Z okazji Dnia Rosji wszystkim Rosjanom oraz wszystkim narodom zamieszkującym Federację Rosyjską – wszystkiego najlepszego

.

sojusz polsko-rosyjski

.

rosyjski

.
Dzień Rosji jest jednym z najmłodszych i jednym z najważniejszych świąt Federacji Rosyjskiej.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Rosji

.
W pierwszej dekadzie po rozpadzie ZSRR Rosjanie nie mieli jednak za bardzo czego świętować. Rosja została niemiłosiernie rozgrabiona i rozszabrowana przez „finansowych żołnierzy Rothschildów” – żydowskich oligarchów.
http://wirtualnapolonia.com/2013/01/08/stanislaw-tyminski-rosja-najwieksza-grabiez-xx-wieku/

.
Już po dwóch-trzech latach od upadku ZSRR słowo „demokracja” stało się w Rosji przekleństwem. Nawet w wielkich miastach jak Moskwa czy Petersburg zapanowały głód i nędza wśród większości mieszkańców. Rosji nie stać było nawet na regularne pensje dla żołnierzy zawodowych. Rosję wpędzono w niewyobrażalną nędzę i bankructwo. Tylko garstka chciwych oligarchów i ich pomagierzy byli zadowoleni. Reszta cierpiała nędzę i beznadzieję.
Na szczęście znalazł się w Rosji Mąż Opatrzności – Władimir Putin. W okresie upadku Rosji piął się politycznie w górę udając człowieka posłusznego i dyspozycyjnego. Aż został prezydentem. Miał przed sobą przeogromne zadanie – odbudowę siły i potęgi Rosji oraz poprawę losu jej mieszkańców. Od początku, gdy tylko rozpoczął odbieranie złodziejom rozgrabionego majątku stał się obiektem ataków V kolumny (tzw. „niezależnej opozycji”) i mediów zachodu. Długo wobec zachodu sprawiał wrażenie układnego i spolegliwego. Wiedział, że do konfrontacji dojdzie, ale odsuwał ją, aby Rosja była do niej jak najlepiej przygotowana. Za wszystko, co zrobił słusznie przyrównywany jest do Piotra I Wielkiego.
.

Władimir Putin Wielki
.
https://piotrbein.wordpress.com/2015/06/03/rewelacja-putin-skrycie-zaplanowal-upadek-zsrr-by-wskrzesic-silna-rosje/
.
Dzisiaj, po piętnastu latach rządów Władimira Putina i jego współpracowników Rosja jest całkiem innym państwem  niż w epoce Jelcyna i żydowskich oligarchów. Odbudowana została gospodarka, rolnictwo, odbudowana i unowocześniona została potężna armia. Rozbudowywana i unowocześniana  jest infrastruktura. Rosjanie odzyskali dumę z ich suwerennego, wielkiego i silnego państwa. Nawet sankcje bandyckiego zachodu Rosji nie osłabiły – a wręcz przeciwnie. Rosja zmuszona przez nie została do przyspieszonej rozbudowy własnej gospodarki stając się gospodarczo i ekonomicznie bardziej niezależna od zachodu.
.
Tegoroczne obchody Dnia Rosji zaczęły się już 10 czerwca w Mediolanie na wystawie EXPO 2015.
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150610/499679.html

.
W samej Rosji w wielu miastach odbędą się barwne festyny i widowiska historyczne przypominające długą i bogatą historię Rosji.
.
Z niekłamanym podziwem spoglądam na Rosję. Podniosła się w tak krótkim okresie z niewyobrażalnego upadku, kiedy to globaliści już snuli plany pokrojenia jej na kilka kawałków. Zwłaszcza sojusz Rosji z Chinami jest totalną porażką bandyckiego USraela – folwarku banksterów – i całego banksterskiego zachodu. Sojusz polityczny, gospodarczy, finansowy i militarny Rosji i Chin to śmierć żydo-banksterskiego głobalizmu. I początek końca dominacji USraela i jego dolarów.
Rosja nadal rośnie w siłę. USrael i jewrounia biednieją, coraz bardziej staczając się w niewypłacalne bankructwo. Rosja wygra te światowe zapasy bez jednego wystrzału. Chyba, że bandyci widząc swój koniec sami rozpoczną III wojnę. Ale i jej Rosja nie przegra.
.
Podziwiam Rosję ale i zazdroszczę Rosjanom ich państwa i ich prezydenta. Ale tak już jest – każdy naród ma władze na jakie zasługuje.

.
Są momenty, że żałuję, iż nie jestem Rosjaninem.
.
Mieszkańcom Rosji Blog Polski składa życzenia pomyślności i powodzenia.
.
Rosjo trzymaj się. Los świata zależy od Ciebie.
.
.
opolczyk
.
.
PS
.
Zamieszczam jeszcze podrzucony mi przez znajomego z Olesna komentarz znaleziony przez niego w sieci. Nie znam nicku komentatora, ani strony, skąd ten komentarz pochodzi. Niemniej uważam go za niezwykle ciekawy, ważny i z małymi zastrzeżeniami  – za w pełni wiarygodny:

Projekt rozbioru Polski narodził się po wybuchu wojny rosyjsko-tureckiej w 1768 w głowie kanclerza austriackiego Kaunitza. Rozbiorów Polski dokonali nie Rosjanie a trzech niemieckich monarchów: król Prus Fryderyk II, cesarzowa Austrii Maria Teresa i Niemka ze Szczecina Zofia Anhalt-Zerbst (Katarzyna II, która nie umiała słowa po rosyjsku). To żywioł niemiecki, nie Rosjanie, zniszczył wtedy Polskę. Teraz też.
W Warszawie car założył i zbudował Uniwersytet Warszawski i Politechnikę Warszawską ( tak, te budynki pochodzą z czasów caratu) aby Polacy mogli się kształcić. Niemcy budowali w Polsce tylko obozy zagłady, a polskich profesorów wyłapywali i eksterminowali, byliśmy dla nich untermensch’e ; podobnie robili banderowcy którzy tez mordowali razem z Niemcami polskich profesorów m.in. Tadeusza Boy-Żeleńskiego we Lwowie. Sowieci gdy zajeli Lwów pozwolili mu nauczać i publikować po polsku.
Gdyby Rosjanie w 1944 roku zatrzymali się na Zbruczu i Niemenie, szaulisi i banderowcy dorżnęli by Nas aż za Kraków a dalej był Oświęcim, gdzie Niemcy spalili by Nas zaraz po Żydach i żadne AK (ilu Polaków oni uratowali ? ilu Niemców zabili ?), żaden Zachód by Nas nie obronił.
W 45 roku gdy Rosjanie i Polacy zdobywali Reichstag i Kancelarie Rzeszy bronili go nie Niemcy ale ponad 800 francuskich esesmanów z liczącej 7300 ludzi Brygady Grenadierów SS (1 francuska) „Charlemagne”. Od Churchilla Anders usłyszał tylko: „Może Pan zabierać swoich żołnierzy, nie jesteście Nam już potrzebni..”
Po II wojnie, tylko dzięki Rosji uzyskaliśmy b. dobre granice bez mniejszości narodowych (to olbrzymia zaleta dla państwa) z olbrzymią linią brzegową; przez 45 lat sprzedawali nam ropę i gaz po b. preferencyjnych cenach, mogliśmy odbudować kraj i stworzyć kilka gałęzi polskiego przemysłu (tysiące nowych, polskich zakładów przemysłowych), biologicznie przybyło nas kilkanaście milionów. Było to odrodzenie nacji, nie eksterminacja.
W Ameryce z wielkich milionowych plemion Indian, zostało dziś kilku, których w cyrku pokazują, albo siedzą w rezerwatach po kilkaset szt. Rozpili i wystrzelali te dzielne plemiona Indiańskie, a potem Hollywood robił o tym jeszcze filmy, żeby jeszcze na ich tragedii kasy dorobić. Ameryka ma w najnowszej historii (nowożytnej historii) kilkaset lat niewolnictwa murzynów i ich strasznego wyzysku, a jeszcze w 60-tych latach panowała tam usankcjonowana segregacja rasowa. USA, Kanada i Ukraina nie podpisały niedawną (sprzed miesiąca) ustawę antyfaszystowską zgłoszona w ONZ. Członkowie SS (von Braun i inni) zamiast być osądzeni tworzyli amerykański program rakietowy.
Kilka lat temu USA wyciągnęły na forum polityki europejskiej i finansują najbardziej bestialską i nieludzka formę faszyzmu – banderyzm, nie licząc się zupełnie z odczuciami i historią innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej: Polaków, Rosjan, Czechów, Słowaków, Białorusinów, dla których ta ideologia jednoznacznie jest związaną z ludobójstwem i eksterminacją w czystej postaci.
To nie Rosja pchała się na Zachód, to Zachód zawsze chciał zniszczyć Rosję. Wielonarodowe armie Napoleona i Hitlera szły na Moskwę. To nie sam Hitler i Niemcy szli na Rosję, to szła cala Europa; były w tej armii dywizje rumuńskie, węgierskie bułgarskie, włoskie byli esesmani Francuzi, Hiszpanie, nawet Szwedzi; jedynie Serbowie, Grecy i Polacy, nie mieli swoich jednostek w armii Hitlera (choć było tam kilkanaście tys. Polaków, Ślązaków w większości, siłą wcielonych do Wermachtu). I to nie była wojna o terytorium tylko, to była wojna aby zniszczyć całkowicie ten dzielny naród i jego państwo. Nie udało im się to. I teraz tez się nie uda.

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

Reklamy