Zadyma me(n)dialno-polityczna w związku z masową imigracją muzułmańską na tereny jewrounii

.

uchodzcy2_0

.

Przerywam milczenie w związku z ogromem bzdur i dezinformacji związanych z napływem imigracji muzułmańskiej z regionu Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki. Moją pocztę zalewa natłok bzdur, demagogii, dezinformacji i nawoływań do walki z „islamizacją” jewrounii i zalewem imigracji muzułmańskiej. Milczałem długo, ale w końcu nie wytrzymałem.
Otrzymałem mailem „przeprosiny” napisane przez durniów i agenturę okupanta:
„List otwarty: Polacy przepraszają Czechów, Słowaków, Węgrów i Rumunów za zawstydzającą nielojalność naszego rządu”
http://blogpublika.com/2015/09/22/list-otwarty-polacy-przepraszaja-czechow-slowakow-wegrow-i-rumunow-za-zawstydzajaca-nielojalnosc-naszego-rzadu/

Odpowiedziałem tak:

A ja potępiam rządy Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii za ich hipokryzję oraz odcinam się od durniów którzy napisali i podpisują owe „przeprosiny”.

Sprawa ma wiele aspektów.

Autorzy piszą m.in. o emigracji ekonomicznej. I żądają zablokowania im możliwości wjazdu do jewropy. Przypominam w tym miejscu, jaki wrzask Polsce i pośród polskiej emigracji rozległ się, gdy Cameron oskarżał polskich emigrantów ekonomicznych o okradanie systemów socjalnych UK. Z Polski w ostatnich 25 latach wyjechało za pracą i chlebem ok 4 miliony ludzi. Czy nie jest hipokryzją oburzanie się na emigrację ekonomiczną z regionów zniszczonych wojnami i różnokolorowymi „rewolucjami” przy wydatnej pomocy jewrounii i NATO w sytuacji gdy Polacy milionami emigrują z powodów ekonomicznych?

Sytuacja ekonomiczna tamtego regionu związana jest bezpośrednio z bandyckimi wojnami, jakie rozpętał i prowadził tam cały żydo-zachód. Milionom ludzi zniszczono źródła ich egzystencji. Także w regionach, gdzie usraelsko-izraelska ISIS nie szaleje. Przypomnę w tym miejscu że w Libii czy Iraku w czasach PRL tysiące Polaków pracowało na różnych kontraktach. Władze tych państw na masową skalę rozbudowywały infrastrukturę i przemysł. Państwa te dawały pracę nie tylko swoim obywatelom ale i setkom tysięcy muzułmanów z sąsiednich państw. Obecnie są one zniszczone. Panuje tam chaos i wojny domowe made in żydo-zachód. ISIS bez finansowania i zbrojenia przez kraje NATO nigdy nie zaistniałaby.

Władze Czech, Słowacji, Rumuni i Węgier mogłyby blokować napływ imigrantów wtedy, gdyby od początku potępiały wszystkie bandyckie wojny i agresje NATO w regionie bliskiego wschodu i północnej Afryki. A tak nie było – do Afganistanu  wysyłali oni własne (choć małe) kontygenty wojskowe lub wspierali bandyckie działania NATO finansowo, propagandowo i politycznie. Wspierali przynajmniej politycznie i propagandowo „kolorowe rewolucje” arabskie i bombardowanie Libii. A mieli obowiązek głośno przeciwko tym rozróbom i wojnom protestować. Ponoszą więc przynajmniej moralną i polityczną współodpowiedzialność za obecną masową imigrację napływającą do jewropy. I dlatego blokowanie imigrantów jest z ich strony zwykłym skurwysyństwem.

„Szaleńczej polityce imigracyjnej” ton nadają żydo-banksterzy a nie Berlin. Merkel jest agentką Grupy Bilderberga. I wykonuje polecenia otrzymywane od swoich mocodawców.

Autorzy przeprosin piszą:

„Uważamy to za naruszanie naszej suwerenności.”

