Życzenia urodzinowe dla W.W.Putina

.

635586890584034737-ap-russia-putin

.

 

logo-wps

Варшава 7 октябрь 2016 год

Уважаемый Господин

Владимир Владимирович Путин

Президент Российской Федерации

Через

Господина

Сергея Андреева

Посла Российской Федерации

в Польше

 

Уважаемый Господин Президент,

По случаю 64-й годовщины дня рождения – от своего имени, а также членов и сторонников Организации Верные Суверенной Польше, а также журналистского коллектива и сотрудников телевизионной студии, и радио-WPS Production – я хотел бы выразить наилучшие пожелания здоровья и реализации всех политических планов и личных намерений.

В этот очень переломный период для европейской политики многие патриотический и ответственно мыслящие о будущем поляки поддерживают Вашу политическую линию, видя в Российской Федерации под Вашим руководством важную гарантию для сохранения мира и мирового порядка, основанного на принципах уважения международного права, равного статуса государств и народов, стремящихся к развитию и обеспечения безопасности своим гражданам.

Желаю Вам настойчивости и решительности в действиях в пользу уважения прав народов и государств мира. Как представители близкого россиянам славянского польского народа, мы желаем благополучия российскому народу и всем народам, которые в Российской Федерации нашли свой безопасный дом и готовы для его процветания работать, а в случае необходимости, также защищать его.

 

Со словами уважения и солидарности

 Доктор Павел Земиньски

 Президент Ассоциации Верные Суверенной Польше

Представитель общенациональной партии Польша Патриотическая

 

Члены Совета WPS и редакции студии WPS Production:

Дариуш Кощьур

Андрей Скорски

Эдвард Мачьейчик                  США

 

Члены и сторонники Организации Верные Суверенной Польше и партии Польша Патриотическая

 Ежи Трухлевски

Збигнев Окращьински

Ян Грыко

Валдемар Геготек                   Австрия

Зджьислав Янковский               депутат Сейма 4 созыва

Анджей Шуберт                             Германия

Ян Спосуб                                Фонд „KoRReUs”

Богдан Дзюбала

Адам Щьмех                            главный редактор  jednodniowka.pl

 

 

logo-wps

Warszawa, 7 pażdziernika 2016 r.

Szanowny Pan

Władimir Władimirowicz Putin

Prezydent Federacji Rosyjskiej

za pośrednictwem

Pana

Sergieja Andriejewa

Ambasadora Federacji Rosyjskiej

               w Rzeczypospolitej Polskiej

 

Szanowny Panie Prezydencie,

Z okazji 64 rocznicy urodzin –  w imieniu własnym, zarządu  oraz członków i sympatyków Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej , a także zespołu dziennikarskiego i  współpracowników studia telewizyjno-radiowego WPS Production – chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia i realizacji wszystkich planów politycznych i zamierzeń osobistych.

W niezwykle przełomowym okresie dla  polityki europejskiej i światowej wielu patriotycznie i odpowiedzialnie myślących o przyszłości Polaków solidaryzuje się z Pana linią polityczną, widząc w Federacji Rosyjskiej pod Pana przywództwem jedną z najważniejszych gwarancji dla zachowania pokoju i ładu światowego opartego  o zasady poszanowania prawa międzynarodowego, równego statusu państw i narodów, dążących do rozwoju i zapewnienia bezpieczeństwa swoim obywatelom.

Życząc Panu konsekwencji i  determinacji w działaniach na rzecz poszanowania praw narodów i państw świata, jako reprezentanci bliskiego Rosjanom słowiańskiego narodu polskiego,  przekazujemy tą drogą życzenia pomyślności dla narodu rosyjskiego i wszystkim tym narodom, które w Federacji Rosyjskiej znalazły swój bezpieczny dom i gotowe są dla jego pomyślności pracować, a jak będzie potrzeba,  to także go bronić.

Tymi samymi zasadami kierujemy się w działaniach organizacji, którym mam zaszczyt przewodniczyć.

