Prowokacja w Berlinie odwracaniem uwagi od zamachu na ambasadora Rosji w Turcji

.

Authorites inspect a truck that had sped into a Christmas market in Berlin, on December 19, 2016, killing at least nine people and injuring dozens more. Ambulances and heavily armed officers rushed to the area after the driver drove up the pavement of the market in a square popular with tourists, in scenes reminiscent of the deadly truck attack in the French city of Nice last July. / AFP PHOTO / Odd ANDERSEN

.

ankara-terrorysta

.

Według oficjalnych komunikatów wczoraj wieczorem ciężarówka będąca własnością polskiego spedytora wjechała w tłumy zgromadzone na jarmarku „bożobarodzeniowym” w Berlinie.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wlasciciel-ciezarowki-ktora-wjechala-w-ludzi-na-berlinskim-jarmarku-obawiam-sie-o-los/7b5v7x1
.

Wg ciągle jeszcze sprzecznych wersji oficjalnych ciężarówka została skradziona przez młodego Pakistańczyka z miejsca postoju  i wjechała w tłum. Dziwi to, że nieżyjący pasażer kabiny – Polak – nie zatrzymał Pakistańczyka. Czyżby od razu został zabity?
.

Najbardziej dziwi mnie to, że do tej pory oficjalne media ani internet nie pokazały migawek nagranych podczas samego staranowania jarmarku w Berlinie. Wszak Berlin naszpikowany jest kamerami monitoringowymi, to prawdziwy bastion Big Brothera. Nie nagrał momentu ataku i ucieczki kierowcy z kabiny także nikt z gości na jarmarku, choć wielu Niemców włączonych komórek nie wypuszcza z rąk nawet w ubikacji. Do tej pory policja/służby żadnego takiego wideo nie upubliczniły. Czyżby materiał filmowy dopiero preparowali? Muszą przecież twarz rzeczywistego zamachowca (agenta służb) zamienić na twarz Pakistańczyka. Nie zrobili tego zawczasu, gdyż ów „zamach” wykonano z marszu, bez przygotowania – po to aby odwrócić uwagę opinii publicznej od zamachu na ambasadora Rosji w Turcji.

.
Wszyscy teraz współczują Dojczlandii a nie Rosji. Czy głównie o to w owym podejrzanym „zamachu” chodziło? A przy okazji znów naszczuto na „islamistów”, wszak oficjalnie zamachu dokonał muzułmanin z Pakistanu, który mordował ciężarówką pokojowych „chrześcijan” na jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie, zakłócajc tak wielkie żydowiercze święto. I jeszcze na dodatek i Polskę w to wrobili – wszak ciężarówka była z Polski. I zabity pasażer znaleziony w kabinie ciężarówki na miejscu „zamachu” to Polak.
.
To była celowa prowokacja służb. Gdyby było inaczej policja już ujawniłaby nagrania „zamachu” z monitoringu lub z komórek gości  jarmarku.
.
Nie dajmy się ogłupić.
Rodzinom i bliskim ofiar prowokacji w Berlinie składam wyrazy współczucia.
.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

Reklamy

1 komentarz do “Prowokacja w Berlinie odwracaniem uwagi od zamachu na ambasadora Rosji w Turcji

  1. Pingback: REWELACJA Polak z mocami leczenia walczy z sitwą ż-medyczną, która mu zabiła rodzinę i jego prawie też « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.