Nowy Apostoł Europy ojciec rebe Mateusz Morawiecki…

.

Apostoł premier Morawiecki i lobbysta Daniels

.

Aż dziw bierze, jak szybko nadprymas rebe Rydzyk zrozumiał, skąd wieje nowy polityczny wiatr i natychmiast złapał go w swoje żagle. Zamiast rozpaczać po uwalonej przez nadpremiera Prawdziwej Polce Szydło, kreowanej wcześniej przez RM i tv Trwam nieomal na katolicką Matkę Polkę, natychmiast zaprosił do swojej telawiwzorni Prawdziwego Polaka „Ojca Mateusza”. Naturalnie Morawieckiego a nie tego z serialu. Mateusza – nowego apostoła czy ewangelizatora Europy. Ok 20 minuty u rebe Rydzyka…

.

.
…apostoł Morawiecki mówi o tym właśnie – jego marzeniem jest ponowna rekrystianizacja Europy, czy raczej Jewropy. I to aby kościoły nie były puste i przerabiane na muzea. Ciekawi mnie tylko, czy marzenia rekrystianizacji Jewropy u apostoła Mateusza obejmują także uczestnictwo w chanukowych biesiadach w jarmułkach,
.

.
oraz spotkania z rabinem lubawiczerem.
.

.

No i dobre kontakty z żydowskimi lobbystami jak Daniels. Niedawno zapytałem, czy Prawdziwa Polka jest autentyczna gdy klęczy w kościele, czy gdy bierzmowana jest przez rabina. O to samo należałoby zapytać apostoła Morawieckiego – czy jest autentyczny w jarmułce u Danielsa, czy głoszący misję rekrystianizacji Jewropy u rebe Rydzyka? A i w sprawie samego rebe Rydzyka należałoby zapytać, czy jest on autentyczny na wizji głosząc żydo-katolicyzm, czy w kuluarach, w których pozwala na odprawianie rabinicznych błogosławieństw „polskich” marionetek politycznych.

.
Pytaniem, które zaprząta umysły wielu Polaków jest to – dlaczego prezes Kalkstein w miejsce zdymisjonowanej Szydło powołał Morawieckiego, a nie kogoś innego. Nie przekonuje mnie teza, że apostoł Jewropy Morawiecki został premierem ze względu na realizowany przez niego „plan Morawieckiego”. Z pełnieniem funkcji premiera związynych jest wiele obowiązków reprezentycyjnych, uniemożliwiających skupienie się na realizowanym „planie”. Więcej czasu na jego realizację miałby Morawiecki będąc „tylko” ministrem i wicepremierem. Ponadto Morawiecki wcale sam tego planu nie realizuje, a jedynie sygnuje go swoim nazwiskiem. Realizują go różni podkomendni urzędnicy ministerstw i urzędów. Morawiecki co najwyżej koordynuje ich działania. Tyle, że więcej czasu na to miałby będąc wice a nie pełnym premierem.
Dla mnie nie ulega wątpliwości, że Szydło wyleciała, gdyż postrzegana była przez Kalksteina jako narastające zagrożenie dla jego niepodważalnej pozycji wodza PiSraela. Wiesia napisała do mnie tak:
.
Nie widziałam wcześniej tego zdjęcia
.
.
… na tym zdjęciu wyraźnie widać ( nawet bez 3-go oka), że aury tych dwojga odpychają się …
i można się domyślać, że Beatka  była już karcona nie jeden raz ….
wymykała się” tatusiowi” spod kontroli ….
i widać, że narastał w niej od dłuższego czasu gniew…
a „tata” dobrze już wiedział, że sobie z nią nie poradzi …
na moje oko, dziewczyna do czegoś dorosła, pewnikiem sporo zrozumiała ….
 i być może stała się już dla kogoś groźna ….
a zbuntowana dziewczyna może dużo popsuć …
.
No i właśnie – zbuntowana dziewczynka może dużo popsuć. I dlatego została zesłana na zieloną trawkę. A na apostoła Morawieckiego ma kaczor solidnego bata – to koleś ludzi z PO, zamieszany w aferę taśmową:
http://www.newsweek.pl/polska/co-wicepremier-morawiecki-mowil-na-tasmach-kelnerow-newsweek,artykuly,378726,1.html
.
No i były członek rady doradczej Tuska:
„W 2010 powołano go w skład Rady Gospodarczej przy premierze Donaldzie Tusku[10].”
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mateusz_Morawiecki#Kariera_polityczna
.
Kaczor ma więc czym go trzymać w ryzach i stawiać do pionu, a i miru wśród „weteranów” PiSraela właśnie za jego przeszłość apostoł Morawiecki nie ma i mieć nie będzie. Tak więc nigdy nie zagrozi pozycji prezesa PiSraela jako niepodważalnego wodza. I przez to idealnie nadawał się  na premiera.
.
I tak wyjaśniliśmy sobie błyskotliwy awans apostoła Morawieckiego – został premierem, gdyż nie zagrozi pozycji Kalksteina w PiSraelu.
.

Na koniec jeszcze o „marzeniach” apostoła Morawieckiego odnośnie rekrystianizacji Jewropy. Wygłosił je u rebe Rydzyka apostoł Morawiecki zapewne po to, aby wkupić się w łaski katolickiej „rodziny RM”. Tyle, że najpierw rekrystianizować musiałby Polskę. Wbrew katolickiej propagandzie, Polska nie jest już krajem czysto katolickim. Już ok. 15 % mieszkańców Polski jest nieokrzczonych, a krzty niemowląt wychodzą z mody.
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1623415,1,coraz-wiecej-nieochrzczonych-dzieci-w-polsce-skad-ten-trend.read
.
Ponadto systematycznie w niedzielę do kościołów na nadjordańskie gusła chodzi już tylko ok 1/4 Polaków. Wielu z nich wyłącznie pod presją otoczenia lub z przyzwyczajenia.
http://swieckapolska.pl/statystyczne-klamstwa-kosciola/
http://uuniv.blogspot.de/2016/01/wyniki-liczenia-wiernych-2014.html

.
No i coraz częściej kościoły w Polsce przypominają domy starców i coraz bardziej pustoszeją.
.
.
.
.
.
Co mnie niezmiernie cieszy. I coraz mniej ludzi na świecie bierze krystowierstwo na poważne i prześmiewki sobie z niego urządza:
.

.

.
Co jeszcze ważniejsze – w „katolickiej” rzekomo Polsce nadjordańskie gusła masowo trafiły już do kabaretu:
.

.

.

.

.

.

.
Frekwencja w tych kabaretach często wielokrotnie przekracza frekwencję w kościołach. Oglądalność w internecie także jest, jak na „katolicki” kraj, ogromna. I ilość łapek w górę wielokrotnie wyższa jest od łapek w dół w ocenie internautów. Ale nie tylko to jest tu ważne – ważne jest, że dla tylu ludzi kabaret jest najbardziej odpowiednim miejscem do parodiowania nadjordańskich wymysłów. Dla rosnącej liczby Polaków żydo-katolicka wiara warta jest już tylko śmiechu i podśmiechujek z niej. To jest już rzeczywiście dla nadjordańskich żydogennych wymysłów i guseł początek końca…
.
Tak więc apostoł Morawiecki rekrystianizację Jewropy musi zacząć od Polski. I niech jeszcze wyjaśni, czy uczty chanukowe w jarmułkach to także element rekrystianizacji…
.
.
opolczyk
.
.
.
.