Spęd kukiełek rządowo-knessejmowych u nadprymasa Katolandii-Judeopolonii rebe Rydzyka…

.

.

W zasadzie nie zamierzałem pisać o rocznicy turbo-katolickiego RM. A jednak zmieniłem zdanie. Nadprymas rebe Rydzyk zorganizował kolejny spęd ku własnej chwale. Wzięło w nim udział szereg oficjeli rządowo-knessejmowych:
.

.
Nadprymas rebe Rydzyk (ma dzięki swojemu medialnemu imperium większe wpływy na politykę i media niż cały episkopat) prezentował na spędzie jak prawdziwy suweren Katolandii/Judeopolonii kolejne kukiełki na co dzień zasiadające w rządzie i knessejmie. A one zachowywały się fatycznie jak posłuszne mu kukiełki.  Zauważyłem też, że najbardziej owacyjnie były witane te kukiełki, które najbardziej szkodzą Polsce (Macierewicz/Singer, Szyszko odpowiedzialny za rabunkowy wyręb drzew, także w Puszczy Białowieskiej czy Ziobro – szef inkwizycji i dintojry). Zauważyłem też Dominika Tarczyńskiego, który w knessejmie domagał się zaostrzenia kar za obrazę uczuć religijnych.
https://opolczykpl.wordpress.com/2017/04/11/powrot-inkwizycji-za-sprawa-pisraelskiego-posla-inkwizytora-dominika-tarczynskiego/
.
Naturalnie zaostrzenie kar ma dotyczyć tylko obrazy uczuć religijnych turbo-katolików. Pogan nadal można w Katolandii/Judeopolonii obrażać bezkarnie.
.
Zapewne wielu katolików zawiedzionych było brakiem na spędzie Dódy Obłudy czy premier Szydło. Te kukiełki wysłały „tylko” swoich reprezentantów – wysokich urzędasów ich kancelarii. Im samym nie za bardzo wypadało brać udział w tym spędzie, aby nie wyglądać na podrzędne kukiełki sterowane przez nadprymasa rebe Rydzyka. Muszą dbać o powagę ich urzędów. Nie było też nadpremiera i nadprezydęta Kalksteina. Ta absencja akurat nikogo nie powinna dziwić – pomiędzy nim a nadprymasem trwa rywalizacja o to, kto jest pierwszym i najważniejszym namiestnikiem imperatora/okupanta władającego Katolandią/Judeopolonią. Kalkstein uważa siebie za takiego namiestnika, ale ambitny i upojony sukcesem rebe Rydzyk widocznie zmierza do uczynienia, jak to drzewiej bywało, rządu i knessejmu świeckim ramieniem kościoła – czyli jego własnym. Stosunki obu rywalizujących z powodów ambicjonalnych kurdupli nie są najlepsze. Nadprymas rebe Rydzyk wie, że ostatnią farsę wyborczą PiSrael wygrał głównie dzięki wsparciu jego imperium medialnego. Wie to i nadpremier Kalkstein. Ale dlatego po przejęciu publicznej tv przez PiSrael nie oddał jej w łapska ojca dyrektora. Bo wtedy byłby on rzeczywiście ważniejszym namiestnikiem okupanta niż sam nadpremier sterujący PiSraelem i rządem z własnego „prywatnego” gabinetu. Rywalizacja pomiędzy nimi będzie nadal trwała, niemniej obaj wiernie służą temu samemu suwerenowi.
.
W sumie spęd wypadł okazale, a nadprymas rebe Rydzyk pokazał kolejny raz, że jest w Katolandii/Judeopolonii ważniejszy niż tabun ministrów i knessejmowych posłów/senatorów. Mówił przy okazji i chwali kukiełki rządowe za to, że służą Polsce. Można by się z tym zgodzić, ale tylko z zastrzeżeniem, że Polska w rozumieniu rebe Rydzyka to Katolandia/Judeopolonia, której narzucono katolicki szariat, w której żydo-katolicyzm jest narzędziem do sprawowania rządu dusz nad społeczeństwem oraz służy do zapędzania Polaków do „obrony wiary” zamiast do walki o wolną i niepodległą Polskę. I która to „Polska”  służy interesom starszych braci w wierze – co robi także nadprymas rebe Rydzyk. Właśnie poprzez ogłupianie Polaków nadjordańskimi wymysłami i gusłami i zapędzaniem ich na fałszywą barykadę walki o dominację żydo-katolicyzmu w życiu publicznym, społecznym i politycznym w Polsce. I utrwalaniem kultu turbo-Izraelity Lecha Kalksteina poprzez osobisty udział w smoleńskich miesiączkach:
https://www.wprost.pl/kraj/10069747/Obchody-88-miesiecznicy-katastrofy-smolenskiej-Msze-koncelebrowal-ojciec-Tadeusz-Rydzyk.html
.
Przy czym rebe Rydzyk doskonale wie, czyim interesom służyła smoleńska ofiara losu.
.

.

