Inteligenci z KIP w jahwistycznym amoku…

.

kip-960n

kajdany jahwizmów

.

Na stronie KIP opublikowano podstępny i ogłupiający tekst służący przede wszytkim zapędzaniu na barykadę obrony żydowskiej wiary wyznawców wszystkich odprysków zachodniego parchatego żydo-chrześcijaństwa.
.
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/zielone-szalenstwo-owladnelo-watykanem-papiez-wzywa-do-utworzenia-nowego-porzadku-swiata/
.
Prawdą jest, że żydo-banksterzy chcą narzucić światu NWO i światowy rząd, oraz że Watykan od dziesięcioleci służy globalnej sitwie. Ale tekst zawiera wiele idiotyzmów. Już we wstępie napisanym przez redakcję KIP takie znajdziemy:
.
„Wszechstronnie udokumentowane zamiary globalistycznych elit, do powołania Rządu Światowego i stopniowego zmniejszenia ludności Ziemi do liczby poniżej 1 miliarda (…)
Na szczęście te plany realizowane od setek, jeśli nie tysięcy lat, coraz bardziej się załamują”

Plany podboju świata przez żydowskie elity znajdziemy w każdym egzemplarzu żydochrześcijańskiej biblii i znane są one od 2 tysięcy lat. Dlaczego – powtarzam – dlaczego chrześcijanie dziwią się żydo-globalizmowi, skoro mówi o tym ich ukochana żydowska biblia?
https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/
.
Czyżby obrzezano im łepetyny do tego stopnia, że nie rozumieją, co w ich „piśmie świętym” czytają? I skoro te żydowskie brednie są dla nich „pismem świętym” i „objawionym słowiem bożym” to powinni się woli ich żydowskiego „boga” podporządkować! A tymczasem oni niby ślepo wierzą w biblię, a równocześnie przeciwko zapowiedzianemu przez nią żydo-globalizmowi protestują. Czyż można być jeszcze bardziej durnym?
.
Plany ograniczenia liczby ludności do poniżej miliarda nie są realizowane od tysiącleci. Z tego choćby powodu, że ludzkość osiągnęła liczbę miliarda dopiero w pierwszej połowie XIX wieku. W tym miejscu pozwolę sobie na dygresję, która zapewne wywoła wiele sprzeciwów. Otóż uważam, że z eksplozją demograficzną rzeczywiście należy coś zrobić. Dlaczego? Na osiągnięcie liczby 1 miliarda ludzkość potrzebowała setek tysięcy lat i osiągnąła tę liczbę gdzieś ok. 1820/1830 roku. Na drugi miliard potrzebne było już „tylko” jedno stulecie – ok. 1930 roku było na świecie 2 miliardy ludzi. Z Chińczykami i Hindusami włącznie. Obecnie przyrost o miliar ludzi to kwestia kilkunastu lat. W tym tempie w przewidywalnej przyszłości powiedzmy 200 lat na Ziemi nie będzie miejsca na nic więcej poza ludźmi, polami uprawnymi i wysypiskami śmieci. Wiem, że przy mądrym gospodarowaniu Ziemia jest w stanie wyżywić dziesiątki miliardów ludzi. Tylko – czy wtedy przejdzie im ochota na dalsze rozmnażanie się jak szarańcza? I na co oprócz ludzi i ich wytworów będzie na Ziemi jeszcze miejsce? Każdy kolejny miliard ludzi to kolejne, dodatkowe miasta, ulice, parkingi, wysypiska śmieci, sklepy, pola uprawne. I coraz mniej miejsca dla dzikiej naturalnej Przyrody. Której częścią – chcemy czy nie – jesteśmy. Jeśli ją zniszczymy, zniszczymy i siebie. Zresztą istoty niszczące własną planetę i jej Przyrodę na nic innego nie zasługują – jak właśnie na ich zniszczenie.
To, że globalna sitwa mówi o zmiejszeniu populacji ludzi to jedna rzecz. A to, że o tym powinniśmy na poważne i bez uprzedzeń (oczywiście i bez ludobójczych podstępnych pomysłów depopulacyjnych) zastanowić się – to inna rzecz. Eksplozja demograficzna trwa na naszych oczach. I jeśli czegokolwiek z tym nie zrobimy, to kiedyś na naszej błękitnej planecie zabraknie rzeczywiście miejsca. Nawet dla ludzi!
.
Kolejną brednio-prawdą jest to:
.
„Cywilizacja Zachodu zdominowana przez satanistyczne tajne organizacje…”
.
Brednią, bo np. gorliwi katolicy (i ogólniej chrześcijanie) wszędzie widzą macki „satanistów” – nawet tam, gdzie ich nie ma. Mnie np. wielokrotnie nazywano judeosatanisą. Choć ja nie jestem ani judeo, ani nie wierzę w biblijne brednie o Szatanie. Prawdą zaś, bo cała zachodnia cywilizacja – chciałoby się rzec – żydo-anty-cywilizacja – (antykultura na bazie żydzizmu) jest satanistyczna – wszak katolicy i protestanci podobnie jak judaiści wierzą w istnienie Szatana – ten żydowski wytwór chorej wyobraźni.
.
„…w chrześcijaństwie, judaizmie i islamie jest to jeden z aniołów, który zbuntował się przeciwko Bogu”
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szatan
.
