Kolejny zlot Grupy Bilderberg i XIII tzw. „Sobór Słowiański”…

.

.

Korzystając z nieoczekiwanego wolnego popołudnia nabazgrałem co następuje…
.
W dniach 1- 4 czerwca w luksusowym hotelu Westfields Marriott…
.

.

.

…w Chantilly, Virgina, usrael, na dorocznym zlocie Grupy Bilderberg spotka się kierownictwo Globalnej Kliki Banksterów i wytypowane przez nich ich polityczne marionetki. Będzie to już 4 zlot Bilderbergów w tym hotelu – poprzednie były tu w latach 2002, 2008 i 2012.
.
Postanowiłem o tym poinformować, gdyż nie usłyszymy tej informacji ani w tvp1, 2, w tvp (dez)info, tv Trwam, nie napisze o tym ani gadzinówka, ani Rzeczpospolita. Przemilczą tę informację wszystkie tzw. wiodące i opiniotfurcze media zachodu. Dlaczego? Odpowiem garścią cytatów. Już w 1880 roku o stanie mediów w usraelu tak się wyraził John Swinton:
.
„Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach. Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny. Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego narodu w zamian za chleb swój powszedni, czy też – co się sprowadza do tego samego – za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc za szaleństwo wznosić toast za niezależną prasę! My, dziennikarze, jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!”
https://www.wprost.pl/405185/Jestesmy-intelektualnymi-prostytutkami
.
Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!
.
Tako rzekł odważny i uczciwy dziennikarz. I do dzisiaj, jeśli cokolwiek się w tej materii zmieniło, to tylko na gorsze. Niedawno zmarły jeden z liderów żydo-banksterskiego spisku, David Rockefeller, tak dziękował w 1991 właścicielom usraelskich wielkich gazet na ówczesnym zlocie światowej sitwy:
.
„Jesteśmy wdzięczni wydawcom „Washington Post”, „New York Times”, „Time Magazine” i innym wielkim publikacjom, których menadżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy. Dziś jednak świat jest już dużo bardziej wyrafinowany i przygotowany do organizacji rządu światowego. Idea ponadnarodowej suwerenności elit intelektualnych i światowych bankierów jest z całą pewnością korzystniejsza od narodowego samostanowienia, praktykowanego w minionych stuleciach.”
.
Obecnie od powstania Grupy Bilderberg (1954 r.) minęło już ponad 60 lat, a „wydawcy” i „menadżerowie” zachodnich żydo-mediów nadal dochowują dyskrecji. Z dużych publicznych/państwowych telewizji Europy i płn Ameryki jedynie oskarżany przez zachodnie prostytutki intelektualne o cenzurę i sianie dezinformacji rządowy kanał TV – Russia Today…
https://pl.wikipedia.org/wiki/RT_(stacja_telewizyjna)
.
…od lat informuje o zlotach światowej lichwy i ich marionetek.

.

