Wielka ściema z chrabją Potockim i wielką Lechią Nikodemowicza…

.

Na zdjęciu: na górze Aaron Israel Paz, na dole po lewej sanacyjny chrabja Potocki, po prawej wielkolechita  Nikodemowicz

.

Z góry zaznaczam, że nie wgłębiam się ze wszystkimi szczegółami w tematykę, niemniej chrabja Potocki jest marionetką i szabas-gojem (o ile jest Polakiem a nie potomkiem koszernego przechrzty) żydowskiego hochstaplera Aarona Israela Paza vel Krzysztofa Antoniego Pazika:
http://neurobiz.pl/lwb/person/details/paz-aaron-israel-1000600564
.

A tutaj można obejrzeć „pajęczynę” – związki finasowe i gospodarcze złodziejskiego imperium Aarona Israela Paza:
https://mojepanstwo.pl/dane/krs_osoby/249378,paz-aaron-israel

.

Aaron Israel Paz vel Krzysztof Antoni Pazik jest mega-oszustem i hochsztaplerm. Demaskuje go nawet gadzinówka pobratymca Szechtera vel Michnika:
http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44425,2773558.html

.
Aaron Israel Paz założył też firmę o nazwie The Reserve Bank of Poland. Nie jest to normalny bank a złodziejska pseudo-firma, będąca jedynie skrytką pocztową. W Niemczech takie „firmy” znane są pod nazwą „Briefkastenfirma” (Briefkasten – skrzynka pocztowa).
.
Służą przede wszystkim do transferu pieniędzy, najczęściej pochodzących z przestępstw i przekrętów. A co ma z tym wszystkim wspólnego chrabja Potocki? Otóż jest on protegowanym hochstaplera Aarona Israela Paza vel Krzysztofa Antoniego Pazika.
.
.
Sprawę ujawnił jack caleib na YT:
.

.
Od kilku dni ujawnia on coraz to nowe fakty odnośnie chrabjego Potockiego i jego powiązań z żydowskim hochsztaplerem Aaronem Israelem Pazem.
.

.
Przy okazji, co mnie ucieszyło, dokopał „Jacek” i Olszańskiemu vel Jabłonowskiemu, nazywając go w ostatnim filmie (min. 5:52) ulicznym drzyj-mordą.
.
Ale nie tylko chrabja Potocki jest protegowanym Aarona Israela Paza, p.o. Gubernatora złodziejskiej pseudo-firmy The Reserve Bank of Poland. Także Andrzej Nikodemowicz, jeden z piewców „wielkiej Lechii” jest na jego usługach:
.
.
Nikodemowicz ponadto ogłosił niedawno, że stało się, powstaje „wielka Lechia”:
.
.
.
Tego turbolechitę służącego Aaronowi Israelowi Pazowi reklamuje i nadjordańczyk Białczyński:
.
I katolicko-turbo-lechickie tajne archiwum Watykanu:
.
.
O co chodzi w tej całej aferze z Israelem Pazem? Ano o to, że hochstapler Aaron Israel Paz kombinuje, jak tu wyłudzić za Polaków od Niemiec reparacje za II wojnę światową. Naturalnie dla siebie a nie dla Polaczków. Nie wykluczone, że mając szerokie koneksje dotarł nawet do Faszyngtonu i wciągnął w intrygę ultrasyjonistę Trampka, o czym mówi poniższy film (całego nie trzeba słuchać – to co najważniejsze jest między 2 a 4 minutą):
.

