Wiking Varg Vikernes o krystowierstwie…

.

.

Z dużym wahaniem zamieszam poniższy film…
.

.
I to nie ze względu na jego treść, a ze względu na samego Vikernesa. Jest wprawdzie propagatorem pogaństwa – i tu ma rację. Ma też oczywiście rację mówiąc, że krystowierstwo dla Europy jest taką samą imigracyjną religią jak islam. I że Europejczycy są pierwszą ofiarą krystowierstwa. I że krystowierstwo jest typem judaizmu. Od siebie dodam – jest adaptacją judaizmu dla nieobrzezanych gojów dokonaną przez oszusta Szawła/Pawła – agenta Sanhedrynu.

https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/10/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/

.
.
Niestety poza tym Vikernes jest białym szowinistą, białym rasistą (uważa białą rasę za najlepszą i najmądrzejszą) i nawet w powyższym filmie bredzi coś o KRWI, choć pogaństwo to duch, kultura, tożsamość i świadomość, a nie „krew”. I nie wiara jak twierdzi Vikernes. Pogaństwo to wiedza, a nie ślepa wiara w dogmaty i wyssane z palca „prawdy wiary”. Poganie czcili Matkę Ziemię, bo wiedzieli, że jest ona rzeczywiście naszą Matką. Od niej otrzymujemy wszak każdy atom naszego ciała. I to ona nas żywi. Czcili też Słońce, bo wiedzieli, że bez niego nie byłoby życia na Ziemi. To była WIEDZA. Nie czcili natomiast wyssanych z palca, abstrakcyjnych i krwiożerczych bożków-sadystów, takich jak biblijny Jahwe. Bo to jest tępa, ślepa i bezrefleksyjna wiara w wymysły oszustów.
.
Odrzucam biały rasizm i szowinizm Vikernesa. Dla mnie czerwony, brązowy, żółty czy czarny poganin bliższy jest memu sercu, niż biały krystowierca.

.
Dobrze jego biały szowinizm podsumował Borejko w komentarzu na blogu mojego dobrego znajomego – Zygmunta Białasa:
.

„Witam. Przetłumaczyłem kilka filmów Varga Vikernesa z czego najbardziej wartościowym jest ten pt. „czy chrześcijaństwo jest tamą chroniącą przed potopem islamu?”.

https://www.youtube.com/watch?v=16x82JNn4Ac

Miałem zamiar regularnie go tłumaczyć, ale niestety Vikernes siedzi mocno w temacie „białej Europy”, że to wszystko co się dzieje na świecie służy temu by zniszczyć białą rasę, więc poprzestałem na tych kilku filmach.

Mówi o białych, że są najinteligentniejsi ze wszystkich i zapomina o fakcie, że to właśnie biali dali się nabrać na chrześcijańśtwo i roznieśli je na cały świat. Gdyby nie biali, żydzi nie mieliby odpowiedniego środowiska w ramach którego można tworzyć te całe NWO.”

http://zygmuntbialas.blog.pl/2017/08/03/co-sie-dzieje-w-europie-03-08-2017/comment-page-1/#comment-18573
.
Borejko ma naturalnie rację pisząc, że to biali pierwsi dali się nabrać na krystowierstwo, a potem rozwlekli je po całym świecie. Tu dodam, że Zygmunt Białas mailem poinformował mnie o kilku komentarzach Borejki na jego blogu. Dzięki czemu zauważyłem i film Vikernesa, który postanowiłem opublikować.
.
Odcinam się od Vikernesa z jeszcze innych powodów. Jest zabójcą, podpalał kościoły w Norwegii i takie czyny potępiam. Niemniej to, co mówił w powyższym filmie warte jest obejrzenia, nawet przy tak wielu defektach osobowości tego kontrowersyjnego człowieka.
.
A wracając do głównego tematu filmu – czy krystowierstwo obroni Europę przed inwazją muzułmańskich uchodźców? Otóż nie byłoby jej, gdyby białe bandyckie NATO pod wodzą usraela na obstalunek żydo-banksterów nie rozwalało muzułmańskiego Bliskiego Wschodu. I to nie tylko dla ropy, ale i – albo raczej – przede wszystkim dlatego, aby przygotować grunt –  czytaj –  oczyścić teren pod budowę Wielkiego Izraela.
A już najśmieszniejsze jest w tym dylemacie fakt, że zarówno krystowierstwo jak i islam są bratnimi (choć kochają się jak Kain Abla) religiami abrahamowymi…
https://pl.wikipedia.org/wiki/Religie_abrahamowe
.
…bazującymi na żydowskiej biblii Tanach czyli krystowierczym tzw. Starym Testamencie – rasistowskiej księdze zbrodni…
https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/11/ksiega-zbrodni/
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/
.

