Aleksander Jabłonowski zrzucił maskę – to zwykły rasistowski podżegacz do masowego mordowania muzułmańskich imigrantów…

.
.
Nie mogę przejść nad tym do porządku dziennego…
O Jabłonowskim pisałem do tej pory jeden raz wyrażając podejrzenie odnośnie jego szczerego patriotyzmu:
https://opolczykpl.wordpress.com/2017/04/28/w-co-gra-wojciech-olszanski-ksywa-aleksander-jablonowski/
.
W międzyczasie odbył się „objawiony” przez niego kongres założycielski tzw. „narodowego frontu polskiego”.
.

.
Obejrzałem 50 sekund tego filmu. Wystarczyło mi zbliżenie (od ok. 43 sek.) pokazujące niebieską szmatę (kolor „maryjny” i izraelski) z napisem „telewizja narodowa”. Tyle że w miejscu litery t znajduje się rzymska szubienica. Co pozwala nam natychmiast się domyślić, jakiego to narodu jest ta telewizja – jest to telewizja nowego narodu wybranego czyli żydo-katolików pełniących obowiązki Polaków. Znów będą Polskę krzyżować, przybijać do rzymskiej szubienicy. Na wieki wieków i bez zmartwychwstania.
Potwierdziło się bowiem, o czym pisałem już w poprzednim tekście o Jabłonowskim, że ów „front narodowy” to w rzeczywistości zwykła katodebilna zmyła i z polskością nie ma nic wspólnego. Dodam jeszcze, że Jabłonowski to ikona owego „frontu”, rzekomo „polskiego” i członek wybranej podczas kongresu „rady”. Przy czym owa „rada” naszpikowana jet gorliwymi katolikami, któym marzy się wielka katolicka Polska.
.
Ale nie o tym chciałem tym razem mówić. Kilka dni temu Jabłonowski wspierany przez M. Porębę w ponad 40 minutowym filmie zdemaskował się. Pokazał swoje prawdzie oblicze, a raczej rasistowską bandycką mordę. Niestety nie jestem w stanie zaprezentować tego filmu, gdyż został usunięty.
.

.
Zatytułowany był: „Aleksander Jabłonowski ostro o wizycie Donalda Trumpa to teatr wojenny”. Tyle, że Jabłonowski dłużej nawoływał w nim do mordowania uchodźców muzułmańskich, niż gadał o Trampku. Pod filmem umieściłem komentarz, ale niestaty i wszystkie komentarze zostały usunięte. Na szczęście zapisałem go sobie na wszelki wypadek i mogę go przytoczyć:
.
Agent wpływu Jablonowski (ma zastąpić żulika Kukiza i pociągnąć na manowce za sobą rozczarowanych POPiSem i jego klonami) w sumie jest marnym aktorem (choć jest aktorem z zawodu). Jego wybuchy gniewu były zbyt sztuczne i teatralne. To dlatego nie zrobił kariery aktorskiej.
Miało być w tym wystąpieniu o Trampku (agent Jabłonowski nie zauważa tego, że Trampek to wyjątkowy ultrasyjonista co najmniej dorównujący w miłości do Izraela Kilerce Clinton), a tymczasem agent wpływu Jabłonowski  w obrzydliwy sposób więcej szczuł na muzułmanów niż gadał o Trampku. W jego szczuciu na muzułmanów spełnia on tę samą rolę, jaką zagrał żydowski prowokator w Niemczech:
https://przemex.wordpress.com/2016/01/12/pegida-czyli-jak-gwiazda-dawida-zapedza-patriotycznych-europejczykow-na-falszywe-barykady-wojny-z-islamizacja/
.
Tak obrzydliwego wybuchu rasizmu i nienawiści do muzułmanów dawno nie widziałem. Za nawoływanie do mordowania muzułmanów w normalnym kraju powinien Jabłonowski wylądować w kajdanach w kamieniołomach. Tymczasem co najwyżej dostanie order zasługi z Izraela. Bo mało kto tak szczuje na muzułmanów stojących na przeszkodzie w budowie „wielkiego Izraela” i III żydowskiej świątyni w Jerozolimie jak właśnie patryjota Jabłonowski, służący w tej kwestii najwyraźniej interesom gwiazdy Dawida. Tyle, że aby nie podpaść, stąd tyle u niego patryjotycznej retoryki.
.
Jabłonowski, do kitu z ciebie aktor. Mnie tym spektaklem jedynie jeszcze bardziej przekonałeś co do tego, komu służysz rzeczywiście.
.
Tu wyjaśnienie – w pierwszej, krótszej części fimu o Tramku ultrasyjoniście Jabłonowski kilkakrotnie, sztucznie i nieautentycznie udawał, że wpadał we wściekłość, a M. Poręba [UWAGA – autokorekta – pomyłkowo M. Porębę nazwałem M. Pokorą. Poprawiam błędnie podane nazwisko kolesia Jabłonowskiego na właściwe – to M. Poręba] udawał, że go uspokaja. W drugiej, dłuższej części filmu dotyczącej muzułmańskich imigrantów – uciekinierów przed wojnami białego NATO pod wodzą bandyckiego usraela, które to wojny „podpaliły” i zniszczyły duży obszar świata islamu – Jabłonowski wielokrotnie krzyczał do mikrofomu: „mordować ich”, „mordować brudasów”, „mordować”. Tym razem Pokora już go nie uspakajał.
Ten podżegacz, bandzior, bandyta otwarcie i wielokrotnie nawoływał do mordowania, i to masowego, muzułmańskich imigrantrów, nazywając ich najczęściej „brudasami”. Nawoływał do mordowania ich wszędzie, na każdym kroku, wszelkimi metodami. Nawet siekierami. Nawoływał też do zatapiania łodzi z uciekinierami (na łodziach często są kobiety i dzieci).
.
Było to podżeganie do masowego mordowania na tle rasowym i religijnym.
.
Aby nie było wątpliwości – ja sam nie jestem za tym, aby muzułmanie milionami ściągali do Europy, gdyż wiem, że wywoła to nieuniknione konflikty. Ale jestem w stanie zrozumieć tych, którzy uciekają z krajów, w których z powodu bandyckich wojsk NATO oraz tworzonych, zbrojonych i finasowanych przez zachodnie służby (z CIA na czele) band typu ISIS nie da się normalnie żyć. Gdyby białe NATO nie podpaliło połowy świata islamu – nie byłoby tych uchodźców. A że jewrounijni wasale usraela w tym podpalaniu brali czynny i aktywny udział, mają obowiązek udzielić schronienia uchodźcom z podpalonych przez nich terenów.
.
Wiem też, jakie zamysły mają inicjatorzy (żydo-banksterzy i Izrael) owej masowej migracji muzułmańskiej  kierowanej do jewrounijnych baraków:
.
– Chcą podsycić strach przed i nienawiść do muzułmanów po to, aby jewropejczycy nadal gotowi byli popierać bandyckie wojny białego NATO w świecie islamu. No bo z dziczą i „terrorystami” należy walczyć. Przy czym w tym miejscu informuję – wszystkie domniemane islamskie „zamachy terrorystyczne” w  jewrounii (w usraelu naturalnie też) ostatnich lat – we Francji, Włoszech, Niemczech czy UK, a jeszcze wcześniej w Hiszpanii (Madryt 2004) – były operacjami fałszywej flagi organizowanymi przez lokalne służby wysługujące sIę Mosadowi i CIA. Operacje te organizowano po to właśnie, aby je zwalić na „islamistów” – by w ten sposób  podsycać strach przed muzułmanami i nienawiść do nich.
.
– Chcą o kolejny celowo sprowokowany problem skłócić jewropejczyków, rozbijając ich na dwa obozy – tych którzy gotowi są przyjmować uchodźców i tych, którzy ich nie chcą. Ten zamiar okupant zachodu zrealizował w stu procentach. Przez całą jewrounię – od Atlantyku po Bug i od koła podbiegunowego po Morze Śródziemne ustawiona została fałszywa barykada, na której od kilku już lat kotłują się miliony zdezorientowanych jewrounitów pchanych na barykadę po obu stronach przez płatnych podżegaczy.
.
– Chcą walką na tej barykadzie odwracać uwagę jewrounitów od spraw ważniejszych i priorytetowych – jak choćby od tajnych rokowań w sprawie TTIP i CETA, dalszego ograbiania jewrounitów bandyckim systemem bankowym, przemycania GMO i pełzającej depopulacji.
.
– Potrzebują ogromnego starszaka do wpędzenia jewrounitów w psychozę zagrożenia. „Islamskim terrorem” na przykład. Bo jak inaczej zrealizują to, o czym pisał Zbig Brzeziński w książce „Between Two Ages” w 1970 r.?
.
„Nad społeczeństwem dominować będzie elita… która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją”.
.

Jak narzucić jewrounitom i usraelitom ścisłą kontrolę i inwigilację? Bardzo prosto – wpędzając ich w psychozę zagrożenia i następnie, niby dla ich bezpieczeństwa, kroczek po kroczku przyznawać policji i służbom coraz więcej uprawnień do prowadzenia coraz bardziej nasilonej kontroli i inwigilacji.
.
Kapito?
.

Po to właśnie m.in. rozwalono pół świata islamu i po to do jewrounijnych baraków kieruje się uchodźców. Którzy nie dość, że są ofiarami bandyckich wojen białego NATO, to jeszcze instrumentanie wykorzystuje się ich do upieczenia na jednym ogniu kilku pieczeni.
.

