Wojna Krzyża z Półksiężycem – a Gwiazda Dawida zaciera jej kosmate łapska…

.

Templar10

.

wojna z islamem

.

 

Kadafi

.

 

Od samego początku masowej imigracji muzułmanów z rejonów objętych bandyckimi wojnami bandyckiego NATO do krajów jewrounii miałem przeczucie, że jest to jedna wielka celowo zaaranżowana prowokacja. No bo ktoś dostarczał im łodzi, statków i pontonów, ktoś ich po drodze żywił. No i przede wszystkim ktoś im mówił, że w jewrounii znajdą schronienie.
Z tego powodu zdecydowanie odciąłem się od protestów przeciwko uciekinierom i przeciwko rzekomej „islamizacji Europy”.
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/09/24/zadyma-mendialno-polityczna-w-zwiazku-z-masowa-imigracja-muzulmanska-na-tereny-jewrounii/
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/09/28/jeszcze-raz-o-imigrantach-i-o-ludzkiej-glupocie/

.
Już samo to ostatnie hasło było dowodem na to, że ktoś za wszelką cenę chce doprowadzić do wojny na śmierć i życie pomiędzy krystowiercami a muzułmanami.

.
Dzisiaj nie tylko wiem, że tak było naprawdę, wiem nawet  jak rozpisane były role.

.
A więc… Część marionetek politycznych jewrounii (z prezydętami i szefami żonduf na czele) była pozornie życzliwie nastawiona do uchodźców i chętnie ich przyjmowała. Inne marionetki z Orbanem na czele od początku były przeciwko uchodźcom. Ale taką rolę im rozpisano. Chodziło o to, aby postawą Orbana w krajach jak Niemcy wzmacniać protesty przeciwko uchodźcom. No i powstała w Niemczech Pegida, która co tydzień protestowała przeciwko uchodźcom. Ja od początku podchodziłem do niej nieufnie, uważając, że jest sterowana przez agenturę niemieckiej bezpieki. Akurat wczoraj Przemex znalazł w sieci informację o tym, jak żydowski prowokator szczuł Pegidę i durnych Niemców na „islamistów”:
https://przemex.wordpress.com/2016/01/12/pegida-czyli-jak-gwiazda-dawida-zapedza-patriotycznych-europejczykow-na-falszywe-barykady-wojny-z-islamizacja/
.

