Komu służą „antysystemowcy” żulika Kukiza?

.

żulik

.

Podrzucono mi mailem krócitki filmik z wystąpieniem Stanisława Tyszki  – wicemarszałka knessejmu z bandy żulika Kukiza.

Na pierwszy rzut oka wystąpienie to jest jak najbardziej OK – Tyszka broni w nim polskich interesów, wali w PO jak w bęben, upomina się o zwrot 150 miliardów z funuszów emerytalnych, odcina się od PiS-u, no i przede wszystkim „masakruje” tzw. „Trybunał Konstytucyjny”. Ale już sam tytuł filmiku (Tyszka masakruje PO) to propisowska propaganda. „Masakrowanie” PO jest na rękę przede wszystkim PiS-owi, głównemu rzekomemu konkurentowi politycznemu PO (w rzeczywistości POPiS to bratnie polityczne „kibuce”). I dlaczego nie „masakruje” Tyszka całej bandy czworga?  Wszak ona cała odpowiada za katastrofalny stan Polski.
Oglądając ten filmik odnosi się nieodparte wrażenie, że Tyszka w knessejmie kreuje siebie na obrońcę polskich interesów. Ale mnie w tej jego wypowiedzi uderzyła jedna rzecz – Tyszka  skrytykował tzw. Trybunał Konstytucyjny (konstytucja jest farsą, bo nad nią stoi traktat lizboński i jewrounijne „prawo”) za blokowanie ustawy o „restytucji mienia zagrabionego przez Niemców a następnie przez komunistów”. I natychmiast przypomniało mi się, co w kwietniu bieżącego roku  pisała izraelska The Jerusalem Post:

„Najwyższy czas, by Polska zmierzyła się ze swoją przeszłością” – napisał Daniel Schatz w dziale opinii izraelskiego dziennika „The Jerusalem Post”. Chodzi o zwrot ok. 170 tys. nieruchomości wartych dziś „miliardy dolarów”, które zostały zabrane Żydom w czasie II wojny światowej oraz pod rządami komunistów (…)”
http://www.biztok.pl/biznes/jerusalem-post-zamiescil-wezwanie-do-zwrotu-zydom-170-tys-nieruchomosci-w-polsce_a20842?utm_source=o2_SG&utm_medium=Biznes&utm_campaign=o2

Pisałem o tym w kwietniu:
.
No i właśnie – co jest tutaj grane? Dlaczego „antysystemowy” Tyszka z bandy żulika Kukiza upomina się o to samo, co Jerusalem Post? Czyli o „restytucję (głównie żydowskiego) mienia zabranego/”zagrabionego” im przez Niemców (podczas wojny) oraz pod rządami komunistów”. Na marginesie tylko przypomnę – najonalizacji mienia dokonała po wojnie żydo-komuna. Niech więc Żydzi rozliczają się z potomkami żydo-komuchów. Co nam Polakom do tego? A za mienie „zagrabione” przez Niemców niech rozliczają się z Merkel. A nie z Polską.

Ponadto przypominam, że władze PRL w czasach Gomułki wypłaciły odszkodowania za znacjonalizowane majątki prywatne. O czym agent żydowskich interesów Tyszka udaje że nie wie. Ile razy do kurwy nędzy mamy za to samo Żydom bulić? I ciekawe jest – kto lepiej wyjdzie na tym interesie – czy Polacy, jeśli okupant zwróci im zagrabione 150 miliardów (to zresztą jest tylko kropla w morzu z tego, na ile Polacy zostali po 1989 roku ograbieni i nadal codziennie są ograbiani)? Czy też  Żydzi, którzy dostaną żądane przez nich 170 tys. nieruchomości.

Po tym upominaniu się przez Tyszkę o „restytucję mienia” najłacniej jest poznać – czyim interesom służy wicemarszałek knessejmu Tyszka z bandy żulika Kukiza.
.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem.
.
Ręce Boga

1 komentarz do “Komu służą „antysystemowcy” żulika Kukiza?

  1. Pingback: gienek do Bolka « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.