Czyż normalny myślący człowiek ma brać te wymysły na poważne? Satanistami są i żydo-globaliści i żydo-katolicy. Ich wszystkich należy odesłać nad Jordan – tam, gdzie ta żydowska zaraza powstała.
.
No i jeszcze jedna brednia, czysto żydogenna, redakcji KIP:
.
„Niestety, hierarchie wielu religii biorą udział w tych działaniach od dawna, zaprzeczając w czynach, głoszonym podstawowym wartościom i zasadom Dekalogu.”
.
O jakich to „wartościach i zasadach dekalogu” pisze redakcja KIP? Pierwszą jego „wartością i zasadą” jest (ślepa) wiara w wyssanego z palca pustynnego demona Jahwe: „Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną”.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dekalog#Katolicka_wersja_katechetyczna
.
W sumie, gdyby tę właśnie „wartość i zasadę” potraktować na serio ze słowiańskiego punktu widzenia, byłaby mądra. Mamy naszych słowiańskich bogów – Swarożyca, Mokosz, Świętowita, Peruna i innych. Biblijny Jahwe natomiast (i jego rzekomy ewangeliczny synalek Joszue/Jezus, żydowski katolicki bóg nr 2) są dla nas obcymi bogami/bożkami. I dlatego zgodnie z pierwszą „zasadą” dekalogu powinniśmy ich odrzucić. Nie możemy ich przedkładać nad naszych bogów, bo są dla nas cudzymi, obcymi.
Dalej…
Jahwe jest mściwy, zbrodniczy i rasistowski.
https://opolczykpl.wordpress.com/biblia-ksiega-zbrodni/
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/08/06/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/
.
Ponadto żydowska biblia – jak przyznają to nawet uczciwi żydowscy naukowcy – jest wyssana z palca:
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/08/06/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/
.
Dekalog też. O nim dodam jeszcze słówko. Otóż nawet katodebile kolportują tekst o tym, że nie było niewoli egipskiej i ucieczki z Egiptu:
https://marucha.wordpress.com/2015/04/02/pierwsze-zydowskie-klamstwo-fabrykacja-starego-testamentu-o-tym-ze-izraelici-byli-niewolnikami-w-egipcie/
.
Tylko dlaczego katodebile tak się z tego cieszą, że przyłapali żydowskich autorów biblii na fałszerstwie, skoro oznacza to ni mniej ni więcej  jak to, że także dekalog (którym się chwalą i w który wierzą) jest żydowskim oszustwem. Wszak zgodnie z żydo-biblią dekalog dany został Mojżeszowi tuż po ucieczce z Egiptu na górze Synaj (do dzisiaj jej nie znaleziono – hehehe ). Wstępem do owego „boskiego” dekalogu są słowa: „Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli.” Ale przecież nie było niewoli egipskiej i ucieczki z Egiptu. Nie było więc i biblijnego przekazania owego „dekalogu” zaraz po niej. Cała ta biblijna „historia” z dekalogiem razem wzięta to wymysł oszustów, którzy wyssali biblię z brudnego palucha.
Co jeszcze można o dekalogu powiedzieć? Jest on załgany i idiotyczny z kilku powodów. Jest w nim np. pozornie wzniosłe i humanitarne przykazanie „nie zabijaj”. Dlaczego jest ono tylko pozornie wzniosłe i humanitarne?  Ano choćby dlatego, że jeśli np. na mój kraj napadnie obca armia to mam prawo bronić kraju i zabijać agresorów. Po co więc dawać „przykazania”, które (dotąd, dokąd ludzie będą prowadzić wojny) są nie do zastosowania? I których ani wyznawcy judaizmu, ani wyznawcy chrześcijaństwa NIGDY NIE PRZESTRZEGALI. Dalej – Jahwe rzekomo nakazuje w dekalogu – nie zabijaj, a chwilę potem zapędza Mojżesza pod tą samą górą Synaj, na której wręczył mu przykazanie nie zabijaj do dokonania rzezi na pobratymcych:
.
“I rzekł do nich: «Tak mówi Pan, Bóg Izraela: “Każdy z was niech przypasze miecz do boku. Przejdźcie tam i z powrotem od jednej bramy w obozie do drugiej i zabijajcie: kto swego brata, kto swego przyjaciela, kto swego krewnego”. Synowie Lewiego uczynili według rozkazu Mojżesza, i zabito w tym dniu około trzech tysięcy mężów”
Wj 32, 27-28
.
O wielu późniejszych zabójstwach, czystkach etnicznych i eksterminacji całych ludów na kartach biblii z woli i z przypomocą „dawcy” dekalogu – już po wręczeniu przez niego owego dekalogu z przykazaniem nie zabijaj – pisałem wielokrotnie. No i właśnie – jaka jest wartość dekalogu, którego przykazanie mówi nie zabijaj, a którego rzekomy dawca, pustynny demon Jahwe wielokrotnie, już po wręczeniu dekalogu Mojżeszowi zapędzał odbiorców dekalogu do zabijania i rzezi. Przy czym nie tylko na kartach biblii mordowano masowo mimo przykazania nie zabijaj. Chrześcijaństwo ma łapska po pachy ubabrane we krwi setek milionów ofiar „nawracania” i walki z „herezją” i „bezbożnikami”.