Czy jest jakieś wyjście z tego błędnego koła. Oczywiście że jest! Ale tylko czysto teoretyczne. Bo niestety usraelici i jewrounici zbyt są wygodni, zahipnotyzowani, a ponadto zbyt durni i rozbici, aby je zrealizować. Gdyby w usraelu i we wszystkich jewrobarakach  w wielu miastach dzień w dzień na ulice wychodziły dziesiątki milionów usraelitów i jewrounitów domagających się natychmiastowego wycofania wszystkich bandyckich NATO-wskich wojsk z rejonu świata muzułmańskiego, oraz zaprzestania finansowania i zbrojenia band typu ISIS, okupant zachodu zmuszony byłby w końcu do zaprzestania tych bandyckich działań. I gdyby wtedy ponownie w świecie islamu zapanował spokój, wszystkich uciekinierów odesłać moglibyśmy do domów. Bo ich nie potrzeba przyjmować na pobyt stały a tylko na czasowy – do czasu ustania przyczyn uchodźctwa. Proszę pomyśleć tylko – niedawno bandyta Trampek rozkazał ostrzelać syryjskie lotnisko „tomahawkami”.

https://opolczykpl.wordpress.com/2017/04/07/bandyto-terrorysto-ultrasyjonisto-trampku-lapska-precz-od-syrii/

Bandyci usraelici wystrzelili ich ok 60. Milion dolców kosztuje sztuka. Zamiast niszczyć lotnisko w Syrii, ilu uchodźców za te 60 milionów można by było odesłać wygodnymi statkami pasażerskimi do domów? Naturalnie po zakończeniu tam bandyckich wojen! Ponadto gdyby choć kilka procent sum wydawanych obecnie na wojny w świecie islamu przeznaczyć na rzeczywistą pomoc finansową zniszczonym i zbombardowanym krajom, to bardzo szybko stanęłyby one na nogi. I wtedy problem uchodźców należałby do przeszłości.

Ale jak powiedziałem, rozwiązanie to jest tylko czysto teoretyczne. Jewrounici i usraelici są zbyt durni i rozbici, aby je przeprowadzić. A ponadto Izrael zrobi wszystko, aby do spokoju w świecie islamu nie dopuścić. Bo jak inaczej zbudują III świątynię w Jerozolimie i jak odtworzą wielki Izrael – bez ostatecznego rozwiązania kwestii muzułmańskiej?
.
https://opolczykpl.wordpress.com/2016/02/24/wojna-w-syrii-a-wielki-izrael-swiatynia-jerozolimska-i-ostateczne-rozwiazanie-kwestii-muzulmanskiej/
.

I dlatego fałszywa barykada „wojny z islamizacją” jewrounijnych baraków nadal będzie pełna kotłujących się na niej „bojowników”. Bo durniów pchanych na nią przez takich jak Jabłonowski,  Kalkstein czy węgierski Orban (którego żona ma prawo powrotu do Izraela, a dzieci żydowskie imiona) nie zabraknie.
.

Kończąc przyznam się, że gdybym tzw. „wymiaru sprawiedliwości” nie uważał za organ okupanta, sam wysłałbym do prokuratury powiadomienie o popełnieniu przez Jabłonowskiego przestępstwa polegającego na nawoływaniu z pobudek rasowo-etnicznych i religijnych do masowego mordowania muzułmańskich uchodźców. Ale nie mam zamiaru napuszczać na tego bandytę podżegacza okupacyjnego aparatu represji. Choć gdybym był sędzią niezależnego od okupanta Trybunału Ludowego, Jabłonowski  dostałby ode mnie co najmniej pięć lat więzienia. I to nie byczenia się w celi z telewizorem. Zapieprzałby z kajdanami na nogach w kamieniołomie. Może to nauczyłoby go rozumu.

.

I tak to wygląda – Jabłonowski, ikona żydo-katolickiego „frontu” (pierwsze miejsce w rankingu):
http://narodowyfrontpolski.pl/

.

nie tylko przykłada łapska do próby przybicia przez ów „front” Polski do rzymskiej szubienicy, to jeszcze podżega do mordowania muzułmanów. Nawet siekierami. Tak jak to robili z Polakami banderowcy na Wołyniu.
.
Ładną ma ów „front” ikonę – patryjotę – z mentalnością banderowskiego zbrodniarza, nawołującego do mordowania siekierami.
.
.
opolczyk
.
.
PS
.
Jeśli ktokolwiek zgłosił lub zgłosi „organom ścigania” fakt publicznego podżegania przez Jabłonowskiego do mordowania ludzi z pobudek etnicznych i religijnych i prokuratura weźmie się za niego, zostanie on pewnie przez swoich wyznafcuf wykreowany na ofiarę prześladowań „politycznych”.
Podżegacza do mordowania ludzi przerobią na „politycznego”.
.
.
.
.