Ciąg dalszy wielkiej ściemy z chrabją Potockim i Nikodemowiczem oraz matactwa w związku z nią Czesława Białczyńskiego…

.

.

O wielkiej ściemie, w której animatorem jest mega-oszust Aaron Israel Paz a jego protegowanymi, a raczej marionetkami chrabja Potocki i wielkolechita Nikodemowicz pisałem wraz z załączonymi dokumentami kilka dni temu:
.
https://opolczykpl.wordpress.com/2017/11/14/wielka-sciema-z-chrabja-potockim-i-wielka-lechia-nikodemowicza/
.
Chodzi w tej ściemie o giga-przekręt – o wyłudzenie od Niemiec biliona dolarów w ramach odszkodowań za II wojnę światową, ale w taki sposób, aby Polacy z tego nie dostali do ręki ani złotówki. Nie wiadome jest, czy samodzielnym pomysłodawcą tego giga-przekrętu  jest Aaron Israel Paz, czy też  stoją za nim Mossad, Izrael i żydo-banksterzy. Jeśli dokumenty o pertraktacjach oszukańczego The Reserve Bank of Poland Aarona Israela Paza z ultrasyjonistą Trampkiem ujawnione w sprawie są autentyczne, to Aaron Israel Paz jest jedynie realizatorem planu ukrytych za kurtyną (za nim) potężnych mocodawców, a ewentualnie otrzymane od Niemiec pieniądze trafią do USraela. Polska dostanie jedynie „usraelskie technologie” – np. rakiety wymierzone w Rosję.
.
.
.Do mataczenia w tej wielkiej ściemie włączył się „Słowianin” Czesław Białczyński, chorobliwy rusofob. W komentarzu z 18 listopada 2017 napisał na swoim blogu tak:
.
„Mam nadzieję, że Ruch Wolnych Ludzi nie da się zmanipulować i nabrać na wydmuszkę Hr. Potockiego którego lansuje WSI/GRU…”
https://bialczynski.pl/2017/11/15/ntv-janusz-zagorski-na-dniu-niepodleglosci-w-anpolu/#comment-41492
.
Na wsjakij słuczaj, gdyby komentarz ten miał zostać wykasowany zamieszczam jego kopię:
.
.
W kilku kolejnych komentarzach CB kilkakrotnie jeszcze bredził o WSI i GRU rzekomo zagrażającym lansowanemu przez Białczyńskiego ruchowi „wolnych ludzi” (przypomnę, że bandyckich jewrosrajdaniarzy kijowskich także okrzyczał Białczyński „wolnymi ludźmi”). O co w tych wymysłach o WSI i GRU chodzi? Zaślepiony rusofob Białczyński chce po prostu wszystko co złe przypisać Rosji. Myślę jednak, że na tę akurat jego brednię nie nabierze nikogo a sam się ostatecznie ośmieszy. Tu przypomnę mniej zorientowanym czytelnikom, że od wielu lat wielu rusofobów z Michalkiewiczem na czele lansują brednie, jakoby WSI była ruską agenturą podległą GRU (i zimnemu czekiście Putinowi), i że w Polsce ma ona ogromne wpływy. Podobne brednie głosił też Sumliński. Czy Michalkiewicz dalej je głosi – nie wiem, bo tego agenta wpływu nie czytam i nie słucham od lat. Natomiast, jak widać, nadal kolportuje je z uporem maniaka Białczyński. Tyle że po prostu ignoruje on elementarne fakty – otóż gdyby WSI była agenturą GRU i miała przypisywane jej wpływy w Polsce, to w bezterminowym areszcie siedziałby obecnie nie Mateusz Piskorski oskarżany o szpiegostwo na rzecz Rosji, a rusofob Białczyński i jemu podobni. Zresztą tylko ktoś niepoważny może zakładać, że bandyckie NATO pod wodzą Pentagonu przyjęłoby na wasalskiego członka NATO kraj, którego wojskowe służby kontrolowane byłyby przez Rosję. Zanim Polskę przyjęto do bandyckiego NATO, przeprowadzono w latach 1989-1999 pod nadzorem Izraela  i zachodnich „aliantów” jawne i ciche czystki we wszystkich tajnych „polskich” służbach z WSI włącznie, wycinając z nich wszystkich podejrzanych o prorosyjskie sympatie. Przecież w dowództwie NATO nie siedzą pętaki, które ryzykowałyby włączanie do NATO armii z kontrolowanym przez GRU wojskowym wywiadem  – WSI.
.
I tu mam pytanie do arcy-matacza, zaślepionego rusofoba Białczyńskiego – jak to się stało, że WSI służąca rzekomo rosyjskiemu GRU, skonfliskowany bodajże w roku 2000 genialny wynalazek Lucjana Łągiewki wywiozła nie do Rosji a do Izraela?
.

