Fanatycy rzymskiej szubienicy – łapska precz od pogańskiej Świętej Ślęży

.

url.

ślęża niedźwiadek

.

Józef Kupny
kuria@archidiecezja.wroc.pl
kanclerz@archidiecezja.wroc.pl
sekretarz@archidiecezja.wroc.pl
.
Ryszard Staszak
kancelaria@parafiasulistrowice.pl
.
Jest to odpowiedź na informacje ze stony:
http://www.sleza.info/odbudowa/aktualnosci/162-rekonsekracja-i-poswiecenie-kosciola-na-slezy-zdjecia-film
.
Bezwzględnie żądam, abyście zaprzestali dalszego nachalnego katoliczenia pogańskiej Świętej Ślęży. Ona należy do nas – pogan, a nie do wyznawców nadjordańskich guseł zwanych krystowierstwem.
Zagrabiliście i skatoliczyliście wszystkie nasze prastare miejsca pogańskiego kultu.
https://opolczykpl.wordpress.com/zagrabione-swiete-miejsca/
.
Od początku tzw. „chrystianizacji” słowiańskich ziem niszczyliście nasze pogańskie świątynie i wycinaliście nasze Święte Gaje. Mordowaliście naszych żerców i kapłanów. Ale lud słowiański przez długie wieki trwał przy naszych słowiańskich Bogach. Są zapiski (wasze – katolickie) świadczące o tym, że jeszcze pod koniec XVIII wieku całe wsie na naszych ziemiach były pogańskie. A nawet, że jeszcze w I połowie XX wieku na Śląsku miały miejsce czysto pogańskie obchody Kupalnocki.
Dzisiaj maleje ilość wyznawców nadjordańskich guseł i rzymsiej szubienicy. Narasta ilość pogan i rodzimowierców. Obchody Dnia Ofiar „Chrystianizacji” Słowian 1 maja br. poparło na pejsbuku ponad 10 tys. osób.
.
„Wydarzenie zostało usunięte przez FACEBOOK. Stan przed usunięciem 10 164 uczestników – jawnych.”
https://opolczykpl.wordpress.com/mitologia-slowianska/comment-page-2/#comment-85189
.
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/05/01/dzien-pamieci-ofiar-rzymskiej-szubienicy/
.
Nasze siły rosną, wasze maleją.
.
Odwalcie się od naszej pogańskiej Świętej Ślęży. Wszystkie inne nasze sanktuaria już totalnie skatoliczyliście. A przecież nawet parafianki Ryszarda Staszaka publicznie przyznały, że Ślęża to pogańska góra i że wszyscy to wiedzą (od 11:18 do 19 min.).
.

.
Łapska precz od niej. Macie tyle waszych kościołów i w nich odprawiajcie wasze nadjordańskie gusła.
.
Ohydną, odrażającą ruinę waszego kościoła na szczycie pogańskiej Świętej Ślęży należy zburzyć, bo koszmarnie szpeci krajobraz. Czy wy – jahwiści – nie posiadacie choć odrobiny poczucia eststyki? I przyzwoitości?
.
1593284_sleza
.
To nasze pogańskie sanktuarium, a nie nadjordańskiej kosmopolitycznej żydogennej ideologii nowego narodu wybranego. Na niej oddaje się cześć Bogom Natury – Matce Ziemi, Słońcu Swarożycowi czy Perunowi. A nie żydowskim idolom i bożkom.
Wasza „ziemia święta” jest nad Jordanem  i tam możecie sobie stawiać wasze kościoły i kropić je wodą, której – jak napisał wieszcz –  pies nie chce, wąż nawet nie pije.
.
Nie ważcie się budować tam jakiegokolwiek ośrodka i muzeum. Po pierwsze jest to teren pogański. Po drugie jest to teren rezerwatu krajobrazowo-geologicznego i ośrodki oraz muzea opiewające katoliczenie pogańskiej góry nie mają tam co szukać. I nie piszcie „kultury chrześcijańskiej” a totalitarnej, fanatycznej, zbrodniczej antykultury rzymskiej szubienicy.
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/05/18/cywilizacja-lacinska-wartosci-chrzescijanskie-i-polska-jako-bastion-chrzescijanstwa/
.
Wybijcie też sobie z głów przerobienie tej pogańskiej góry na „maryjną”. Już wystarczająco wiele, a raczej o wiele za dużo jest na naszej słowiańskiej ziemi miejsc kultu tej Żydówki. Ślęża to góra naszych Bogów – Świętowita, Swarożyca, Mokoszy. A nie jakiejś żydowskiej wieśniaczki oszukańczo wykreowanej na „matkę boską”. To ziemia słowiańska a nie żydowska.
.

Ten list oczywiście opublikuję na moim blogu. Bez względu na konsekwencje. Za mój poprzedni protest:
.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/10/26/zydlacki-fanatyk-ks-ryszard-staszak-tepi-slowianskie-symbole-na-slezy/
.

mam na karku prokuraturę wrocławską.
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/25/msciwe-katolactfo-i-prokuratura-wroclawska-nie-odpuszczaja/
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/26/slectfo-slezansko-sulistrowickie-parodia-prawa/
.
Ale mam to w nosie. Nie będę milczał gdy zachłanne fanatyczne katolactfo podnosi łapska na naszą świętą górę.
.

Łapska precz od pogańskiej Ślęży. Wynocha z waszymi gusłami i zabobonami z naszych świętych pogańskich miejsc. Najlepiej nad Jordan. Tam jest wasze miejsce.
.
.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

Reklamy