Wojna Słowiańszczyzny z żydowskimi wymysłami, czyli „Legendy Polskie. Film Jaga. Allegro”…

.

mitologia1

.

Ciekawy film podrzucił w komentarzu Polak-Słowianin pisząc m.in.:
.
„Fajne akcenty słowiańskie, aż mi w oku łezka się zakręciła na to, co zażydzeni zrobili z naszą kulturą i z Matką Ziemią, dranie…
Sława!”
https://opolczykpl.wordpress.com/slowianski-zew/comment-page-1/#comment-85727
.

.
Pozwolę sobie na kilka uwag dotyczących tego filmu. A więc odebrałem go jako alegorię walki świata i kultury Słowian z żydogennym krystowierstwem i jego pochodnymi. Zaczyna się słowami Jagi: „Mój świat umarł”. Niby tak, ale może się odrodzić, gdy żydogenna cywilizacja zachodu dokona samozagłady.
.https://opolczykpl.wordpress.com/2014/01/09/slowianski-porzadek-swiata/
.
Akcenty słowiańskie faktycznie są w filmie. Ale i żydokatolickie.
Do pierwszych zalicza się oczywiście Jaga, zakuty w łańcuchy w (żydo-katolickim „piekle”) Perun czy pokazany na początku filmu słowiański symbol – ręce boga.
.
Ręce Boga
.
Film ukazuje prawie całkowite zwycięstwo żydowierstwa (reprezentowanego przez jahwistyczne wymysły takie jak „piekło”, „niebo”, „anioł stróż” czy „szatan”) nad światem słowiańskim  – Perun w kajdanach, bazyliszek, rusałki i skrzaty uwięzione w piekle – czyli prawie całkowita dominacja żydowskiej antykultury nad Słowiańszczyzną. Jedynie Jaga uciekła z piekła. Aby ją ponownie uwięzić wysłano na nią zbirów na usługach piekła – antyterrorystów z żelaznej góry. Jaga rozwala ich w pył i wtedy „szatan” Boruta próbuje ją przekonać do kapitulacji i powrotu do niewoli w „piekle”.
.
Tu jeszcze uwaga – film mówi o wydziale słowiańskich demonów w piekle (sek. 33). Otóż ani Perun, czy Rusałki demonami nie byli. Natomiast trudno sobie wyobrazić bardziej demonicznego (w obiegowym tego słowa znaczeniu) demona od ludobójczego żydowskiego Jahwe, pustynnego zwyrodnialca, który (co jest oczywiście bujdą) spośród jego stworzenia wybrał sobie jednych i zapędzał ich do eksterminacji innych – niewybranych.
.
https://opolczykpl.wordpress.com/biblia-ksiega-zbrodni/
https://opolczykpl.wordpress.com/biblia-ksiega-zbrodni-2/
https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/29/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/
.
W filmie jest kilka kluczowych momentów. Pierwszym jest ten, gdy Jaga, zapytana przez (podstawioną) dziewczynkę o zabawy na łąkach, plecenie wianków i kąpiele w strumieniu zwraca się do szatana słowami „Mówiłeś, że walczyć nie ma  co?”. A ona przecież wie, że jest sens walczyć – właśnie o łąki, wianki i czyste strumienie. Podarowaną miotłą wali więc szatana w gębę i ucieka na niej. Aby nadal walczyć.
.
Sympatyczną scenką była też wcześniejsza walka Jagi z antyterrorystami – pokazała im klasę i ducha walki do końca.
.
Niezwykle ważnym momentem filmu jest ten, gdy podkomendny szatana wyraża obawę –  a co będzie gdy Jaga uwolni Peruna?
.
W tej wypowiedzi widać rzeczywistą obawę krystowierców przed odrodzeniem się kultury słowiańskiej, symbolicznie pokazanej jako uwolnienie Peruna z piekła. Boją się tego panicznie, bo wiedzą, że są siłą i podstępem narzuconą Słowianom antykulturą, uzurpatorem, obcą żydogenną ideologią zniewalającą umysły. Boją się tego, bo wiedzą, że jeśli kultura słowiańska rzeczywiście odrodzi się – wymiecie żydowierstwo nad Jordan – tam gdzie jest jego miejsce.
.
Widoczne na filmie katastrofy przemysłowe i zamieszki po ucieczce Jagi nie są oczywiście jej sabotażem mimo takiej filmowej sugestii. Chciwa techniczna żydo-kapitalistyczna cywilizacja była, jest i będzie takimi katastrofami (i buntami) nawiedzana. Bo tam, gdzie chciwość i żądza zysku jest najwyższą „wartością”, do takich katastrof i buntów dochodzić musi. Chciwy żydo-kapitalizm sam zadusi się swoimi truciznami i swoją chciwością.
.
Przepiękną sceną jest ta, gdy Jaga na tle pożogi palącej cywilizację techniczną zasadza na łące młodziutki dąb – święte drzewo Słowian.
.
Dęby_Rogalińskie-Lech,Czech,Rus
.
Pod koniec mamy jeszcze pieśń o wolności:
.
„Wolność kocham i rozumiem,
Wolności oddać nie umiem”
.
Oby tak było rzeczywiście – obyśmy kochali i rozumieli wolność i nie chcieli jej oddać. Obyśmy zerwali kajdany nadjordańskich ideologii – żydowierstwa przybijającego nas do rzymskiej szubienicy i ideologii „nowego narodu wybranego”, poprawności politycznej podobnie choć inaczej zniewalającej umysły i żydo-kapitalizmu zapędzającego nas do wyścigu szczurów. Który przegramy wszyscy.
.
.

opolczyk
.

.

PS
Nawet, jeśli tytułowy film nie jest promocją kultury słowiańskiej, pokazuje jedną niezwykle ważną rzecz – mimo iż rzymska szubienica panoszy się na naszych ziemiach od tysiąca lat i robiła co mogła, aby pamięć o kulturze Słowian całkowicie wytępić – poniosła klęskę. Pamięć o niej, o jej bogach i symbolach przetrwała do dzisiaj – co widać w tym filmie.

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

Reklamy