.
Niestety nie wiem, czy Dóda Obłuda też jest jednym z udziałowców tej afery, czy tylko Israel Paz dla picu wstawił jego nazwisko do kilku dokumentów jako jednego z odbiorców. W każdym bądź razie Aaron Izrael Paz chce od Niemiec ni mniej ni więcej a tysiąc miliardów, czyli bilion dolców. Ten to jest nienasycony. Wg przedstawionego dokumentu pieniądze te miałyby (za pośrednictwem prywatnego konta Israela Paza) trafić do usraela i przeznaczone miałyby być na dostarczenie w zamian za nie technologii usraelskiej oraz służyły by do wdrażania w Judeopolonii usraelskich „osiągnięć cywilizacyjnych”. Aż strach pomyśleć czym to się może dla Polaków skończyć. Nie jest wykluczone, że hochsztapler Aaron Paz po otrzymaniu tych pieniędzy (biliona dolców) na prywatne konto w Chinach (o tym jest w jednym z filmów) po prostu się ulotni. I szukaj wiatru w polu. W Chinach żyje obecnie prawie półtora miliarda ludzi. Odnaleźć w tym tłumie Israela Paza nie będzie łatwo. Nie wykluczone też, że zadowoli się on tylko częścią łupu (gdyby dostał za pośrednictwo „tylko” 10 % to i tak byłoby to 100 miliardów dolców), a resztę przekaże żydo-banksterskiemu usraelowi, aby go nie ścigano. Niemniej ani jeden cent nie trafiłby do Polaków, a do żydo-banksterskich koncernów, zwłaszcza militarnych, które z Polski zrobią wojenny okop przeciwko Rosji.
.
Zapyta ktoś – a dlaczego oficjalne władze III Rzydopospolitej (marionetki okupanta) nie wystąpią do Merkel z żądaniem reparacji wojennych? Otóż one wiedzą, że niemiecki jewrobarak zażąda w zamian za reparacje wojenne odszkodowania za niemieckie „ziemie utracone” i za majątki wypędzonych za Odrę po wojnie z woli Stalina Niemców. I wtedy nie wiadomo, kto by na tym lepiej wyszedł. A tak, występującym jako rzekomym przedstawicielom narodu  – czy to chrabjemu Potockiemu, czy to wielkolechicie Nikodemowiczowi takich żądań agenturalne władze w Berlinie nie postawią.
Martwi mnie tylko to, czy agentka Bilderbergów i Izraela Merkel jest wciągnięta do tego spisku. Jeśli tak i jeśli wybuli te odszkodowania, to nigdy więcej o nie nie będziemy mogli wystąpić, gdyż Niemcy powiedzą – już wam zapłaciliśmy. A co zrobili z nimi wasi przedstawiciele, nas już nie obchodzi.
Z drugiej strony mam nadzieję, że niewypłacalnie zadłużony niemiecki jewrobarak (sam dług federalny sięga 8 bilionów euro)…
.
…te żądania odrzuci. Wszak byle kauzyperda będzie w stanie przed dintojrą wykazać, ża ani sanacyjny chrabja Potocki, ani wielkolechita Nikodemowicz nie są reprezentantami narodu polskiego. Wystąpić o odszkodowania wojenne powinni rzeczywiści przedstawiciele Polaków, a nie podkomendni Aarona Israela Paza.
.
Powoli wychodzi na jaw, kto i dlaczego stoi za promowaniem piewcy sanacji chrabjego Potockiego i promowaniem wielkiej Lechii. Aaron Israel Paz chcąc dobrać się do gigantycznej kasy potrzebuje figurantów. Postawił więc na kult sanacji i wypromował chrabjego Potockiego. Ale na wszelki wypadek postawił i na wielkolechitę Nikodemowicza – wszak i turbolechickich świrów jest niemało, a ich wymysły rozbudzają u niejednego Polaka marzenia o polskim/lechickim, a nawet lechicko-aryjskim imperium. Jeśli nie uda się sztuczka z sanacyjnym chrabją, może uda się ze świrem wielkolechitą. A przy okazji znów podzieli się Polaków na dwa wrogie obozy – czcicieli sanacyjnej Judeopolonii i czcicieli wielkiej Lechii. Niech się żrą nawzajem. Bo wtedy takim oszustom jak Paz łatwiej jest robić kolejne przekręty. Choć nie możemy wykluczyć sojuszu sanacyjno-wielkolechickiego – wszak podkomendni Aarona Paza – Potocki i Nikodemowicz to kumple – razem ostatnio świętowali w Starym Oleśnie „święto niepodległości” (napis na fotografii nie mój – ale prawidłowy).
.
.
Jeszcze krótko o tym, dlaczego sanacyjną II RP nazywam Judeopolonią. Widząc nadciągającą na Polskę agresję III Rzeszy dla obronności kraju sanacja niewiele robiła. Szkoliła za to żydowskie bojówki oraz wspierała finasowo i militarnie bojówki żydowskie w Palestynie. A zebrane od polskiej ludności kruszcze (złoto i srebro) zamiast wydać na zbrojenia wywiozła sanacja za granicę. Obszerniej opisałem o tym niedawno tutaj:
.
Tak więc uważajmy i na piewców sanacji (a raczej sanacyjnej Judeopolonii) jak i na piewców wielkiej Lechii – pseudosłowiańskiej repliki „wielkiego Izraela” – równie jak on wyssana za palca:
.
„Archeolodzy podważają same podstawy Biblii. Pan Bóg nie przekazał Mojżeszowi Dekalogu, naród Izraela nigdy nie był w egipskiej niewoli, mury Jerycha nie rozpadły się na dźwięk trąb, bo Jerycho było miastem nieobwarowanym, pierwsza monoteistyczna religia nie ma swoich korzeni na Górze Synaj, a wielkie królestwa Dawida i Salomona to legenda dostosowana do potrzeb teologii.”
.
I tak samo jak wielki Izrael Dawida i Salomona wyssana z brudnego palucha jest wielka Lechia.
.
.
opolczyk
.
.
.
.
.
.

1 komentarz do “Wielka ściema z chrabją Potockim i wielką Lechią Nikodemowicza…

  1. Pingback: :))) BOMBA! Grypa666 przybiła chrabjem Potockiego do ściany « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.