Bandycki cynizm junty kijowskiej nie zna granic. Załganie zachodu też

.

thstck_ukraina_flaga_600.

banderowska ukraina

.

Bandyci uzurpatorzy kijowscy przeforsowali w ukraińskim zastraszonym „parlamencie” zawieszenie przestrzegania „niektórych” praw człowieka.
.
„Ukraina wstrzymuje niektóre zobowiązania wynikające z międzynarodowej konwencji praw człowieka do czasu całkowitego zakończenia działań związanych ze zbrojną agresją Rosji na jej wschodnie terytoria – postanowił parlament w Kijowie.
.
Oświadczenie w tej sprawie poparło w głosowaniu 249 deputowanych w 450-osobowym parlamencie. Przeciwko wystąpiła opozycja, które wywodzi się z Partii Regionów obalonego w ubiegłym roku prezydenta Wiktora Janukowycza.
.
Jeden z opozycyjnych deputowanych Jurij Bojko oświadczył, że opozycja nie poprze tej idei, gdyż – jak wyjaśnił – pozbawia ona obywateli prawa do skargi przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka – podała agencja Interfax-Ukraina.

 W uzasadnieniu do oświadczenia posłowie Rady Najwyższej argumentowali, że w warunkach rosyjskiej agresji na Ukrainę państwo to nie może zagwarantować pełnego przestrzegania praw człowieka w zgodzie ze zobowiązaniami międzynarodowymi.

 W oświadczeniu podkreślono, że będzie to możliwe dopiero po „pełnym wstrzymaniu zbrojnej agresji Federacji Rosyjskiej”, co oznacza „wycofanie wszystkich, kontrolowanych przez Rosję nielegalnych formacji zbrojnych, wycofanie rosyjskich wojsk okupacyjnych, ich sprzętu wojskowego z terytorium Ukrainy, a także przywrócenia pełnej kontroli Ukrainy nad granicą państwową”.

– Jako państwo, wobec którego dokonywana jest agresja, mamy prawo odejść od tych zobowiązań w celu ochrony naszych obywateli – oświadczyła wiceprzewodnicząca parlamentu, Oksana Syrojid.
http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/wojna-na-ukrainie-parlament-zawiesza-prawa,178,0,1807026.html
.
Zbrodniarze zwyrodnialcy z neobanderowskich watah grasujących w Donbasie zacierają pewnie łapska. Teraz mogą bezkarnie mordować, gwałcić, torturować, grabić, rabować, niszczyć i palić. I wszystko zgodnie z nowym bandyckim „prawem” narzuconym kijowskiemu „parlamentowi” zgwałconemu przez jewromajdaniarskich bandytów.
.
Jest to niewyobrażalny skandal i w mediach powinno o tym aż wrzeć. Przecież obrona praw człowieka jest jednym z najważniejszych sztandarowych sloganów głoszonych przez bandycki zachód i zachodnie żydo-media. O prawa  zboczeńców walczą np. na okrągło. Na okrągło też szczują na Rosję za rzekome „łamanie praw człowieka” przez jej władze, a oficjalne ogłoszenie zaprzestania przestrzegania praw człowieka przez bandytów kijowskich skwitowano całkowitym praktycznie milczeniem. Prawa Rosjan mordowanych przez zwyrodnialców podległych kijowskim bandytom nikogo na żydo-zachodzie nie obchodzą. I dlatego w zachodnich żydo-mediach i sieci cicho jest o tym niewyobrażalnym bandytyzmie i cynizmie. Wspomniała o tym jako jedna z absolutnie nielicznych stron „Money.pl” nie pisząc jednak przy tym, że jest to zwykły niewyobrażalny bandytyzm. Niektóre nieliczne załgane strony piszą o „kontrowersyjnej” uchwale bandytów kijowskich.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kontrowersyjny-ruch-Ukrainy-Kijow-zawiesza-zobowiazania-dot-praw-czlowieka,wid,17557730,wiadomosc.html?

.
Oficjalne ogłoszenie, że bandyci i tak na każdym kroku łamiący prawa ludzkie  jawnie oświadczają obecnie, że praw człowieka nie zamierzają przestrzegać jest to dla nich tylko „kontrowersja” a nie szczyt bandyckiego cynizmu i niewyobrażalna kompromitacja bandyckiej junty.

A gdzie są wszystkie te portale „informacyjne” gazet, szczekaczek radiowych i telawiwzorni „walczących” np. o „prawa człowieka” (czytaj – bezkarność antypaństwowej dywersyjnej żydowskiej opozycji) w Rosji? Jak tylko Putin coś nie tak powie czy zrobi, co bandytom się nie podoba, to zaraz wrzask na cały świat robią. A jak bandyci z Kijowa oświadczają, że gwiżdżą na prawa ludzkie to nagle jest totalna cisza!

Gdzie są te zgraje załganych płatnych presstytutek me(n)dialnych szczujących na okrągło na Putina i Rosję o domniemane łamanie praw człowieka w Rosji? Gdzie są te kurwy medialne, sprzedajne, sprostytuowane, załgane? No gdzie? Dlaczego milczą? Przecież bandyci w Kijowie ogłosili, że gwiżdżą na prawa człowieka, że mają je w dupie. A gdzie są sprzedajne, załgane marionetki polityczne zachodu – rzekomo bojownicy o prawa człowieka? Gdzie? Dlaczego milczą?
.