.
Uczestnikami tych zlotów są: światowa globalistyczna lichwa i jej wasale i podkomendni – przedstawiciele koncernów, mediów, świata nauki, polityczne marionetki (prezydęci, premieży, kancleże, ministry), przedstawiciele bandyckiego NATO,  bilderbergowskiej jewrounii (UE), Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Światowej Organizacji Handlu, Światowej Organizacji Zdrowia czy FAO (Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa).
.
W tym miejscu należy jeszcze przypomnieć, że „honorowy przewodniczący” Grupy Bilderberg, Étienne Davignon…
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C3%89tienne_Davignon
.
…publicznie przyznał, że jewrounia od samego początku była realizowanym planem Bilderbergów. To oni na ich zlotach ustalali jej politykę, prawa, zatwierdzali marionetki polityczne z tzw. „komisji jewropejskiej” (obligatoryjnie zresztą uczestniczące w zlotach), narzucali dalszą „integrację” i wspólną walutę euro. Tyle że przeliczyli się. Zbyt wielu mieszkańców jewrounii nie chce wyrzec się narodowej tożsamości, a narastające siły odśrodkowe grożą załamaniem się tego banksterskiego, bilderbergowskiego projektu.
Wodzowie Bilderbegów kierują polityką jewrounii, usraela, Kanady, Australii, a za pośrednictwem Komisji Trójstronnej…
https://pl.wikipedia.org/wiki/Komisja_Tr%C3%B3jstronna
.
…(podrzędnej wobec Bilderbergów) także Japonią, Koreą Płd i innymi wschodnioazjatyckimi wasalami usraela.
A tutaj mamy kolejny cytat Rockefellera z opublikowanych w 2002 roku jego „Wspomnień”:
.
„Przez ponad 100 lat ideologiczni ekstremiści po obu stronach politycznego spektrum uczepili się dobrze nagłośnionych incydentów, by atakować rodzinę Rockefellerów za niezwykły wpływ, jak oni twierdzą, my mamy na polityczne i ekonomiczne instytucje. Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako internacjonalistów, oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę – jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżeniem, to jestem winny i jestem z tego dumny”
.
jestem winny i jestem z tego dumny!
.
Ten typ bez żenady publicznie przyznawał, że budują zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę światową (światowy rząd – NWO), wobec czego oskarżanie go o przynależność do „tajnej kabały” jest jak najbardziej uzasadnione! Przy czym on nawet tego się nie wypierał, a wręcz na odwrót – był z tego dumny!
.
I jeszcze jeden cytat Rockeffelera (1991 rok):
.
„Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata”
.
I nad tym globalna lichwa pracuje – nad odpowiednio wielkim kryzysem. Który ma rzucić gojów na kolana i zmusić ich do uznania banksterskiego światowego rządu. Przy czym w budowanym przez nich NWO…
.
„Nad społeczeństwem dominować będzie elita… która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją”
Zbig Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 r.
.
To, że Rockefeller i jego podkomendny Brzeziński zmarli, niczego na szczycie piramidy NWO nie zmienia. Bankstera zastąpi pewnie jego syn, David Rockefeller Jr., który od grudnia 2010 jest przewodniczącym rady nadzorczej fundacji Rockefellera.
https://www.rockefellerfoundation.org/people/david-rockefeller/
.
A Brzezińskich mają na pęczki. Zresztą, najważniejszym klanem banksterskim są Rothschildzi. Bez ich akceptacji nic na szczycie NWO nie może się dziać. Inne klany banksterskie wspierają NWO, ale ich znaczenie jest mniejsze. Patriarcha klanu Rothschildów osobiście na zloty glibalnej lichwy nie jeździ. Jest na to zbyt dumny i zarozumiały. Ale jego emisariusze są tam zawsze obecni. I niczego bez jego zgody Bilderbergowcy nie zrobią.
.
Grupa Bilderberg realizuje kilka głównych uzupełniających się celów globalnnych:

.
– Stworzenie światowego dyktatorskiego rządu ukrytego za fasadowym „światowym parlamentem” wzorowanym na fasadowym jewroparlamerncie czy kongresie usraela.

– Przejęcie na prywatną własność całej planety przy pomocy „prywatyzacji”, „wolnego rynku” i zadłużenia u nich całego świata, dzięki czemu niewypłacalnym dłużnikom rękami  komorników (lub karabinami us-marines) odbiorą wszystko.

– Depopulacja ok 90 % ludzkości (resztę będzie łatwiej kontrolować).

Mają też jeden ważny cel lokalny – bezpieczeństwo i rozbudowa Izraela jako przyszłej światowej stolicy.
.
I dlatego właśnie intelektualne prostytutki o zlotach Grupy Bilderberga milczą.
.
W tym miejscu jeszcze pewna uwaga – gdyby wszystko poszło po myśli światowej lichwy, to najprawdopodobniej już obecnie mielibyśmy na świecie zapowiadany przez Rockefellera w 1991 roku odpowiednio wielki kryzys. Ostatni etap podboju świata banksterzy rozpoczęli 11 września 2001 roku operacją fałszywej flagi w usraelu.
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/09/11/11-wrzesnia-2001-banksterski-zamach-na-wolnosc-swiata/
.
Przeliczyli się tylko w jednej sprawie – gdyby wyznaczony przez rządzącą Kremlem w latach 90-tych  XX w. „rodzinę” pod wodą żydowskiego szabrownika Bierezowskiego na następcę marionetki Jelcyna Władimir Putin okazał się takim samym popychadłem jak poprzednik, planom banksterów nic by nie mogło przeszkodzić. Wpędziliby świat w gigantyczny wielopoziomowy i wielonurtowy odpowiednio wielki kryzys (zwłaszcza kryzys poczucia bezpieczeństwa). I wtedy strachem wymusiliby zgodę na światowy banksterski rząd. Jeden jedyny człowiek pomieszał im szyki – Władimir Władimirowicz Putin.

