Dlaczego Prawdziwą Polkę Szydło Prawdziwy Polak Kalkstein zesłał na zieloną trawkę…

.

.

Nie milknie płacz po zesłanej przez Kalksteina na zieloną trawkę Prawdziwej Polce. Opłakuje ją np. uliczny drzyj-morda Olszański, który zapowiedział, że oddałby na nią głos w II turze następnej farsy wyborczej na prezydęta Judeopolonii.
.
https://gloria.tv/video/62wK81sV6aVpBo4tnjpYiLpSH
.
Z czego wynika, że uważa on, iż Prawdziwa Polka na drugą turę na pewno się załapie. Także inny patryjota z obozu narodofcuf tego samego sortu, były czy niedoszły duszpastuch Międlar wystawił Prawdziwej Polce dobre świadectwo już na wstępie jego żydo-katolickiego, pseudonarodowego bełkotu.
.

.
Dwa lata urzędowania Szydły na fotelu premiera (urzędowania a nie rządzenia – bo premier nie rządzi a wykonuje polecenia mocodawców) nazwał Międlar w sumie dobrymi. Ciekawe dla kogo dobrymi?
Jej rząd a raczej żont zabiegał o ratyfikowanie wyjątkowo szkodliwej dla Polski umowy TTIP.
.
.
https://opolczykpl.wordpress.com/2016/01/31/no-i-wyszlo-szydlo-z-worka/
.
Jej żont ratyfikował CETA i ściągnął us-bandytów do Judeopolonii.
https://opolczykpl.wordpress.com/2017/01/08/us-bandyci-poszli-won/
.
Nie zlikwidował ustawy 1066 uchwalonej za żonduf POsraela, zezwalającej na pacyfikację Polaków obcymi służbami mundurowymi, nie zadbał o prawne zabezpieczenie majątku narodowego przed roszczeniami niemieckich „wypędzonych”, nie zaprotestował wobec roszczeń żydowskich, zarówno finansowych (64 miliardy) jak i roszczeń restytucji żydowskiego mienia.
http://biztok.money.pl/biznes/artykul/the-jerusalem-post-izraelski-naukowiec,206,0,2194894.html
.
Jej żont (poprzez ratyfikacę CETA) otwarł drzwi dla GMO, promował przymusowe szczepienia i rabunkową wycinkę lasów. Ona sama z ważnymi ministrami latała na dywanik do Izraela…
.
.
…posłusznie popierała wszystkie wymysły Netanjahu w Budapeszcie na zlocie tzw. Grupy Wyszechradzkiej (ciekawe co tam robił izraelski suweren, wszak Izrael do tej grupy nie należy).
.
.
http://niezalezna.pl/102548-grupa-wyszehradzka-i-izrael-razem-przeciwko-terroryzmowi-wazna-decyzja
.

I to za jej premierowania miało miejsce bandyckie bezprawie tzw. „wymiaru sprawiedliwości” wobec trzymanego bezprawnie i bezpodstawnie od ponad 1,5 roku w areszcie Mateusza Piskorskiego.
.
Ale nie ma się czemu dziwić – wszak ministrem (bez teki) do spraw koordynacji służb w jej żondzie był wybitny specjalista od fabrykowania afer i preparowania dowodów, ułaskawiony przestępca Kamiński.
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/11/22/doda-obluda-czyli-praworzadnosc-i-sprawiedliwosc-po-pisowsku/
.

W sumie dla Polski, Polaków i polskiej racji stanu Szydło nie zrobiła kompletnie nic. Dlaczego więc patryjoci narodofcy Olszański i Międlar tak jej żałują? Odpowiedź jest prosta – są najwyraźniej zauroczeni jej – w ich przekonaniu patryjotycznym – żydo-katolicyzmem.
.


.
Ale nie tylko oni tak po zesłanej na zieloną trawkę Prawdziwej Polce płaczą. Ubolewają – z tego co słyszałem – wielbiciele jej i rebe Rydzyka wydzwaniają do RM i tv Trwam z płaczem i żalami. Pewnie – żydo-katolikom bogobojna Szydło podobała się. W czasie jej urzędowania nastąpiła intronizacja galilejskiego „zbawiciela” (zbawiającego z rozumu).
https://opolczykpl.wordpress.com/2016/11/20/katodebilna-hucpa-po-polsku-czyli-galijejski-nieboszczyk-zyd-joszue-krolem-iii-a-moze-juz-iv-rzydopospolitej/
.
Niezwykle hucznie świętowano 1050 rocznicę krztu, którego nie było:
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/10/18/demaskowanie-katolickiej-mitologii-domniemany-chrzest-polski/
.

