Metody dezinformacji i skłócania Polaków na przykładzie publicystyki „niezależnego” posła do knessejmu, Sanockiego…

.

.

Pewien znajomy rozesłał e-pocztą link artykułu Janusza Sanockiego o Mateuszu Piskorskim, bezprawnie trzymanym przez bandycki PiSrael od 1,5 roku w areszcie (przytaczam początek tego artykułu):
.
„Nie o taką Polskę walczyliśmy!
.
.
ABW i prokuratura działają w sprawie Mateusza Piskorskiego, który od maja ubiegłego roku siedzi w areszcie pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Rosji – wg klasycznej bolszewickiej zasady: „Dajcie człowieka a paragraf się znajdzie”.
(…).
http://sanocki.neon24.pl/post/140599,nie-o-taka-polske-walczylismy
.
Na pierwszy rzut oka tekst Sanockiego jest jak najbardziej OK.  Ale i tu mam wątpliwości. Sanocki broni Mateusza Piskorskiego przed absurdalnymi zarzutami, ostro krytykuje metody ABW i prokuratury, oraz informuje o bezpodstawnym szykanowaniu przez ABW samego Sanockiego. A więc pozornie wszystko jest napisane jak najbardziej OK!
Ale…
Ostro (w sumie słusznie) imiennie krytykuje Sanocki Macierewicza/Singera za jego nieodpowiedzialne awanturnictwo w polityce wschodniej uprawiane przez Singera w imieniu PiSraela i III Rzydopospolitej. Nazywa – i słusznie – metody ABW i prokurartury (od siebie dodam – w domyśle – pod rządami PiSraela) „bolszwickimi”. Wywołać to może, a nawet musi, u wyznawców PiSraela, Kalksteina i Singera-Macierewicza reakcję obronną – okrzyczą Sanockiego POsraelitą czy KODsraelitą, atakującym PiSraelską dobrą zmianę. Sanocki jako wieloletni dziennikarz i publicysta (Nowiny Nyskie, prawica.net, Neon.24 i inne) musi wiedzieć o tym, ża taką reakcję u Pisraelitów jego tekst wywoła, a przynajmniej może wywołać. Ja zauważyłem to już dawno, gdy pisałem jeszcze pod nickiem Poliszynel. Gdy w jednym artykule skrytykowałem PiSrael, okrzyczany zostałem wtyką POsraela. Gdy następnie skrytykowałem POsrael, jego wyznawcy okrzyczeli mnie wyznawcą i wtyką PiSraela. Od tamtego czasu nigdy nie krytykuję jednej tylko z tych dwóch bratnich okupacyjnych mafii. Zawsze informuję, że obie służą tym samym mocodawcom. Przykłady?
.
15 czerwca 2012 w knessejmie głosowano nad żondowym POsraelickim projektem zmiany ustawy o szczepieniach. Wprowadzono zapisy będące de facto zniewalaniem Polaków. Chodziło o to, że ogłaszanie alarmu o domniemanej epidemii przyznano byle urzędasom z Sanepidu, że na ich wniosek Polaków miano zmuszać do szczepienia się (opornych miała na szczepienia przymusem i siłą doprowadzać policja) i że pozwolono Sanepidowi utajnianie wszelkich informacji o groźnych powikłaniach w związku ze szczepieniami. I choć był to projek żondowy czyli POsraelicki, wszyscy biorący udział w głosowaniu „opozycyjni” wówczas knessejmowcy PiSraelici – wszyscy co do jednego – poparli go i głosowali za.
https://www.salon24.pl/u/sisi/431240,zdrada-sejmu-szczepienia-za-wszelka-cene
.
Kolejny przykład – podczas żonduf PiSraela w latach 2005-2007 ikona PiSraela – Lech Kalkstein podczas jednej z wielu jego pielgrzymek do krainy przodków na spotkaniu z pobratymcami (m.in. z armii Andersa) otwarcie przyznał, że polskie wojsko wysyłane jest na wojny do Azji m.in ze względu na interesy Izraela. Na koniec stwierdził, że bez względu na to kto wygra następne wybory (a głównym domniemanym „konkurentem” PiSraela był już wtedy POsrael), że polityka „polska” wobec Izraela (czytaj- służenie jego interesom ) nie zmieni się.
.