.

.

Niepozornie wyglądający, przez lata sprawiający wrażenie spolegliwego wobec zachodu, kroczek po kroczku oczyszczał swoje przedpole, obsadzał kolejne stanowiska zaufanymi sobie ludźmi, zahamował dalszy szaber majątku Rosji, odbudował gospodarkę, armię i potęgę Rosji. Przywrócił Rosjanom dumę z ich kraju i poczucie socjalnego bezpieczeństwa. Co ważne, zahamował i odwrócił wywołane jelcynowską smutą i zniszczeniem rosyjskiej gospodarki katastrofę demograficzną. Od kilku lat Rosja odnotowuje wreszcie dodatni przyrost naturalny. Dokąd Rosja nie była jeszcze militarnie, gospodarczo i finansowo gotowa do konfrontacji z usraelem i bandyckim NATO, Putin milczał widząc bandytyzm zachodu. Dopiero gdy uznał, że Rosja jest już gotowa do postawienia się okoniem bandytom – zrobił to. Mimo wściekłej nagonki przywrócił do macierzy rosyjski do 1954 roku Krym, wyrywając go z łapsk bandyckiej kijowskiej juncie. A potem otwarcie stanął po stronie legalnych władz Syrii, którą zniszczyć chcą banksterzy i Izrael.
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/09/30/wejscie-smoka-czyli-prezydent-putin-wychodzi-z-cienia/
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/11/13/brawo-rosja-swiatowy-bandyta-i-terrorysta-nr-1-usrael-rzucony-na-kolana/
.
I dlatego taka jest na niego nagonka w wykonaniu zachodnich prostytutek intelektualnych i politycznych.
.
Zapewne w nadchodzących obradach Grupy Bilderberg w usraelskim hotelu Westfields Marriott nazwisko prezydenta Putina będzie najczęściej wymawianym słowem. Tyle że towarzyszyć będzie mu zgrzytanie zębami i zaciskanie z wściekłości i bezsilności pięści. Czego banksterom i ich marionetkom zaproszonym na zlot serdecznie życzę…
.
A teraz sprawa tzw. „Soboru Słowiańskiego” którego obrady nieomal zbiegły się z zlotem Bilderbergów. Napisałem „tzw.” gdyż w sumie termin ten jest po prostu oksymoronem, takim jak np. sucha woda, czy żywy trup. Sobór to termin czysto krystowierczy, krystowierstwo niszczyło i tępiło Słowiańszczyznę, było jej nieomal zabójcą i przez to krystowierczy termin „sobór” zestawiony ze słowem „Słowiański” po prostu do siebie nie pasują. To tak jakby mordercę bratać z jego ofiarą.
Sprawę owego „soboru” nagłaśniała strona WPS już wcześniej i robi to nadal:
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/05/30/w-moskwie-trwaja-obrady-xiii-soboru-slowianskiego/
.
Dariusz Kosiur zaznaczył nawet, że nikt poza nimi soboru nie nagłaśnia:
.
„Nikt poza nami, poza WPS, nie zamieścił informacji o trwających od 26 maja 2017r. w Moskwie obradach XIII Soboru Słowiańskiego.”