.
http://blogpublika.com/2015/03/11/oficerowie-wsi-odebrali-polskiemu-konstruktorowi-jego-wynalazek-i-wywiezli-do-izraela-dzis-jako-wynalazek-zupelnie-kogo-innego-stanowi-wazny-element-technologii-formuly-1/
.
Już po tym przypadku widać – jakie to „GRU” rządzi w WSI najpóźniej od roku 2000 i komu WSI podlega.
.
Kolejne pytanie do matacza Białczyńskiego: w poniższym filmie (wystarczy obejrzeć od minuty 2:00 do 4:00) widać dokument (skan zamieściłem powyżej), który przedstawia owoc rokowań z Faszyngtonem założonej przez Aarona Israela Paza oszukańczej pseudofirmy o nazwie The Reserve bank of Poland,  a któremu służą chrabja Potocki i wielkolechita Nikodemowicz:
.

.
Z dokumentu tego wynika jednoznacznie, że uzyskane ewentualnie od Niemiec odszkodowanie za II wojnę światową  przeznaczone miałoby być na dostarczenie w zamian za nie „technologii usraelskiej” oraz służyłoby do wdrażania w Judeopolonii usraelskich „osiągnięć cywilizacyjnych”. Niech więc mi odpowie Białczyński – jaki interes miałaby GRU w tym, aby jej domniemany pupilek i podopieczny Potocki, zamiast chcieć przekazać pieniądze Rosji w celu np. zainstalowania w Polsce rosyjskiej technologii i finasowania rusyfikacji Polski, przekazuje je wrogiemu wobec Rosji USraelowi? Czyżby w GRU byli samobójcy lub nieodpowiedzialni szaleńcy?
.
Niestety nie wiem, czy Białczyński rzeczywiście wierzy w te jego brednie, jakoby chrabja Potocki był człowiekiem GRU. Jeśli tak, to rusofobia wpędziła go w psychozę maniakalno-paranoidalną – wszędzie we wszystkim co złe widzi działania Rosji. Bardziej prawdopodobne jest, że sam nie wierzy w te brednie, jakie wypisuje, jednak jego nienawiść do Rosji jest tak ogromna, że świadomie na zimno łże i mataczy po to, aby tę wielką ściemę z chrabją Potockim zwalić na Rosję. Dziwne jest też, że Białczyński ani słówkiem nie wspomniał o drugiej marionetce Aarona Izraela Paza – o Nikodemowiczu, którego sam reklamuje:
https://bialczynski.pl/2017/08/31/andrzej-nikodemowicz-czakram-wawelski-wzywa-nas/
.
Nie dziwi natomiast to, że Białczyński tak zażarcie broni Zagórskiego, dobrego kumpla Nikodemowicza  – organizatora zlotu w Anpolu. Wszak Zagórski reklamował Białczyńskiego:
.

.
Zagórski jest też rusofobem, choć nie obnosi się ze swoją nienawiścią do Rosji tak ostentacyjnie jak Białczyński. Niemniej i on jest i rusofobem i dezinformatorem. Wystarczy przesłuchać jego wystąpienie w Anpolu (zamieścił je Białczyński) – znajdziemy w nim dziesiątki półprawd, kilka wycieczek pod adresem Rosji, całą masę propagandowych bredni, znajdziemy i ewidentne kłamstwa, a wszystko to podlane hurra-patriotycznym sosem doprawionym na ostro czymś w rodzaju  „polskiego mesjanizmu” czy ideologii „wybraństwa” – od Polski, od Polaków zacznie się odnowa świata. Naturalnie w domyśle – od takich Polaków jak Zagórski, Nikodemowicz – i oczywiście Białczyński.
.

Jeszcze słówko na koniec o „Wielkiej Zmianie” propagowanej od lat przez Białczyńskiego. Gdy PiSrael wygrał w 2015 roku farsę wyborczą, właśnie zwycięstwo PiSraela okrzyczał nadjordańczyk Białczyński „Wielką Zmianą”.
https://bialczynski.pl/wielka-zmiana-w-polityce/0-26-10-2015-pelnia-i-wielka-zmiana-w-polsce/
.

Tymczasem owa „Wielka Zmiana” okazała się Wielkim Skowytem – PiSrael ratyfikował CETA, otwierając w ten sposób Polskę dla GMO, ściągnął do Polski US-bandytów…

.
…narzuca kolejne przymusowe szczepienia i pustoszy Puszczę Białowieską – żeby przytoczyć kilka owoców owej „Wielkiej Zmiany”. A PiSraelici, jak wcześniej POsraelici latają na dywanik do Izraela.
.
.
.
I kontynuują w „polskich” siedzibach chanukowe harce ze starszymi braćmi w wierze…
.
.
.
Zainaugurowane zresztą przez pewnego pisraelskiego turbo-Izraelitę (nazwiska nie pomnę)…
.
.

I to jest ta „Wielka Zmiana” wg Białczyńskiego…

.

.

opolczyk

.

PS

Aby wyczerpać temat chrabjego Potockiego zamieszczam jeszcze komentarz jaki wrzucił u mnie Przemex:
https://opolczykpl.wordpress.com/slowianski-zew/comment-page-2/#comment-86468
.
Jest to kopia komentarza juliusa zamieszczonego na stronie WPS:
.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/11/11/do-polakow-w-dzien-11-listopada/comment-page-1/#comment-52744

julius
11 listopada 2017 o 16:05

HASŁO NARODOWE
wychodzi wraz z dodatkiem ilustrowanym w niedzielę rano.
RoK I.
Kraków, 5 Ewiecień 1925.
Cena egzemplarza 25 gr. z dodatkiem ilustrowanym. 60 gr.
Nr. 12

Książe Sapieha i hrabia Potocki przy otwarciu uniwersytetu żydowsKiego w Jerozolimie!

„Książę Sapieha, były minister spraw za­granicznych, następnie poseł polski w Londy­nie, oraz przedstawiciel arystokracji polskiej hrabia Potocki przybyli do Jerozolimy, aby uczestniczyć w uroczystościach otwarcia żydow­skiego uniwersytetu”. Taką to radosną nowinę podaje Izraelowi wychodząca w Zurychu „Jiidische — Presszen- trale” i zaopatruje ją następującym komenta­rzem:
„Rodzina Potockich od wielu pokoleń po­pierała zawsze interesy żydostwa. Jeden z hra­biów Potockich przeszedł nawet w połowie XVIII stulecia na judaizm, za co spalono go na stosie w Wilnie w r. 1749″.

.
Polski czytelnik przyjąć musi te słowa ze szczerem zdumieniem: o co tu właściwie cho­dzi?
Czy jest to wielce niesamowita forma wdzięczności, czy też chęć skompromitowania?
Oświadczenie, że pewna rodzina polska od wieków służyła interesom żydostwa, jest „komplementem” całkiem niedwuznacznym. Wdzięczność żydowska ma także swe bardzo bolesne kolce
http://jbc.bj.uj.edu.pl/Content/321161/NDIGCZAS012582_1925_012.pdf

.

PPS
.
Jeszcze jedna sprawa jest do wyjaśnienia – w dokumencie The Reserve Bank of Poland jest takie zdanie:
.
„Prawne procedury w/wym. konwencji dla kształtowania nowej architektury społęcznej chcemy oprzeć o system wartości wynikających z wspólnej Uchwały Kongresu USA Prawo 102-14  Marzec 20. 1991 r.”
.
A oto owa uchwała Kongresu (prawo 102-14):
.
Wspólna uchwała Kongresu USA
.
Prawo 102-14
.
Marzec 20, 1991
.
Wyznaczenie dnia 26 marca 1991 roku, „Dniem Edukacji USA”.
.
Ponieważ  Kongres przyjmuje do wiadomości historyczną tradycję etycznych wartości i pryncypiów, które są podstawą cywilizowanego społeczeństwa i na których nasz wielki naród został ustanowiony;
.
Ponieważ te etyczne wartości i pryncypia są podstawą istnienia społeczeństwa od zarania cywilizacji, gdy były one znane jako Siedem Praw Noachidów [Siedem Praw Potomków Noacha];
.
Ponieważ  bez tych etycznych wartości i pryncypiów istnienie cywilizacji znajduje się w poważnym zagrożeniu powrotem do chaosu;
.
Ponieważ społeczeństwo jest poważnie zaniepokojone następującym osłabianiem tych pryncypiów, co powoduje kryzys, jaki zagraża podstawom cywilizowanego świata;
.
Ponieważ uzasadnione zwrócenie uwagi na ten  kryzys ma powstrzymać obywateli tego narodu przed utratą z obszaru widzenia ich odpowiedzialności za przekazywanie historycznych, etycznych wartości z naszej przeszłości do przyszłych pokoleń;
.
Ponieważ Ruch Lubawiczerów otacza opieką i upowszechnia te etyczne wartości i pryncypia w świecie;
.
Ponieważ Rabbi Menachem Mendel Schneerson, przywódca ruchu Lubawiczerów jest powszechnie szanowany a jego 89 urodziny przypadają 26 marca 1991 roku;
.
Ponieważ w uznaniu dla tego wielkiego duchowego przywódcy – „Rebbe”, ten nadchodzący rok, 90. rok jego życia, będzie postrzegany jako jeden z „nauczania i dawania”, ten rok, w którym zwracamy się ku nauczaniu i dobroczynności, aby przywrócić świat do moralnych i etycznych wartości zawierających się w Siedmiu Prawach Noachidów, oraz:
.
Ponieważ ten fakt ma być odnotowany w międzynarodowym Zwoju Honorowym podpisanym przez Prezydenta Stanów Zjednoczonych i inne Głowy Państw:
.
tak więc uchwalone zostaje przez Kongres Stanów Zjednoczonych, że dzień 26 marca 1991 roku – pierwszy dzień dziewięćdziesiątego roku życia rabina Menachema Schneersona, przywódcy światowego Ruchu Lubawiczerów, jest proklamowany  „Dniem Edukacji USA”.
.
Powołuje się Prezydenta do ogłoszenia proklamacji wzywającej naród Stanów Zjednoczonych do uczczenia tego dnia odpowiednimi ceremoniami i działaniami.
.
Podpisano: George Bush, Prezydent Stanów Zjednoczonych
http://www.the614thcs.com/40.1193.0.0.1.0.phtml
.
Tak więc The Reserve Bank of Poland, Aaron Israel Paz, chrabja Potocki i wielkolechita Nikodemowicz optują za usraelizacją, czyli dalszą zmasowaną  judaizacją polskiego społeczeństwa w oparciu już nie tylko o żydo-katolicyzm, ale o żydowski wymysł – 7 praw noabicznych:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Siedem_Praw_Noego
.
Byłyby one w sumie poza fanatyzmem religijnym i przymusem czczenia wyssango z palca przez oszustów „boga” Jahwe OK, gdyby prawo żydowskie było jednakie dla żydów (wyznawców judaizmu) i gojów. A tak nie jest. Goje nie mają tych samych praw (w świetle żydo-biblii i talmudycznych komentarzy do niej) co żydzi/Żydzi:
.
„Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że „goje rodzą się po to, by służyć Żydom”. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze. Potem porównał osoby, które nie są Żydami do… zwierząt pociągowych – pisze „Rzeczpospolita.”
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/08/06/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/

.

.

.

.