.
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/14/psychopatologia-religii-abrahamowych-przykazanie-piate-nie-zabijaj/

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/30/chrzescijanskie-wartosci-ludobojstwo-i-hipokryzja/
.
Mimo więc owego dekalowego nie zabijaj najwięcej ludzi wymordowano w imieniu tegoż właśnie żydowskiego boga Jahwe. Który zabijania rzekomo zakazał. Do mordów i rzezi zapędzali katolików papieże, biskupi, a nawet „święci”. W eksterminacji Indian i czarownic protestanci w niczym katolikom nie ustępowali. Do ofiar tego boga i jego przykazania zaliczyć można także ogrom ofiar II wojny. Wszak żołnierze Wehrmachtu na klamrach pasów mieli napis – „Gott mit uns”.

.

1329416074_dsc_0904_1_

.

Jaki to był bóg i z kim on był – widać po mundurach jego kapłanów:
.

b72ebb11c207
.
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/01/05/katolicyzm-i-hitleryzm-co-je-laczy/
.
Po co więc redakcja strony „polskiej inteligencji” przywołuje żydowski dekalog? Co ma on wspólnego z polskością? I co ma wspólnego z inteligencją? Tylko obrzezany móżdżek może na te żydowskie brednie się powoływać.
.
Panowie polscy inteligenci z redakcji KIP – dlaczego jesteście kiepami, dlacze kolportujecie takie żydowskie brednie? I dlaczego zależy wam na utrzymywaniu wśród Polaków kultu parchatego wyssanego z palca dekalogu?
.
No i jeszcze to:
.
„Szybkie i stale przyśpieszające zmiany świadomości ludzi na Ziemi, najbardziej dzięki internetowi, powodują coraz większy opór przeciw tym działaniom.”
.
No nie wiem, czy propagowanie żydowskiego dekalogu można nazwać przyśpieszającymi zmianami świadomości ludzi na Ziemi. Umysły ludzi wierzących w te brednie nadal zakute są w kajdany jahwizmu.
.

kajdany jahwizmów

.
Sam tekst z PrisonPlanet.pl także nacechowany jest kultem żydowskich bredni i wymysłów (zamieszczam tylko jego wstęp):