No i właśnie – dlaczego ja ten „sobór” zignorowałem? Otóż na blogu Przemexa wyjaśniłem to już wcześniej:
.
„Ten zjazd, czy jak też bywa on w krystowierczym żargonie nazywany – Sobór Słowiański – to w sumie dobra inicjatywa polityczna, ale TYLKO polityczna. Jej mankamentem jest to, że większość delegacji zagranicznych nie posiada w swoich krajach żadnego zaplecza organizacyjnego ani znaczenia politycznego, przez co nie mają oni u siebie najmniejszego przełożenia na politykę. Nie są więc w stanie spowodować zmiany polityki państwowej w stosunku do Rosji. Niemniej ich udział, jakkolwiek tylko symboliczny, naturalnie ma znaczenie, gdyż pokazuje, że w innych krajach słowiańskich zgnojonych przez jewrounię i bandyckie NATO są ludzie, którzy nie poddali się kultywowanej tam rusofobii. Kolejnym mankamentem jest właśnie nazwa – Sobór Słowiański. Sobór to termin krystowierczy i dlatego nie powinien być w towarzystwie słowa „Słowiański” używany.
No i mimo słowa „Słowiański”, ów sobór czy zjazd nie ma nic wspólnego z kulturą słowiańską. Wielu organizatorów i uczestników owego zjazdu zaczyna go od guseł w cerkwi, gdyż są gorliwymi krystowiercami odprysku wschodniego. A i podczas obrad są prelekcje o wielkiej roli i zasługach cerkwi dla…bla bla bla. To samo co u nas ględzą katodebile o zasługach kk dla Polski.