Konszachty rebe Rydzyka ze starszymi braćmi w wierze są znane, choć ich głęboki wpływ na politykę imperium medialnego toruńskiego aspiranta na namiestnika okupanta już mniej. Niemniej, jeśli w kuluarach rebe rydzykowego RM żydowski rabin „bierzmuje” Prawdziwą Polkę, a podkomendni nadprymasa patrzą na to z uśmiechem, to możemy uznać, że wpływy okupan… sorry – starszych braci w wierze –  na rebe Rydzyka są ogromne.

.


.
Oglądając migawkę z prezentacji kukiełek zauważyłem charakterystyczną postać w trzecim rzędzie sektora rządowo-knessejmowego. Być może się mylę, ale przypomina mi ona Jonny Danielsa w okularach (zaznaczyłem go strzałkami)
.

.


.
Jeśli to on – ciekawe co robi na tym spędzie, skoro nie jest turbo-katolikiem. Jeśli to nie on – z góry przepraszam za pomyłkę.
Tyle że ten żydowski lobbysta zna rzeczywiście rebe Rydzyka.
.


.
Zna też i Dódę Obłudę.
.


.
Przez którego zaproszony został nawet na chanukowe harce.
.


.
Zamieszczę jeszcze opinię Michała Jarzyńskiego o nadprymasie rebe Rydzyku:
.
„Radio Maryja i ten rząd to kamień u szyi Narodu Polskiego
.
Metoda na Bolka -stosowana w grach operacyjnych. Metoda znana od wieków, występująca pod różnymi nazwami. Przeze mnie nazwana tak na część naszego wielkiego prezydenta Lecha Wałęsy, który „obalił komunizm”. Metoda ta polega na tym , iż osobę wcześniej z nami związaną,, którą chce się wylansować i uwiarygodnić sadza się do tiurmy lub zamyka w innym odosobnionym miejscu, by tę osobę dodatkowo doprogramować i przeszkolić. W wyniku zastosowania tej metody na Wałęsie w trakcie jego pobytu w ośrodku w Arłamowie miał on tam 100 razy lepiej , niż wczasowicze na Majorce. Zaciągnięty tam przez niego dług jeszcze długo będzie wisiał na Polsce i Polakach o ile w ogóle będziemy go w stanie kiedykolwiek spłacić. Naród Polski dal się nabić w butelkę jak małe dziecko i w dalszym ciągu jest przez ferajnę o tych samych co on korzeniach rąbany. Powtarzam za Zbigniewem Brzezińskim : „Solidarność’ w Polsce nie była dziełem przypadku jak to niektórzy twierdzą , czy też ich zasługą , lecz efektem zrealizowanej przez CIA operacji specjalnej pod tą samą nazwą. Mówi o tym generał Leonid Iwaszow w filmie o Jaruzelskim
.

.
Istniej wysokie prawdopodobieństwo, iż zmodyfikowaną wersją tej metody został potraktowany również przewielebny ojczulek z Torunia , który będąc w Niemczech zniknął na jakiś czas z oczu swoich owieczek /nie wiadomo gdzie był i co robił/, po to, by następnie , cudownie odnaleźć się w Polsce w aureoli ojca-założyciela katolickiego radia i telewizji oraz kuźni młodych adeptów komunikacji społecznej /antyrosyjskiej propagandy/ . Mówił mi o tym inny redemptorysta ksiądz Jerzy Galiński, którego miałem okazje osobiście poznać.Pod tym względem ojczulek z Torunia przebił swojego protoplastę RWE, które było finansowane przez CIA. W przeciwieństwie do tej rozgłośni, toruńskie radio i telewizja finansowana jest przez naiwnych Polaków oraz subsydiowane przez rząd , nota bene grają do jednej bramki – ich głównym rywalem jest Rosja.”
.
Michał Jarzyński umieścił jego ocenę rebe Rydzyka na blogu Kodłucha już w listopadzie.
https://kodluch.wordpress.com/2017/11/22/22-11-2017-syria-783-dzien-sprzatania-swiata/#comment-27923
.
I niezależnie od tego, przesłam mi ją e-pocztą. Trudno nie zgodzić się z byłym kapitanem kontrwywiadu wojskowego LWP. Każdego powinno zastanowić – jak to się stało, że zwykły zakonnik był w stanie stworzyć takie imperium medialne i podporządkować sobie tylu ministrów i posłów do knessejmu? Kto mu w tym pomógł – kto dał mu tyle władzy?
.
Na koniec jeszcze zaznaczam, że krytykując PiSrael nie jestem zwolennikiem POsraela czy KOD-u. To takie same twory okupanta jak PiSrael. Służą rozbijaniu jedności Polaków, dążą do podziału społeczeństwa na zwalczające się obozy i zapędzają Polaków na fałszywe barykady. Wszystkie one służą interesom okupanta.
.
Amen, alleluja, kyrie elejson, szalom, aj waj…

.

.

opolczyk

.

.

.

.