Protesty towarzyszące zlotowi Grupy Bilderberga

.

 

bilderberg-2015

.

Jak było do przewidzenia protesty towarzyszące zlotowi banksterskiej sitwy kierującej Grupą Bilderberg w porównamiu z protestami towarzyszącymi tzw. „szczytowi” marionetek politycznych z G 7 wypadła bardzo mizernie.W sobotę w miejscowości Telfs w pobliżu hotelu Interalpen (miejsce zlotu Bilderbergów) ok. 800 osób urządziło protestacyjny przemarsz przez miasteczko. Informowała o tym tradycyjnie Rusia Today:
.

.
Dzień wcześniej, w piątek garstka osób urządziła protest tuż przed policyjną zaporą drogową ochraniającą zlot globalnej sitwy.
.

W sumie jest smutne i niepokojące, że spotkaniu kilku marionetek w Bawarii towarzyszyły wielotysięczne protesty, a tam, gdzie obraduje globalna sitwa protesty są tak niewielkie.
.
Na istniejącej od kilku lat oficjalnej stronie Grupy Bilderberg (jeszcze niedawno zaprzeczano jej istnieniu) znajduje się lista uczestników ostatniego zlotu.
http://bilderbergmeetings.org/participants2015.html
.
Jak widzimy królują na niej przedstawiciele banków i korporacji. Choć są też tzw. „politycy”, przedstawiciele me(n)diów i różnych „fundacji”. Podano też na stronie Bilderbergów tematy „dyskusji”:
.

 • Artificial Intelligence
 • Cybersecurity
 • Chemical Weapons Threats
 • Current Economic Issues
 • European Strategy
 • Globalisation
 • Greece
 • Iran
 • Middle East
 • NATO
 • Russia
 • Terrorism
 • United Kingdom
 • USA
 • US Elections

http://www.bilderbergmeetings.org/press-release.html
.
– Sztuczna inteligencja
– Bezpieczeństwo internetu
– Zagrożenie bronią chemiczną
– Aktualne problemy ekonomiczne
– Strategia europejska
– Globalizacja
– Grecja
– Iran
– Środkowy Wschód
– NATO
– Rosja
– Terroryzm
– Zjednoczone Królestwo
– USA
– Wybory prezydęta USraela
.

Jak widzimy Ukraina nie jest tematem obrad. Zapewne będzie poruszana w kontekście Rosji i „strategii europejskiej”. A banderowcy i junta kijowska myślą, że są oczkiem w głowie bandyckiego zachodu. Widzimy też, że bilderbergowcy interesują się wyborami w USraelu. Czyż nie jest to ingerencja w wewnętrzne sprawy „światowego mocarstwa”? Nie bez przyczyny nazywam USrael od lat folwarkiem banksterów. A jewrounię tworem Bilderbergów. Bo to oni ustalają strategię jewrounii i USraela. I wybierają komisarzy i prezydętóf.
Na ostatnim zlocie były szef tzw. „Komisji jewropejskiej” Barroso za zasługi dla globalnej sitwy dostał się nawet do „wewnętrznego kręgu” Bilderbergów.
http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2015/06/barroso-im-inneren-kreis-von-bilderberg.html
.
Nie będzie więc już zapraszanym „gościem”, a jednym ze „stałych bywalców” zlotów globalnej sitwy. Ciekawe, czy Tusk też dosłuży się podobnego „zaszczytu”.
Na ostatnim zlocie oficjalnie nie było żadnego przedstawiciela zniewolonej Polski. W sumie należałoby się z tego cieszyć. Choć prawdopodobniejsze jest to, że żadna z polskojęzycznych marionetek politycznych i ani jeden przedstawiciel „polskiej” korporacji czy banku nie mają dla bandytów większego znaczenia. Polsce przypisano rolę najgłośniejszego „kundla” (przepraszam kundle za to porównanie) ujadającego na Rosję. I to już wszystko – mają na Rosję ujadać, ale na zloty globalnej sitwy nie są zapraszani. Za wysokie progi dla tych „kundli”. Jedynie Radek Sikorsky może poszczycić się tym, że jego „ślubna” (ciekawe, czy ślubu udzielał im rabin) była na zlocie.
.
I tak wygląda pozycja Polski w oczach władców i właścicieli zachodu – jedynie żona Radka Sikorsy’ego zasługuje na udział w zlocie światowej sitwy. Ani on sam, ani inne polskojęzyczne marionetki już nie. Mają rozszabrować Polskę i ujadać na Rosję. Na tym ich rola się kończy…

.

Z nieoficjalnych przecieków wiadome jest też, że jednym z tematów, którymi zajmowała się sitwa z Grupy Bilderberga jest wycofanie pieniądza z obiegu. Banksterzy planują doprowadzenie do sytuacji, w której wszystkie rachunki będą uiszczane kartami płatniczymi (w dalszych planach chipami wszczepionymi pod skórę) a nie gotówką. Nie po to jednak, aby uniemożliwić kradzieże gotówki, napady na banki, na samochody przewożące gotówkę, czy tzw. „pranie brudnych pieniędzy” (oni sami są w tym specjalistami). Idzie o totalną kontrolę ludności podbitych krajów. Po likwidacji gotówki każdy nasz zakup kartą płatniczą pozostanie zarejestrowany w komputerach. Bandyci będą wiedzieli kiedy, gdzie i co kupujemy, co jemy, co pijemy, w co się ubieramy, co czytamy, gdzie i jak spędzamy wolny czas (bilety do kina, teatru, muzeum, opłata na parkingu, czy w kawiarni podczas wycieczki za miasto) itp. Gorzej jeszcze – jeśli podpadniesz i zablokują ci wszystkie karty kredytowe nie będziesz w stanie kupić biletu na pociąg czy samolot aby uciec, nie kupisz też benzyny, roweru i nic do jedzenia ani picia. Będziesz po prostu zdany na ich łaskę i niełaskę. Ale to nie koniec ich planów odnośnie pieniądza – gdy już go zlikwidują jako środek płatniczy rozpocznie się kampania medialna przeciwko kartom kredytowym – że giną, że są podrabiane, że ludzie zapominają własne piny i że ciągle z nimi jest kłopot. I podsunięte zostanie „genialne” rozwiązanie – indywidualne wszczepiane pod skórę chipy. Odpadną kłopoty z pinami (hasłami), oraz z gubieniem/kradzieżą kart – tak będzie przekonywała nas propaganda. Z chipami będzie jednak jak z kartami płatniczymi – wszędzie, gdziekolwiek coś kupimy, gdzieś za coś zapłacimy przelewem z chipu – zostawimy ślad naszej bytności. A jeśli zablokują komuś chipa – będzie w potrzasku. Ale własnie o to bandytom chodzi.
.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem.
.
Ręce Boga
Reklamy