No i wyszło Szydło z worka…

.

ttip

.

Czyli o tym jak PiSowska szefowa żondu stała się „polską” Angelą Merkel…
.
W ciągu ostatnich tygodni ciągle zastanawiałem się, co takiego szykuje PiS inscenizując „wojnę o suwerenność”  i pseudopatriotyczne chucpy – jak choćby obchody dnia najemników poległych podczas banksterskich okupacji.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1559991,Dzien-Pamieci-o-Poleglych-i-Zmarlych-w-Misjach-i-Operacjach-Wojskowych-poza-Granicami-Panstwa-Dwudniowe-uroczystosci

.

Przypomnę, że ta chucpa była to kooperacja walczących ze sobą rzekomo na śmierć i życie PO i PiS – to PO-wski minister wojny wprowadził to „święto”. A PiS urządza jego obchody. PO i PiS jak bliźniki przekonują Polaków, że najemnicy polegli w bandyckich okupacjach zasługują na chwałę i cześć.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1331981,Otwarcie-Centrum-Weterana-Premier-Kopacz-Polska-jest-z-was-bardzo-dumna
.

I że „oddali życie za Polskę”. Za jaką Polskę? Oni walczyli w bandyckich banksterskich (i izraelskich ) wojnach.
.

Pamiętamy, jak ostatnio Angel… sorry, Baeta Szydło w groteskowym „parlamencie” jewrounijnym walczyła jak lwica o „suwerenność” Polski i polskiej polityki, jak ona i inne wysokiej rangi marionetki żydo-PiSu krytykowały mieszanie się jewrounijnych, a zwłaszcza niemieckich marionetek politycznych do spraw Polski.
.

Wcześniej jeszcze PiS skorumpował polskie społeczeństwo łapówkami – 500 zł na dziecko czy podwyżka emerytur. To miało wykazać, że PiS jest propolski i patriotyczny. I że dba o dobro Polaków. A mnie zastanawiało – skąd PiS  weźmie na to pieniądze? Budżet leży, wielkich kopalni złota ani diamentów nie odkryto w Polsce, nie postawiono nowych wielkich zakładów państwowych, nie zlikwidowano bezrobocia. A tu jeszcze Dóda Obłuda daje banderowskiej swołoczy kijowskiej 4 miliardy, chce on i cały żydo-PiS stałych baz bandyckiego NATO w Polsce, a Macierewicz/Singer chce zwiększyć armię dwukrotnie i rozlokować ją wzdłuż wschodniej granicy. Tego nawet (w sumie niewielkie) podatki na banki i sklepy wielkopowierzchniowe nie zrównoważą. Zresztą, duże sklepy rozbiją się na kilka mniejszych, „oddzielnych” lub koszta podatków wsadzą w ceny. A banki zmienią taryfę usług na niekorzyść klienta. I wtedy i sklepy i banki i tak wyjdą na swoje. Zapłacą Polacy. Tak więc PiS dając po 500 złotych jedną ręką wyciągnie po 600 złotych drugą ręką. Metod wyciągania pieniędzy od Polaków jest cała masa – np. nowe ukryte lub jawne podatki:
http://opinie.newsweek.pl/podatek-handlowy-rzadu-pis-podatek-od-wszystkich-sklepow,artykuly,377068,1.html
.

Czy podwyżka opłat za wszystkie urzędowe „usługi” z przybiciem pieczątki w dowolnym urzędzie włącznie.
.

No i obecnie mamy sytuację w Polsce taką, że „patryjotyczna” strona fałszywej barykady broni patryjotycznego PiS, a „demokratyczna” strona barykady (obie sterowane przez żydowskie wtyki) z PiS-em walczy broniąc „demokracji”, której w Polsce (i w całej jewrounii) i tak nie ma. Mamy banksterską demokraturę czyli dyktaturę agenturalnych partii inscenizujących pomiędzy sobą walkę. Ta fałszywa barykada wzmacniana jest także sporem o uchodźców muzułmańskich. PiS pchał polskie wojsko do bandyckich banksterskich okupacji (prezes Kalkstein wołał w knessejmie w 2003 roku: „wojna w Iraku to nasza wojna”), co ostatecznie przygotowało grunt pod powstanie ISIS (stworzonej przez CIA i Mosad). Tak więc PiS ponosi bezpośrednią współodpowiedzialność za losy ludności na Bliskim Wschodzie, ale jak Piłat umywa swe brudne, splamione krwią muzułmanów (i polskich najemników) łapska i nie chce muzułmańskich uchodźców. Choć po cichu i tak ich przyjmuje. Tyle że obok garstki muzułmańskich uchodźców przyjmuje potop z banderowskiej Ukrainy – już milion Ukrów od czasu jewromajdanu przywędrowało do Polski.
.