Gdzie ci durnie widzą jeszcze „naszą suwerewnność”? III Rzydopospolita (atrapa Polski) jest politycznie, militarnie, finansowo i gospodarczo zniewolona jak nigdy wcześniej (poza okupacją podczas II wojny). Nie posiadamy ani odrobiny suwerenności. Jak więc posunięcia agenturalnego żondu mogą naruszać coś, czego nie mamy?

Dalej piszą oni:

„Mamy szczerą wiarę i nadzieję, że po październikowych wyborach i zmianie rządu współpraca między naszymi narodami będzie układać się zupełnie inaczej: partnersko i honorowo”

Jesienną farsę wyborczą z dużym prawdopodobieństwem wygra żydo-PiS – agenturalna partia jeszcze bardziej proizraelska i prousraelska, włażąca do dupy Telawiwowi i Waszyngtonowi. Będzie więc jeszcze bardziej ostentacyjnie popierać bandyckie rozróby żydo-zachodu – na obstalunek żydo-banksterów i Izraela. Tylko skończeni durnie mogą wierzyć w to, że po jesiennej farsie wyborczej cokolwiek zmieni się na lepsze.

Odcinam się i potępiam żałosny skowyt autorów „przeprosin”. Zresztą – nikogo za nie swoje winy przepraszać nie mam zamiaru. Potępiam ponadto tych, którzy teraz walczą z imigracją, a wcześniej – gdy bandyci napadali na kolejne kraje – milczeli. Czy wręcz te bandyckie wojny popierali i pochwalali.

Przypominam jeszcze, że w roku 2003 Jarosław Kalkstein/Kaczyński w knessejmie wołał – „wojna w Iraku to nasza wojna” – domagając się udziału „naszego” wojska w wojnie w Iraku. Kalkstein nie kłamał – to była ich wojna – żydowska.

To co robi obecnie PO to sprzątanie brudów po wojnie do jakiej pchał III Rzydopospolitą (atrapę Polski) żydo-PiS.

Zalewanie jewropy imigracją muzułmańską to celowe działania okupanta żydo-zachodu. Bandyci chcą na jednym ogniu upiec kilka pieczeni:

– Nadal straszą jewropejczyków „islamskim terroryzmem” finansowanym, zbrojonym i sterowanym przez Mossad i CIA.
https://pracownia4.wordpress.com/2014/09/20/ukryte-pochodzenie-isis/

– Odwracają uwagę od rzeczywistych zagrożeń dla jewropejczyków – dalszego permamentnego ograbiania nas bandyckim systemem bankowym i złodziejską prywatyzacją, oraz pełzającą depopulacją przy pomocy GMO, Codexu Alimentarius, zatrutej żywności, big pharmy i szczepień. I dalszym dążeniem do narzucenia nam żydo-banksterskiego NWO.

– Przy okazji narastającą biedę będą mogli zwalić na imigrację.

– Nadal szczują jewropejczyków, zwłaszcza krystowierców, do wojny przeciwko islamowi i „islamizacji”. Jest to w interesie przede wszystkim Izraela. Arabowie od zawsze byli wrogami Izraela. I to oni stoją na drodze do budowy „wielkiego Izraela”
http://www.monitor-polski.pl/syria-wciaz-stoi-na-drodze-powstania-wielkiego-izraela/

I do budowy III świątyni w Jerozolimie.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/zydzi-buduja-nowa-swiatynie-jerozolimska,111479.html

Problemem w tym ostatnim zamierzeniu są meczet Al Aksa i Kopuła Na Skale. I dlatego to co obserwujemy obecnie to nie jest nic innego niż przygotowania do ostatecznego rozwiązania kwestii arabskiej i islamskiej.

I dlatego ja nie zamierzam walczyć ani z „islamizacją”, ani z imigracją muzułmańską w jewropie. Nie jestem użytecznym idiotą żydo-banksterów i Izraela. Jeśli mam walczyć to tylko z prawdziwymi zagrożeniami – żydo-banksteryzmem, ograbianiem nas żydo-kapitalizmem i pełzającą depopulacją.