„Wraz z rozszerzaniem się globalizacji impakt zmian jakie ona wprowadza nie obejmuje jedynie sfer ekonomicznych, geopolitycznych, czy kulturowych ale również dotyczy sfery religijnej. Plany co do transformacji obecnych systemów religijnych i połączenia ich w jeden globalny system religijny zostały sformułowane w 1949 roku i są bardzo pieczołowicie wprowadzane w życie. W roku 2012 Klub Rzymski opublikował konkretny plan transformacji Chrześcijaństwa do roku 2050 w globalną zieloną religię. Plan ten zakłada odejście od credo gdzie człowiek jest najwyższym tworem Boga, któremu stwórca oddał ziemię pod władanie w kierunku nowego credo gdzie człowiek jest elementem świata podporządkowanym stworzeniu. Jak napisano w publikacji “staliśmy się zagrożeniem” dla środowiska i rządzący muszą je chronić ograniczając ekspresję danego przez Boga ludzkiego potencjału poprzez modyfikację religii. Obecnie więc jesteśmy ofiarą wprowadzanej w życie powolnej, niemalże nienamacalnej konwersji chrześcijaństwa w nową religię w której nadrzędnym stworzeniem ma być szeroko pojęte środowisko.”
http://www.prisonplanet.pl/polityka/zielone_szalestwo,p590985101
.
I jest zapędzaniem odmóżdżonych żydo-chrześcijan na barykadę walki o żydowskie brednie „objawione”. Dlacze tak uważam? Ano – dlatego…
.
„Papież wzywa do utworzenia Nowego Porządku Świata.”
.
Papiestwo przez wiele wieków samo chciało stworzyć nowy żydo-katolicki porządek świata. Miało zapędy globalistyczne. Chciało podbić cały świat i wszystkich ludzi skatoliczyć (jeden pasterz i jedna owczarnia). Miało nawet jeden globalny język – łacinę. Na szczęście żydo-katolicki globalizm załamał się i dzisiaj nam już nie grozi. Watykan w międzyczasie poszedł na służbę starszym braciom w wierze. Katolicyzm zastąpił kolejny, także żydowski, globalizm – tym razem banksterski. Ale tak samo żydogenny i żydowski jak katolicyzm. I tak samo ludobójczy. Dla mnie nie ma różnicy między wcześniejszym totalitarnym i zbrodniczym globalizmem katolickim (czy chrześcijańskim) a współczesnym banksterskim. Oba są wrogami wolności i ludzi.
.
„Wraz z rozszerzaniem się globalizacji impakt zmian jakie ona wprowadza nie obejmuje jedynie sfer ekonomicznych, geopolitycznych, czy kulturowych ale również dotyczy sfery religijnej.”
.
Matole ignorancie dezinformatorze – globalizm zaczął się właśnie od religii, żydowskiej, durnej, załganej, zrodzonej nad Jordanem.
https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/
.
Także ten obecny, kontynuowany przez globalną sitwę jest jej wytworem. A złodziejski kapitalizm i żydo-banksteryzm ma nawet wsparcie w jewangeliach i przypowieściach parchatego „zbawiciela-chrystusa”:
.
„Odrzekł mu pan jego: Sługo zły i gnuśny! Wiedziałeś, że chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał. Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom, a ja po powrocie byłbym z zyskiem odebrał swoją własność. Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. A sługę nieużytecznego wyrzućcie na zewnątrz – w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.”
Mt 25:14-30
.
„Pan” w przypowieściach galilejskiego włóczykija był to, jak wiemy, zawsze Jahwe. I tu mamy jego „moralność”, przejętą przez banksterów i kapłanów wszystkich odprysków jahwizmu: chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał. Mamy zalecanie oddawania pieniędzy do banków (aby banksterzy mieli się dobrze): Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom. No i mamy czysty współczesny zachodni kapitalizm: Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. Zgodny jest więc współczesny żydowski kapitalizm z jewangeliczną przypowieścią o „talentach”. No i kolejny raz miłosierny „zbawiciel” straszył piekłem: „Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów”. Takim to głosicielem takiej dobrej nowiny był ten żydowski „chrystus”. „Książę pokoju”. O tym, jakim galilejski włóczykij  był „księciem pokoju” widać i po tym jego cytacie:
.
“Nie myślcie, że przybyłem, aby przynieść pokój na ziemi: Nie przynoszę pokoju, ale miecz. Gdyż przybywam, aby poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę ze swą matką oraz synową ze swą teściową i wrogiem człowieka będą ci z jego najbliższego otoczenia.”
Mt. 10 34-37
.
„Plany co do transformacji obecnych systemów religijnych i połączenia ich w jeden globalny system religijny zostały sformułowane w 1949 roku i są bardzo pieczołowicie wprowadzane w życie. W roku 2012 Klub Rzymski opublikował konkretny plan transformacji Chrześcijaństwa do roku 2050 w globalną zieloną religię.”
.
Jahwiści różnych odprysków niech sobie kombinują co chcą. Rozsądny człowiek odrzuca wszystkie religie wyrosłe z rasistowskiego judaizmu i z żydowskiej antykultury. Dlaczego mamy się tymi pierdołami i bredniami zajmować? Wszystkie te religie należy po prostu jako antyludzkie, ogłupiające i odmóżdżające ludzi zakazać lub wypędzić nad Jordan. I na Synaj. Tam gdzie rzekomo powstał żydowski dekalog. Niech tam się wyznawcy tych bredni spierają pomiędzy sobą i niech tam tworzą jedną żydowską „owczarnię”. Przy czym jahwizm był i pozostanie niebiesko-czarny (niebieska gwiazda Dawida i czarne kiecki kleru). Nigdy nie będzie zieloną religią.
