypadku premier), a już ruszyła machina propagandowa budująca apostołowi Morawieckiemu legendę. Jako przykład przedstawiam jeden artykuł:
.
Europa w szoku. Morawiecki ujawnił fakty o Polsce, które zatajano latami!
.
NewsWeb 11 grudnia 2017
.
Mateusz Morawiecki zostanie dziś 15. premierem III RP. Jest następcą Beaty Szydło, która rządowi stworzonemu przez Prawo i Sprawiedliwość szefowała całe dwa lata. Nowy premier nie przebiera w słowach i składa odważne deklaracje.
.
Przedwczoraj Morawiecki zszokował wszystkich deklaracją o chęci rechrystianizacji Europy. Już to było niepokojącym sygnałem dla wrogich Polsce polityków.
.
Ponadto prezes PiS Jarosław Kaczyński, który bez wątpienia podjął decyzję o awansie Morawieckiego, mówi dziś o walce z wrogami Polski. To jasna deklaracja: Polska nie da sobą sterować.
.
Z kolei Mateusz Morawiecki powiedział wprost o naprawdę szokujących rzeczach. Dotąd mówili o tym tylko zwykli obywatele, gdzieś w mediach społecznościowych. Dziś polski rząd przyznaje to oficjalnie. – Jesteśmy w sytuacji w pewnym sensie nie do odwrócenia, ponieważ jesteśmy „krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy” – powiedział Morawiecki cytując jednego z komentatorów Bloomberga. Ponadto wyjaśnił, skąd tak słaba kondycja naszej rodzimej gospodarki podczas wieloletnich rządów lewicy i neoliberałów.
.
– Szereg przedsiębiorstw przeszło w sposób grabieżczy w ręce prywatne, które też nie potrafiły wielu firm rozwinąć i one zostawały w stadium upadku w bankructwie, a często też powodowały, że było to zwykłe przejęcie udziału w rynku przez firmy zagraniczne. […] Wpadliśmy w sidła neoliberalne konsensusu waszyngtońskiego, w sidła nomenklatury, postkomuny i różnego rodzaju łobuzów budujących niekorzystny system dla polskiego społeczeństwa – przekazał premier.
.
Nowy premier jest jednak przekonany, że krok po kroku, nasz kraj może odzyskać podmiotowość. To jest właśnie główne zadanie Morawieckiego. – Przed nami 20 lat odkręcania błędów z przeszłości – dodał premier Morawiecki.
.
Taka wypowiedź Mateusza Morawieckiego to ewenement, bowiem żaden z poprzednich premierów III RP czy państw sąsiednich, nie mówił tak bezpośrednio o zewnętrznych wpływach na funkcjonowanie państwa.”
http://polskaracja.com/mateusz-morawiecki-europa-szok/?utm_source=5rhbj&utm_content=tflbw127wp.
.
Co można na to odpowiedzieć?.

Europa w szoku
.

Bzdura. Np. w niemieckim jewrobaraku o wystąpieniu apostoła Morawieckiego u rebe Rydzyka nikt nic nie mówi. Niemcy pasjonują się pertraktacjami koalicyjnymi CDU z SPD.

.
Morawiecki ujawnił fakty o Polsce, które zatajano latami!
.
Bzdura. Nie ujawnił żadnych „faktów”.
.
Nowy premier nie przebiera w słowach i składa odważne deklaracje.
.
Hehehe  – odważne deklaracje… Rekrystianizacja Jewropy.
.
Przedwczoraj Morawiecki zszokował wszystkich deklaracją o chęci rechrystianizacji Europy. Już to było niepokojącym sygnałem dla wrogich Polsce polityków.
.
Kompletny kretyn krystowierca to pisał. Premier ma być politykiem a nie apostołem. Ma kierować rządem a nie rekrystianizować. Polsce szkodzi właśnie nadmiar kk i krystowierstwa, a nie jego brak.
.
Ponadto prezes PiS Jarosław Kaczyński, który bez wątpienia podjął decyzję o awansie Morawieckiego, mówi dziś o walce z wrogami Polski. To jasna deklaracja: Polska nie da sobą sterować.
.
Ciekawe kogo Kalkstein miał na myśli – pewnie mityczne braunowo-michalkiewiczowskie kondominium rosyjsko-niemieckie. A może bilderbergowską Brukselę? Ale o rzeczywistych wrogach Polski – Izraelu, Faszyngtonie i żydo-globalistach na pewno nie mówił.
.

Jesteśmy w sytuacji w pewnym sensie nie do odwrócenia, ponieważ jesteśmy „krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy” – powiedział Morawiecki cytując jednego z komentatorów Bloomberga.
.

Niech powie wyraźnie – kogo do jasnej cholery ma na myśli! Prawda jest taka, że Polska jest w posiadaniu Izraela i żydo-banków, ale im Morawiecki służy, więc nie ich miał na myśli. A więc kogo? Gadać bez konkretów, że ktoś nas posiada, bez wymienienia kto – to nie jest ujawnianie faktów.

.
Ponadto wyjaśnił, skąd tak słaba kondycja naszej rodzimej gospodarki podczas wieloletnich rządów lewicy i neoliberałów.
.
Jedynie co do neoliberałów ma rację. Natomiast owa „lewica” to były żydowskie wtyki udające „lewicę” a uprawiające „prawicowy” żydo-.kapitalizm. Tu mamy dalszy ciąg pisraelskiej ideologii „dekomunizacji”. Komuny nie ma od 1989 roku, a oni nadal na nią zwalają winę za powszechne zło.
.
Szereg przedsiębiorstw przeszło w sposób grabieżczy w ręce prywatne, które też nie potrafiły wielu firm rozwinąć i one zostawały w stadium upadku w bankructwie, a często też powodowały, że było to zwykłe przejęcie udziału w rynku przez firmy zagraniczne. […] Wpadliśmy w sidła neoliberalne konsensusu waszyngtońskiego,
.
W tym miejscu gadał prawdę I tylko w tym miejscu. Ale przy okazji zwalił winę na poprzednie ekipy okupanta. Zapomniał tylko dodać, że Kalksteiny w kilku poprzednich żondach brali udział – jako PC w żondzie Olszewskiego/Oksnera i żondzie  AWS i jako PiS w latach 2005-2007. I też w tym niszczeniu gospodarki brali udział.
.
w sidła nomenklatury, postkomuny
.
Jak zwykle – wszystkiemu winna zła „postkomuna”. Szkoda, że nie dodał, że była to żydowska frakcja PZPR, która zasadę społecznej własności środków produkcji wyrzuciła podczas „transformacji” na śmietnik i wprowadziła żydowski kapitalizm.
.
i różnego rodzaju łobuzów budujących niekorzystny system dla polskiego społeczeństwa – przekazał premier.
.
Patrzcie jak on nagle troszczy się o polskie społeczeństwo. Tyle, że nawet jego ojciec nazywa go banksterem, a w ograbianiu polskiego społeczeństwa sam brał udział.
.
Majątek Mateusza Morawieckiego (ten ujawniony – o którym wiemy)!
.
Mateusz Morawiecki, zanim wszedł do polityki, był prezesem Banku Zachodniego WBK. Przez ten czas zarobił blisko 15 mln zł prezesowskiej pensji. Zgromadził też akcje i gotówkę. Do majątku przyszłego premiera należą też nieruchomości. Nie znajdziemy w nim za to samochodu.

 

Mateusz Morawiecki ostatnie oświadczenie majątkowe złożył wiosną br. Opisuje ono jego  majątek na koniec 2016 roku.

Z dokumentu wynika, że Mateusz Morawiecki jest właścicielem dwóch domów o powierzchni około 150 mkw.wraz z działką zajmującą 0,46 ha i drugiego o powierzchni 100 mkw. Jest też współwłaścicielem połowy szeregówki o powierzchni 180 mkw.

Posiada także mieszkanie na kredyt o powierzchni ponad 72 mkw. z miejscem garażowym. Wartość lokalu to ponad 546 tys. zł.