Z powyższczych powodów mam do tego zjazdu stosunek ambiwalentny – politycznie jest to inicjatywa dobra, natomiast drażni mnie nadużywanie słowa „Słowiański” do inicjatywy, podczas której ważną jej częścią są nadjordańskie gusła w cerkwi, co ze Słowiańszczyzną nie ma nic wspólnego.”
https://przemex.wordpress.com/2017/04/23/kaz-dziamka-hold-slowianom/#comment-1705
.
Byłbym zachwycony, gdyby zorganizowano Zjazd a jeszcze lepiej Wiec Słowiański, wolny od jakichkolwiek konotacji krystowierczych, z udziałem prezydentów i premierów wszystkich słowiańskich krajów w celu omówienia wspólnej strategii obrony wspólnych interesów wszystkich słowiańskich państw. Podwójnie zachwycony byłbym, gdyby w tym gremium debatowano także o odbudowie własnej, rodzimej, słowiańskiej kultury i tożsamości. Są to jednak niestety marzenia ściętej głowy, podwójnie niemożliwe – z jednej strony większość krajów słowiańskich jest pod okupacją marionetek grupy Bilderberga i Izraela, wrogich wobec Rosji. Z drugiej strony, poza Czechami, pozostałe kraje słowiańskie pozostają pod dużymi (niekiedy dominującymi) wpływami żydogennego krystowierstwa zwalczającego nadal kulturę słowiańską. Dzieje się to niestety także i w Rosji.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/11/25/rosja-i-ukraina-niechciane-i-zwalczane-poganstwo/
.
Co gorsza, pod naciskiem wpływowej cerkwi Duma wprowadziła prawną ochronę żydogennych religii abrahamowych w Rosji, natomiast nie objęła nią słowiańskiego pogaństwa.
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/10/07/rosja-slowianska-czy-abrahamowa-zydowska/
.
Wiem naturalnie, że prezydent Putin ma wiele ważnych problemów na głowie i że poparcie cerkwi i jej ogłupionych owieczek jest dla niego istotne, niemniej jeśli za cokolwiek Rosję i prezydenta Putina krytykuję, to właśnie za to, że prawosławnej swołoczy pozwala bezkarnie nadal niszczyć kulturę słowiańską. Choć jej zniszczyć cerkiewnym fanatykom nie uda się. Gdyż coraz więcej Rosjan szuka własnych, rosyjskich, słowiańskich korzeni.
https://opolczykpl.wordpress.com/2016/02/02/rosja-powoli-wraca-do-wlasnych-slowianskich-korzeni-oby/
.
Nadal czekam na ten dzień, kiedy pogaństwo zostanie oficjalnie uznane przez władze Rosji przynajmniej za równoprawne z nadjordańskimi żydogennymi dżumami.
.
Wracam jednak do sprawy „soboru”. O tym, że z kulturą słowiańską ten „sobór” nie miał nic wspólnego, chyba niechcąco nawet sypnęła się sama WPS informując o zatrzymaniu w NY Maciejczyka:
.
„Otrzymaliśmy także informację, że nasz kolega, redaktor Edward Maciejczyk, który był gościem XIII Soboru Słowiańskiego jako przedstawiciel Wschodniego Kościoła Katolickiego w Ameryce z misją koordynacji działań medialnych Kościołów Katolickich Rytu Wschodniego, został po powrocie z Moskwy aresztowany na lotnisku w NY”
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/05/30/w-moskwie-trwaja-obrady-xiii-soboru-slowianskiego/
.
Nie wiem czy został „aresztowany”, gdyż jedna z administratorek jego poczty pisała (przytaczam fragment jej maila), że został on „zatrzymany”:
.
„Niestety osoba która miała odebrać go na lotnisku w Nowym Jorku poinformowała mnie że został zatrzymany na lotnisku i nie możemy uzyskać żadnych dodatkowych informacji ponieważ telefon nie odpowiada a nasz adwokat jest na urlopie do najbliższej środy.
Wiemy że doleciał do NY i tam się ślad urywa.”
.
Tyle że nie wiadomo przez kogo i ZA CO został „zatrzymany” czy być może „aresztowany”. Ubaw z jego zatrzymania czy aresztowania miał za to Zyga, który Maciejczyka z różnych powodów po prostu nie cierpi:
.
„Jaka surprise dla Maciejczyka. Praktycznie całą kampanię wyborczą wchodził w dupę Trumpowi żeby ten go na wiosnę 2017 roku aresztował pisze oczywiście skrótowo .
Za rządów tak znienawidzonego przez Maciejczyka murzyna nikt go w Ussrace nie zatrzymał a tu widzę sprawa się rypła .
Za prezydentury ukochanego Trumpa facet który podobno jak sam pisał jest spokrewniony z tym preziem zostaje aresztowany”
https://przemex.wordpress.com/about/comment-page-3/#comment-1990
.
Nie wiem, kto i za co go zatrzymał czy aresztował, ale ucieszyła mnie informacja o tym, jaką rolę odgrywał on podczas XIII Soboru Krystowierczego w Moskwie. Celowo, ale i nie bezpodstawnie nazwałem ten „sobór” krystowierczym. Otóż Maciejczyk występował na nim jako przedstawiciel Wschodniego Kościoła Katolickiego w Ameryce, a dodatkomo  miał jeszcze „misję” (misjonarz psia jego jucha) – misję koordynacji działań medialnych Kościołów Katolickich Rytu Wschodniego. Czyli miał koordynować działania medialne mające skuteczniej ogłupiać, odmóżdżać i oszukiwać nadjorańskimi bredniami nieszczęsne, zastraszane piekłem i łudzone „zbawieniem” owieczki.
Informacja o roli Maciejczyka na tymże soborze krystowierczym potwierdziła moją opinię o owym „soborze”. Jaki on „słowiański”, skoro biorą w nim udział krystowiercy – przedstawiciele jakichś tam wschodnich kościołów katolickich. I na którym omawiane są misje koordynacji ogłupiania nadjordańskimi bredniami ludzi.