Nadal nachalnie katoliczona była pogańska Ślęża. Ponownie za sprawą podległego jej ministra Szyszki ma zostać skatoliczony Rowokół.
https://opolczykpl.wordpress.com/2017/02/20/protest-przeciwko-planom-ponownego-katoliczenia-swietej-poganskiej-gory-rowokol/
.

Dyskutowało się za jej kadencji publicznie i na poważnie o zaostrzeniu prawa o aborcji i kar za obrazę uczuć religijnych żydo-katolików. Był to więc okres wyjątkowo korzystny dla kk, nadjordańskiej dżumy i jej wyznawców, przez co nie dziwi mnie, że katolactfo tak za nią płacze.

Wyznawcy rzymskiej szubienicy odprysku watykańskiego odnosili zapewne wrażenie, że dzięki niej Polska staje się krajem bardziej katolickim. Choć jest to nieprawda – za parawanem katoliczenie kraju trwała jego zmasowana judaizacja. A wprowadzany wcześniej przez POsrael, a obecnie PiSrael prawny totalitaryzm korzystny jest przede wszystkim dla mocodawców PO/PiSraela. Bo dzięki temu będzie miał w łapskach Polskę i Polaków. Durnych katolików też…
.
Ale wracam do sprawy wywalonej na zieloną trawkę Prawdziwej Polki. Jest ona, a przynajmniej udaje, gorliwą katoliczkę. A ponieważ Kalkstein także jest, a przynajmniej udaje gorliwego katolika – dlaczego więc wywalił on katoliczkę, Prawdziwą Polkę, siostrę w nadjordańskiej wierze z urzędu?
.
.
Na pewno nie dlatego, że bierzmował ją żydowski rabin. Harce z nimi Kalkstein sam popiera.
.

No więc dlaczego ją wywalił ??? I tu przytoczę wymianę e-listów z moją przyjaciółką z Kanady. Napisała do mnie tak:
.
„Andrzej … pozamieniali pionki… 

a ja tak dumam sobie … co nowego szykują ludziom pod świąteczną choinkę …???
bo tu będzie pewnikiem coś grubszego niż podwyżka ceny na masło ….
a wiadomo, że nowa miotła zawsze lepiej zamiata ….
i lepiej upora się z bałaganem jaki z tego może wyniknąć.”
.
Odpisałem jej:
.
Wiesia, być może coś faktycznie szykują. Ale do tego nie trzeba było zmiany pionka.

Szydłowa wykonałaby każde polecenie. Tak jak wykonywała je przez dwa lata.

Czy wymyślą jakieś świństwo na same święta – trudno powiedzieć. Muszą udawać gorliwych katoli i to im wiąże łapska.
Chyba że najpierw zainscenizują jakąś prowokację.

A zresztą – pażyjom, uwidim. Mnie w każdym bądź razie niczym nie zaskoczą, bo wiem do czego dążą.”
.

Na co ona napisała:

.

„Ja myślę, że Szydło wyszło aby narobić zamieszania w głowach ludzi, aby odwrócić od czegoś uwagę ….

większość ludzi zajętych płaczem po Szydło pewnie nie zauważy innych rzeczy ….
z tego co widzę i słyszę wielu Polakom ona się b. podobała i nie mogą jej przeboleć …
a w międzyczasie kto inny już macha pałeczką i dyryguje dalej tą samą orkiestrą.
Ja bym tam bardziej zwróciła uwagę na tego nowego dyrygenta, trza mu bardziej uważnie patrzeć na ręce.
Ale to moja opinia … i nie musi być prawdziwa …”
.
Odpisałem jej co następuje:
.

„No i widzisz Wiesiu – kręcisz się wokół sedna sprawy czy prawdy, ale jej nie dostrzegasz.

Masz rację pisząc: z tego co widzę i słyszę wielu Polakom ona się b. podobała. I że ludzie płaczą po niej. Nawet niby wrogowie PiSraela jak Międlar czy drzyj-morda Olszański po niej płaczą.

Ale wie o tym i kurdupel prezes PiSraela. I bojąc się wzrostu jej politycznego znaczenia, co osłabiałoby jego pozycję jedynego wodza, odesłał Prawdziwą Polkę bierzmowaną przez żydowskiego rabina na zieloną trawkę. Wsjo…”

.
I tak mi cała ta zadyma wygląda – zakompleksiony kurduplowatą posturą nadpremier obawiał się lubianej przez katolactfo Szydły jako ewentualnej konkurentki i dlatego zesłał ją na zieloną trawkę.
.
.
Termin też dobrze dobrał – akurat zbliżają się żydo-katolickie, ważne, przywłaszczone od pogan święta. Ludzie zajęci będą zakupami, sprzątaniem, gotowaniem. A zaraz potem balami sylwestrowymi. I sprawa zsyłki Szydły zejdzie na drugi plan. Po czym owieczki o niej zapomną…
.
.
opolczyk
.