 

Z wyrazami szacunku i solidarności

Dr Paweł Ziemiński

Prezes Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Pełnomocnik ogólnokrajowy partii Polska Patriotyczna

 

Członkowie Zarządu  WPS i zespołu redakcyjnego studia WPS Production:

Dariusz Kosiur

Andrzej Skorski

Edward Maciejczyk         USA

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej oraz partii Polska Patriotyczna:

Jerzy Truchlewski

Zbigniew Okrasiński

Jan Gryko

Waldemar Gegotek         Austria

Zdzisław Jankowski         poseł na Sejm RP  IV kadencji

Andrzej Szubert                Niemcy

Jan Sposób    członek Zarządu Fundacji Konfederacja na Rzecz Reform Ustrojowych „KoRReUs”

Bogdan Dziubała

Adam Śmiech                       redaktor naczelny  jednodniowka.pl

 

 

Od Zarządu WPS i Redakcji portalu:

Wszystkie osoby i organizacje chętne do dołączenia się do życzeń prosimy o kontakt z redakcją portalu wiernipolsce1.wordpress.com

Za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/10/06/zyczenia-urodzinowe-dla-w-w-putina/

.

******************************************************************************

.

Bez wahania podpisałem się pod życzeniami dla prezydenta Rosji Władimira Putina. Kto jak kto, ale ten mąż stanu zasługuje na nie. Ta inicjatywa WPS zasługuje na poklask i uznanie. Zmartwiły mnie natomiast niektóre komentarze zamieszczone pod życzeniami. Próbowałem zamiścić zam własne komentarze, ale ugrzęzły gdzieś chyba w spamie. W związku z tym, aby dać odpór ignorancji skomentuję owe komentarze u siebie.
AP nie będę komentował, to zwykły troll. Zadziwił mnie komentarz „Słowianina” (wygląda na to, że daje się on nabierać na pozory). Napisał on tak:

„Mnie natomiast ostatni płomienny list Putina do Izraela po śmierci Perskiego ponadto zjazd rabinów wszelkiej maści w Moskwie i jeszcze parę innych rzeczy nie nastrajają optymizmem , ale póki co nikogo innego nie widzę , aby oparł się syjonistom dlatego życzę zdrowia bo to najważniejsze.”
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/10/06/zyczenia-urodzinowe-dla-w-w-putina/#comment-19840

Co mogę na to opdpowiedzieć…

Polityka to konkretne posunięcia plus puste gesty o znaczeniu jedynie propagandowym. Prezydent Putin atakowany jest o różne rzeczy i tylko brakuje do kompletu oskarżanie go o „antysemityzm”. On doskonale wie co robi. Kokietuje Żydów co go nic nie kosztuje, a po cichu robi swoje. Ciekawe w tej sprawie są wypowiedzi Albina Siwaka:

Putin wie, że Izrael ma ogromne wpływy na politykę Usraela i Jewrounii i dlatego oficjalnie jest życzliwy wobec Izraela i żydowskich rabinów. A mimo to gdzie tylko to możliwe ogranicza lub całkiem eliminuje żydowskie wpływy na politykę Federacji Rosyjskiej.

To że rabini zbierają sią w Moskwie nie ma żadnego wpływu na politykę Rosji. Putin okazuje tolerancję, w Rosji obok prawosławnych są także muzułmanie, żydzi , buddyści, poganie i Putin musi z tym jakoś żyć. No i chodzi do cerkwi, otwiera meczety oraz pozwala rabinom na zjazdy. A szamanom syberyjskim na zloty na bajkalskiej wyspie Olchon. Jeśli jest zaproszony przez Żydów, to przyjmuje takie zaproszenia, ale niekiedy przy tej okazji wali im w ślepia nieprzyjemne dla nich prawdy.

http://www.nacjonalista.pl/2013/06/21/prezydent-putin-pierwszy-rzad-sowiecki-byl-w-80-zydowski/

Dziś na zachodzie żadna marionetka polityczna nie odważyłaby się Żydom powiedzieć to prosto w ślepia. A on to zrobił. I mówił o terrorze tego żydowskiego rządu.

Kolejna sprawa – Putin po cichu spacyfikował utworzony w czasie jelcynowskiej smuty i formalnie podlegający chyba pod rothschildowskie City of London Bank Centralny Rosji. Polecam w tym miejscu tekst z Forsalu, a to jego fragment:

„(…) Choć Bank Centralny Rosji jest oficjalnie niezależny, eksperci nie mają wątpliwości, że tak naprawdę to Władimir Putin pociąga w nim za sznurki. Elvira Nabiullina ma jednak w swoich rękach coraz więcej władzy i cieszy się coraz większym zaufaniem i wsparciem ze strony prezydenta Rosji (…).

Szefowa banku Rosji zasiada w fotelu prezesa od 2013 roku. Wcześniej była ministrem gospodarki i doradcą prezydenta. Władimir Putin regularnie omawia przez telefon z Nabiulliną strategię banku centralnego. Gdy w jej gabinecie rozlega się dźwięk specjalnego prezydenckiego telefonu, wszyscy muszą opuścić pokój (…).”