Cała sprawa jest niewyobrażalnie skandaliczna i bezprecedensowa. Bandyci kijowscy i tak od początku łamali prawa ludzkie. Dokonali nielegalnego, krwawego puczu, wynajęli snajperów do krwawej jatki zwalonej na Janukowycza, dokonali ludobójstwa w Odessie i Mariumpolu, a po kijowskiej agresji na Republiki Doniecką i Ługańską dokonywali łapskami neobanderowskich zwyrodnialców systematycznego ludobójstwa na mieszkańcach zbuntowanych republik. W Donbasie odnaleziono już wiele zbiorowych mogił ofiar banderowskich zwyrodnialców.
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/potworna_zbrodnia_na_ukrainie_onz_rozpatrzy_sytuacje_w_genewie_314059.html
.
Załgane, skurwione, płatne marionetki polityczne żydo-zachodu oraz presstytutki zachodnich żydo-mediów robią co mogą, aby udawać, że tych zbrodni nie widzą. Niemniej ONZ, KBWE, Czerwony Krzyż czy Amnesty International zmuszone są zajmować się tymi zbrodniami i odpowiadać na pytania Moskwy i rzeczywiście niezależnych organizacji broniących praw człowieka.
http://pl.sputniknews.com/polish.ruvr.ru/2014_09_02/Ukraina-a-prawa-czlowieka-kto-osadzi-zbrodnie-Kijowa-5287/
.

Ponadto to bandyci kijowscy zestrzelili malezyjskiego Boeniga. Po początkowej wrzaskliwej nagonce na Rosję nagle całkowicie ucichło o tamtej zbrodni. Dlaczego? Bo okazało się, że nie ma najmniejszych nawet dowodów na winę rosyjską, za to są dowody na winę bandero-ukraińską. I dlatego marionetki polityczne i skurwione żydo-media zamilkły o zestrzeleniu samolotu pasażerskiego nad Ukrainą. Tak hołubią bandytów kijowskich, że nawet tę zbrodnię im wybaczają. Bo zrobili to w dobrej wierze chcąc zbrodnią obarczyć „złą” Rosję.
.

Bandyci kijowscy od początku łżą o domniemanej „rosyjskiej agresji” w Noworosji. W rzeczywistości jedynymi agresorami są tam wojska ukraińskie i bandy neobanderowskich zwyrodnialców. Mieszkańcy Republik Donieckiej i Ługańskiej zdecydowaną większością głosów w referendum opowiedzeli się za suwerennością ich republik. Korzystali z prawa do samostanowienia narodów o swoim losie. Jest to jedno z najbardziej elementarnych praw ludzkich. Nie chcieli być rządzeni przez kijowskich bandytów uzurpatorów. Ich suwerennej woli bandyci uzurpatorzy kijowscy i załgany bandycki zachód nie przyjęły do wiadomości. Bandyci kijowscy dokonali zbrojnej agresji na niezależne i suwerenne z woli ich mieszkańców republiki. To Kijów jest agresorem w Donbasie, a nie Moskwa. I bandyci kijowscy i cały skurwiony żydo-zachód wiedzą o tym. A jednak na okrągło bredzą o „rosyjskiej agresji” w Donbasie. Choć nigdy bandyci nie przedstawili nawet cienia dowodów na ową domniemaną „rosyjską agresję.” Zresztą – gdyby nawet Rosja wysłałaby tam wojsko – nie byłaby to „agresja” a przyjście z pomocą małym niezależnym republikom zamieszkanym przez Rosjan, zaatakowanym przez bandycki Kijów.
.

To wszystko co działo się do teraz na Ukrainie było już wystarczającym bandytyzmem. A jednak obecnie kijowska swołocz wzniosła się na szczyty szczytów – oficjalnie zawiesiła przestrzeganie „niektórych” (ciekawe – których) praw człowieka na Ukrainie. Jest to plunięcie w twarz każdemu, kto ma odrobinę poczucia praworządności, przyzwoitości i uczciwości. A zachodnie sprzedajne, skurwione marionetki polityczne i presstytutki me(n)dialne milczą jak zaklęte.

.

I będą milczeć, lub co najwyżej zmuszone do tego naciskiem niezależnej opinii publicznej pogrożą palcem bandziorom kijowskim. Ale nadal będą ich wspierać. Nadal też szczuć będą na Rosję i prezydenta Putina. I zarzucać mu będą „łamanie praw człowieka” w Rosji. Zakład?

.

Skurwienie i załganie zachodu przerasta wszelkie wyobrażenie.
.
.opolczyk..PS

Po dłuższym namyśle doszedłem do wniosku, że to posunięcie  bandytów kijowskich jest niczym innym niż w uzgodnieniu z ich mocodawcami z USraela kolejną próbą sprowokowania Rosji do czynnego zaangażowania się w wojnę w Donbasie. Bandyci kijowscy od samego początku prowokują Rosję, chcąc wciągnąć ją w wojnę. Jak do tej pory Rosja nie dała się na te prowokacje nabrać. I dobrze robi.

.

.

.

.
.
precz z jahwizmem.
.
Ręce Boga
Reklamy