W tym miejscu przyznam, że Maciejczych w mailach chwalił się, że do Moskwy leci. Tyle że ani słówkiem nie pisnął, w jakiej roli, a raczej „misji” tam leci. W korenspondencji mailowej rżnie on niezłomnego Słowianina i poganina bezlitośnie tępiącego nadjordańską zarazę. Ja wprawdzie zerwałem z nim już dawno „stosunki dyplomatyczne”, ale ponieważ różni ludzie w zbiorczych adresach umieczają mnie i jego, przez co sporo jego maili zaśmieca mi pocztę. Większość z nich natychmiast spuszczam do spamu i tylko wyjątkowo zaglądam na niektóre z nich. Gdy sam włączam się do jakiejś dyskusji, wywalam z miejsca 70-80 adresów, najczęściej łącznie z adresem Maciejczyka. Mimo to ciągle jego maile trafiają do mnie. Przytoczę tutaj kilka jego maili. Nie będzie to, jak myślę, naruszeniem dyskrecji cudzej korenspondencji, gdyż Maciejczyk pisał na zbiorcze adresy, niekiego do 100 adersatów na raz. Można więc te maile traktować jako nieomal wypowiedzi publiczne. Prezentuję je, aby pokazać, co w kilku mailach w ciągu ostatniego miesiąca pisał o krystowierstwie Edward Maciejczyk. Wyciągnąłem je z kosza, a pisane są oczywiście nie do mnie, a do innych „dyskutantów”:
.
„Odpowiem językiem Pogan którzy za dobro najwyższe cenili Rodzinę i Ojczyznę do czasu aż „cywilizacja łacińska” zainstalowana  Ogniem i Mieczem w Europie przywiozła żydowskie bajki i azjatyckich szczurów na swym grzbiecie wraz z całą patologią jahwistyczną wytrzepaną z koszernych kutasów
Dzisiaj po moim rodzinnym podwórku, szwędają się azjatyckie szczury i spłodzone przez nich kundle bez identyfikacji narodowej, plądrując nie tylko spiżarnie ale również umysły Słowian w celu masowego zniszczenia naszej Białej Cywilizacji.
Pisze Pan
 „Cywilizacja łacińska wsparta o chrześcijaństwo uczy też rozwijać w sobie dobry stosunek do innych ludzi, polegający na życzliwości i dobroczynności”
Wsadź sobie Pan w dupę te wypociny zdewociałego grafomana i nie pierdol farmazonów , nas nie trzeba „uczyć” my wiemy że bakterię się dezynfekuje a nie pielęgnuje bo bakteria powoduje zgon .
Łacińska bakteria spowodowała zgon mojej ukochanej Ojczyzny  a że nie jestem „chrzecijaninem” całującym narzędzie zbrodni (krzyż) którym Żydzi zabili ich „boga”,- to nie nadstawiam drugiego policzka i nigdy wam nie wybaczę zbrodni na moim Narodzie i Ojczyźnie.
Oświadczam że do końca moich dni, głosząc prawdę wszem i wobec, będę walczył z azjatycko łacińską gangreną. „
.
„Należę do ludzi którzy całe życie walczą i odkrywają przy jednoczesnym ciągłym pogłęnbianiu wiedzy warsztatowej. Nie, chcę się licytować co wiem i co mam bo to w tym kontekście jest bez znaczenia ale zadam Panu pytanie które rutynowo zadaję wszystkim namolnym handlarzom wciskającym na siłę przeterminowane buble.
Jaki jest powód żeby zdrowy i normalny człowiek łaził na kolanach za kabotynem w czapce „świętego mikołaja” i beczał jak baran pod jego dyktando? ( podobnie jest z innymi azjatyckimi sektami )
Nie chcę dwóch tylko jeden powód dla którego mam z siebie robić pojeba wobec np. Słońca czy innych Bogów Słowiańskich którzy mi służą a nie jak azjatyckie sekty jebią od tylca bez pocałunku.
Mógłbym się podpierać logiką która jak widzę jest Panu obca, ale czekam na prostą odpowiedź,-
Jaki jest powód dobrowolnego katowania się , proszę mnie „oświecić” możliwe że jest coś czego jeszcze nie odkryłem”
.
„Za tydzień wracam do USraela z całym bagażem informacji na temat nowych technik stosowanych dziś przez watykańskie ścierwo zwane „jezu-ICKI ” jednym z nowych pakietów podstawionych Polakom jest właśnie mieszaniec podrzucony Narodowcom przez pedały w czarnych sukienkach.
Zapamiętajcie że Polscy Narodowcy to nie „kółko różańcowe” pełzające za kabotynami w czapkach „świętych mikołajów ” a Słowiańszczyzna to nie „Bajki o Jezusie i dwunastu pedałach”
.
„Sekta dla masochistów za którą się płaci do końca życia aby sobie pocierpieć, a na końcu zobaczyć środkowy palec Lucyfera Jahwe.
Innymi słowy wyjątkowy debilizm który z człowieka robi barana na tyle bezmyślnego że ten oddaje ziemię za „niebo” a własnego Ducha do żydowskiej niewoli.
Kuriozalna hipokryzja , stan bezwładności umysłowej nazwany przez Pana „niepokonanym” na kolanach , pozwolę sobie porównać do pływania w szambie pomiędzy fekaliami w którym podnieca nas panujący tam aromat wykwintnych zapachów w sam raz dla naszego zgnojonego ducha , a od czasu do czasu pod nosem przepływa świeżo nasiąknięty tampon ( alegorycznie biskup ) który wywołuje wirtualny orgazm pomyleńców.”
.
I taki człowiek, zarzekający się, że nie jest krystowiercą całującym narzędzie zbrodni (krzyż) i nazywający krystowierstwo patologią jahwistyczną wytrzepaną z koszernych kutasów leci do Moskwy na „sobór słowiański” jako przedstawiciel Wschodniego Kościoła Katolickiego w Ameryce z misją koordynacji działań medialnych Kościołów Katolickich Rytu Wschodniego.
.
Z takim „soborem” i z takimi farbowanymi lisami nie chcę mieć nic wspólnego.

.
Acha – Maciejczyk nadal kocha Trampka i tak pisał o nim (wyjątkowo do mnie ) gdy nie wytrzymałem jego protrampkowego bełkotu i zarzuciłem mu zaślepienie tym ultrasyjonistą. Było to już po ostrzale rakietowym syryjskiego lotniska z rozkazu Trampka:
.
„Jednak mu wierzę bo obserwując manewry taktyczne widzę rychły koniec Judaizmu.
Obaj Geniusze grają jak przystało na Białą Inteligencję i azjatycka pandemia w końcu będzie zdezynfekowana.
Wiem coś co mnie trzyma w nadziei na szczęśliwy koniec judenhorroru razem z parchosekciarstwem wytrzepanym z azjatyckich portek.
Stawiam na Trumpa, Putin i tak jest po stronie Słowiańskiej prawdy.
Znam obydwóch osobiście i wiem że nie mogę się mylić.
Dlatego parchata gangrena się wije i kłębi że widzi niechybny koniec .
Nawet jeśli obaj robią pozorne manewry to i tak razem idą w stronę zamiatania globalnego gówna rozlanego przez Judenchrześcijaństwo.”
.
Tu widać nie tylko zaślepienie Trampkiem ale i megalomanię Maciejczyka. Putina i Trampka zna osobiście. Ciekawe, czy poklepali go po ramieniu witając się z nim i o czym z nim rozmawiali, że tak dobrze ich zna?
I wciąż te jego rasistowskie brednie o białej rasie. Najbardziej przez żydo-banksterów zniewolonej, najbardziej przez krystowierstwo ogłupionej. To ona pierwsza dała się totalnie żydowierstwem odurnić i zniewolić. To ona rozwlokła żydowierstwo po całym świecie. To ona niszczyła setki pogańskich kultur na wszystkich kontynentach, mordowała setkami milionów białych i kolorowych – jak popadło. To ona podbiła prawie cały świat dla żydo-banksterów. To ona była i jest matecznikiem żydowskiego banksteryzmu i nadal jest najważniejszym i najbardziej usłużnym szabas-gojem usraela, Izraela i banksterów. I ona w ich interesie walczy z półksiężycem.