Było to dla mnie potwierdzeniem i podejrzeń wobec Pegidy, jak i przekonania, że cała zadyma o uchodźców muzułmańskich to celowa zaaranżowana na skalę europejską prowokacja.
.
Koronnnym dowodem na to jest dziwna historia jaka rzekomo wydarzyła się w centrum milionowej Kolonii (Köln) i w innych miastach niemieckich w Sylwestra. Oficjalna wersja „wydarzeń” brzmi tak:  przy dworcu głównym w Kolonii w noc sylwestrową zbierać zaczął się tłum mężczyzn rzekomo (zdaniem mediów, „świadków” i policji) z wyglądu przypominających Arabów i Afrykańczyków. W końcu było ich ok. tysiąc. I wtedy zaczęli atakować Niemki, bili je, okradali, obmacywali, a nawet doszło do kilku gwałtów. Gdy wreszcie po kilkudziesięciu minutach pojawiła się policja ataki ustały, tyle że policji nie udało się złapać na gorącym uczynku ani jednego sprawcy tych ataków. Już po domniemanych zajściach ok. 150 kobiet rzekomo zgłosiło policji „fakty” ataku ( w tym seksualnego”) na nie.
.
Ta sprawa jest dla mnie mocno podejrzana – w Niemczech już przed Sylwestrem policja była postawiona w stan gotowości bojowej. Mendia przed Sylwestrem informowały, że policja zaostrza kontrole, gdyż władze obawiają się, że Niemcy mogą stać się celem zamachów terrorystycznych. W samego Sylwestra wieczorem w Monachium policja zablokowała dwa dworce kolejowe, w tym główny – rzekomo otrzymała od CIA rzekomo sprawdzone informacje o planowanych atakach terrorystycznych na te dworce. Na miejsce ściągnięto brygady antyterrorystyczne. Dworce były kilka godzin kompletnie zamknięte. Nawet pociągi „tranzytowe” kierowano na inne szlaki – przez oba dworce przez kilka godzin nie przejechał ani jeden pociąg. Bomb ani terrorystów oczywiście nie znaleziono. W Berlinie na miejsce (ogrodzone barierkami) gdzie miały być fajerwerki miejskie policja kontrolowała wszystkich wchodzących, zabronione były plecaki, torby itp. Słowem – panika w Niemczech była na całego. No i wracam do sprawy Kolonii. Kto w Kolonii był to wie – dworzec główny leży w centrum miasta – wychodzi się z niego prosto na katedrę kolońską i duży plac przed nią i przed głównym wyjściem z dworca. Policja w Kolonii też była w stanie gotowości bojowej, zwłaszcza po informacjach o blokadzie dworców w Monachium w związku z domniemanymi zamachami terorystycznymi. Tak więc, gdy tylko zaczął się tam zbierać tłum, tym bardziej rzekomo wyglądający na Arabów i Afrykańczyków, natychmiast zainteresować musiałaby się tym policja. A tu nic! Najpóźniej wtedy, gdy tamci rzekomo zaczęli atakować Niemki ktoś musiałby zadzwonić na policję (większość ludzi nosi komórki przy sobie) i wtedy w ciągu kilku minut byłoby tam dziesiątki radiowozów i setki policjantów. A tu nic! Nikt przez kilkadziesiąt minut nie zadzwonił po policję. Ponadto ja pytam się – a gdzie byli Niemcy? Czyżby na froncie wschodnim? W Niemczech gdy ludzie idą puszczać fajerwerki idą zawsze mieszanymi grupami – kobiety i mężczyźni. A nie same baby. I gdyby owi napastnicy zaatakowali pierwszą Niemkę to natychmiast doszłoby do potężnej bijatyki z Niemcami. Podchmieleni czy wstawieni Niemcy (toż to Sylwester – trzeźwych prawie nie ma) rozwaliliby łeb każdemu napastnikowi zaczepiającemu kobiety w ich towarzystwie. A butelki, puste (do puszczania rac), oraz pełne i nadpite z sektem czy piwem noszą ze sobą w Sylwestra na ulicach prawie wszyscy. Tak więc, gdyby te „ataki” na Niemki rzeczywiście miałyby mieć miejsce, to tam byłoby masę rannych z rozwalonymi głowami. A tu nic! Na placu były tylko Niemki, wstrętne Araby i Murzyny je obmacywali, gwałcili, bili i okradali i nikt nie zawiadomił na czas policji. A ta przyjechała już po wszystkim.
.
Co więcej – wejście na dworzec główny i katedra objęte są całodobowym monitoringiem. Tak więc nie ma możliwości, aby policja niczego nie zauważyła. A jednak nie zauważyła. Oficjalne tumaczenie policji w sprawie monitoringu jest takie – akurat w czasie, gdy trwały ataki seksualne na Niemki policjant dyżurny miał wyłączone monitory.

I ja mam w to uwierzyć…

Taka jest oficjalna wersja domniemanych „ataków” na Niemki w noc sylwestrową w centrum Kolonii. Rzekomo w innych miastach niemieckich (Hamburg, Monachium, Stuttgart, Duisburg, Düsseldorf) miały miejsce podobne ataki, choć na mniejszą skalę. Jedynie w Monachium policja ma jako takie „wytłumaczenie” – zajęta była blokadą dworców. Ale cała reszta?