Na pochybel żydo-banksterom. Niech żyje islam – ten rzeczywiście broniący się przed zakusami Izraela. Na pochybel tym, którzy pchają nas na fałszywe barykady. I niech żyje islamski system bankowy – bez lichwy i wyzysku.

Na koniec wklejam fragment otrzymanego wczoraj maila:

„Pytanie jest o tyle na czasie, że u bram stoi “bankowość islamska”. Całe żydowskie ścierwo przed tym protestuje. Srają w pory i meczetami straszą. Wcale nic nie miałbym przeciw  Mudarabie, Muszarace, Murabahie, Idżarze, Kard Hasan .
 
Kto nie zdaje sobie sprawy z faktu, że obecna architektura monetarna skazała nasz na wieczny “głód monetarny”   aż do niechybnego zgonu, powinien być wyproszony z mównicy. Niech nasi profesorowie o tym wiedzą że zawdzięczamy to pewnym przybyszom po rozpadzie państwa hazarskiego. Recydywę żydzizmu w Polsce przeprowadzoną 25 lat temu musimy cofnąć.”

To jest naszym problemem – a nie imigracja.

Na koniec pozwolę sobie jeszcze kilka dodatkowych uwag.

Pomijam w tym miejscu zaszłości historyczne – gdy Europejczycy podbili prawie cały świat, skolonializowali całe kontynenty zagarniając bogactwa podbitych krajów dla siebie. Czy nie czas jest spłacić zaciągnięty siłą dług wiekowych okupacji i kolonialnego wyzysku?
Krążą celowo rozpuszczane bzdury, jakoby większość imigrantów stanowili młodzi „islamiści” planujący zamachy terrorystyczne w jewrounii. W tym miejscu przypominam, że wszystkie duże zamachy terrorystyczne przypisywane muzułmanom (WTC, Madryt, Londyn, Paryż) były operacjami obcej flagi przeprowadzonymi przez tajne służby żydo-zachodu. To nie „islamiści” sieją terror a zachodnie żydo-służby.
Krążą celowo rozpuszczane bzdury, że uciekinierami nie są ci najbiedniejsi. Oczywiście że nie. Z Polski do Londynu też nie uciekają ci, których nie stać na bilet. Ci co uciekają po prostu nie chcą stracić wszystkiego, co jeszcze im pozostało.
Rozpuszczano wieści, jakoby w Grecji przejęto transport broni islamskich imigrantów. A ja pytam – od kogo ona pochodziła – od CIA czy Mosadu?
http://europejczycy.info/102047/wiadomosci/europa/grecy-przejeli-transport-broni-dla-terrorystow-w-europie/
I czy nie była to zaplanowana operacja „przejęcia” broni rzekomych terrorystów? Przeprowadzona właśnie po to, aby dalej nas straszyć „islamskim terroryzmem”. Abyśmy ochoczo pobiegli na wojnę z islamem.
Masowa imigracja jest przez agenturę żydo-banksterów profesjonalnie zorganizowana. To nie są ludzie którzy na własną rękę bezdrożami wędrują gdzie ich oczy poniosą. Jest to celowo robione, aby jewropejczyków zapędzić na kolejne wojny i fałszywe barykady.

Ale beze mnie.

 

Naszym rzeczywistym wrogiem jest żydo-banksterska swołocz a nie muzułmanie. Oni są ofiarami terroru bandyckiego NATO. Razem z nimi powinniśmy walczyć z naszym wspólnym rzeczywistym wrogiem. Zamiast pchać się na fałszywą barykadę walki z „islamizacją” jewrounii należy milionami wyjść na ulicę i wymusić na marionetkowych żondach jewrounijnych baraków wycofanie wszystkich NATOwskich wojsk z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, zaprzestanie finansowania i zbrojenia ISIS i innych „armii wyzwoleńczych” walczących na obstalunek żydo-banksterów z rządami niechętnymi USraelowi i Izraelowi. Jeśli powróci tam spokój problem imigracji muzułmańskiej umrze śmiercią naturalną.

.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem.

.

Ręce Boga

Reklamy