PiSraelska karuzela stanowisk, czyli wszystko pozostaje po staremu…

.

.

W sieci aż huczy od spekulacji dotyczących dymisji Prawdziwej Polki Szydło i nominacji Prawdziwego Polaka Morawieckiego (przez lata służącego żydowskiemu systemowi bankowemu). Tyle, że mnie kompletnie nie obchodzi, dlaczego Kalkstein tę roszadę zarządził. Może miał taki kaprys, może wstał lewą nogą, może kot naszczał mu na pościel. A może po prostu chciał pokazać – kto tu rządzi. Zwłaszcza po tym, gdy tylu ważnych ministrów z gabinetu Szydły było na spędzie u nadprymasa rebe Rydzyka. Może też doszedł do wniosku, że stary „garnitur” już się zużył, wytarł – i że lepiej zastąpić go nowym.
.
W tym miejscu żartobliwie mógłbym powiedzieć – ledwo opublikowałem zdjęcia Prawdziwej Polki bierzmowanej przez izraelskiego rabina w kuluarach u rebe Rydzyka i bidula poleciała przez to ze stołka. W rzeczywistości jedną pupilkę rabinów zastępuje inny ich pupilek. Tu widzimy Morawieckiego w przyjacielskiej pogawędce z rabinem z sekty lubawiczerów.
.

.
Nazywa się Shmuley Boteach. Towarzyszy im lobbysta Daniels, u którego gościł Morawiecki (w jarmułce, na górnym zdjęciu). Tak więc dla Polski zmiana marionetek na fotelu premiera niczego nie zmieniła. Nadal realizowana będzie judaizacja kraju, zasłaniana parawanem jego katoliczenia. Bo i do tego wykorzystywany jest obecnie żydo-katolicyzm – służy jako parawan zmasowanej judaizacji Polski. Widać to najlepiej właśnie na przykładzie nadprymasa rebe Rydzyka i zdymisjonowanej Prawdziwej Polki – na wizji dla zaczadzonych nadjordańskimi gusłami owieczek w rebe-rydzykowej  tv Trwam a to „Różaniec”, a to „Anioł Pański”, a to „Apel Jasnogórski”. A na zapleczu dla wtajemniczonych żydowskie bierzmowanie…
.


.
Tak więc Katolandia/Judeopolonia ma nową marionetkę na fotelu premiera. Ale poza tym wszystko pozostaje po staremu.
.
.
opolczyk

.

.

.

.