Dodam jeszcze, że to prezydent Putin narzucił dekretem w październiku 2014 Bankowi Centralnemu odprowadzanie 75 % zysków do budżetu federalnego. Poinformowała o tym RIA Nowosti:

https://ria.ru/economy/20141006/1027149621.html

Czy to nie jest genialne posunięcie – „rothschildowski” bank lwią część zysków oddaje Rosji, dla Rothschilda zostają ochłapy.

Polityka ocenia się nie po posunięciach pozornych – choćby tych pod żydowską publikę, ale po konkretnych działaniach. A te są jednoznaczne – prezydent Putin uwalnia Rosję po cichu, kroczek po kroczku, spod żydowskich wpływów. W zamian publicznie jest dla nich niezwykle serdeczny. Ale za to nic oni nie kupią i nie utargują.

Inny komentator uwielbiający pewnie żydo-katoilicko-pisowski toatalitaryzm napisał:

„Też przyłączam się do życzeń dla Pana Prezydenta Putina…dodatkowo życzę mu żeby jak najszybciej zmienił haniebną ustawę aborcyjną… pozwalającą na bezkarne mordowania najmniejszych i najbardziej bezbronnych Rosjan… godzącą także w siłę i pomyślność rosyjskiego państwa i narodu…Cerkiew Prawosławna już zaczęła zbieranie podpisów w sprawie referendum o zmianę tego niemoralnego i szkodliwego dla Rosji prawa…”
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/10/06/zyczenia-urodzinowe-dla-w-w-putina/#comment-19848

Haniebna i totalitarna jest ustawa antyaborcyjna. A to dlatego że stanowi brutalną ingerencję w najbardziej prywatną i intymną sferę życia rodzinnego. Za jej pomocą totalitaryści roszczą sobie prawo narzucania kobietom – czy mają, czy nie mają urodzić dziecko. A ta decyja powinna należeć wyłącznie do zainteresowanej kobiety i ew. jej partnera – ojca nienarodzonego dziecka (czy raczej płodu). Jeśli polityk chce, aby aborcji było jak najmniej to jedyną normalną drogą do tego jest stworzenie odpowiedniego socjalnego zaplecza – łatwy dostęp do tanich mieszkań, brak bezrobocia, bezpieczeństwo socjalne. Ewentualnie różne ulgi za każde narodzone dziecko. I takie działania podejmują władze Rosji – np za każde dziecko rodzice idą o rok wcześniej na emeryturę.
http://www.pch24.pl/rosja–rok-emerytury-w-prezencie-za-kazde-dziecko,23694,i.html

Trwający od czasu jelcynowskiej smuty niebezpieczny trend „ujemnego” przyrostu naturalnego już został w Rosji dzięki różnym prospołecznym i prorodzinnym posunięciom władz przełamany. I taka jest droga do zmniejszania aborcji – a nie zakazywanie jej totalitarną ustawą. Totalitaryzm jest to wszak system, w którym władza narzuca własne „prawa” nie pytając się zainteresowanych co o tym myślą.  A stare capy z Cerkwi niech odwalą się od macic Rosjanek. Widać małpują po żydokatolickim kk i chcą ten totalitaryzm wprowadzić w Rosji.
Na koniec przypomnę tylko, że w PRL aborcja była legalna. A mimo to w latach 1947-1989 przybyło nas wtedy 60 % – z 23 mimo aborcji zrobiło się 38 milionów Polaków.

Dezinformator Crucesignatus wrzucił natomiast fotkę prezydenta Putina z jakimś rabinem.
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/10/06/zyczenia-urodzinowe-dla-w-w-putina/#comment-19849
A czemu nie wrzuci fotki żydowskiego oligarchy Chodorkowskiego w klatce na rozprawie sądowej?
.
2432571-chodorkowski
.
Co zyskali rabini tą lampką szampana poza radochą, że prezydent Rosji spełnił z nimi toast. Nic! A co stracili „rosyjcy” Żydzi i żydo-banksterzy aresztowaniem Chodorkowskiego i upaństwowienioem jego Jukosu? Miliardy dolców. I tak gra w szachy prezydent Putin – odebrał szabrownikowi wielomiliardowy majątek, w zamian wypił za rabinami lampkę szampana.
.
Prezydent Putin jako rzeczywisty mąż stanu kroczy właściwą drogą. Tak trzymać Panie Prezydencie Putin!
.
.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

Ręce Boga