Obie te żydogenne religie są nadjordańskimi dżumami, obie wywodzą się z judaizmu, obie są jego bękartami.
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/03/03/historia-naturalna-religii-monoteistycznych/
.
Dlaczego więc boimy się żydo-islamu, a nadzieję i ratunek przed nim mamy widzieć w żydo-krystowierstwie, równie dla Europy obcym i żydogennym jak islam? Ponadto, a raczej – przede wszystkim – wszak w ciągu ostatnich dwóch tysięcy lat krystowierstwo (różnych odprysków) odpowiedzialne było za eksterminację dziesiątek milionów Europejczyków, co przy znacznie mniejszym zaludnieniu w przeszłości jest liczbą ogromną. Nie ma większego religijnego mordercy, który ma tylu Europejczyków na sumieniu, co właśnie krystowierstwo. Sama katolicko-protestancka Wojna Trzydziestoletnia posłała do piachu 8-10 milionów Europejczyków (ok. 30 % mieszkańców niemieckich państw). Jak więc w żydogennej azjatyckiej religii, rozbitej na nienawidzące się odpryski, która przez wieki Europejczyków eksterminowała i depopulowała, mamy szukać ratunku? Przecież to jest obłęd i szaleństwo.
.
Islam nie ma oczywiście co szukać w Europie. Ale wystarczy, aby białe NATO przestało niszczyć świat islamu, a muzułmanie wrócą do siebie. Ale i krystowierstwo jest azjatyckim imigrantem, żydogennym ciałem obcym, zrodzonym nad Jordanem. I tam tę nadjordańską dżumę powinniśmy odesłać. Tam, gdzie ta duchowa zaraza się narodziła.
.
Wróćmy do własnej, pogańskiej kultury i tożsamości…

.
.
opolczyk

.

PS

Dla porządku zamieszczam linki, które Vikernes zamieścił pod oryginałem jego filmu:

Catharism: https://en.wikipedia.org/wiki/Albigen…
The Sacking of Constantinople: https://en.wikipedia.org/wiki/Siege_o…
About Christians allying with the Muslims: https://en.wikipedia.org/wiki/Franco-…
The Saxon Wars: https://en.wikipedia.org/wiki/Saxon_Wars
The Wendish Crusade: https://en.wikipedia.org/wiki/Norther…
The Second Swedish Crusade: https://en.wikipedia.org/wiki/Second_…
The Thirty-years-War: https://en.wikipedia.org/wiki/Thirty_…
Jewish Christianity: https://en.wikipedia.org/wiki/Ebionites
About European Paganism: https://www.youtube.com/playlist?list…
More about European Paganism: http://thuleanperspective.com/2013/07…
About European pre-Christian morals: http://thuleanperspective.com/2014/06…
About what Christianity did to Europe: http://thuleanperspective.com/2014/05…
More about what Christianity did to Europe: http://thuleanperspective.com/2014/12…
About the Early Christians: https://en.wikipedia.org/wiki/Early_C…
About Jews: https://www.youtube.com/watch?v=ROGno…
About the Creation of Christianity: https://theendofzion.com/a-real-case-…
.
https://www.youtube.com/watch?v=rZ87iWfJdpw
.

I jeszcze jedna ważna uwaga – już na początku filmu powiedział on: „Jak zapewne wiecie, jest wielu chrześcijan i  żydów/Żydów, którzy przekonują nas, że Europa powinna się zjednoczyć w chrześcijańskim objęciu…”

Szkoda, że nie zamieścił linków z przykładami tego, jak żydzi/Żydzi przekonują krystowierców, iż Europa powinna być krystowiercza, przybita do rzymskiej szubienicy. Jest to sprawa niezwykle ważna. Bowiem wielu demagogów, zwłaszcza żydo-katolickich, twierdzi z uporem maniaka, że Żydzi najbardziej zwalczają żydo-katolicyzm. Co jest oczywistą bzdurą. Obecnie najbardziej zwalczają islam blokujący budowę „wielkiego Izraela” i III świątyni w Jerozolimie.

.
Niemniej ufam Vikernesowi, że takie wypowiedzi żydowskich wspieraczy krystowierstwa zna i że takie wypowiedzi miały miejsce. Jest oczywiste, że Żydzi potrzebują europejskich krystowierców do tego, aby oni w interesie gwiazdy Dawida walczyli z islamem.

Przypomnę w tym miejscu wystąpienie żydowskiego prowokatora, który szczuł niemickich pegidowców na islam.

Wprawdzie nie ryczał on w jego wściekłym bełkocie o krystowierstwie, ale doskonale wiedział, że wielu pegidowców to niemieccy „patryjoci-krystowiercy” broniący rzekomo europejskiej kultury czyli żydo-krystowierstwa przed rzekomym zagrożeniem jej przez islam. Choć to nie muzułmanie w ostatnim okresie bombardowali i okupowali europejskie kraje, a Europejczycy u boku usraela niszczyli, bombardowali, podbijali i okupowali (i robią to nadal) kraje islamu.

.

.

.

.

 

Reklamy