Mała Wielka Macedonia

.

Macedonia

.
Macedonia to małe państwo o powierzchni i liczbie ludności podobnej od województwa lubelskiego (Macedonia – 25 713 km², 2 065 770 ludności; województwo lubelskie – 25 122 km², 2 165 650 ludności). W maju tego roku władze Macedonii rozbiły spisek mający je obalić. Wcześniej od miesięcy w Macedonii trwało „rewolucyjne” wrzenie wymierzone w legalne władze. Sterowane było oczywiście to wszystko przez bandytów globalistów z USraela – światowego bandyty i terrorysty nr 1. Wydarzenia w Macedonii ginęły jednak w obliczu innych „ważniejszych” konfliktów – jak np. wojny w Syrii czy w Donbasie – agresji banderowskiej swołoczy na rosyjską ludność Republik Donieckiej i Ługańskiej, która nie chce być rządzona przez bandycką kijowską juntę.
.
Władze Macedonii bezpardonowo rozprawiły się z niedoszłymi zamachowcami. Informacje o tym podał m.in Sputnik:
.
W poprzednią sobotę, 9 maja, w Kumanowo, nieoficjalnej stolicy macedońskich Albańczyków, pracownicy organów porządkowych Macedonii zostali zaatakowani przez grupę bojowników. Podczas operacji specjalnej zginęło 8 policjantów, a 25 zostało rannych. Ze strony bojowników zginęło 14, a zatrzymanych zostało 30 osób. Wszystkim zatrzymanym przedstawiono zarzuty o terroryzm.

Z powodu incydentu w Kumanowie Macedonia błyskawicznie znalazła się w centrum uwagi prasy oraz jako temat dyskusji przywódców politycznych o jeszcze jednym potencjalnie niebezpiecznym źódle niestabilności w Europie. „Najważniejsza kwestia dla nas to obecne zamieszki w Macedonii i to, czy mogą się one rozprzestrzenić na inne rejony Bałkanów Zachodnich” – powiedział w Euronews prezydent Serbii Tomisław Nikolić.

Rosyjska gazeta „Wzgliad” cytuje słowa ministra spraw zagranicznych Rosji Siergieja Ławrowa, znajdującego się pod koniec tego tygodnia z wizytą w Serbii i omawiającego sytuację w regionie z wiodącymi serbskimi politykami:

„Obiektywnie wydaje się, że wydarzenia w Macedonii rozwijają się na tle odmowy macedońskiego rządu przyłączenia się do polityki antyrosyjskich sankcji i na tle aktywnego poparcia, które Skopje wykazuje wobec planów budowy Tureckiego Potoku, przeciwko czemu występuje wiele osób w Brukseli i za Oceanem”.
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150516/389826.html#ixzz3cCKtpoxc
.
Na fali inscenizowanej w Macedonii z USraela „kolorowej rewolucji”, czy też „macedońskiego majdanu” miało dojść w Skopje do zamachu stanu – czyli coś podobnego, jak to było na jewromajdanie kijowskim. Szczegóły fałszywej „kolorowej jewrolucji” opisuje „Pracownia:
.
„Napięcie pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Rosją narasta na wielu frontach – chodzi między innymi o sytuację na Ukrainie, BRICS, sankcje czy strategię okrążania Rosji przez siły NATO. Zachód na tym nie poprzestaje i dalej napiera w kierunku rosyjskich granic. Ostatnio wyszedł na jaw najnowszy cel angloamerykańskiej kampanii destabilizacji – Macedonia.

W celu obalenia legalnie wybranego rządu macedońskiego, do akcji przystąpili George Soros i NATO; uruchomiono też zachodnią technologię „kolorowych rewolucji”. To gwarancja pozbawienia Macedończyków prawa do samostanowienia, tak jak pozbawione go są społeczeństwa wszystkich demokracji w zachodnim stylu (…).”
https://pracownia4.wordpress.com/2015/05/29/kolorowa-rewolucja-w-macedonii-w-tle-zachod-george-soros-i-nato/
.
Ta sama strona zamieszcza migawki z akcji policji przeciwko albańskim terrorystom/zamachowcom z mafii narkotycznej UÇK (WAK).
https://pracownia4.wordpress.com/2015/06/03/w-macedonii-udaremniono-zamach-stanu-planowany-przez-waszyngton/
.

.
Jak widzimy mała Macedonia postawiła się potężnemu bandyckiemu USraelowi i bandytom z NATO. Zduszenie w zarodku „kolorowej jewrolucji” i rozbicie zamachowców to jednak nie jest jeszcze ostateczne zwycięstwo. Bandyci zza oceanu nadal będą nękać władze Macedonii, aby wymusić na nich posłuszeństwo. Władze Macedonii powinny rozbić wszystkie „organizacje pozarządowe” finansowane zza granicy jako obcą agenturę działającą na szkodę państwa. Niemniej władze małej Macedonii pokazały, że nie poddają się ani roszczeniom, ani prowokacjom sterowanym z USraela bez walki. Za co Macedonia zasługuje na miano Wielka. Powinne uczyć się od niej tego samego agenturalne władze Polski i wszystkich zgnojonych jewrounijnych baraków. Tak się stawia czoła usraelskim bojówkom i prowokatorom.
.
A już tak na marginesie – coraz więcej krajów do niedawna posłusznych bandyckiemu USraelowi powoli zrywa się z łańcucha. Choćby Turcja – wasal NATO, która za wszelką cenę dąży do finalizacji „tureckiego potoku” – gazociągu rosyjskiego gazu idącego dalej na zachód.
.
Brawo Macedonio! Tak trzymać! Nie dajcie się zwasalizować bandytom z USraela!
.

.
opolczyk

.

.

precz z jahwizmem.

.

Ręce Boga

Reklamy