.
On dobrze wiedzaiał co mówi…
.
Wielu agentów wpływu – świadomych dezinformatorów – celowo takie teksty pisze – krytykują albo wyłącznie PiSrael, albo POsrael w celu zaciągnięcia ich wyznawców na fałszywą barykadę obrony dobrego imienia ich agenturalnej mafii. Taka jednostronna krytyka PiSraela lub POsraela ma za zadanie utrzymanie społecznej dychotomii – podziału większości aktywnych politycznie, choć niestety ogłupionych wrzaskliwą propagandą okupanta Polaków, na wyznawców POsraela i wrogich im wyznawców PiSraela w myśl zasady dziel i rządź. Okupant wie o tym, że podzieleni, rozbici i skłóceni Polacy będą przez to bezbronni.
.
Każdy odpowiedzialny publicysta krytykując jeden czy drugi główny polityczny agenturalny kibuc (POsrael lub PiSrael) powinien wyraźnie zaznaczać, że oba one jedynie inscenizują walkę pomiędzy sobą. W rzeczywistości służą  tym samym mocodawcom i nie ma między nimi różnicy. Oba są antypolskie i oba służą okupantowi.
I Sanocki powinien o tym wiedzieć. Natomiast już poprzedni jego tekst opublikowany na Neonie24 to zwykła załgana żydowska propaganda:
http://sanocki.neon24.pl/post/140519,przyczyna-terroryzmu-jest-islam-trzeba-go-zakazac
.
Wszystkie wymienione przez Sanockiego „zamachy” były operacjami obcej flagi zwalonymi na „islamistów”.
To raz!
Dwa – gdyby nawet były to rzeczywiście zamachy dokonane przez islamistów (choć tak nie jest), byłoby to tylko mikroskopijnym rewanżem za miliony ofiar cywilnych bandyckich działań bandyckiego NATO (w tym zachodnich wasali USraela) w świecie islamu. Podam tylko jako przykład operację TPAJAX:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_stanu_w_Iranie_(1953)
.
Tylko po II wojnie działania CIA, Mosadu i podległych im zachodnich służb oraz działania USraela i zachodnich jego wasali (embarga, wojny, bombardowania i tajne operacje jak TPAJAX) kosztowały życie co najmniej 10 milionów muzułmanów – w ogromnej większości ludności cywilnej.
https://przemex.wordpress.com/2016/01/15/islamski-holocaust-wojny-prowadzone-przez-zachod-zabily-co-najmniej-4-miliony-muzulmanow/
.
Dane w powyższym tekście są co najmniej 3-krotnie zaniżone. Gdyby więc owe operacje zachodnich służb uznać nawet za zamachy islamistów, to i tak rachunek ofiar jest jednoznaczny – miliony cywilnych ofiar po stronie islamu i kilkaset po stronie jewrounitów.
.
Wniosek jest jeden – należy zakazać czy wręcz zdelegalizować NATO, Izrael oraz USrael i jego zachodnich wasali a także wszystkie zachodnie służby służące żydowskim interesom. Wtedy zapanuje spokój i nie będzie terroryzmu. Przynajmniej tego „islamskiego”. Bo tu jeszcze przypomnę, że wcale nie tak dawno w Irlandii Płn. mieliśmy faktyczny terroryzm w wykonaniu katolickiej IRA. Czemu wtedy nikt nie domagał się zakazania katolicyzmu?
.
Odnośnie Sanockiego jeszcze jedna uwaga – pytałem go osobiście (bo znamy się osobiście), kto i dlaczego zaprosił go jako „eksperta” do udziału w żydowskim spisku okrongłego stołu. Sanocki brał w nim udział w podstoliku „budownictwo mieszkaniowe” czy „polityka mieszkaniowa – jakoś tak. Nigdy mi na to pytanie w sposób klarowny i jasny nie odpowiedział. A to mnie właśnie ciekawi, gdyż uczestników „rządowych” wyznaczał Kiszczak i jego ekipa, a uczestników „opozycyjnych” Bolek i jego ekipa. Sanocki w skali ogólnokrajowej był jako opozycjonista i solidurnościowiec nieznany. Dlaczego więc i KTO zaprosił nieznanego opozycjonistę z małej w sumie Nysy do okrongłego stołu, o którym dzisiaj wiemy, że był żydowskim spiskiem przeciwko Polsce, zaklepanym dodatkowo przez przedstawicieli kk.
Tu jeszcze wyjaśnię, że fotkę z Magdalenki, gdzie pod znakiem menory sprzedawano Polskę i Polaków umieściłem na początku wpisu z tego powodu, że Magdalenka była inauguracją i wstępem do żydowskiego zamachu na Polskę, czym faktycznie był okrągły stół. W którym w jednym z podstolików brał udział ówczesny opozycjonista, obecnie  publicysta i „niezależny” knessejmowiec Janusz Sanocki.
.
Na koniec oceniając całościowo publicystykę Sanockiego napiszę tak – Sanocki tekstami jak ten o Piskorskim (wcześniej  pozytywnie pisał o Białorusi) uwiarygadnia się. Po to, aby równocześnie szerzyć obżydliwą propagandę jak ta w jego tekście o islamie i rzekomo „islamskich” zamachach, zwalanych przez propagandę żydo-zachodu na muzułmanów. Po to, aby cywilizacja zachodu nadal walczyła z islamem ku radości i w obronie interesów gwiazdy Dawida.
.
.

opolczyk

.

.

.

.

Reklamy