Zabawa w ciuciubabkę z prokuraturą…

.

.

Wczoraj z prokuratury krajowej otrzymałem poniższe maile:

.

.

 

Tu informuję, że w mailach do różnych agend okupanta, w tym do prokuratury, broniąc Andrzeja Dziąby niepochlebnie wyrażałem się o władzach i tzw. „wymiarze sprawiedliwości”. Prokuratorce z prokuratury krajowej  odpisałem tak:

.

Pani Prokurator
.
Polska jest pod okupacją. Wszystkie ekipy rządzące od 1989 roku były marionetkami i agenturą okupanta. Polskę zniewolono, majątek narodowy rozszabrowano, a Polaków systematycznie, kroczek po kroczku przerabia się w zniewolone, wywłaszczone, ludzkie bydło robocze. Okupantem jest światowe żydostwo – żydo-banksterzy, kontrolujący banki, media, korporacje (gospodarkę), armię, służby i instytucje państwowe całego tzw. „zachodu”.
To oni rządzą Brukselą, Faszyngtonem, Berlinem, Warszawą.
.
Wszystkie ekipy rządzące w zniewolonej Polsce po 1989 roku służyły interesom światowej lichwy – żydo-banksterom. Oraz interesom Izraela. Powyższe stwierdzenie nie jest „mową nienawiści” ani „antysemityzmem”. Znam wielu porządnych i uczciwych Żydów, okradanych przez żydowską elitę finansową – żydo-banksterów – podobnie jak okradają oni bandyckim systemem bankowym, żydo-kapitalizmem, „wolnym rynkiem”, „prywatyzacją” i bandyckimi „giełdami”  cały tzw. „zachód”.
.
W okupowanej i zniewolonej Polsce wszystkie instucje państwowe, w tym tzw. „wymiar sprawiedliwości” służą interesom okupanta. Wszystkie są antypolskie i wszystkie szkodzą Polsce i Polakom. Utrzymywana jest wprawdzie fikcja „praworządności”, ale demaskuje ją choćby bandyckie postępowanie okupanta i jego agend wobec Mateusza Piskorskiego.
.
Prokuratura krajowa powyższego maila także może wysłać prokuraturze katowickiej celem „stosownego wykorzystania”. Przy czym oświadczam, że na ewentualne wezwanie prokuratury na przesłuchanie nie stawię się. Powyższe oświadczenie może więc potraktować prokuratura  jako protokół przesłuchania i wykorzystać je jako podstawę do sporządzenia aktu oskarżenia. Oświadczam ponadto, że przed dintojrą nie odwołam ani jednego słowa, powtórzę wszystko, com napisał i nie będę żebrał o wyrozumiałość ani o łagodny wymiar kary.
.
Nadchodzą widać czasy, kiedy jedynym stosownym miejscem dla prawego i kochającego ojczyznę Polaka będzie więzienna cela.
.
Andrzej Szubert.

.

opolczyk

.

.

.

.

Reklamy

1 komentarz do “Zabawa w ciuciubabkę z prokuraturą…

  1. Pingback: Żydłackie łgarstwa o Syrii (dedykuję zjebom chrześcijanom syjonistycznym P. Chojeckiemu i M. Kowalskiemu) « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.