Brawo Watra – pomysł budowy pogańskiej świątyni jest świetny. Ale fanatycy rzymskiej szubienicy już nawołują do jej spalenia…

.

chramzzewnatrz

.

Wiadomości w internecie rozchodzą się szybko. Ledwo członkowie Watry – związku rodzimowierczego z Wrocławia – podali informację o planach budowy pogańskiej świątyni we Wrocławiu, już znaleźli się fanatyczni szubiennicy nawołujący do jej spalenia:

„OD REDAKCJI TENETE TRADITIONES: Wszystko co pogańskie należy unicestwić! Tylko jedna, prawdziwa, Święta Wiara Rzymsko-Katolicka może przynieść tej ziemi pokój, a nasze dusze doprowadzić do wiecznego zbawienia. DEUS VULT !!!
Jak tylko powstanie – spalić!!!”
.

http://tenetetraditiones.blogspot.de/2016/12/skandal-we-wrocawiu-powstanie-pierwsza.html
.
Blog, na którym owo nawoływanie się pojawiło, jest blogiem żydo-katolickich fundamentalistów, „tradycyjnych” katoli – monarchistów. Dla nich nawet obecny herszt Watykanu Franciszek jest „antypapieżem”.
http://tenetetraditiones.blogspot.de/2016/12/antypapiez-bergoglio-jest-gorszy-od.html
.
Ciekawe też, czy chcą mieć ziemskiego króla z krwi i kości, czy też „intronizowany” żydowski nieboszczyk Joszue im wystarczy? I czy monarchia której chcą, ma być monarchią dziedziczną, czy elekcyjną?
.

Takich renegatów, dla których słowiańska tradycja, kultura i wierzenia warte są unicestwienia i spalenia należy bezwzględnie wysyłać nad Jordan – tam, gdzie ta fanatyczna zaraza narodziła się.
.

Na katolickiej Frondzie na wiadomość o planach budowy pogańskiej świątyni  pojawiły się prymitywne, obrażające pogan komentarze.
.
„Przynajmniej będzie można tam bez obaw ponawpuszczać hordy ubogich, barbarzyńców, by mogli się nażreć jak zwierzęta.”
.

„Będą składać ofiary z ludzi?
Ale tylko przez uduszenie i żywcem zakopywanie, jak to u „Słowian”.”
.
„Ale tylko przez uduszenie i żywcem zakopywanie, jak to u „Słowian”. 😉
I tylko ubogich i nienażartych.”

Jakim prymitywnym chamem trzeba być, aby coś takiego pisać?
.

Strona „wolnosc24pl” informuje natomiast:
.
„Przedsięwzięcie nie jest jednak pewne. Jak mówi jeden z mężczyzn pracujących dla fundacji rosnące zainteresowanie mediów może poważnie zagrozić inwestycji. Padła nawet groźba spalenia świątyni ze strony mieszkańców. Jeżeli odbiór pozostanie dalej tak negatywny, być może fundacja zrezygnuje z przedsięwzięcia. Do tej pory udało się zebrać ok. 10 tys. zł – 1/7 potrzebnej kwoty.”
http://wolnosc24.pl/2016/12/31/pod-wroclawiem-ma-powstac-poganska-swiatynia-sprzeciw-mieszkancow-zablokuje-budowe-foto/
.

Jak więc widzimy, jeszcze tej świątyni nie ma, a już jest zagrożona. Kto wie, czy w ogóle powstanie.
.

Cała ta historia skłania do zadumy i refleksji. Jak to jest, że w Polsce pomysł zbudowania pogańskiej świątyni, mającej być równocześnie centrum kultury słowiańskiej, wywołuje taką wściekłość i nienawiść katolików. I że katolicy zdumieni są, że pogaństwo, prastara kultura i tradycja słowiańska, nadal w Polsce istnieje. To zdumienie jest pochodną katolickiej załganej propagandy głoszącej, że od 966 roku i wyssanego z palca „chrztu” Mieszka każdy mieszkaniec jego państwa  był przykładnym i gorliwym katolikiem. Wmówiono im, że Polak to tylko katolik, wierzący w nadjordańskie gusła i idoli, gardzący własną słowiańską tradycją.
.

Fanatyzm i całkowity brak tolerancji u gorliwych katolików nikogo dziwić nie może. Wszak tępo i bezrefleksyjnie wierzą w to, że tylko oni posiadają jedyną jedynie prawdziwą prawdę objawioną. I że wszystko co niekatolickie jest grzechem, jest złem, jest obrazą ich żydowskiego „boga” i przez to musi być wytępione.
.

Wielokrotnie zarzucano mi, że jestem nietolerancyjny i zbyt radykalny wobec katolików. Nie jest to prawda. Nikomu nie zabraniam wierzyć w to, w co chce wierzyć. Typowy tzw. katolik, który raz w tygodniu z przyzwyczajenia idzie do kościoła, a przez całą resztę tygodnia ma katolicyzm w nosie, kompletnie mi nie przeszkadza. Natomiast mam problem z fanatykami rzymskiej szubienicy, którzy nadal gorliwie wszystkich chcą katoliczyć, czy jak to oni nazywają – „chrystianizować” – a Polskę chcą mieć przybitą do rzymskiej szubienicy i przykutą łańcuchem do Watykanu. Tacy nigdy nie będą tolerować obok ich ukochanego żydo-katolicyzmu żadnej innej wiary czy kultury. I takich właśnie należy odesłać nad Jordan – tam gdzie ta fanatyczna zaraza powstała. To nie ja jestem nietolerancyjnym fanatykiem a oni. Ja tylko bronię się przed ich fanatyzmem.

.
Historia katolicyzmu pokazuje, że gdziekolwiek tylko posiadali katolicy władzę polityczną, siłą tępili wszystko co niekatolickie. Obecnie wprawdzie władzy politycznej nie posiadają, nie mogą narzucić wszystkim katolickiego szariatu, ale nadal są skrajnie nietolerancyjnymi fanatykami. Z takimi nigdy nie będzie możliwa jakakolwiek „pokojowa” koegzystencja. I takich właśnie fanatyków należy odesłać do ich „ziemi świętej”. Bo dokąd będą w Polsce, dotąd fanatycznie zwalczać będą wszystko co niekatolickie, co nieżydogenne – nawet naszą własną prastarą słowiańską kulturę.
.

Wszędzie tam, gdzie katolicy czują się słabi, zawsze głośno domagają się wolności sumienia, tolerancji religijnej i równouprawnienia dla katolicyzmu. Natomiast tam, gdzie czują się silni nawet im przez myśl nie przyjdzie, aby tolerować niekatolików, a zwłaszcza pogan. I nigdy nie uznają pogan za równoprawnych.
.

I dlatego tę fanatyczną nadjordańską zarazę należy po prostu wytępić. Nie dlatego, że my jesteśmy nietolerancyjni, a dlatego, że to ona nigdy nas nie będzie tolerować.
.

Paszli won – nad Jordan – gorliwi wyznawcy rzymskiej szubienicy! Tam jest wasza „ziemia święta”.
.
Wynocha z naszej słowiańskiej ziemi, a przynajmniej z naszych świętych gajów!

.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga