Jeszcze raz o imigrantach i o ludzkiej głupocie…

.

Kadafi

.

W sumie żałuję, że przerwałem milczenie. Jak się okazało, próba otworzenia oczu ludziom zaczadzonym „niezależną” opinią publiczną była w ogromnej większości stratą czasu. W kilku miejscach w sieci toczyła się dyskusja na temat mojego poprzedniego tekstu. Z nielicznymi wyjątkami oskarżony zostałem o wiele złych rzeczy.

„Przeczytałem ten wpis z lekkim zdumieniem. Gdybym nie wiedział gdzie czytam, pomyślałbym że na jakimś lewackim, politpoprawnym portalu.”

„Z reszta co tu komentować, czytajcie co linkujecie, bo to jakiś pojeb jest. W artykule, obok niewątpliwej prawdy, przemyca lewackie standardy myślenia.”

„Kolego trochę się pogubiłeś w swych dywagacjach (…) Idiotyzmy w stylu „oswajania islamu” czy „europeizacji islamu” chyba nawet najwięksi lewacy w to już nie wierzą (…) Za to nienawidzę z całego serca wszelkiej maści lewaków. Są oni rakiem, który zabije Europę, chrześcijaństwo, białego człowieka”

Rzecz w tym, że ja np. ani słowem nie wspomniałem o „oswajaniu” czy „europeizacji” islamu. A nawet nie wyraziłem poparcia dla imigracji. Stwierdziłem tylko, że jest to robota żydo-banksterów:

„Zalewanie jewropy imigracją muzułmańską to celowe działania okupanta żydo-zachodu”

Ponadto podałem faktyczną praprzyczynę masowej imigracji – bandyckie wojny żydo-NATO przy aktywnym udziale jewrounii, oraz wspieranie przez żydo-banksterski  zachód „islamskich armii wyzwoleńczych” które rozwaliły Libię, a teraz rozwalają Syrię i Irak (ten ostatni zniszczony wcześniej wieloletnią okupacją). W ten sposób nie tylko miliony ludzi stanęły wobec groźby utraty życia ale i jeszcze więcej milionom ludzi zniszczono podstawy egzystencji. I napisałem jeszcze, co okupant zachodu chce masową imigracją osiągnąć – przede wszystkim chce zapędzić miliony Europejczyków na fałszywą barykadę oraz odwrócić ich uwagę od RZECZYWISTYCH zagrożeń – od żydo-banksterskiej globalizacji i pełzającej depopulacji. Ta operacja żydo-banksterów niestety powiodła się, co widać po protestach w Polsce czy w Niemczech (było ich więcej – tutaj zamieszczam tylko kilka z nich).

A tak na marginesie  – nie mam nic przeciwko hasłu wykrzykiwanemu w Dreźnie – Putin do Berlina, Merkel na Sybir (od siebie dodam –  albo nad Jordan). Tyle tylko, że manifestanci w Dreźnie nie wiedzieli jeszcze, że Putin w Moskwie weźmie udział w otwarciu wielkiego meczetu mogącego pomieścić 15 tys. „islamistów”.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rosja-wladimir-putin-na-otwarciu-wielkiego-meczetu,579674.html

W tym miejscu pragnę przypomnieć o tym, że w ostatnich latach dosyć gwałtownie wzrastała w różnych środowiskach w Polsce i pozostałych jewrounijnych barakach niechęć a nawet wrogość do Brukseli i całej tej żydo-banksterskiej  jewrounii. A że jest żydobanksterska – co do tego nie ma wątpliwości. W 2010 roku honorowy przewodniczący  Bilderbergów Étienne Davignon oficjalnie przyznał, że stworzenie jewrouni i wprowadzenie waluty euro to dzieła grupy Bilderberg. Jewrounia ma i tak ogrom problemów – bankrutują taśmowo kolejne baraki, narasta bieda i bezrobocie, a wojna propagandowa, a zwłaszcza sankcje wymierzone przeciwko Rosji wywołały pęknięcie tego sztucznego banksterskiego tworu i pogłębiły kłopoty gospodarcze i finansowe jewrounii. Część jewrobaraków nawet bez tych sankcji mających ogrom problemów gospodarczych i finansowych sprzeciwiało się tymże sankcjom. A wszystkim tym problemom (nie do rozwiązania przy obecnym bandyckim systemie bankowym) towarzyszyły nasilające się ruchy antyjewrounijne oraz protesty antyglobalistyczne, antybanksterskie i antykapitalistyczne. Najaktywniejszymi wrogami jewrounii są różne narodowe (lub pseudonarodowe) ruchy we wszystkich jewrounijnych barakach. Sytuacja do niedawna była więc dla żydo-banksterskich jewrokomisarzy bardzo niewygodna – jewrounia biednieje i coraz bardziej się zadłuża, idiotyczne sankcje wymierzone w Rosję rozbiły jej fikcyjną jedność i jeszcze te niesforne hordy protestujące przeciwko samej jewrounii, kapitalizmowi, globalizmowi i dyktaturze banksterów. Coś z nimi należało zrobić, aby mieć ich choć na jakiś czas z głowy. No i zrobiono – podstawiono im zastępczego „wroga” – masową imigrację muzułmańską. I jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ci, co najgłośniej do niedawna protestowali przeciwko jewrounii popędzili teraz na barykadę walki z „islamizacją” jewropy i masową imigracją. Teraz wystarczy tylko ten amok utrzymywać jak najdłużej. Nie będzie to trudne – wystarczy co kilka dni puścić „info” (obojętne, czy prawdziwe – zaślepieńcy kupią każdą fałszywkę) o kolejnej zgwałconej przez imigranta Europejce , o burdach urządzanych przez imigrantów, o brudzie i zniszczeniach jakie po sobie pozostawiają, o udaremnionych zamachach terrorystycznych (stały już numer żydo-propagandy), czy o przeciążeniu systemów socjalnych (o ograbianiu ich lichwą nie będzie ani mru mru). I w ten sposób odwróci się uwagę ogłupionych ludzi od rzeczywistych problemów żydo-banksterskiego zachodu i od rzeczywistego dla nas zagrożenia.

Tutaj przypomnę, co napisałem poprzednio:

„Naszym rzeczywistym wrogiem jest żydo-banksterska swołocz a nie muzułmanie. Oni są ofiarami terroru bandyckiego NATO. Razem z nimi powinniśmy walczyć z naszym wspólnym rzeczywistym wrogiem. Zamiast pchać się na fałszywą barykadę walki z „islamizacją” jewrounii należy milionami wyjść na ulicę i wymusić na marionetkowych żondach jewrounijnych baraków wycofanie wszystkich NATOwskich wojsk z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, zaprzestanie finansowania i zbrojenia ISIS i innych „armii wyzwoleńczych” walczących na obstalunek żydo-banksterów z rządami niechętnymi USraelowi i Izraelowi. Jeśli powróci tam spokój problem imigracji muzułmańskiej umrze śmiercią naturalną.”

Czy ktoś zastanawiał się, dlaczego główny winowajca – USrael – nie ma problemów z tą zalewającą jewrounię imigracją? Nie chodzi tylko o koszta transportu, bo starymi łajbami czy pontonami uchodźcy nie przepłyną Atlantyku. W USraelu nie ma tylu protestów przeciwko globalizacji, kapitalizmowi, a zwłaszcza przeciwko żydo-banksterskiej bilderbergowskiej  jewrounii. Nie odwracaliby więc w USraelu uchodźcy uwagi od palących problemów tak jak robią to na terenie starej ladacznicy – Europy. I dlatego rzeki imigrantów płyną na „stary kontynet”.

Przytoczę jeszcze ostatni apel pióra Jerzego Truchlewskiego:

„POWSTAŃMY Z KOLAN, może jeszcze nie jest za późno. Walczmy o godność rasy ludzkiej, o życie bez wojen, bez ucisku ludzkości przez wąską grupę dewiantów, walczmy o życie w prawdzie, o racjonalne gospodarowanie bez okradania nas z bogactw Ziemi i zagarnianie efektów naszej pracy. Przeciwstawiajmy się propagowaniu i szerzeniu dewiacji i nienormalności w każdej dziedzinie naszego życia. Domagajmy się resetu zadłużenia na całym świecie, gdyż lichwa jaką stosują jest działalnością przestępczą bestii wobec ludzkości oraz wymuśmy współpracę między narodami opartą na zdrowej ekonomii, logice i zdrowym rozsądku. Tylko prawda nas wyzwoli.

ZIEMIA JEST NASZYM WSPÓLNYM DOMEM I NIKT NIE MA PRAWA NAM GO NISZCZYĆ CZY ZAWŁASZCZAĆ. ŻYCIE W POKOJU I DOBROBYCIE JEST MOŻLIWE POD WARUNKIEM, ŻE NIE BĘDZIEMY GODZILI SIĘ NA BYCIE NIEWOLNIKAMI. PODSTAWOWĄ SIŁĄ I WARTOŚCIĄ TEGO ŚWIATA JEST ZJEDNOCZONA LUDZKOŚĆ , KTÓRA MUSI POZNAĆ PRAWDĘ I PRZECIWSTAWIĆ SIĘ BESTII.

CZY GARSTKA PSYCHOPATÓW MOŻE NAM UNIEMOŻLIWIĆ REALIZACJĘ NASZYCH MARZEŃ O PRAWDZIWEJ WOLNOŚCI, GODNOŚCI, DOBROBYCIE I ŻYCIA W SZCZĘŚCIU ? CZY POZWOLIMY NA ZAKŁÓCENIE NAM POKOJU I ODEBRANIE GODNOŚCI LUDZKIEJ? CZY POZWOLIMY NA MORDOWANIE PRZEZ PSYCHOPATÓW ZACHODU I NEOBANDEROWCÓW NASZYCH BRACI UKRAIŃCÓW, SYRYJCZYKÓW, LIBIJCZYKÓW, PALESTYŃCZYKÓW, AFGAŃCZYKÓW CZY JAKIKOLWIEK INNY NARÓD ?

MANIFESTACJE POKOJOWE NA RZECZ ZAKOŃCZENIA WSZYSTKICH WOJEN NIECH BĘDĄ PIERWSZYM KROKIEM NASZEGO BUNTU PRZECIWKO SPRAWUJĄCYM ZBRODNICZĄ WŁADZĘ NAD SPOŁECZEŃSTWAMI ! DOŚĆ JUŻ WOJEN, KŁAMSTWA, MANIPULACJI, ZNIEWALANIA I NISZCZENIA LUDZKOŚCI !

ZASTĄPMY RZĄDY PSYCHOPATÓW, RZĄDAMI LUDZI ODPOWIEDZIALNYCH ZA LOSY NARODÓW I ŚWIATA !!!

Jerzy Truchlewski – POLSKA

Pod powyższym apelem podpisuję się obiema rękami. Niestety nie widzę w chwili obecnej szans na masowe manifestacje na rzecz pokoju i uwolnienia świata spod władzy psychopatów – żydo-banksterów. To oni trzymają rękę na pulsie. I jak widać na zamieszczonych powyżej filmach za pomocą manipulatorów wyprowadzają jak bezmyślne bydło tysiące ludzi na ulice miast, aby protestowali przeciwko ofiarom bandyckich wojen szukających schronienia w jewrounii. I w tym miejscu zapytam – gdzie były te tysiące polskich narodofcuf, gdy „polskie” wojsko wysyłano na bandyckie wojny? Gdzie były te tysiące narodofcuf, gdy niszczono przemysł, gdy ograbiano i zniewalano Polskę, gdy wprowadzano w Polsce GMO, przymusowe szczepienia, gdy rolnicą wiosną walczyli o polską ziemię?
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/02/24/protesty-rolnikow-w-calej-polsce-walka-o-polska-ziemie/

Wtedy, gdy naprawdę należało manifestować i protestować to jakoś cicho było o owych narodofcach. Natomiast na fałszywą barykadę agentura okupanta zaciągnęła ich z dziecinną łatwością. Jak widać – są oni bezmyślnym ludzkim „bydłem” (przepraszam bydło za to porównanie). Gdy patrzę na takich patryjotów nie mam najmniejszej wątpliwości – Polska jest zgubiona. Bo z takimi jak oni nie mamy najmniejszych szans na jej uratowanie. Jeśli nie otrzymamy pomocy z zewnątrz, nawet jeśli żydo-globalizm i jewrounia padną na pysk, tych idiotów podstawieni manipulatorzy kolejny raz poprowadzą na manowce i na fałszywe barykady. Tu musi przyjść ktoś jak Putin (Putin do Warszawy, Duda nad Jordan), musi wziąć wszystko za pysk, zaprowadzić porządek i przede wszystkim przeprowadzić reedukację i resocjalizację Polaków. Inaczej zginiemy.
Widok tych idiotów patryjotuf narodofcuf zagoninych na manifestacje przeciwko imigrantom utwierdza mnie w przekonaniu, że słusznie zrobiłem kończąc publicystykę. To po prostu strata czasu…
.

.
opolczyk
.
.
PS
Jeszcze słówko odnośnie tej wypowiedzi:

„Kolego trochę się pogubiłeś w swych dywagacjach (…) Idiotyzmy w stylu „oswajania islamu” czy „europeizacji islamu” chyba nawet najwięksi lewacy w to już nie wierzą (…) Za to nienawidzę z całego serca wszelkiej maści lewaków. Są oni rakiem, który zabije Europę, chrześcijaństwo, białego człowieka”

Na temat „białej rasy” wypowiedziałem się niedawno w jednej z dyskusji mailowych. Opublikował to mój przyjaciel Piotr Bein:

https://piotrbein.wordpress.com/2015/09/07/zamiast-protestowac-przeciw-islamizacji-wyjsc-milionami-na-ulice-i-wypedzic-zondzoncych/

Dalej…

Nie mam zamiaru „oswajać” czy „europeizować”  islamu. Tak naprawdę nie cierpię go, bo jest zwykłym żydzizmem, jedną z trzech głównych religii abrahamowych.  Nie bez powodu na koniec każdego tekstu zamieszczam rysunek z wrzucanymi do kosza symbolami owych właśnie religii abrahamowych. Ale… Jako że naszym śmiertelnym wrogiem jest żydo-banksterska sitwa, która ma w swych łapskach finanse, gospodarki, media, marionetki polityczne, armie, policję służby, sądownictwo i prokuratury całego żydo-banksterskiego zachodu każdy kto rzeczywiście walczy z żydo-banksteryzmem jest dla mnie sojusznikiem. Bez względu na kolor skóry, narodowość czy wyznanie. Nie znam ani jednego „chrześcijańskiego” kraju (poza Rosją i Białorusią) które stawiałyby taki opór żydo-banksterskiej swołoczy jak Afganistan, Irak, Iran, Libia, czy obecnie Syria. I dlatego uważam walczących z żydo-banksterskim globalizmem (i z zakusami Izraela) muzułmanów za sojuszników. Tak samo, mimo mojej pogardy do katolicyzmu, za sojuszników uważam najbardziej nawet gorliwych katolików – jeśli rzeczywiście walczą z żydobanksterskim globalizmem a nie uprawiają przy okazji namolnego „nawracania” i nie tracą więcej czasu na „walkę o wiarę” niż na walkę z globalizmem. Bo prawda jest taka, że rozbici nie mamy w tej walce szans. Dlatego wszyscy, którzy walczą z banksterami są mi sojusznikami – biali, czarni, czerwoni, brązowi, żółci, katolicy, protestanci, prawosławni, szyici, sunnici, buddyści, taoiści, ateiści, komuniści, szowiniści, cykliści, feminiści, seksiści, pederaści i homofoby, robotnicy, rzemieślnicy, kupcy, inteligenci, rolnicy, studenci, mieszkańcy miast i wsi na wszystkich kontynentach. Im więcej nas będzie, tym większą mamy szansę na ubicie tej żydo-banksterskiej hyrdy. Później, gdy ją ubijemy, możemy się kłócić, spierać i brać za łby. Ale dopiero wtedy. Bo jeśli jej przedtem nie ubijemy to ona nas ograbi do cna, zdepopuluje a niedobitki zachipuje.

Co zaś tyczy się „chrześcijaństwa” – jest to zwykłe żydowskie oszustwo, które zrabowało „białej rasie” jej kulturę i tożsamość, uczyniło z białych duchowych żydów ślepo wierzących w żydowskie brednie „objawione”, klękających przed żydowskimi idolami, żebrzącymi u nich o litość i miłosierdzie, ślepo posłusznych pasożytniczemu klerowi. To dzięki chrześcijaństwu białym „ludzkim bydłem” tak łatwo było przez długie wieki – obecnie także –  manipulować. Oduczono je (z niewielkimi wyjątkami) samodzielnie i logicznie myśleć. Myślenie zastąpiła ślepa, tępa i bezrefleksyjna wiara w żydowskie brednie „objawione”. Postępująca laicyzacja mimo Renesansu i Oświecenia niewiele polepszyła sytuację. Zlaicyzowanym społeczeństwom zachodu zaaplikowano świecką „religię”  – polityczną poprawność. Tak samo załganą, tak samo dogmatyczną, tak samo oduczającą myślenia. I tak samo rodem znad Jordanu.

„Chrześcijanie” nawet nie widzą o tym, że żydobanksterski globalizm ma korzenie w ich ukochanej żydowskiej biblii.
https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

Ani o tym, że jest zwykłym oszustwem:
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/03/03/historia-naturalna-religii-monoteistycznych/
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/22/najwieksze-oszustwa-w-historii-ludzkosci/
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/10/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/

Ignorują też fakt, że wyznając nadjordańskie brednie stają  się duchowymi żydami a patriotyzm gorliwych katolików/krystowierców jest b. wątpliwy:

Terlikowski: “Ja jako Żyd (duchowy)”
http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-jako-zyd-duchowy,25468.html

Mirosław Salwowski: “Ja też jestem Żydem (duchowym)”
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128/ja-tez-jestem-zydem-duchowym

Aleksandra Kowal: “W sensie duchowym jesteśmy Żydami.”
http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html

„Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka.”
http://pl.wikiquote.org/wiki/Henryk_Goryszewski
Henryk Goryszewski, prawnik, nauczyciel akademicki, poseł knessejmu I i III kadencji, wicepremier w żondzie Hanny Suchockiej.


„…przyjmując za właściwe stanowisko, iż najpierw jesteśmy katolikami, a później Polakami, gdyż naszą pierwszą ojczyzną jest Kościół katolicki.”

http://www.legitymizm.org/list-otwarty-do-piotra-skwiecinskiego
Redakcja katodebilnych monarchistów w Od Redakcji pod jednym z tekstów.

„Jako katolik rzymski Polskę mogę poświęcić, bowiem narodowość jest kwestią incydentalną, ale na rozrzedzenie katolicyzmu rzymskiego mojej zgody być nie może.”

Adam Wielomski (proffessorek siedlecki, współpracownik „Najwyższego Czasu” i — o zgrozo — „Myśli Polskiej”
http://blotne-abecadlo.blogspot.de/2014/10/polak-czyli-katolik.html

.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga

1 komentarz do “Jeszcze raz o imigrantach i o ludzkiej głupocie…

  1. Pingback: Jeszcze raz o imigrantach i o ludzkiej głupocie… by opolczykpl | Mój blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.