Ukraińsko-tureckie knowania przeciwko Rosji…

.

isis_usa

.

Nie jest zapewne dziełem przypadku, że na przestrzeni kilku zaledwie dni miały miejsce dwa wydarzenia mające zaszkodzić Rosji.

W ostatni piątek bandyci związani z kijowską juntą na południu Ukrainy wysadzili w powietrze linie wysokiego napięcia dostarczające prąd Krymowi. Była to wyjątkowo prymitywna próba odegrania się na mieszkańcach Krymu za to, że chcieli oni powrotu Krymu do Federacji Rosyjskiej. Jednocześnie chciano tym bandyckim ekscesem przysporzyć kłopotów władzom Rosji, zajętym obecnie walką z państwem islamskim. Bandyci wysadzając w powietrze linie wysokiego napięcia zapewne liczyli też na ponowne wciągnięcie Ukrainy w centrum uwagi załganych mediów i marionetek politycznych bandyckiego banksterskiego zachodu. I tutaj spotkał ich zawód. Zachód zajęty jest bardziej inscenizowanym przez zachodnie służby teroryzmem i Ukraina takimi bandyckimi akcjami nie ma szans na przebicie się na pierwsze strony gazet. Bandyci piromani liczyli też zapewne na aprobatę przez zachodnich sponsorów ich bandytyzmu wymierzonego w rosyjską ludność Krymu. I tu dostali kopa w tyłek. Gorliwie wspierający dotąd politycznie bandycką juntę kijowską Berlin potępił sprawców wysadzenia linii energetycznych nazywając to przestępstwem.
http://pl.sputniknews.com/swiat/20151123/1492745/Krym-prad-odciecie-Niemcy.html

.
Bandyci z kijowa propagandowo sami sobie strzelili w kolano. A Krym jakoś da sobię radę bez kijowskiego prądu. Może nawet dzięki tej prowokacji Krym znacznie prędzej podłączony zostanie do sieci energetycznej Federacji Rosyjskiej uzyskując niezależność energetyczną od Ukrainy. A ona straci kolejne źródła dochodu.
http://pl.sputniknews.com/swiat/20151122/1487235/krym-ukraina-prad.html
.

Kolejnym wydarzeniem wymierzonym w Rosję było dzisiejsze zestrzelenie przez siły zbrojne Turcji rosyjskiego myśliwca zwalczającego ISIS. Jeden z rosyjskich pilotów zginął w wyniku tego – także bandyckiego – tureckiego ataku. Tym bardziej bandyckiego, gdyż myśliwiec rosyjski nie naruszył przestrzeni powietrznej Turcji.
http://pl.sputniknews.com/swiat/20151124/1500689/dane-su24-granica-turcja.html

.
Przy tej okazji natychmiast nasuwa się pytanie – czy Turcja walczy z „państwm islamskim” czy z Rosją? Władze Turcji rżną głupa twierdząc, że nie wiedziały do kogo strzelały:
http://pl.sputniknews.com/swiat/20151124/1503978/ankara-su24-ostrzal.html
.

Czy ci idioci myślą, że się wyłgają? Wszak ISIS nie posiada własnego lotnictwa. Tak więc ów myśliwiec mógł należeć tylko do krajów rzeczywiście (Rosja, Syria) lub pozornie (USrael, Francja) walczących z ISIS. Przy czym, jeśli Turcja faktycznie byłaby zainteresowana walką z „państwem islamskim”, otworzyłaby dla rosyjskich i syryjskich samolotów bojowych korytarze  w swojej przestrzeni powietrznej. Turcji jednak tak naprawdę zależy na upadku prezydenta Asada i pogrążeniu Syrii w totalnym chaosie, gdyż Ankara marzy o aneksji syryjskich  terenów przygranicznych. Militarne wsparcie rosyjskie udzielone prezydentowi Syrii burzy te imperialne mrzonki Ankary. No i stąd frustracja i zestrzelenie rosyjskiego myśliwca. Frustrację Turcji pogłębi zapewne odcięcie się USraela od tego ataku.
http://pl.sputniknews.com/swiat/20151124/1500814/su24-usa-turcja.html

.

Także bandyckie NATO nie stoi murem za Turcją i mizdrzy się w stronę Rosji.
http://pl.sputniknews.com/swiat/20151124/1504128/nato-kontakty-rosja-turcja.html
.

Minister Ławrow w trybie natychmiastowym odwołał planowaną na jutro podróż do Turcji. Całkiem słusznie.

Turcji jednak należałaby się jakaś solidniejsza nauczka. Naturalnie atak na nią byłby szaleństwem, gdyż oznaczałoby to wojnę z NATO. Zresztą Rosja nie zamierza być agresorem. Myślę, że rosyjskie samoloty przelatujące w pobliżu granicy z Turcją powinny zastosować technologię radioelektroniczną do paraliżowania sił zbrojnych Turcji.
http://pl.sputniknews.com/swiat/20151124/1500948/rosja-syria-su24.html

.
To wystarczy, aby tureccy bandyci przestali strącać rosyjskie samoloty walczące z terrorystami z ISIS – tworem USraela.
https://pracownia4.wordpress.com/2014/09/20/ukryte-pochodzenie-isis/
.
A uczucie bezsilności, niemożność odpalenia rakiet, unieruchomione radary i komputery itp „usterki” wywołane rosyjską technologią radioelektroniczną byłyby dla usraelskich wasali z Ankary największym upokorzeniem.
.
Rosjo – nie daj się! Jesteśmy z Tobą!
.
.

opolczyk
.

.

PS

Osobom znającym język rosyjski polecam jeszcze ciekawy artykuł mówiący o tym, kto handluje ropą kupowaną od państwa islamskiego:
http://worldcrisis.ru/crisis/2131463

Zamieszczam na koniec otrzymany mailem przetłumaczony naistotniejszy jego fragment:

.

„Mało znany jest fakt iż dramatyczne obniżenie cen ropy na świecie zbiegło się jesienia ubiegłego roku z pojawieniem się taniej ropy, sprzedawanej po cenach dumpingowych przez ISIS. Najciekawsza jest odpowiedź na pytanie – jakie firmy przez tak długi czas kupowały ropę od terrorystów… Prawdopodobnie chodzi o Glencores, Vitols, Trafiguras, Nobel i Mercurias…
Ciekawe jest, ile jeszcze minie czasu zanim ktoś nie zada pytania o to kto łamie prawo dotyczące finansowania terroryzmu i dlaczego pewne rządy mogą to czynić bezkarnie. Wszak ci pośrednicy-paserzy są doskonale znani NSA, CIA i Pentagonowi…”
.

A Biały Dom rżnie głupa i udaje, że walczy z islamskim państwem.
.
.
precz z jahwizmem.
.
Ręce Boga
Reklamy

1 komentarz do “Ukraińsko-tureckie knowania przeciwko Rosji…

  1. Pingback: Turcja: Atak na Rosjan | PrzemexBlog

Możliwość komentowania jest wyłączona.