W mojej ocenie albo ta historia jest kompletnie zmyślona, albo była to celowa ustawka, aby wzmożyć protesty przeciwko imigrantom/uciekinierom. I rzeczywiście – w Kolonii zaraz po Sylwestrze była demonstracja Pegidy, doszło do walki ulicznej z policją (tym razem policja nie spóźniła się i 1700 policjantów obstawiało Pegidę od samego początku). Tyle, że demonstracja trwała krótko – doszło do ataków na policję (pegidowcy byli wściekli na nią, że nie ochroniła ona Niemek przed wstrętnymi muzułmanami). Policja odpowiedziała armatką wodną i pałkami, po czym rozwiązała demonstrację. Dodam, że ta demonstracja była właśnie reakcją na rzekome gwałty na Niemkach w Sylwestra. Przeglądałem „niezależną” i „narodową” blogosferę niemiecką i zauważyłem, że wszyscy dali się na tę manipulację/inscenizację nabrać. Wszędzie krzyczą, że musimy bronić i chronić nasze baby przed dziczą z Azji i Afryki. Nikt natomiast nie zadaje podstawowych pytań – dlaczego mimo najwyższej gotowości bojowej policji w związku z domniemanym zagrożeniem atakami terrorystycznymi policja nie zjawiła się przy dworcu pod katedrą (w pobliżu są komisariaty) natychmiast i co robiły niemieckie chłopy – czemu nie bronili Niemek?

.
Obawiam się, że odurnienie ogromnej większości Niemców (i wszystkich mieszkańców jewrounii) jest zbyt duże, aby cokolwiek z tego co się dzieje byli w stanie zrozumieć. Ze zgrozą przeczytałem na stronie „Alles Schall und Rauch” artykuł (w tłumaczeniu na j. polski): „Zachowujcie się przyzwoicie albo wynocha”:
http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2016/01/benimmt-euch-anstandig-oder-haut-ab.html
.
A więc nawet Freeman, znawca głobalizmu, banksteryzmu i operacji obcych flag, którego nigdy nie przyłapałem na sianiu dezinformacji, dał się na to wszystko nabrać…
.
W tym miejscu stwierdzić muszę, że owe „ataki seksualne” wydarzyły się akurat wtedy, gdy były potrzebne. Otóż już od miesięcy krążą po internecie różne „informacje” typu – w Szwecji, Wlk.Brytanii czy Włoszech imigrant muzułmanin zgwałcił białą kobietę. I towarzyszy tym „informacjom” zawsze okrzyk – brońmy naszych (białych) kobiet! Tyle że nie było zbyt wiele możliwości zweryfikowania owych „informacji” o owych domniemanych gwałtach. I w sumie można było stawiać ich wiarygodność pod znakiem zapytania. Ale kto dzisiaj zaprzeczy informacjom o gwałtach i atakach seksualnych muzułmanów na białe kobiety, skoro na oczach całej Europy, w centrum milionowej Kolonii, pod katolicką katedrą muzułmanie rzekomo gwałcili i obmacywali Niemki, policja prowadzi gorączkowe śledztwo a sprawą zajmuje się niemiecki żont i „parlament”? Kto dzisiaj powie, że „informacje” o gwałtach brudasów islamskich na białych kobietach to tylko „antyislamska propaganda”? No kto?

.

No właśnie ja. Kolejny już raz to mówię – chodzi właśnie o szczcie białych krystowierców na islam!

.

I jeszcze postawię teraz  takie oto pytania – ludzie – uchodźcy wiedzą, że nie są mile widziani przez miliony mieszkańców w Europie. Wiedzą, że są postrzegani jako intruzi, i że wystarczy byle pretekst, aby zaczęto ich wypraszać czy wręcz wyrzucać z różnych miast i krajów. Czy myślicie, że oni są kompletnymi idiotami prowokującymi Europejczyków do tego, aby ich wszystkich wypędzono spowrotem do Afryki i na Bliski Wschód”. Czy naprawdę uważacie tych ludzi za zgraję ostatnich idiotów podcinających gałąź, na której siedzą?
.
Ludzie – do jasnej cholery – obudźcie się z amoku!
.
Cała historia z masową imigracją wyglądała tak: politycznym marionetkom rozpisano role – Merkel (i inne wybrane marionetki polityczne jewrounii) celowo ściągała muzułmanów do Europy przy protestach Orbana i paru innych marionetek wyznaczonych do tego celu. Na koniec zaś władze Niemiec inscenizują okropne masowe „ataki seksualne” na Niemki przez tych wstrętnych islamistów, niewdzięczników, tak brzydko odpłacających za niemiecką gościnność. Nawet Bundestag musi się tym teraz zajmować.
Owe domniemane masowe ataki seksualne wywołały lub wzmocniły wściekłości i nienawiści do muzułmanów, wzbudziły lub wzmocniły podejżliwość wobec każdego muzułmanina u milionów wściekłych Europejczyków . Im niczego już nie wyperswaduje się za żadne skarby. Przepaść między białasami, zwłaszcza krystowiercami, a brudasami islamistami jest teraz nie do zasypania. I o to właśnie w całej tej operacji chodziło. I taka była rola Merkel i niemieckiego jewrobaraku w tej inscenizacji – ściągnąć muzułmanów, ustawić przez to (przy pomocy Orbana i jemu podobnych) w całej Europie giganrtyczną fałszywą barykadę, a na koniec przedstawić uciekinierów jako bandę gwałcicieli. Naturalnie poprawność polityczna nadal będzie działała – nadal będzie głosiła, że nie można wszystkich muzułmanów wrzucać do jednego worka, że nie wszyscy są gwałcicielami czy bandytami. Ale to nie zasypie ogromenj przepaści wykopanej pomiędzy krytowierczą Europą a światem islamu.
.
Od lat powtarzam – Gwiazda Dawida szczuje Krzyż na Półksiężyc i zaciera jej kosmate łapska. Bo gdzie dwóch się bije korzysta ten trzeci. Po ostatnich wydarzeniach przepaść między Krzyżem a Półksiężycem jest nie do zasypania. Gwiazda Dawida osiągnęła jej cel. I durne białasy, zwłaszcza  krystowiercy, nadal będą służyć jej interesom.
.

Na koniec przytoczę jeszcze wymianę mailową z jednym ze znajomych. Przysłał mi dzisiaj rano maila takiej oto treści:

Logistyka gwałtów w Finlandii
Bardzo ważna informacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PATRZ PONIŻEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Embassy of Finland
> ul. Chopina 4/8
> 00-559 Warszawa
> Poland

Witam,
Przesyłam zdjęcie z małego państwa afrykańskiego, które otrzymałem od znajomego.
Przykład logistyki gwałtów w Europie, a dokładnie w Finlandii, w waszym kraju.
.

plakat

.
Rape Rape Rape
You can do it in Finnland.
Reffugees can do anything!
Contakt the Finnish Embassy now.
You will not be punished!

Tłumaczenie:
Gwałcić  Gwałcić  Gwałcić
Możesz to robić w Finlandii.
Uchodźcy mogą robić wszystko!
Skontaktuj się z Ambasadą Finlandii teraz.
Nie zostaniesz ukarany!

Takie akcje wymagają przeciwdziałania, co polecam uwadze.
Z poważaniem
Jacek Andrzej Rossakiewicz
.
Odpisałem tak:

Obawiam się, że to zwykła bujda w ramach antyislamskiej nagonki.

Po czym zacytowałem znajomemu mój komentarz na WPS o domniemanych atakach seksualnych w Kolonii:
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/01/12/pegida-legida/comment-page-1/#comment-8524
.
I dodałem
.
Zamieszczone zdjęcie cuchnie mi fotomontażem. Nawet ja, kompletny dyletant komputerowy mógłbym takie zrobić: ściągam zdjęcie jakiegoś miasteczka z Murzynami, nakładam na nie plakat, skanuję i wrzucam do sieci z panikarskim ostrzeżeniem.

Znajomy odpowiedział tak:
.
Nie będę się z Panem spierał, ale ja mam (po za poniższym) informacje z pewnych w 100% źródeł, że jest tak jak poniżej wysłałem. To nie jest kwestia sporu, albowiem ponad milion ludzi z Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki w UE (w 2015r.) to fakt, faktem też jest, że natsępny milion lub dwa, przyjedzie tego roku.
Z poważaniem – EZ
.
Odpisałem mu tak:
.
Panie Eugeniuszu
Przy całym szacunku dla Pana. Dla mnie źródło 100% pewne to takie, które osobiście sprawdziłem.
Załóżmy nawet, że to zdjęcie jest prawdziwe. Czy wie Pan kto ustawił ten plakat, w jakim kraju i czy ludność miejscowa zna ten język? I czy plakatu po zrobieniu zdjęcia nie usunięto?
I czy wie Pan ile setek milionów białych Europejczyków i ich potomków mieszka na innych kontynentach?
Ponadto – jak słaba musi być kultura i tożsamość 500 milionów mieszkańców jewrounii jeśli milion czy dwa obcych jej zagrażają?
Zacznijmy ab ovo – gdyby NATO z kapitalnym udziałem jewrounijnych baraków pod przywództwem USraela nie wywołało ogromnego zniszczenia w kilku krajach muzułmańskich problemu uciekinierów by nie było. Protestujmy przeciwko przyczynom a nie skutkom.
Organizatorom tego zamętu – żydo-banksterom – chodziło o wykopanie przepaści między białasami chrześcijanami a brudasami islamistami. A Gwiazda Dawida zaciera jej kosmate łapska.

Beze mnie.
.
I to był koniec naszej dyskusji. Niestety podejrzewam że ów znajomy nadal ślepo wierzy w ową „logistykę gwałtów w Finlandii”. Która jest w moim przekonaniu zwykłą nieudolną manipulacją i dalszym szczuciem na islamskich „gwałcicieli”. Prowokacja/inscenizacja/mistyfikacja z Kolonii nadaje tym fałszywkom i manipulacjom wiarygodności. Po to właśnie ją zainscenizowano.
.
Publicznie oświadczam niniejszym – ja nadal na tę żydo-bankstersko-izraelską fałszywą barykadę nie dam się zaciągnąć!
.
Na pohybel Gwieździe Dawida, Krzyżowi i Półksiężycowi. Ale w takiej właśnie kolejności – najpierw Gwieździe Dawida, potem Krzyżowi, a dopiero wtedy Półksiężycowi. Wedle ich zagrożenia dla Polski, Europy i świata.
.

.
opolczyk

 

PS

I jeszcze jedna refleksja związana z tematem gwałtów. Otóż podczas okupacji Iraku i Afganistanu parokrotnie docierały do mnie informacje o gwałtach dokonywanych przez hordy NATO na muzułmankach. Trudno było je zweryfikować ponieważ były natychmiast usuwane z internetu. Niemniej znając oblicze wojen i okupacji uważałem te informacje za co najmniej prawdopodobne. Obecnie, po rzekomych „wydarzeniach” w Niemczech, nawet jeśli ponownie pokażą się gdzieś informacje o gwałtach najemników bandyckiego NATO w świecie islamu u wielu białych wywołają one co najwyżej wzruszenie ramionami, a być może i satysfakcję – dobrze im tak, nasze kobiety też były gwałcone.

.

I w ten sposób antykultura religii abrahamowych przeistoczyła świat w „piekło na Ziemi”. Jeśli nie uwolnimy świata od judaizmu, chrześcijaństwa i islamu (w takiej właśnie kolejności) oraz od żydo-banksteryzmu, czeka nas niewyobrażalnych rozmiarów katastrofa. Coś w rodzaju biblijnej „Apokalipsy”. Która nie jest proroctwem a scenariuszem.

.

Od nas zależy czy okupant zachodu oraz gwiazda Dawida, manipulując krzyżem i półksiężycem ten scenariusz zrealizuje.

.

PPS

Otrzymałem mailem od bliskiego znajomego dwa pytania dotyczące powyższego teskstu o imigrantach.
Zapytał mnie o dwie rzeczy:

„Andrzeju, ja sam nie mam pewności czy wszystkie gwałty na Europejkach dokonywane przez muzułmanów to prawda, ale wykluczyć takich przypadków chyba nie można? I jeszcze sprawa kradzieży, pobić a nawet napadów rabunkowych na sklepy i ludzi w pobliżu miejsc gdzie mają oni swe ośrodki. Czytałem, że wiele rządów zakazywało nagłaśniać takie rzeczy, ale że one naprawde sie zdarzały a nawet że były częste. Co sądzisz o tym?”

Odpisałem mu tak.

Sprawa gwałtów:
Zapewne do incydentalnych gwałtów muzułmanów na Europejkach dochodziło i dochodzi. Temu nie zaprzeczam. Tylko widzisz – w skali Europy dziennie liczba gwałtów idzie w setki, a być może w tysiące. Gwałtów dokonywanych przez białych Europejczyków. I w ogromnej większości nikt się nimi nie interesuje. Co najwyżej lokalne gazety w dziale kryminalistyki o nich napiszą. Jedynie jeśli zamieszana jest w gwałt znana osoba publiczna to wtedy jest o tym głośno. Ale setki, tysiące gwałtów dokonywanych przez białych na białych kobietach nikogo nie prowadzą na barykady. Natomiast pojedyncze gwałty muzułmanów na Europejkach są strasznie rozdmuchiwane. No i pytam – dlaczego biali nie troszczą się o Europejki gwałcone dzień w dzień setkami czy tysiącami przez innych białych, dlaczego o tym nie huczy internet, a incydentalne przypadki gwałtów muzułmańskich tak się rozdnuchuje? Zastanów się nad tym. Moim zdaniem celem tej kampanii jest właśnie szczucie białych na muzułmanów, na islam.

.

Sprawa kradzież, pobić i napadów rabunkowych.
Nie przypuszczam aby uciekinierom zależało na wzburzaniu przeciwko sobie mieszkańców. U muzułmanów ponadto kradzież to naprawdę „ciężki grzech”. Być może zdarzały się drobne sporadycznie kradzieże. Ktoś tam ukradł coś do jedzenia, ktoś inny paczkę papierosów. Jest to bardzo prawdopodobne. Ludzie są tylko ludźmi. Ale i ta sprawa śmierdzi mi podstępem. Podejrzewam, że były to historie w ogromnej większości prowokowane przez podstawionych ludzi. Uchodźcy umieszczani w jakimkolwiek ośrodku niekoniecznie wszyscy znają się. Tak więc obcemu agentowi (z Turcji, Arabii czy nawet Izraela) łatwo się tam wmieszać. No i dokonuje taki zuchwałych kradzieży, pobić, czy nawet napadów rabunkowych, a władze celowo to tuszują i nie reagują na takie przypadki. Tamten potem w ośrodku chwali się tym, wraca z kolejnych kradzieży czy napadów obładowany bogatymi łupami, dalej się tym chwali, opowiada że policja jemu nic nie robi i że zastrasza pobitych i okradanych, aby się nie skarżyli. I robi to dotąd, aż w końcu znajdzie kilku czy więcej naśladowców. Okazja czyni złodziejem. Gdyby sytuacja była odwrotna i chrześcijanie uciekając przed wojnami schronili się w krajach muzułmańskich i podstawieni prowokatorzy kradliby i napadali bezkarnie, to i oni znaleźliby naśladowców. Wydaje mi się że marionetkowe władze celowo chciały uchodźców rozwydrzyć, rozzuchwalić – właśnie po to, aby tym większą wywoływali oni wśród Europejczyków nienawiść do wszystkich muzułmanów. To była także celowo zaplanowana operacja. Przy czym najwięcej kradzieży, napadów i rabunków idzie moim zdaniem na podstawionych prowokatorów.

.

Mówiąc najkrócej – muzułmanów zwabiono do Europy po to, aby Europę skłócić, mieszkańców zapędzić na fałszywą barykadę, a muzułmanów przez podstawionych prowokatorów i podejrzane inscenizacje przedstawić na koniec jako dzicz, barbarzyńców, bandę złodziei, gwałcicieli i bandytów, która jest zagrożeniem dla świata, a zwłaszcza dla „białej cywilizacji”.

.

.

precz z jahwizmem.

.

Ręce Boga

.