.
„Plan ten zakłada odejście od credo…”
.
Po to Natura, Bogowie obdarzyli człowieka rozumem, aby wiedział i nie był skazany na ślepą wiarę, zwłaszcza jeśli owe credo jest tak oszukańcze i ogłupiające jak wszystkie odpryski jahwizmu. Wiara zawsze zaczyna się tam, gdzie kończy się rozum i rozsądek.
.
„gdzie człowiek jest najwyższym tworem Boga”
.
Idiotyczny megalomański wymysł parchatej antykultury. Człowiek jest częścią Przyrody i to wcale nie najważniejszą i uprzywilejowaną. Ma przestrzegać Praw Natury (poganie je znali) i kierować się nimi. I rozumem. Człowiek nie został stworzony na obraz i podobieństwo Elohim, jak chce tego żydowska biblia (w oryginale żydobiblii jest napisane, że bogowie – Elohim – a nie bóg, stworzyli niebo i Ziemię oraz ludzi). Zresztą, gdyby tak było, to fatalnie to świadczyłoby o owych Elohim. Musieli by być kompletnymi idiotami i ignorantami, których obrazem są wyznawcy religii abrahamowych. Człowiek to wytwór Natury, jak kwiaty, drzewa, bakterie i zwierząta. A Natura jest fizyczną emanacją Niefizycznej Boskości. Choć potencjalnie człowiek obdarzony jest rozumem, ogłupiony żydowskimi religiami bezrozumnie szkodzi samemu sobie i Ziemi – wierząc w te żydowskie brednie i stawiając siebie ponad boską Przyrodą, której jest częścią, a nie panem.
.
„któremu stwórca oddał ziemię pod władanie”
.
Kolejny katastrofalny dla ludzkości żydobiblijny wymysł. Ziemia jest naszą Matką. Uprzedmiotowienie jej i czynienie sobie poddaną doprowadziło nas do stanu grożącego zagładą nie tylko wielu gatunkom zwierząt i roślin ale i własnego gatunku. Nie Ziemi. Ona przeżyje. Natomiast nieowłosiona dwunożna zarozumiała i pełna pychy małpa nazywająca siebie megalomańsko  homo sapiens sapiens wymrze we własnych truciznach i odchodach. I od broni skonstruowanej przez jej „najtęższe” mózgi. Chyba, że odrzucimy te biblijne brednie i wymysły i uznamy Prawa Natury oraz Prawo Matki Ziemi . Ona na pierwszym miejscu, a nie my. Wtedy będziemy mieli szansę na przetrwanie następnych tysiącleci.
.
„w kierunku nowego credo gdzie człowiek jest elementem świata podporządkowanym stworzeniu”
.
Człowiek nie potrzebuje credo. Potrzebuje rzetelnej wiedzy i rozumu. Oraz po prostu zdrowego rozsądku. Człowiek jest elementem Natury. I niczym więcej. Jeśli będzie chciał na Przyrodą zapanować, prędzej czy później to go zgubi. Tylko ślepcy z obrzezanymi żydowskimi „prawdami objawionymi” rozumkami nie są w stanie tego pojąć.
.
„Jak napisano w publikacji “staliśmy się zagrożeniem” dla środowiska”
.
Oczywiście że TAK. Przecież to widać gołym okiem. Dlacze go więc zdanie zwierające prawdę wywołuje wzburzenie i sprzeciw?
.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/09/matka-ziemia-a-wojna-cywilizacji/
.
„i rządzący muszą je chronić”
.
To nie rządzący mają chronić środowisko naturalne przed człowiekiem i jego chorym wytworem – współczesną cywilizacją. To jest naszym wspólnym zadaniem. Inaczej zginiemy. Na „rządzących” na zachodzie nie ma co liczyć – to marionetki banksterów. Wypełniają ich polecenia.
.
„ograniczając ekspresję danego przez Boga ludzkiego potencjału poprzez modyfikację religii”
.
Bezsens i bełkotliwy słowotok. Ową „ekspresję” wymyśliła żydowska antykultura i zamieściła jako biblijne wypowiedzi plugawego pustynnego demona Jahwe w najbardziej zbrodniczej i załganej księdze w historii ludzkości. Bóg/Bogowie aż tacy durni nie są, aby Matkę Ziemię oddawać komukolwiek we władanie. Religii żydowskich/abrahamowych natomiast nie ma sensu „modyfikować” a tym bardziej ich bronić . Wszystkie one są wyssane z palca, wszystkie są szkodliwe, zgubne i wszystkie należy po prostu „skasować”.
.
„Obecnie więc jesteśmy ofiarą wprowadzanej w życie powolnej, niemalże nienamacalnej konwersji chrześcijaństwa w nową religię w której nadrzędnym stworzeniem ma być szeroko pojęte środowisko.”
.
Nie my jesteśmy „ofiarą konwersji” żydo-chrześcijaństwa w religię o trochą bardziej ludzkim obliczu, szanującej Przyrodę. „Ofiarą” może być co najwyżej owo żydogenne chrześcijaństwo. Choć taka zmiana jego „paradygmatu” byłaby w sumie korzystna. Autorowi tego tekstu w jego obrzezanej łepetynie nie może się pomieścić jedna ważna PRAWDA NATURALNA, której niestety w żydo-biblii nie znajdzie – bez środowiska nie będzie ludzi. Wyginą. A bez żydowskich religii ludzie przetrwali wcześniej setki tysięcy lat. Co więc jest dla człowieka ważniejsze? Przyroda, środowisko naturalne, czy nadjordańskie religijne brednie?
.
W tekście tym obok niewątpliwie słusznej krytyki globalnej elity, dotyczącej zarówno oszustwa z ociepleniem klimatycznym…
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/17/antropogenne-ocieplenie-klimatu-fakt-czy-oszustwo/
.
…jak i samego nadciągającego NWO, którego katowski topór już wisi nad naszymi…
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/04/29/nwo-nadchodzacy-koszmar-niewolnictwa/
.
…oraz krytyki zbrodniczego pomysłu żydo-banksterów, dotyczącego depopulacji, już zresztą realizowanej przy pomocy różnych bandyckich narzędzi i wynalazków (broń pogodowa, HAARP, chemtreils, big pharma, szczepionki, chemioterapie, GMO, Codex Alimentarius, bandyckie wojny NATO, szczucie jednych ofiar na inne, narastająca bieda, głód, strach, stres, wyścig szczurów) jest zbyt dużo propagandowych żydo-banksterskich idiotyzmów. Otóż globalna sitwa to nie komunizm/socjalizm i nie lewica.
.
„Polityczna lewica ma nadzieję na dokument, który połączy wiarę w globalne ocieplenie z religijnym  obowiązkiem”
„motywowanych przez komunizm/socjalizm naukowców”
.
Marks nigdy nie pisał o depopulacji, a jego winą w oczach światowej lichwy było to, że chciał upaństwowienia banków i gospodarek oraz wywłaszczenia kapitalistów. A także, a raczej przede wszystkim, że chciał chciał  likwidacji „własności prywatnej”  (tu przypomnę, że po łacinie prywatyzacja oznacza grabież). Prawicowe ataki użytecznych prawicowych idiotów na lewicę służą wyłącznie żydo-banksterom – czyli tym, którzy wprowadzają NWO. Bo to im najbardziej zależy na ochronie „własności prywatnej”. A to dlatego, bo to oni przejmują na prywatną własność powoli wszystko – łącznie z ziemią, lasami i wodą pitną. Krytyka lewicy m.in. za jej domniemany internacjonalizm też jest śmieszna – nie każdy lewicowiec czy socjalista to internacjonalista. Natomiast ani słowem prawica nie krytykuje kosmopolityzmu/internacjonalizmu swego prawicowego fundamentu – katolicyzmu. Który jest najbardziej internacjonalistyczną/kosmopolityczną instytucją doby obecnej. Wszak kk sam siebie określa jako „nowy naród wybrany” – nie polski, włoski, hiszpański czy brazylijski, a nowy i wybrany – zrzeszający owieczki wszelkich ras, kolorów skóry i narodowości ze wszystkich kontynentów, mający jedosobowego wodza – papieża, (a to Włocha, to Polaka, to Niemca) którego wspiera kosmopolityczny/internacjonalistyczny naziemny personel żydowskich panów bogów J&J (Jahwe i Jeszue/Jezus). Dość już prawicowego bełkotu o „złej” lewicy w sytuacji, gdy użyteczny idiota banksterów – prawica – swym zamiłowaniem do własności prywatnej i kapitalizmu sama służy interesom globalnej sitwy. Dość już idiotycznych podziałów na prawicę i lewicę (kolejna żydobanksterska fałszywa barykada), gdyż ograbiana i depopulowana przez parchaty żydo-banksteryzm  jest i lewica i prawica. Tylko razem połączone dadzą radę bandyckiemu NWO. Niech więc prawica nie szczuje na lewicę i niech korzeni i narzędzi NWO szuka u siebie – w żydogennej religii abrahamowej oraz w kapitalizmie i bandyckim prywatnym systemie bankowym.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/22/najwieksze-oszustwa-w-historii-ludzkosci/
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/04/23/banksterzy-grabiezcy-ludzkosci/
.
Odrobina lewicowych pomysłów – upaństwowienie banków, oddanie kreacji pieniądza bez długu państwu, uspołecznienie /upaństwowienie kluczowych gałęzi gospodarki i likwidacja ponadnarodowych gigantycznyxh korporacji to najlepsza metoda na pozbawienie żydowskiej elity finansowej źródeł jej potęgi i wpływów. Prawicowe wrzaski pod adresem „złej” lewicy tego podstawowego FAKTU nie zmienią i nie zakryją. To durnota prawicy i jej ślepa nienawiść do lewicy jest jednym ze źródeł potęgi żydo-banksterów. Obrona państw narodowych (hasło prawicy) przy istnieniu światowego żydowskiego bandyckiego systemu bankowego i żydokapitalizmu jest skazana na przegraną – banksterzy i ich pocioty dzięki kapitalizmowi i monopolowi na kreację dłużnego pieniądza wykupią prawicowe państwa narodowe ze wszystkiego, a ludność wpędzą w nędzę i niewolniczą zależność od żydowskiego kapitału. Nie wszystkich naturalnie zniewolą – a tylko tych, którzy przeżyją depopulację.
.
U Franciszka należy pochwalić to, że mówi:
.
„dobra Ziemi miałyby być współdzielone przez wszystkich, a nie tylko wykorzystywane przez bogatych”
„planeta nie może być wykorzystywana przez nielicznych bogatych dla krótkoterminowych zysków kosztem biednych”
.
Szkoda tylko, że kk tak późno to zrozumiał. Przez długie wieki katolicyzm był fundamentem feudalizmu, a kler należył do najgorszych łupieżców i wyzyskiwaczy biedoty. Dopiero gdy upadło państwo kościelne i Watykan oraz katolicki kler na całym świecie skazani zostali głównie na co łaska od owieczek, zaczął kk o biedotę się troszczyć. A przynajmniej to udaje. Ale jest to zrozumiałe. Jeśli owieczki będą coraz biedniejsze to i ich co łaska będzie coraz mniejsze. A to dla pasożytniczego kleru wcale nie jest radosną nowiną i ponętną perspektywą.