Cała ta kotłowanina na fałszywej barykadzie i wojna o „demokrację” z jednej strony a „polskie interesy” i „suwerenność” z drugiej były tylko przykrywką i zasłoną dymną dla planów żydo-PiSu wydania polskiej gospodarki w łapska banków i korporacji USraela w ramach tzw. TTIP. Oto co powiedział ostatnio minister Waszczykowski (druga po Szydle marionetka polityczna w pisowskim żondzie) w knessejmie:

.
„W relacjach ze Stanami Zjednoczonymi, nasze partnerstwo w coraz większym stopniu obejmuje wymiar gospodarczy, współpracę energetyczną, a także obiecujący obszar innowacji i rozwoju wysokich technologii. Polsko-amerykańskie relacje gospodarcze są elementem partnerstwa ekonomicznego Unii Europejskiej ze Stanami Zjednoczonymi, które mamy zamiar rozwinąć z korzyścią dla wszystkich stron w ramach Transatlantyckiego Partnerstwa na rzecz Handlu i Inwestycji (tzw. TTIP) – mówił w sejmie minister Witold Waszczykowski.”
http://di.com.pl/waszczykowski-popiera-ttip-zarzuty-za-copypaste-uokik-vs-banki-przeglad-eprawny-cz-16-54318
.
Czym jest ten TTIP? Mówiąc najprościej jest to coś znacznie, znacznie bardziej gorszego niż zablokowane kilka lat temu ACTA. To oddanie polskiej gospodarki (tego co z niej zostało) pod totalną kontrolę usraelskich (czytaj – żydowskich) banków i korporacji, to pełna kolonializacja gospodarki polskiej przez USrael. To wreszcze całkowite zrzeczenie się przez państwo możliwości wywieranie wpływu na gospodarkę państwową i możliwości kontrolowanie jej. To całkowite poddanie gospodarki złodziejskim i oszukańczym tzw. „mechanizmom rynkowym”.  Słowem –  to oddanie walkowerem gospodarki bandyckiemu bankrutowi USraelowi.
.

I niby ten patryjotyczny PiS tak zażarcie walczy o suwereność Polski. A tu taki numer. Bo co to za suwerenne państwo, oddające własną gospodarkę pod totalną kontrolę banków i korporacji bandyty zza oceanu? Te 500 złotych na dziecko i podwyżki emerytur usraelskie banki i korporacje wyciągną Polakom z nawiązką z kieszeni. Dzięki patryjotom z żydo-PiS-u.

W ubiegłym roku w niemieckim jewrobaraku miały miejsce masowe protesty przeciwko TTIP.
.
1ttipberlin1-e1444590013223
.
anti-ttip-berlin-09102015-1a
.
Popiera go jednak agentka Bilderbergów Merkel: Niemcy chcą TTIP teraz.
Przy czym zwracam uwagę na to, że ona nie mówi, że to ona – marionetka polityczna i agentka Bilderbergów Merkel chce TTIP mimo masowych protestów przeciwko tej bandyckiej umowie. Ona mówi – Niemcy chcą… Choć Niemcy wcale TTIP-u nie chcą. A Waszczykowski, druga po Szydle w żondzie rangą marionetka mówi „nasze państwo” (czyli Polska) chce TTIP. A ponieważ bez wiedzy i zgody Szydły Waszczykowski w knessecie tego by nie powiedział, tak więc TTIP ma pełne poparcie Szydły. Która tak broniła „suwerenności” Polski w Strasburgu. A gospodarkę wydaje folwarkowi banksterów – USraelowi – we władanie.
W sumie więc, jeśli idzie o program wydania gospodarki w łapska żydowskich firm z USraela Merkel i Szydło to bliniaczki.
.
bliźniaczki
.
Jak Jacek i Placek – Beata Merkel i Angela Szydło. Duchowe córy Rothschildów i Rockefelerów. I Syjonu…
.
.
opolczyk
.
.
PS
.
Uchwalony przez PiS na rok 2016 budżet ma dziurę wynoszącą 55 miliardów złotych.
http://polskiepiekielko.pl/sejm-uchwalil-budzet-z-najwyzszym-w-historii-iii-rp-deficytem/
.
Kto to będzie spłacał? Polacy
.
Finansowanie przez PiS jego „dobroczynności” (500 zł na dziecko, podwyżka rent i emerytur, wspieranie banderowskiej junty kijowskiej) będzie Polaków drogo kosztowało. PiS bez przerwy pożycza u „wrogich” bansterów i Niemiec, z którymi rzekomo walczy o suwerenność, kolejne miliardy (ponad 12 miliardów w ciągu dwóch tygodni).
http://polskiepiekielko.pl/rzad-szydlo-pozyczyl-12-375-000-000-zl-u-kogo-u-niemcow-i-bankow/
.
Kto to będzie spłacał? Polacy
.
A aby nie wszystkich bolało, gdy PiS (i TTIP) zaczną Polakom wyciągać pieniądze, które tak „wspaniałomyślnie podarował” PiS dzieciom, emerytom i banderowcom, dyrektorom i kierownikom różnych urzędów podniesiono pensje i dodatki nawet po kilka tysięcy miesięcznie. Aby nie cierpieli biedy i nie spiskowali.
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/511512,dyrektor-pensja-wynagrodzenie-rzad-pis-podwyzka-kierownik-dodatek-funkcyjny-stanowisko.html
.
Kto jest robiony w konia? Polacy. Bo oni dostali grosze. A kierownictwo (niekoniecznie Polacy) kilka razy tyle.
.
A banki już zmieniły taryfę usług. Na swoje wyjdą.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ruszyla-lawina-podwyzek-za-uslugi-bankowe-7295489.html
.
Kto jest robiony w konia? Polacy. Bo to z nich banki ściągają pieniądze.
.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga