Zabójstwo ambasadora Federacji Rosyjskiej w Turcji – przejaw wściekłości i bezradności bandytów z zachodu

.

Rossija

.

Przyłączam się do kondolencji, jakie na ręce Ambasadora Federacji Rosyjskiej wystosował zarząd WPS.
.

Kondolencje w związku z zabójstwem ambasadora Rosji w Turcji.

logo-wps

Szanowny Pan 

Sergiej Andriejew

Ambasador Federacji Rosyjskiej w Rzeczypospolitej Polskiej

W związku z barbarzyńskim zamachem w Ankarze i zabójstwem Pana Andreja Karłowa, Ambasadora Federacji Rosyjskiej w Turcji, składamy za pośrednictwem Ambasady Federacji Rosyjskiej w Polsce pełne współczucia kondolencje rodzinie Pana Ambasadora Andreja Karłowa.

W tym smutnym dniu chcemy także przekazać  wyrazy solidarności z Narodem Rosyjskim i władzami Federacji Rosyjskiej w polityce zdecydowanego przeciwstawienia się na Bliskim Wschodzie  awanturnictwu międzynarodowemu, terroryzmowi i ludobójstwu.

 Jesteśmy przekonani, że misja dyplomatyczna tragicznie zmarłego Pana Ambasadora Andreja Karłowa w tak ważnym dla pokoju światowego regionie  będzie kontynuowana dla dobra wszystkich narodów wyznających ideały pokojowej koegzystencji, suwerenności i przestrzegania zasad prawa międzynarodowego.

Zarząd Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Paweł Ziemiński

Dariusz Kosiur

Andrzej Skorski

oraz członkowie i sympatycy Stowarzyszenia WPS

Warszawa, dnia 19 grudnia,  2016 r.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/12/19/kondolencje-w-zwiazku-z-zabojstwem-ambasadora-rosji-w-turcji/

.

.

**********************************************************************************
.

.

Wiadomo już, że zamachowcem jest były turecki policjant/agent służb Mevlüt Mert Altıntaş.

.
Prezydent Rosji Władimir Putin uważa, że zabójstwo rosyjskiego ambasadora w Turcji to prowokacja, mająca na celu zerwanie dobrych stosunków z Turcją i uregulowania sytuacji w Syrii.

.

Prezydent Rosji ma naturalnie rację. Ponad rok temu siły zbrojne Turcji zestrzeliły rosyjski samolot. Jednakże Erdogan w końcu zrozumiał, że gra po niewłaściwej stronie, że prędzej czy później i on pójdzie na odstrzał. Przeprosił więc Rosję i wykorzystując nieudany „zamach stanu” (nieudana prowokacja CIA lub celowa inscenizacja samego Erdogana) ostro rozprawia się z opozycją, za co coraz ostrzej krytykowany jest przez „sojuszników” z NATO. Dobre stosunki z Moskwą w obliczu erozji Usraela, NATO i jewrounii są dla niego jednak ważniejsze. Komuś jednak (wiadomo komu) jak widać te dobre stosunki Erdogana z Rosją są solą w oku i dlatego naszczuto byłego policjanta/agenta tureckich służb (zapewne mającego powiązania z CIA i Mossadem), aby zamachem wywołać eskalację napięcia na linii Moskwa – Ankara.
.
Głównym powodem tego zamachu są przede wszystkim sukcesy wojsk syryjskich wspieranych militarnie przez Rosję w walkach z pupilkami CIA – zbrojnymi bandami ISIS. Od lat bandy ISIS zbrojone są, finansowane, szkolone i wspierane przez Usrael i jego wasali. Nasłanie ich na Syrię miało doprowadzić do rozwalenia Syrii i do upadku legalnego rządu prezydenta Asada. Było to celem Izraela i jego ochroniarza – Usraela. Przypomnę, że Syria nie ma podpisanego z Izraelem traktau pokojowego i nie uznaje okupacji zaanektowanych w roku 1967 przez Izrael Wzgórz Golan.
.
Od czasu, gdy bojówki ISIS otoczone zostały we wschodnim Alleppo, wściekła nagonka na Rosję przekroczyła poziom histerii. Bandyci z zachodu grożą Rosji nowymi sankcjami – właśnie za Syrię. Oskarżają ją o bombardowanie szpitali i ludności cywilnej – wszystko po to, aby związać jej ręce i nie dopuścić do rozbicia ISIS i uwolnienia Syrii od tych bandyckich bojówek stworzonych przez CIA. O tym, że to dzięki Rosji i wojskom rządowym Syrii dziesiątki tysiący mieszkańców wschodniego Aleppo uwolnionych zostało z łapsk ISIS i mogło opuścić okupowane przez bandytów dzielnice, patroni ISIS, bandyci z zachodu milczą.
.
Plany Izraela i Usraela wobec Syrii walą się. Turcja zrywa się ze smyczy. W tej sytuacji zamach na ambasadora Federacji Rosyjskiej w Turcji był rozpaczliwą próbą sprowokowania Rosji  być może nawet do wojny z Turcją. Tyle że prezyden Putin doskonale wie, co jest grane i sprowokować się nie dał. Usraelowi nie powiedzie się więc i ta prowokacja.
.
Co jeszcze wymyślą bandyci z Usraela i Izraela, aby sprowokować Rosję do wojny i aby obronić ISIS przed unicestwieniem go przez Rosję i Syrię?
.
Dzięki Rosji koło historii zawróciło i potoczyło się w inną stronę, nie w tą, w którą popychali go żydo-banksterzy i ich militarna pięść – kastet do bicia gojów – NATO podległe Pentagonowi i Faszyngtonowi. Teraz to koło powoli zaczyna przygniatać tych, którzy nim chcieli przygnieść Rosję, a z nią cały świat.

.
.

opolczyk
.
.
precz z jahwizmem.
.
Ręce Boga
Reklamy