Potępić należy naturalnie to, że Franciszek wysługuje się globalnej sitwie (wszak łączy ich parchata mentalność) kolporując jej brednie o ociepleniu i o konieczności depopulacji. Tyle, że kk przez wieki sam prowadził depopulację i ma na sumieniu setki milionów ofiar. I to w czasach, gdy ludności na świecie było wielokrotnie mniej niż obecnie. Wtedy zabicie miliona ludzi była jak dzisiaj zabicie dziesięciu czy nawet stu milionów.
Przy czym powtarzam w kontekście planów ludobójczej depopulacji – dyskusja o tym, ilu ludzi nie stanowi zagrożenia dla Matki Ziemi nas nie ominie. Ani o tym, jak zahamować obecną eksplozję demograficzną. Co nie jest równoznaczne z popieraniem przeze mnie zbrodniczej banksterskiej sitwy i jej ludobójczych pomysłów. Jest troską o naszą przyszłość związaną z naszą planetę i stanem Przyrody, której częścią jesteśmy.
.
Nie wiem też, po co autor do grona żydowskich ideologii (chrześcijaństwo, banksterski globalizm i NWO) wrzuca buddyzm. Który pasuje w tym parchatym towarzystwie jak goździk do kożucha. Nie jestem buddystą, ale znam nauki buddy Siddhartha Gautamy. W niczym nie pasują one do żydowskich ideologii. Nie są religią, a zbiorem wskazówek dotyczących indywidualnego rozwoju duchowego. Buddysta nie musi w nic ślepo wierzyć. Zresztą Gautama ślepą wiarę potępiał i odrzucał:
.
„Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym.”
.
Skrzyżowanie buddyzmu z jahwizmem jest po prostu niemożliwe. Dla jahwizmu byłoby wręcz zabójcze, zwłaszcza gdyby jahwizm odrzucił przymus ślepej wiary w żydowskie brednie zgodnie z zaleceniem  Gautamy. Bo wtedy przestałby istnieć. Jego fundamentem jest przecież ślepa, tępa i bezrefleksyjna wiara w żydowskie brednie biblijne (u katolików dodatkowo w tzw. „nauki kościoła”).
.
Kolejne kłamstwo:
.
„Nowy Porządek Świata jest frazą-kluczem używanym w świecie globalnej polityki określającym budowę jednego globalnego rządu w którym funkcjonuje jeden globalny system polityczny, ekonomiczny jak również religijny, gdzie nadrzędnym unifikatorem całości jest globalne zagrożenie kryzysem ekologicznym”
.
NWO realizowane jest wg założeń przedstawionych przez Rothschilda w roku 1773. Wtedy o „zagrożeniu klimatycznym” nikt nawet nie słyszał i nie mówił. Także gdy zakładano jewrounię (element NWO) również nikt o tym jeszcze nie słyszał. Wymyślono je w sumie stosunkowo niedawno (jako jedno z zagrożeń), aby przyspieszyć realizaję NWO. I aby utrudniać rozwój gospodarczy krajom tzw. III świata, choćby poprzez kary za emisję CO2. Ostatnio coraz częściej słychać medialne/propagandowe przebąkiwania o zagrożeniu dla Ziemi ze strony kosmosu – grożą nam asteroidy, komety, wybuchy na Słońcu, rozbłyski gamma, a nawet kosmici. O zagrożeniu ze strony „ziemskiego” terroryzmu, kryzysów gospodarczych, bankowych i giełdowych (celowo robionych) oraz przeróżnych „pandemii” też  nie zapominajmy. To nadal są top tematy i top zagrożenia inscenizowane przez żydowskie służby, banki i media, służące budowie światowego rządu. Kłamstwo klimatyczne jest tylko jednym z elementów propagandy zagrożeń kolportowanych przez żydo-media podległe ideologom NWO.
.
Cały ten tekst w ostatecznym rozrachunku jest idiotycznym zapędzaniem durnych owieczek do obrony ich żydowskich bredni przed „zdradą” herszta Watykanu trzymającego sztamę z banksterskim Klubem Rzymskim i globalną sitwą.
.
„Czy przy tak zinfiltrowanych instytucjach religijnych nadających ton i kierunek Chrześcijaństwu oraz przy takich anty-ludzkich motywacjach w sercu kościoła możemy oczekiwać na jakiekolwiek pozytywne zmiany? Odpowiedź na te pytania pozostawiamy Państwu do rozważenia.”
.
Tu nie ma co rozważać – antyludzkie chrześcijaństwo i antyludzkie NWO trzeba wypędzić nad Jordan. Chrześcijaństwo – o tym nie zapominajmy – było wszak nawozem, na którym wyrósł żydo-banksteryzm.