 

Miliony złotych w gotówce i w akcjach

Na koniec ubiegłego roku Morawiecki dysponował 2,95 mln zł w gotówce i akcjami wycenianymi na kwotę 4,333 mln zł brutto, według kursu z 30 grudnia 2016 r. Jedna akcja BZ WBK była wówczas warta 316 zł. Morawiecki posiadał na koniec roku 13711 akcji Banku Zachodniego WBK.

Obecnie kurs akcji banku wzrósł do 367,50 zł. To oznacza, że wartość tej samej liczby akcji BZ WBK 8 grudnia 2017 r. wynosi o ponad 700 tys. zł więcej.

.
Nowy premier jest jednak przekonany, że krok po kroku, nasz kraj może odzyskać podmiotowość
.
No to on sam musiałby Danielsa wypędzić z Polski, a nie biesiadować u niego w jarmułce.
.
.
I żydo-banki też by musiał wyprosić. Albo upaństwowić.
.
To jest właśnie główne zadanie Morawieckiego. – Przed nami 20 lat odkręcania błędów z przeszłości – dodał premier Morawiecki.
.
Hehehe – „błędów”! Zgnojenia i rozszabrowania Polski! Fajne mi „błędy”. Za Jaruzelskiego też mówiono o żydo-komunie – „okres błędów i wypaczeń”!  I jak chce Morawiecki „odkręcać” te „błędy”? Aby je rzeczywiście „odkręcić” musiałby wszystko ponownie znacjonalizować. A on chce wyemitować obligacje za 2 biliony, chce reindustrializować za nie Judeopolonię – ale dla Ukraińców. Na koniec gdy przyjdzie spłacać obligacje – wysprzeda się majątek narodowy do końca i Polacy zostaną puszczeni z torbami.  Taki jest plan apostoła Morawieckiego – nowego Mojżesza…
.
Taka wypowiedź Mateusza Morawieckiego to ewenement, bowiem żaden z poprzednich premierów III RP czy państw sąsiednich, nie mówił tak bezpośrednio o zewnętrznych wpływach na funkcjonowanie państwa
.
Szkoda, że nie powiedział, kto tak naprawdę te zewnętrzne wpływy w Judeopolonii posiada. Izraela zapewne nie miał na myśli.

W sumie dużo bicia piany, żadnych konkretów – ale wyszedł apostoł rekrystianizator na patryjotę chcącego niepodległej (ciekawe od kogo) Polski i dobra społeczeństwa. No drugi Piłsudski/Selman. A nawet Mojżesz wyprowadzający Polskę z niewoli. Aż boję się myśleć, jak wyglądać będzie stacja końcowa planu Morawieckiego – ziemia przez niego obiecana. Tyle że nie Polakom. I jeśli on taki prospołeczny – ciekawe, czy z biedakami podzieli się jego milionami. I czy da jego chałupy i były bank znacjonalizować? No bo przecież odkręcamy co złe – nieprawdaż Mojżeszu apostole Morawiecki?
.
.

opolczyk

.

PS

Przy okazji Morawieckiego i goszczącej go rozgłośni rebe Rydzyka kolejny raz gołym okiem można zobaczyć, w jaki sposób okupant instrumentalnie wykorzystuje krystowierstwo – zapędza Polaków do nadjordańskich wymysłów, do obrony nadjordańskiej wiary. I gdy durne katoliki się cieszą, że będą rekrystianizować Jewropę, poszcza się ich w kanał i wywłaszcza do końca.

.

.

.

.

Reklamy

3 komentarze do “Propaganda sukcesu – apostoł Morawiecki to zbawca, drugi Piłsudzki/Selman, a może nawet i Mojżesz…

  1. Pingback: Głucho dudnią echa e-burd mgra inż. Józefa Bizonia « Grypa666's Blog

  2. Pingback: [dyskusja] Przetasowania zmiany na “lepszą”  | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

  3. Pingback: Jaki żont, wojsko i gospodarka dla Polin | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.