Wojna w Noworosji, propagandowa wojna o Ukrainę i banderyzacja Warszawy (i Polski)

.

Rosja i Donieck

.

Mimo nowego rozejmu bandycka junta kijowska nadal prowadzi wojnę w Republikach Donieckiej i Ługańskiej. Na bieżąco informuje o tym m.in. AdNovum.
https://adnovumteam.wordpress.com/
.
Niedawno banderowskie watahy ponownie zintensyfikowały walki o lotnisko w Doniecku, o które z różnym natężeniem walki toczą się od miesięcy.
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150513/375106.html
.
Wczoraj podano informację o udanym zamachu na jednego z dowódców wojskowych powstańców, Aleksieja Mozgowoja.
.
Aleksiej Mozgowoj
.
Zamordowały go Ukry. W zamachu oprócz niego zginęło trzech innych bojowników.
http://novorossia.today/commander-of-ghost-brigade-lpr-army-aleksey-mozgovoy-was-assassinated/
.

.
Być może wśród ofiar była jeszcze rzeczniczka prasowa.
http://xportal.pl/?p=20975
.
Tutaj uwaga na marginesie – dziwię się adminom xportalu, że idiotyzmy i ewidentne dezinformacje przepuszczają w komentarzach. Jakiś dyżurny dezinformator, gnida szczująca na Rosję o nicku „NarodowyRojalista” winę za zamach zwalił na Kreml.
.
„Mozgowoja zabily podobnie jak Biednowa kanalie z Kremla
.
Takie kanalie powinne być tępione.
.
Ciekawy artykuł o Ukrainie zamieściła polskojęzyczna gazeta The Poland Times (wychodzi też w wydaniu papierowym). Jest ona w dużym stopniu poprawna polityczne, katolicka, a mimo to przepuściła dużą dozę prawdy o wojnie na Ukrainie i o wojnie medialnej o Ukrainę.
.
Ukraina – nasza, czy nie nasza wojna?
http://thepolandtimes.com/ukraina-nasza-czy-nie-nasza-wojna/
.
Autor ma rację w większości spraw.
.
– Rosja jest niesłusznie oskarżana o „agresję” i o „aneksję” Krymu.
– Rosja nie zagraża Polsce.
– Wojna w Donbasie nie ma nic wspólnego z Polską. Nie jest „naszą” wojną.
– Krym nigdy nie był ukraiński.
– Jewromajdan nie był spontanicznym buntem, a wyreżyserowaną (tego autor nie podał – za pieniądze z zagranicy, głównie z USraela) „kolorową rewolucją” i zamachem stanu.
.
Ma też rcję pisząc, że Rosja to nie ZSRR. Przy czym ZSRR, zwłaszcza po 1953 nie był ani odrobinę bardziej „imperialistyczny” niż bandyckie NATO pod wodzą USraela. ZSRR bronił swego „stanu posiadania” i pojałtańskiej równowagi sił. To bandycki zachód dążył do destabilizacji tej równowagi. Po to aby dla banksterów podbić cały świat.
.
Autor natomiast mija się z prawdą mówiąc o wspieraniu przez polskie władze powstań wielkopolskiego i śląskich. Wielkopolanom „wódz naczelny”, niemiecki agent, przybłęda litewski Piłsudski nie podesłał ani jednego żołnierza i ani jednego karabinu. Po prostu Powstanie Wielkopolskie zignorował (wywiązując się ze zobowiązań złożonych Niemcom). Podobnie ignorował powstania śląskie. Choć w tym przypadku bez jego zgody i wiedzy powstańców śląskich wspierali ochotnicy z Polski. Nawet załgana zbyt często i politycznie poprawna wiki pisze zgodnie z prawdą: „Rząd polski ponownie nie poparł zdecydowanie powstania.”
