Dóda Obłuda czyli praworządność i sprawiedliwość po PISowsku…

.

kneset_w_KrakowiePrezydęt w Knesecie

.

Jeśli ktoś myślał, że z nastaniem żondóf PiSu w atrapie Polski – III Rzydopospolitej – zapanuje prawo i sprawiedliwość ten obudził się z ręką w nocniku. Przypomnę jeszcze na marginesie, że z wyboru Dódy na lokatora Belewderu bardzo cieszyli się „polscy” Żydzi twierdząc, że to najlepszy kandydat na prezydęta dla Polaków.
https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2015/04/30/poparcie-zydowskie-dla-pis-owskiego-kandydata-na-urzad-prezydenta-polski-andrzeja-dudy/

Kto daje im prawo do orzekania, kto będzie najlepszym dla nas prezydętem, zaiste nie wiem (przypominam – w zniewolonej Polsce nie ma prezydenta – jest prezydęt) .

Dóda ułaskawiając kilka dni temu kilku przestępców z CBA pokazał, czym jest dla niego prawo, a zwłaszcza sprawiedliwość.

http://wpolityce.pl/polityka/272150-prezydent-andrzej-duda-ulaskawil-mariusza-kaminskiego-i-b-funkcjonariuszy-cba

Nie zamierzam skupiać się na pytaniu – czy prezydęt może ułaskawić przestępcę przed uprawomocnieniem wyroku. Prawnicy już toczą na ten temat zażarte spory.
https://obserwatorpolityczny.pl/?p=36795
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19206818,kaminski-ulaskawiony-prawnicy-podzieleni-strona-prezydenta.html

W moim odczuciu przyznanie komukolwiek prerogatywy do stosowania prawa łaski jest urąganiem poczuciu sprawiedliwości. Prawo musi być równe dla wszystkich. I wszyscy przestępcy muszą ponosić załużoną karę. Nie może być tak, że wybrańcy (wybrani według nie zawsze jasnego klucza) unikają kary za ich przestępstwa. To urąga poczuciu praworządności i sprawiedliwości. Choć i ja dopuszczałbym wyjątki, tyle że nie wobec przestępców. Gdy np wyrokiem sądu starsza i schorowana osoba wyrzucana jest z mieszkania na ulicę powinno się wobec niej zastosować Prawo Łaski. Nie słyszałem jednak aby Dóda Obłuda prawem łaski uratował choćby jedną wyrzucaną na bruk osobę. Za to zastosował je wobec przestępców z CBA. Gołym okiem widać przy tym, że kierował się zwykłym partyjniackim kolesiostwem. Kamiński jest dosyć wysoko postawionym PiSowcem. Jego życiorys jest typowy dla wierchuszki tej agenturalnej partii. Najpierw w czasach PRL opozycjonista, bezcześci pomnik żołnierzy Armi Czerwonej, potem Okrongły Stuł, jeszcze później AWS, na koniec PiS i CBA.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mariusz_Kami%C5%84ski_%28ur._1965%29

W całaj tej skandalicznej historii zadziwia mnie kilka rzeczy. Kamińskiego i podkomendnych z CBA sądzono za ich przestępczy udział w tzw. „aferze gruntowej”. Miała ona miejsce w roku 2007.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_gruntowa

Dlaczego do procesu i wyroku skazującego doszło dopiero w roku 2015? Wyroku zresztą bezskutecznego, bo jeszcze przed jego uprawomocnieniem przestępców z CBA ółaskawił Dóda Obłuda. Przecież od 2007 do niedawna żondziła PO – rzekomo „śmiertelny wróg” PiSu. Pamiętamy, jak chroniła swoich partyjnych aferzystów i przestępców przed odpowiedzialnością karną. Co tak zarzucał jej PiS. Ale dlaczego PO nie wsadziła do pierdla przestępców z CBA z PiSowcem Kamińskim na czele? I dlaczego PiS robi to co tak krytykował u PO – broni/ułaskawia własnych partyjnych przestępców.

To wszystko wygląda na zwykłą „ustawkę” – aby „sprawiedliwości” stało się zadość przestępcę Kamińskiego i jego podwładnych z CBA postawiono wreszcie po ośmiu latach przed sądem. Ale dopiero wtedy, gdy wiadome było, że zostaną ułaskawieni przez partyjnego kolesia. Kamiński i jego podkomendni z CBA dokonali ważnego dla okupanta czynu – to sfabrykowana przez nich ich przestępcza afera gruntowa (wzmocniona tzw. „seksaferą” takoż sfabrykowaną przez służby https://pl.wikipedia.org/wiki/Seksafera_w_Samoobronie) doprowadziła do politycznego upadku Andrzeja Leppera i jego Samoobrony. Andrzej Lepper nie był kochany przez agenturalne partie w knessejmie. Za to:

I za to.

I za parę innych spraw.

Osobiście nie ze wszystkim co robił i mówił Andrzej Lepper zgadzałem się. Ale jednego nie mogłem mu zarzucić – nie służył okupacyjnemu układowi. I dlatego prezes PiS w fundacji Sorosa w lutym 2005 roku ostrzegał przed Lepperem:

„…to będziemy mieli rządy Samoobrony…”
https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/

A jesienią tegoż 2005 roku tenże prezes PiS wciąga do koalicji Samoobronę Leppera. Przed którą niedawno u Sorosa ostrzegał. Cel był oczywisty – wciągnąć zamierzano Leppera w układ, a jeśli będzie się opierał – wykończyć go politycznie jakąkolwiek prowokacją. CBA powołał PiS właśnie w tym celu. A nasz bochater – ółaskawiony przestępca Kamiński zrezygnował z mandatu poselskiego i następnego dnia został pełnomocnikiem (później pierwszym szefem) tworzonej przez PiS CBA. I gdy tylko CBA powstała korzystając z wzorców żywcem zerżniętych z metod działań SB spreparowała aferę mającą zniszczyć politycznie Andrzeja Leppera. Cios okazal się niestety celny. Andrzej Lepper i jego Samoobrona wylądowali na  politycznym marginesie. A gdy Lepper zamierzał wrócić do polityki (z tego co wiem – z wielkim hukiem – kolejnymi dokumentami demaskującymi sprzedajność bandy czworga) dopadł go seryjny samobójca.

Tak więc pisowski „SB-ek” z CBA, przestępca Kamiński i jego podkomendni mają duże zasługi dla okupanta. I dlatego nie wylądują w więzieniu. Czego wymagałyby prawo i sprawiedliwość. Akt łaski prezydęta Dódy wobec przestępców z PiSowskiej bezpieki sprawia, że trudno jest znaleźć dla PiSu bardziej adekwatną nazwę niż TKM – teraz kurwa my.

A już szczytem PiSowskiej hipokryzji i szyderstwa z poczucia praworządności i przyzwoitości jest to, że przestępca Kamiński jest członkiem pisowskiego żondu Beaty Szydło. Przystępca, pisowski SB-ek z CBA, mininstrem bez teki.  Czyli powtórka z teraz kurwa my. I dalszy ciąg chuja, dupy i kamieni kupy…
.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem.

.

Ręce Boga

1 komentarz do “Dóda Obłuda czyli praworządność i sprawiedliwość po PISowsku…

  1. Pingback: Dóda Obłuda czyli praworządność i sprawiedliwość po PISowsku… | komp13

Możliwość komentowania jest wyłączona.