https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/10/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/

.

Co nadjordańskie – niech wraca skąd przyszło. W miejsce tych bredni należy przywrócić pogański kult Matki Ziemi.  Przyroda rzeczywiście jest przez cywilizację niszczona, rabunkowo eksploatowana i truta. Tylko ślepcy i głupcy tego nie dostrzegają. I im więcej będzie ludzi i cywilizacji, tym mniej Przyrody. A gdy ją zniszczymy – sami zginiemy. Czy to tak trudno pojąć?
.
Bredni w tym tekście jest więc co niemiara. Ale nie ma sensu nad nim więcej się rozpisywać – jest obrzydliwą propagandową manipulacją mającą zapędzać gorliwych żydochrześcijan, duchowych parchów, na barykadę obrony ich żydogennego credo. Obawiam się, że na PrisonPlanet.pl zainstalowano agenta wpływu, którego zadaniem jest poprzez publikowanie takich tekstów właśnie zapędzanie wyznawców żydowskich bredni biblijnych na kolejną fałszywą barykadę obrony parchatej wiary.
https://opolczykpl.wordpress.com/2016/01/11/katolickie-falszywe-barykady/
.
Inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć sobie tego agenturalnego bełkotu. A to, że przedrukował to KIP z równie parchatym wstępem nie powinno nikogo dziwić – stan „polskiej inteligencji” jest mniej więcej dokładnym odzwierciedleniem stanu Polski. Czy można dziwić się więc, że Polska jest państwem rządzonym przez Żydów, służy żydowskim interesom i jest de facto Judeopolonią, skoro „polska inteligencja”, zamiast zabiegać o polską rację stanu, zachwala żydowski dekalog i zapędza katodebili do obrony żydogennej bzdurnej i ślepej wiary?
.
A jeśli już jesteśmy przy polskiej racji stanu – przypomnę jak ją zdefiniowałem w programie dla słowiańskiej Polski:
.
Postulaty polityczno – gospodarcze:
.
1. Wystąpienie Polski z bilderbergowskiej Unii Jewropejskiej i zerwanie konkordatu z Watykanem!
2. Wystąpienie Polski ze zbrodniczego, banksterskiego NATO!
3. Nacjonalizacja banków. Pieniądze emituje państwo a nie banksterzy!
4. Likwidacja złodziejskich giełd.
5. Nacjonalizacja kluczowych gałęzi gospodarki – przemysł wydobywczy, metalurgia, energetyka, komunikacja, transport.
6. Odbudowa armii wykorzystywanej JEDYNIE do obrony granic Polski i do pomocy w ew. klęskach żywiołowych.
7. Delegalizacja agenturalnych partii realizujących obce interesy.
8. Trybunały ludowe dla zdrajców, renegatów i agentów obcych interesów bez względu na zajmowane stanowiska.
9. “Odkręcenie” trwającego od 1989 roku szabru majątku narodowego w ramach złodziejskiej “prywatyzacji”. Przywrócenie państwu stanu posiadania z roku 1989.
10. Oddanie lokalnym samorządom i wiecom maksimum władzy i kompetencji. Decyzje dotyczące codziennego życia każdej lokalnej społeczności podejmuje suwerennie ona sama.
11. Regionalne i centralne władze mają jej tylko tyle, na ile to jest konieczne. Polska silna silnymi wspólnotami lokalnymi.
.
Postulaty kulturowo – społeczne:
.
1. Odbudowa i otoczenie opieką państwa naszej własnej, słowiańskiej, pogańskiej, przedżydowskiej tradycji, kultury i tożsamości.
2. Oddanie Rodzimowiercom wszystkich zagrabionych przez katolicyzm pogańskich miejsc kultu.
3. Zakaz finansowania przez państwo kościołów i religii wrogich kulturze słowiańskiej.
4. Oczyszczenie przestrzeni publicznej z symboli żydowskich religii monoteistycznych, wrogich Duchowi Słowiańszczyzny.

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/26/program-dla-polski-slowianskiej/

.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

Reklamy