List otwarty do Prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina

.

Władimir-Putin.-Źródło-wikimedia.org_1-800x689

.

(Poniższy list otwarty otrzymałem pocztą elektroniczną. Przetłumaczony jest na prawie dwadzieścia języków. Nie wiem kto jest jego autorem ale pod listem tym podpisuję się obiema rękami – opolczyk)

.

Szanowny Panie Prezydencie

Jako członkowie ogólnoświatowej społeczności, rozumiejący prawdziwą naturę wydarzeń, chcielibyśmy wyrazić nasze uznanie i poparcie dla podjętej przez Federację Rosyjską decyzji udzielenia pomocy humanitarnej i wojskowej Syrii, jej siłom zbrojnym i jej demokratycznie wybranemu przywódcy, prezydentowi Baszarowi al-Asadowi, w ich walce z międzynarodowymi terrorystami, wspieranymi przez Stany Zjednoczone.

Tak jak w 2013 roku Rosja odegrała kluczową w zażegnaniu niebezpieczeństwa zachodniej interwencji militarnej w Syrii, tak i obecnie, w krytycznym momencie1 rozpoczęła ataki powietrzne wymierzone przeciwko terrorystom ISIL w Syrii. Jako głos rozsądku i siła stojąca po stronie sprawiedliwości, cieszy się Pan wdzięcznością i poparciem Syryjczyków, Rosjan i wszystkich świadomych ludzi na całym świecie.

Począwszy od 2011 roku, zachodni przywódcy z determinacją dążyli do zrobienia z Syrii państwa upadłego. Posunęli się nawet do finansowania, szkolenia i zbrojenia zagranicznych najemników, którzy następnie prowadzili brutalną kampanię terroru przeciwko syryjskiemu narodowi i jego legalnemu rządowi.2 Siły terrorystyczne i religijni fanatycy nie reprezentują woli narodu syryjskiego, który w większości wspiera prezydenta Asada. Jak słusznie powiedział Pan w swoim przemówieniu na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ, to naród syryjski i tylko on może decydować, kto będzie jego przywódcą.

W 2013 roku, kiedy Zachód był gotów rozpocząć kampanię wojskową w Syrii, w sytuację ingerowała Rosja i zaproponowała pokojowe, dyplomatyczne rozwiązanie. W rozsądnym świecie byłaby to naturalna odpowiedź na problemy międzynarodowe i Rosja nie byłaby osamotniona w swojej postawie. Niestety Zachód trwa przy swojej polityce impasu, na którą składają się wspieranie przemocy, przymus i bezprawna ingerencja w sprawy suwerennych państw.

Podczas gdy Zachód dąży do destabilizacji, wojen i chaosu, Rosja stanowczo opowiada się za dialogiem, współpracą oraz przestrzeganiem prawa międzynarodowego i porządku. Pańska reakcja na kryzys w Syrii doskonale to potwierdza.

Podobnie jak Pan, prezydent Asad dowiódł, że jest człowiekiem inteligentnym, odważnym i ma dobrą wolę. I podobnie jak większość osób publicznych wyposażonych w takie cechy, jest nieustannie dyskredytowany i oczerniany przez zachodnie rządy i media. Jednym z tego przykładów jest masakra w Huli w maju 2012 roku, kiedy to zginęło 108 Syryjczyków, w tym 49 dzieci. O tę zbrodnię oskarżone zostało syryjskie wojsko, jednak później okazało się, że została ona popełniona przez siły zaangażowane po stronie „Wolnej Armii Syrii” (WAS), wspieranej przez USA, a ofiarami byli zwolennicy syryjskiego rządu.3 Później tego samego roku WAS była przyłapana na zabijaniu uprowadzonych cywilów i żołnierzy na przepustkach.4

To jest ta sama „umiarkowana opozycja”, której nielegalną walkę przeciwko Asadowi wspierają przedstawiciele zachodnich rządów i w którą według tychże rządów wymierzone są ataki rosyjskich sił powietrznych. Te i inne fakty jednoznacznie wskazują, że rząd USA i jego sojusznicy jedynie utrzymują, że walczą z terroryzmem, podczas gdy w rzeczywistości bezpośrednio go tworzą i wspierają w daremnej próbie zapewnienia USA globalnej hegemonii. Robią to bez aprobaty Organizacji Narodów Zjednoczonych i bez zgody prawowitych rządów atakowanych krajów.