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstania_%C5%9Bl%C4%85skie#III_powstanie_.C5.9Bl.C4.85skie
.
Natomiast w ostatniej części tekstu autor dał się nabrać na bzdurną katolicką propagandę o „naszej wojnie” w Syrii, ale o tym napiszę później.
.
Podczas gdy „polskie” władze i „polskie” media prą na chama do wojny z Rosją, oskarżają ją o „agresję”, „aneksję Krymu” i o „nową doktrynę wojenną” (będącą odpowiedzią Rosji na agresywną postawę światowego bandyty i terrorysty nr 1 USraela i bandyckiego NATO) Polska zalewana jest banderyzmem i podlega narastającej banderyzacji. W Warszawie np. kultywująca banderowszczyznę ukraińska organizacja „Otwarty dialog” domaga się, by część ulicy Spacerowej przemianować na „Bohaterów majdanu”. Jedną z głównych inspiratorek jest ukraińska banderówka Natalia Panczenko mieszkająca w Polsce.
https://piotrbein.wordpress.com/2015/05/23/warszawa-aktywisci-zbieraja-podpisy-za-ulica-bohaterow-majdanu/
.
Jest to oczywista prowokacja banderowszczyzny. Pomijam już cały szereg antypolskich wypowiedzi banderówki  Panczenko. Raz – ulica „Bohaterów majdanu” ma być w pobliżu ambasady rosyjskiej. Jest to celowe prowokowanie i obrażanie Rosji. Dwa – nie było „bohaterów majdanu” a ofiary majdanu. Snajperzy byli podkomendnymi liderów majdanu. Dokonali masakry i zwalili ją na Janukowycza, aby wywołać wściekłość przeciwko niemu i zmusić go do ucieczki. Ponadto ludziom okupującym jewromajdan płacono za to. Dostawali po prostu „dniówki” za udział w okupacji majdanu.
.
Szmatę, banderówkę Panczenko powinno się już dawno wypędzić na Ukrainę. Tam jest jej miejsce. Banderowska swołocz panoszy się w Warszawie, pluje na Polaków – i ma poparcie „polskich” marionetek politycznych i „polskich” mediów (także Zionzeitung gadzinówki GW).
.
„W inicjatywę zaangażowali się m.in. posłanka Małgorzata Gosiewska (PiS), poseł Marcin Święcicki (PO), były parlamentarzysta Unii Wolności Andrzej Wielowieyski, były minister obrony narodowej Janusz Onyszkiewicz, a także kandydatka SLD do europarlamentu Weronika Marczuk i redaktor naczelny „Krytyki Politycznej” Sławomir Sierakowski.”
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,17958009,Czy_w_Warszawie_bedzie_ulica_Bohaterow_Majdanu__Zbieraja.html
.
A przy okazji mamy tutaj kolejny przykład braterskiej współpracy POPiSu. Niby walczą ze sobą na śmierć i życie, ale w takiej antypolskiej i antyrosyjskiej inicjatywie posłowie tych agenturalnych  kibuców pokazują braterstwo łączące POPiS. W szczuciu na Rosję i wspieraniu banderowszczyzny PO i PiS są jak jednojajowe bliźniaki.
.
Na koniec jeszcze garść uwag o bredniach dotyczących „naszej wojny” w Syrii. Michał Wirtel powołał się na wypowiedzi agentów wpływu Brauna i Goldberga vel JKM:

„Mają po trzykroć racje Grzegorz Braun i Janusz Korwin – Mikke, mówiąc że „nasza wojna” nie toczy się na Ukrainie, tylko w Syrii (gdzie trwa ludobójstwo chrześcijan)…”
.
A jeszcze większą brednią jest końcówka tego zdania:
.
„…a wrogowie Europy nie siedzą na Kremlu w Moskwie, tylko w meczetach w Paryżu i Brukseli.”
.
Zacznę od końcówki. Jest to oczywista brednia kolportowana przez krystowierców, w Polsce głównie przez katolactfo.
Głównymi wrogami Europy są żydobanksterzy i ich globalizm (NWO), bandycki ograbiający mieszkańców Europy system bankowy polegający na kreacji pieniądza z niczego jako dług (tzw. „kredyty”), bandyckie NATO zapędzające Europejczyków do bandyckich banksterskich wojen (obecnie głównie przeciwko krajom muzułmańskim), oraz bilderbergowska jewrounia (UE) przerabiająca państwa europejskie w zniewolone politycznie jewrounijne baraki zarządzane przez polityczne marionetki służące interesom żydo-banksterów, wielkiego kapitału i Izraela.
Migracja muzułmanów do Europy ma kilka źródeł i przyczyn:

.
– bandyckie okupacje krajów muzułmańskich,
– „kolorowe rewolucje” przeprowadzone w kilku krajach muzułmańskich, prowokowane, sterowane i finansowane z zachodu, głównie z Waszyngtonu (służącego interesom Wall Street).
– Narastająca bieda w wielu innych krajach muzułmańskich, byłych koloniach państw europejskich. Kraje te nadal znajdują się pod polityczną i gospodarczą dominacją bandyckiego zachodu, niszczona jest ich gospodarka, nadal są bezwzględnie eksploatowane przez zachodnie korporacje, bieda jest tam celowo fabrykowana, m.in. przez MFW. Państwa kolonialne (UK, Francja, Belgia, Holandia) eksploatowały wiele muzułmańskich krajów, z których obecnie mieszkańcy uciekają szukając jako tako normalnego życia w byłach państwach kolonialnych, które ich poziom życia zawdziączają w dużej mierze wcześniejszej bezwzględnej eksploatacji byłych kolonii.
– Prowokowane celowo w wielu krajach muzułmańskich konflikty etniczne i religijne, przed którymi część ludności ucieka szukając na zachodzie spokoju i bezpieczeństwa.
.
Bandytom globalistom migracja ludności muzułmańskiej  na zachód jest na rękę. Na miejscu mniej ludzi pozostaje do zniewolenia, no i dzięki temu łatwiej jest antagonizować krystowierców z wyznawcami proroka. I szczuć Krzyż  – rzymską szubienicę – na Półksiężyc. A przecież wystarczyłoby, aby bandycki zachód zakończył wojny i okupacje w świecie arabskim,  by zaprzestał urządzanie tam kolejnych kolorowych rewolucji i aby zachodnie korporacje przestały okradać te kraje z ich bogactw, a muzułmanie będą siedzieli u siebie.
.
A teraz sprawa wojny w Syrii. Otóż gdyby bandyci z USraela nie mieszali się w sprawy Syrii dążąc do obalenia legalnych władz tego państwa, gdyby nie finansowali i zbroili terrorystów (dodatkowo celowo fanatyzowanych) w Syrii nie byłoby żadnej wojny.
.
„Ukryte pochodzenie ISIS
Dowody ujawniające, kto dał władzę ISIS i jak zostało to przeprowadzone”
https://pracownia4.wordpress.com/2014/09/20/ukryte-pochodzenie-isis/
.
W Syrii obok krystowierców giną też muzułmanie. Bandyci terroryści z ISIS mordują nie tylko krystowierców. Muzułmanów też. Nie mam przy tym wątpliwości co do tego, że są wśród nich prowokatorzy na żołdzie banksterów, CIA i Mosadu, którzy mordy na krystowiercach celowo prowokują. Po to właśnie aby agenci wpływu (Braun, Goldberg) czy użyteczni idioci (Michał Wirtel i jemu podobni) ryczeli – wojna w Syrii to „nasza wojna”. Ale jaka ona nasza? To wojna żydo-banksterska!
Islam był o wiele bardziej tolerancyjny niż krystowierstwo. Egzotyczne kościoły krystowierców istniały na terenach podbitych przez islam bez przerwy kilkanaście wieków.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_chaldejski
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_katolicki_obrz%C4%85dku_syryjskiego
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_katolicki_obrz%C4%85dku_koptyjskiego
http://pl.wikipedia.org/wiki/Koptyjski_Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_Ortodoksyjny
.
Krystowiercy i żydzi znajdowali się pod opieką prawną islamu i nie można było ich prześladować ani „nawracać”
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zimmi
.
Bywały nawet okresy, gdy zabraniano żydom i krystowiercom konwersji na islam. Władcy islamscy obawiali się, że żydzi czy krystowiercy, aby uniknąć płacenia wysokiego podatku pogłównego  dla pozoru „nawrócą” się na islam, a po cichu pozostaną wyznawcami judaizmu czy krystowierstwa. Natomiast w skatoliczonej Europie pod jarzmem totalitarnego papiestwa muzułmanów i innych „innowierców” przez wieki tępiono, zwalczano, wypędzano lub mordowano. Rzymska szubienica przez długie wieki były fanatyczna i skrajnie nietolerancyjna. Obecna radykalizacja sporych odłamów islamu jest reakcją na nagonkę na islam ze strony zachodniej propagandy, oraz na bandyckie agresja zachodu na kraje muzułmańskie. Wiemy przecież jak to jest robione – operacje obcej flagi (np. 11 września 2001) zwalane są na „islamistów” po czym bandyckie NATO napada na kolejne kraje (Afganistan, Irak). Inne są bombardowane (Libia). Radykalizacja bojówek (pseudo) islamskich jest czymś zupełnie innym. One są na żołdzie CIA i Mosadu. Ich zadanim jest doprowadzenie do sytuacji, w której bandycki zachód będzie miał alibi do kolejnych interwencji i agresji (tym razem w Syrii) – choćby w obronie mordowanych krystowierców. No i ISIS dba o to, aby w świecie islamu trwał wielki kocioł wojenny, zamęt i zamieszanie. Które są na rękę bandytom globalistom.
.
Jednym z głównych celów stworzenia przez USrael ISIS było właśnie to, aby katolactfo bredziło – wojna w Syrii to „nasza wojna”. To jest wojna żydo-banksterska przeciwko niepokornym władzom Syrii. Pośrednio wymierzona jest ona w Rosję – sojusznika Syrii. I w Iran, także sojusznika prezydenta al-Asada.
.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga