Dlaczego nie bronię katodebilnego prowokatora Piotra Rybaka…

.

.
W sieci wrze wśrod żydo-katolickich narodofcuf – dintojra wrocławska dokonała selekcji i Polaków nie wpuściła na salę rozpraw.
.

.
Obejrzałem kawałek tego filmu i zauważyłem, że ci ludzie nie byli obserwatorami procesu – była to zorganizowana fanatyczna katodebilna tłuszcza, gotowa zakłócić rozprawę, gdyby dintojra robiła cokolwiek nie po ich myśli. Mnie widok katodebila trzymającego dużą rzymską szubienicę otoczonego kumplami przypominał procesję inkwizytorów. Durnie myśleli, że dintojra krucyfiksu się przestraszy. Zapomnieli, że gwiazda Dawida wcale nie ma mniejszych wpływów nad Wisłą niż rzymska szubienica.
.
Do samego Rybaka czuję natomiast obrzydzenie. W idiotyczny sposób ten katodebilny prowokator tłumaczy się, że podczas katodebilnej zadymy we Wrocławiu spalić chcieli kukłę Sorosa, tylko ktoś nie dojechał i dlatego kukła nie miała przypiętej do twarzy kukły podobizny Sorosa. Ten śmierdzący tchórz kłamie. Na poniższym filmiku (min 3:55) widać, że kukła żydowska miała gotową twarz – oczy, nos, wąsy, brodę,  usta i PEJSY. A Soros pejsów nie ma.
.

.
Tak więc kukła była gotowa i nie potrzebowała „oblicza” Sorosa. Katodebilną hucpę we Wrocławiu przygotowała dla katodebili żydowska agentura od początku sterująca narodofcami. Popycha ona katodebili na różne faszywe barykady, w tym przypadku na fałszywą barykadę wojny z urojoną przez katodebili „islamizacją” Polski, oraz do walki o „wielką katolicką Polskę” – bo takie hasła katodebile we Wrocławiu skandowali. No i przy okazji tej hucpy pokazała całemu światu żydowska agentura sterująca narodofcami „antysemityzm” katodebili identyfikowanych z Polakami. To po to wrocławska dintojra wpuściła na salę agenturalnych „tropicieli „polskiego „antysemityzmu”.

.

Ech… Ci katodebile… Włos się na głowie jeży na widok ich durnoty. Palą kukłę Żyda a do Żyda i Żydówki modlą się. I na kolanach żebrają u nich o miłosierdzie i „zbawienie”. I jeszcze ten żydowski tandem „intronizowali” i uważają za króla i królową kato-Polski. Czyż można być większymi pojebami i mieć bardziej nasrane w łepetynach niż oni?
.
Mnie osobiście owa katodebilna hucpa we Wrocławiu przypomina podobną w Niemczech – gdzie durnych niemieckich narodofcuf prowokator przybyły ekstra z Izraela szczuł na muzułmanów:
.

.
https://przemex.wordpress.com/2016/01/12/pegida-czyli-jak-gwiazda-dawida-zapedza-patriotycznych-europejczykow-na-falszywe-barykady-wojny-z-islamizacja/
.
We Wrocławiu rolę tego parchatego prowokatora z Izraela odegrał właśnie katodebilny Piotr Rybak. Tyle, że szczując na islam i agitując za żydokatolicką Polską jeszcze dodatkowo popisał się żydożerstwem paląc kukłę pejsiatego Żyda. A gdy dintojra zaczęła dobierać się durniowi do tyłka, wymyślił bajkę o Sorosie.
.
Idiota ten, katodebil, nie tylko daje żydowskiej propagandzie do ręki argunenty o domniemanym wrodzonym biologicznym „antysemityzmie” Polaków, to jeszcze agituje za katodebilną Polską. A ja katolickiego szariatu nie życzę ani sobie, ani Polsce. Katolicy w przeszłości już pokazali co potrafią – stosy, inkwizycja, tortury, okaleczanie, zamordyzm, totalitaryzm, całkowity brak tolerancji, cenzura, wpychanie się kleru nawet do najbardziej prywatnych i intymnych spraw zniewolonych rzymską szubienicą poddanych.
.
Nigdy więcej panowania dla żydo-katolicyzmu. Bo jest to wyrok śmierci dla Polski.
.
I dlatego katodebilnego prowokatora, idiotę manipulowanego przez żydowskie wtyki, Piotra Rybaka nie bronię. Ma na co sobie własną durnotą zasłużył.
.
.
opolczyk

.

.

PS

Katodebilnego Jacka Międlara także nie zamierzam bronić:
http://wiadomosci.wp.pl/rusza-proces-bylego-ks-jacka-miedlara-sprawa-bedzie-precedensowa-6104184699823233a
.
Jest to kolejna fałszywa barykada dla katodebili, a sam Międlar otoczony jest żydowskimi prowokatorami. Marzy o „wielkiej katolickiej Polsce”:
http://papug.pl/wzniesmy-wielka-katolicka-polske/
.
A jego przydupas, „pogromca plagiatorów”, straszył mnie prokuraturą i więzieniem:

„Pan Szubert: „A mimo to zwyrodniały
Jahwe kazał ich tępić jak dzikie zwierzęta. Takiego psychopaty i
zbrodniarza
nie ma wśród Słowiańskich bogów. Nie było też ani jednego boga u
Słowian straszącego wyznawców takimi karami i „dopustami” jak żydowski
biblijny okrutnik Jahwe”

Tym samym zaliczył Pan wyczerpująco art. 196 kk. ma pan też dwa wyjścia: a) obwiesić się wystruganymi z kaczana kukurydzy i kartofla bożkami słowiańskimi i modlić się do nich waląc czołem w wyschnięte krowie łajno w miejscu publicznym;

b) Czekać na skutki zawiadomienia prokuratury o dzisiejszym pana „wyskoku”.

W wariancie (a) ma pan szanse na kontynuowanie swojej misji w szpitalu psychiatrycznym (pacjenci mogą się okazać wdzięcznymi neofitami).

W wariancie (b) zaś poherbatnikuje pan sobie, przekonując kolegów spod celi, że jeśli papieru toaletowego ulepią albo z kartofla wystrugają któregoś z pańskich bożków, to drzwi celi same się otworzą i kraty w celach odpadną ze ścian, zaś klawisze dostaną sraczki, którą przerwać będzie mogła tylko 7-dniowa libacja pod przewodnictwem Prokuratora Generalnego.”
http://papug.pl/wzniesmy-wielka-katolicka-polske/#comment-3229037438
.
Ten zaślepiony żydo-kato-debilny fundamentalista zarzucał mi obrazę jego żydogennych uczuć religijnych, choć  gnida sam obrażał moje pogańskie uczucia. Takich jak on należy deportować nad Jordan. Razem z Międlarem. Tam mogą budować wielką żydo-katolicką „Polskę”.

.

.

.

.

Reklamy