Dobra Zmiana czyli rządy Prawdziwych Polaków…

.

.

Fotki z chanukowych harców w Pałacu Prezydenckim nikogo już specjalnie nie bulwersują. Tak samo prawie nikogo spacjalnie nie zbulwersowało spotykanie latem br. prezesa PiSraela z Izraelitami skarżącymi się na „polski antysemityzm”:
.


.
Dodam tylko, że ci w kapeluszach po rozmowie z prezesem byli zachwyceni jego głębokim zrozumieniem i znajomością ich historii i tradycji. Inne ważne wątki dyskusji dotyczyły odrodzenia żydowskiego „życia kulturalnego” oraz obecność Żydów w nadwiślańskiej JudeiGalilei.
.
Ileż to razy słyszałem w ostatnich dwóch latach o Dobrej Zmianie. Nie neguję tego określenia, a jedynie pytam – ciekawe tylko, dla kogo tak naprawdę jest ona dobra? Wielokrotnie też z ust wysoko postawionych funkcjonariuszy PiSraela i jego odprysków/klonów słyszałem, jak nazywali siebie Prawdziwymi Polakami. A tu kolejny raz taka plama czyli kolejny raz Beata wyszła z worka… Ale po kolei… Na poniższym zdjęciu w warszawskiej rezydencji izraelskiego lobbysty wśród starszych braci w wierze siedzą: wicepremier Mateusz Morawiecki, wicepremier Piotr Gliński, wicemarszałek senatu Adam Bielan i poseł Arkadiusz Mularczyk (trzech z nich w myckach). W tej politycznej biesiadzie chanukowej brał jeszcze udział wiceminister spraw zagranicznych Jan Dziedziczak, ale jego niesprawiedliwie fotograf nie złapał w obiektywie. Biesiada religijnie była chanukowa, a oprócz tego polityczna, a jednym z tematów rozmów było, jak rządzący nadwiślańską Judeą/Polin PiSrael może nakłonić jewrounię (Brukselę) do zdecydowanych kroków przeciwko Iranowi. Naturalnie w intersie Izraela.
.


.
Ale nie przejmujmy się. Nie tylko w Polsce tak jest. Latem spotkaniem szefów „żonduf” Grupy Wyszehradzkiej w Budapeszcie dyrygował premier Izraela Netanjahu.

.

.

Prawdziwy Węgier Orban posłuszie meldował później, że przyjęto wszystkie propozycje Netanjahu. Potwierdziła to Prawdziwa Polka Szydło:
http://niezalezna.pl/102548-grupa-wyszehradzka-i-izrael-razem-przeciwko-terroryzmowi-wazna-decyzja

A przy okazji widzimy, czyje interesy reprezentuje „niezależna.pl”…
.
Na koniec deser – nie wiem kiedy, gdzie i z jakiej okazji pstryknięto poniższą fotkę:
.


.
Scenkę na niej można by na siłę uznać za wizytę Prawdziwej Polki Beaty Szydło u bioenergoterapeuty. Nad ręką jarmułkowego bioenergoterapeuty „leczącego” lub „błogosławiącego” Szydło widać katolickiego klechę w koloratce, a za nim drugiego kolesia po księżowskim fachu. Ciekawe czy ich też ów terapeuta będzie uzdrawiał czy też błogosławił. Przy czym na zdjęciu nie widać wzburzenia katolickich „duchownych” faktem „błogosławienia” Pani Premier Prawdziwej Polki przez jarmułkowego terapeutę.  W tym gronie na zdjęciu nie ma napięcia między rywalizującymi od dwóch tysiącleci wyznawcami judaizmu i żydo-katolicyzmu o to, kto z nich jest jedynym jedynie prawdziwym narodem wybranym. Wszyscy na zdjęciu sprawiają wrażenie zgodnej, homogenicznej wspólnoty wybrańców.

.

Ciekawi mnie, kiedy Prawdziwa Polka Pani Premier gra, a kiedy jest autentyczna – czy gdy ją błogosławi żydowski terapeuta, czy gdy klęczy podczas kolejnej smoleńskiej miesiączki w kościele…
.


.

I tacy to Prawdziwi Polacy rządzą naszym krajem. I taka to jest Dobra Zmiana…

.

.

opolczyk

.

PS

W międzyczasie dowiedziałem się więcej o fotce „terapeuty” i Prawdziwej Polki – zdjęcie wykonano w Toruniu podczas konferencji u rebe Rydzyka i przedstawia rabina z Izraela, Rafi Ostrowa błogosławiącego ową Prawdziwą Polkę.

.

PPS
.
I jeszcze jedna fotka:  Prawdziwa Polka i minister telekomunikacji Izraela Ajjub Kara podczas spotkania w warszawskiej rezydencji żydowskiego lobbysty Jonny Danielsa:
.
.

A kim jest Jonny Daniels?

.

„Jonny Daniels PR specjalizuje się w konsultingu oraz promowaniu wizerunku. W Polsce agencja zamierza obsługiwać przede wszystkim firmy prowadzące już lub planujące działania międzynarodowe, także we współpracy z zagranicznymi partnerami.
Na razie w warszawskim biurze pracują trzy osoby, prowadzona jest też rekrutacja kolejnych. Agencja jest na etapie podpisywania umów z kilkoma firmami, które chcą wejść na rynek w USA i Izraelu.
Założycielem i właścicielem firmy jest Jonny Daniels, były doradca rządu Izraela oraz polityków w Wielkiej Brytanii i USA. W br. został uznany przez magazyn „Algemeiner” za jednego ze 100 najbardziej wpływowych Żydów na świecie, a przez „Times of Izrael” za najbardziej zaufanego izraelskiego doradcę Donalda Trumpa.
Agencja działa od pięciu lat w Izraelu, USA oraz niektórych krajach w Europie. Obsługuje firmy, organizacje i osoby prywatne, była patronem wielu organizacji charytatywnych i pomaga w zdobywaniu funduszy. Jej główni klienci to politycy z Izraela i USA, firmy z branży nowych technologii oraz startupy z USA i Izraela (…).

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jonny-daniels-pr-uruchomil-biuro-w-polsce-szefowa-lena-klaudel

.

.

.

.