https://opolczykpl.wordpress.com/2016/01/24/upadek-zachodniej-europy-bialej-cywilizacji-i-jej-rasistowskiej-antykultury/

https://opolczykpl.wordpress.com/2016/01/13/wojna-krzyza-z-polksiezycem-a-gwiazda-dawida-zaciera-jej-kosmate-lapska/

https://opolczykpl.wordpress.com/2016/02/24/wojna-w-syrii-a-wielki-izrael-swiatynia-jerozolimska-i-ostateczne-rozwiazanie-kwestii-muzulmanskiej/

Wszystkich piewców „białej rasy” zapytam – podajcie mi jedną jedyną niepodważalną zasługę dla ludzkości, jakąś pozytywną cechę, wartość czy korzystne dla ludzkości osiągnięcie „białej rasy”, za które zasługować mogłaby ona na uznanie i szacunek. Proszę o jeden jedyny przykład. Przy czym nie mam na myśli osiągnięć i zasług pojedynczych przedstawicieli „białej rasy”, bo takie przykłady oczywiście są. Proszę o przyklad czegoś dobrego dlas ludzkości, co biała rasa jako całość zrobiła w ciągu ostatniego tysiąclecia.
.
Na załganie, hipokryzję, zaślepienie Trampkiem i niepoważny biały rasizm Maciejczyka, no i na jego megalomanię, niestety nie widzę lekarstwa. I stąd takich ludzi unikam jak morowego powietrza. Słowiańszczyzna też nic na tym nie traci, że udziela się on jako przedstawiciel Wschodniego Kościoła Katolickiego w Ameryce z misją koordynacji działań medialnych Kościołów Katolickich Rytu Wschodniego. Farbowanych lisów wysługujących się rzymskiej szubienicy „rytu wschodniego” Słowiańszczyzna nie potrzebuje…
.

.
opolczyk

.

.

.

.

 

Reklamy

2 komentarze do “Kolejny zlot Grupy Bilderberg i XIII tzw. „Sobór Słowiański”…

 1. Pingback: Kolejny zlot Grupy Bilderberg i XIII tzw. „Sobór Słowiański”… | PrzemexBlog

 2. Od znajomej z Chicago otrzymałem w sprawie Maciejczyka i jego
  rzekomego „aresztowania” maila (fragment):

  „Druga prośba, również nie mogę znaleść tej informacji o zatrzymaniu Maciejczyka na lotnisku, przysłanej przez jego przydupicę, on to sam wysłał,manipulator-kłamca!
  Pan rzadko się myli a raczej wcale, Panie Andrzeju, ten Maciejczyk to
  zwykła świnia!
  Ja to potrzebuję do zrujnowania jemu opini; bydle udające polskiegp
  patryjotę. On myślał wysyłając mi takie powiadomienie, że ja o tym jego zatrzymaniu
  poinformujęśrodowisko patryjotyczne i on będzie gloryfikowany za jego pracę, za
  ktorą to, aż go zaaresztowali. Teraz w środę napisał do Głogoczowskiego, przez co wszystko już
  jest jasne.”

  Od początku nie dałem wiary tej informacji. I jak widać nie omyliłem
  się. Maciejczyk po wymyślonym przez siebie swoim „aresztowaniu” przez
  jakiś czas nie dawał znaku życia. Po czym spokojnie odezwał się
  odpisując Głogoczowskiemu. Czyli, gdyby był wcześniej rzeczywiście
  „aresztowany”, to odpisując Głogoczowskiemu musiałby w międzyczasie
  zostać „zwolniony” z owego „aresztu. Dziwne jest to, że po jego
  „aresztowaniu” i następnie „zwolnieniu” nigdzie nikomu nie wspominał i
  nikogo o tym nie poinformował, co byłby zapewne zrobił po zwolnieniu,
  gdyby wcześniej rzeczywiście został „aresztowany” czy „zatrzymany”.
  Zresztą, gdyby rzeczywiście na lotnisku go zatrzymano czy aresztowano,
  to jego środowisko z Chicago zrobiłoby wokół tego wrzawę. A jej nie
  było.
  Wygląda więc na to, że znajoma z Chicago ma rację – Maciejczyk sam owo
  „aresztowanie” wymyślił, sam tego maila wysłał podszywając się pod
  „Monikę”, a chciał tym zrobić sobie aureolę męczennika za sprawę.

  Nabrać dali się na podstęp Maciejczyka panowie z WPS publikując
  „informację” o jego rzekomym aresztowaniu. Maciejczyk wykorzystał ich
  łatwowierność, wpuścił ich w kanał, a oni publikując jego wymysł
  niestety, ale sami się ośmieszyli…

  Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.