Inkwizycja działa – mam już akt oskarżenia i wezwanie na rozprawę główną…

.

.

Otrzymałem właśnie akt oskarżenia. Zakryłem w nim jedynie pewne własne dane osobowe.
.
.
.
.

.
Równocześnie otrzymałem z departamentu dintojry wezwanie na rozprawę główną, która ma odbyć się  we Wroclawiu 10 stycznia 2018. Na wezwaniu zaznaczono, że stawiennictwo osobiste na rozprawie jest obowiązkowe.

.


.

Zrezygnowałem ze skanowania i umieszczenia na blogu odwrotnej strony wezwania z tasiemcową listą „pouczeń”. Na rozprawę naturalnie nie pojadę. Nie mam zamiaru dobrowolnie uwiarygadniać tej inkwizycyjnej farsy. W akcie oskarżenia natomiast zastanawia mnie głównie jedna sprawa: gdy w marcu 2015 roku byłem pierwszy raz przesłuchiwany przez niemiecką policję w sulistrowickim ślectfie, prokuratura pytała (za pośrednictwem niemieckiego policjanta) o moją stronę (blog polski):

.
„A więc były pytania – czy jestem właścicielem strony https://opolczykpl.wordpress.com/, czy używam nicku opolczyk i czy opublikowałem tekst i komentarze o fanatyku Staszaku.”
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/26/slectfo-slezansko-sulistrowickie-parodia-prawa/
.

Tymczasem obecnie o moim blogu w akcie oskarżenia nie ma ani słowa. Sporządzono go na podstawie jakichś wpisów/komentarzy u Białczyńskiego (przed jewromajdanem utrzymywałem z nim stosunki dyplomatyczne; po nim, gdy zachwalał banderowską swołocz kijowską, zerwałem je). Dlaczego prokuratura nie wspomina w akcie oskarżenia o moim blogu – wszak to od opublikowanego na nim poniższego wpisu:
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/10/26/zydlacki-fanatyk-ks-ryszard-staszak-tepi-slowianskie-symbole-na-slezy/
.
zaczęła się cała ta farsa sulistrowickiego ślectfa. Być może się mylę, ale może to wyglądać tak, jakby inkwizycja chciała spopularyzować stronę Białczyńskiego, a moją przemilczeć. Nie wykluczone bowiem, że farsę procesową nagłośni prasa wrocławska, zwłaszcza katolicka i będzie wspominać właśnie o stronie Białczyńskiego, że to na jego stronie popełniłem „przestępstwo” w komentarzach. A o moim Blogu Polskim nie pisną słowem – no bo po co reklamować blog takiego wroga żydo-katolicyzmu jak ja.

.

Ciekawi mnie też, czy Białczyński wystąpi w charakterze świadka obrony czy oskarżenia…
.

A tak w ogóle to całą tę farsę prawożondności wysługującej się żydo-katolicyzmowi, przez co sama robi się inkwizycją, po prostu mam w nosie…
.
.

opolczyk

.

.

PS

Wiesia z Kanady, której artykuł o pogańskich rytuałach niedawno opublikowałem:
https://opolczykpl.wordpress.com/2017/09/30/poganskie-praktyki-na-codzien-rytualy-oczyszczania/

na wieść o akcie oskarżenia i terminie procesu napisała mi tak:

„Miłosierni w Chrystusie nie spoczną aż cię ukrzyżują …. po owocach ich poznacie ….

sami wydają o sobie świadectwo, ale niech wsadzą nie wiem ile ludzi do więzienia … to ich kościół i tak się wali … bo sam Bóg tego co się w tych „świętych” murach dzieje już nie może strawić …
i wcale się nie zdziwię, jak ta instytucja rozleci się w 3 dni niczym świątynia w Jerozolimie … i jak głosi legenda, to im przepowiedział sam Jezus … i trudno ją odbudować do dzisiejszego dnia, chociaż z tego powodu utopili miliony ludzi w ich własnej krwi …. 
 nie daj się zastraszyć …. 
Pozdrawiam”
.
Ostro zareagował Piotr Bein:
.

„ALARM Inkwizycja działa – Andrzej Szubert dostał akt oskarżenia i wezwanie na rozprawę główną…

PB: Obraził uczucia religijne buhaha. Za to katoliczniki mogą zrobić ze słowianowierczego  miejsca kultu Szuberta cmentarz miłości bliźniego, religiozną odpustową szmirę! Słuchajcie, katolaccy hipokryci, co mówi wystrzałowy Bikup Grzegorz Ryś o tym, kogo Bóg Ojciec wybrał na zbawienie z czterech wiatrów świata [min. 31:00].
Słowianowierstwo było wcześniej; bez wątpienia katolicy zbeszcześcili świętość słowiańskiej góry. A teraz hipokryci tchórze skarżą poprzez żydłacką dintojrę, zamiast wejść w merytoryczną debatę jak ludzie, ze wzajemnym poszanowianiem i usilną próbą zrozumienia Drugiego… Ma rację Szubert: katolicyzm zjudaizował Słowian, Polaków. Zobił im spleśniały kefir z mózgow, cuchnący gnój z dusz, śmierdzące szambo z serc… A państwo w państwie III Rzydopospolitej, członka jewrosojuza ociekającego tolerancją, demokracją i równouprawnieniem, sankcjonuje inkwizycję nad mniejszością wyznaniową, w której jest Andrzej Szubert. Mniejszością ocalałą m.in. dzięki Szubertom, którzy postawili się germanizacji nadłabskiej, zachowali zdrowy rozsądek i historię sprzed załganej watykańskiej wersji.
Dintojra nakręca katolacką nienawiść… To już nie katodebilizm ani pusta pycha — pozywający to agenci samego Ogoniastego! Obwieszeni krzyżykami i różańcami Mistrze Nienawiści i Hipokryzji! Zjudaizowany katolacki chłamie i żydłacka dintojro, łapy precz od mego Przyjaciela, Andrzeja Szuberta! Niedawno szakale Ogoniastego zabrali Andrzejowi rodzonego Syna Krzysztofa… Nie odczekawszy nawet żałoby Rodziny Szubertów i ich przyjaciół, rzucili się precyzyjnie w czasie na znienawidzoną przez siebie ofiarę.”

 

.

.

 

.

.

.

.

.

.

1 komentarz do “Inkwizycja działa – mam już akt oskarżenia i wezwanie na rozprawę główną…

  1. Pingback: :))) Prezydent Hrabia Potocki porządkuje Polin, wywala z kraju zdradziecką Grypę666 « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.