PS

Zamieszczam jeszcze przesłany mi e-pocztą list Michała Jarzyńskiego:

.

„Znalazlem na FB tekst do analizy :

Ewa Choręziak

8 godz. ·

Czyżby ostatni etap unicestwienia RP i naszego narodu ? 

czy kogoś to interesuje ???!!!!
czy raczej ponad 90% narodu ma to w d….?!
—————————————————————————

Wojtek Sosnowski
4 godz. ·

O co tu chodzi?

Otóż Morawiecki zaproponował inwestorom umowę:

70% dużych Polskich firm wyemituje obligacje.
Spółki Skarbu Państwa wyemitują obligacje, kontrolowane przez państwowe TFI spółki giełdowe wyemitują obligacje, wszyscy się zadłużą.

Polska zostanie dosłownie zalana pieniędzmi. Pożyczy dwa biliony złotych i je szybko wyda.

Od kogo pożyczy? Od zapraszanego do Polski Goldmana, JP Morgana, Santandera… Te banki dostały już zaliczkę, od zeszłego roku emitują w imieniu Skarbu Państwa obligacje skarbowe.

Na co wyda? Na cokolwiek. Na elektromobilność, polsko-ukraiński helikopter, megalotnisko w każdym powiecie, startupy… Miś… Ważne, że wyda.

Jakaś część z tych inwestycji może się nawet okazać trafiona. Większość nie, bo efektywność inwestycji nie będzie celem. Celem będzie szybkie wydanie ogromnych pieniędzy. Pieniędzy dwa razy większych niż nasz obecny dług publiczny.

Pieniądze te trafią częściowo do Niemiec, częściowo do Chin, częściowo do USA. Sporo zostanie w Polsce.
Do realizacji mega inwestycji potrzebne będzie jakieś 5 milionów pracowników z Ukrainy.
Wzrost PKB będzie szalony. Jak za Gierka. Przez 5 lat. Później będzie jak w Grecji.

Dlaczego za rządów PO nagrany u Sowy minister mówi, że Fogelman twierdzi że Morawiecki ma zostać Ministrem Skarbu?
Bo kancelaria Fogelmana pośredniczy w praktycznie wszystkich emisjach obligacji Polskich firm. I chwali się tym na własnej stronie. Można to łatwo sprawdzić.

Dlaczego po wygranych przez PiS wyborach Morawiecki wygryza Szałamachę i Szydło?
Bo Szałamacha likwidując Ministerstwo Skarbu, rozproszył nadzór nad spółkami i teraz tylko premier może zebrać w ręku całość.

Polska została podana banksterom na srebrnej tacy z głębokim ukłonem i pocałowaniem w rękę.

Może właśnie wdrażany jest mityczny plan Friedmana?”

.

Jest  b. prawdopodobne, że taki plan PiSrael aktualnie realizuje. Ale do tego nie potrzebna była dymisja Szydły i awans Morawieckiego. Gdy u zarania III Rzydopospolitej wcielano ograbiający Polaków  tzw. „plan Balcerowicza” (plan Sachsa), nie był Balcerowich/Bucholtz premierem a ministrem finansów i wicepremierem – jak wcześniej Morawiecki. Zresztą, ponieważ i ten plan (Friedmana) jest PiSraelowi narzucony przez żydo-banksterów, byłoby więc obojętne, czy wcielać go będzie Morawiecki jako „premier” czy jako minister skarbu i wicepremier. A premierem mogłaby być dalej Szydło, czy którakolwiek inna marionetka.

Martwi mnie inna rzecz – jeśli te obligacje faktycznie są emitowane i przyjdzie do ich spłacania, wszystkie emitujące je  firmy zostaną zlicytowane i za grosze odsprzedane właścicielom obligacji. I to będzie faktyczny i ostateczny koniec resztek tego co nazywamy Polską. Będzie to kraj całkowicie w rękach żydowskich banków, a Polakom pozostaną tylko do utrzymania duszpastuchy i ich kościoły, rzymskie szubienice na każdej górze i skrzyżowaniu ulic i dwóch żydowskich monarchów – Miriam i Joszue.

.
.
.
.

1 komentarz do “Dlaczego Prawdziwą Polkę Szydło Prawdziwy Polak Kalkstein zesłał na zieloną trawkę…

  1. Pingback: PIPA – komp13

Możliwość komentowania jest wyłączona.