Drugi Sekretarz Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych, Dag Hammarskjold, którego John F. Kennedy uważał za największego współczesnego mu męża stanu, wyraźnie widział problemy, przed którymi stoi nie tylko ONZ, ale i cały świat. W roku 1958 napisał:

„Istnieje trwały konflikt między różnymi podejściami do wolności człowieka i wolności myśli, czy też konflikt pomiędzy odmiennymi interpretacjami ludzkiej godności i praw jednostki. Linia rozgraniczająca przebiega wewnątrz nas samych, w obrębie naszego własnego narodu, a także w obrębie innych krajów. Nie pokrywa się ona z żadnymi granicami politycznymi ani geograficznymi. Ostateczna walka to walka pomiędzy tym, co ludzkie, i tym, co nieludzkie. Wstępujemy na niebezpieczny grunt wierząc, że którakolwiek jednostka, kraj czy ideologia ma monopol na słuszność, wolność i godność ludzką”.5

Znajdujemy się na niebezpiecznym gruncie. Przyznany sobie przez Stany Zjednoczone monopol na posiadanie racji, na wolność i na godność ludzką prowadził do nieprawości, ucisku i cierpienia na globalną skalę. Zachodnia mentalność, jaka przejawia się w Libii i Syrii, jest naprawdę nieludzka6 – psychopatyczna7 – i ucieleśnia najniższe, najpodlejsze aspekty ludzkiej natury.8

Wyraźnie widać tę nieludzkość w efektach polityki USA na Ukrainie i w Syrii. Na Ukrainie neonaziści są członkami parlamentu i tworzą bataliony, które w Donbasie torturowały i mordowały mężczyzn, kobiety i dzieci, przy aprobacie rządu w Kijowie. W Syrii zachodnia polityka destrukcji i wsparcia dla terroryzmu doprowadziła do powstania ISIL i innych ugrupowań terrorystycznych, których metody są publicznie potępiane przez zachodnich przywódców, jednak po cichu przez nich wspierane.9 Nie takiej postawy oczekuje ludzkość. I my nie popieramy takiej postawy.

Jak długo światowi przywódcy będą wciąż podporządkowywać się woli politycznych psychopatów, ludzkość nie osiągnie pokoju na świecie.10 Ufamy, że więcej ludzi pójdzie za Pana przykładem i zacznie mówić językiem prawdy, postępować zgodnie ze swoimi silnymi przekonaniami i nie będzie kierować się strachem i ignorancją. Mamy nadzieję, że w ten sposób każdy z nas zdoła przyczynić się do stworzenia prawdziwie wielobiegunowego świata, wolnego od destrukcyjnego wpływu psychopatów i fanatyków oraz tworzonych przez nich niszczących struktur politycznych, uniemożliwiających utrzymanie pokoju.

Z poważaniem,

Źródła:

 1. Rosja ustanawia nad Syrią strefę zakazu lotów dla NATO i rusza rozgromić „ISIS”, a Pentagon wpada w popłoch (eng.), (po polsku)

 2. Film dokumentalny „The Syrian Diary”. Kto jest odpowiedzialny za obrócenie raju w piekło? (eng.)

 3. Masakra w Huli dziełem Wolnej Armii Syrii zdaniem Frankfurter Allgemeine Zeitung (eng.)

 4. Jeszcze raz o masakrze w Huli: „Oficjalna prawda” w brudnej wojnie przeciwko Syrii (eng.)

 5. “„The Walls of Distrust” (Mur nieufności) – Przemówienie wygłoszone w Cambridge University 5 czerwca 1958 r. (eng.)

 6. Natowskie ludobójstwo: James i Joanne Moriarty ujawniają prawdę o wydarzeniach w Libii (eng.), (podobny po polsku)

 7. Internetowa strona poświęcona Ponerologii politycznej (eng.)

 8. Globalna patokracja, osobowość autorytarna i nadzieja dla świata (eng.)

 9. Raport Pentagonu: Urząd Obrony przewidział, że zachodnie wsparcie dla grup islamistycznych doprowadzi do powstania ISIS (eng.)

 10. Strona internetowa poświęcona (prawicowemu) autorytaryzmowi (eng.)

.
.

Za:http://dearputin.com/pl/

.

.

**********

.

Jak widzimy, list powyższy napisany jest spokojnie i rzeczowo. Nie zawiera ani jednego kłamstwa czy dezinformacji i obiektywnie opisuje to co dzieje się w Syrii i na świecie. Prawidłowo ocenia postawę prezydenta Putina oraz bandyckie działania marionetek politycznych żydo-banksterskiego zachodu. Cieszy to, że pod listem podpisują się mieszkańcy wielu krajów z Europy i innych kontynentów. Podpisy te pokazują, że propagandowa nagonka na Rosję i prezydenta Putina rozszyfrowana została prawidłowo przez wielu ludzi na całym świecie. A to daje nadzieję, że bandycki globalizm zostanie dobity.
.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

1 komentarz do “List otwarty do Prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina

 1. Pingback: List otwarty do Prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina | Złoty Wiek Gai - Golden Age of Gaia

Możliwość komentowania jest wyłączona.