Hańba i ostateczny upadek zgnojonej przez okupanta Polski…

.

Putin i nocne wilki.

order dla wilka

.

To co się dzieje wokół Nocnych Wilków jest niewyobrażalną tragifarsą, a przedewszystkim totajnym ośmieszeniem i hańbą dla Polski.
.

Na przejściu granicznym w Terespolu służby graniczne III Rzydopospolitej na polecenie agenturalnego MSZ odmówiły rosyjskim motocyklistom prawa wjazdu na teren Polski.
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150427/305274.html
.

Agentura okupanta, szczująca nas na Rosję, szykująca nas i siebie do wojny z Rosją sra w gacie ze strachu przed garstką rosyjskich motocyklistów. I robi wszystko co może, aby ich nie wpuścić do Polski. Jak wygląda nasz kraj w takiej sytuacji, jeśli wiemy o tym, że Rajd Katyński od 15 lat, rok w rok jeździ do Rosji i nawet przejeżdża pod murami Kremla. A „dyktator”, „tyran”, „wróg demokracji”, „zamordysta”, „wróg nr 1 Polski” prezydent Putin im w tym nie przeszkadza.
.

polswiat_6_Rajd_Katynski_w_Moskwie_(Leszek_Rysak)_700_525_80
.

.

Oficjalny zakaz wjazdu dla Nocnych Wilków wydany przez agenturalny MSZ kompromituje i hańbi Polskę i Polaków. To Rosja jest państwem wolnym i otwartym, wpuszczającycm na jej teren polskich motocyklistów od kilkunastu lat. Rajdy Katyńskie nie są nagłaśniane u nas w żydo-mediach z jednego jedynego powodu – nie mają one  politycznego podtekstu antyrosyjskiego. A wręcz przeciwnie – były i są impezą zbliżającą Polskę i Rosję, Polaków i Rosjan. I to śmierdzi żydo-mediom – i dlatego o Rajdach Katyńskich jest w nich tak cicho. Gdy zaczynały się te rajdy, wsparł tę inicjatywą nawet agent Izraela i USraela Sikorski (mówił o tym w wywiadzie Wiktor Węgrzyn – o tym później). Gdy okazało się, że nie jest to impeza politycznie antyrosyjska wycofał swe poparcie.
.

Zabraniając wjazdu Nocnym Wilkom okupant pokazał jaka w Polsce panuje „wolność”, „tolerancja” i „demokracja”. Jest to niewyobrażalne – wysoki urzędas USraela (szef FBI) oskarża Polaków o współudział w „holokauście”, obraża i znieważa Polskę i Polaków, „Biały Dom” (agentura żydo-banksterów) zabrania mu Polskę przeprosić, a „nasza” rodzima wasalska wobec USraela i Izraela agenrtura nadal na rozkaz Waszyngtonu szczuje nas na Rosję. I zabrania rosyjskim motocyklistom wjazdu do Polski. Czy można Polskę jeszcze bardziej shańbić i upodlić? Jak długo jeszcze polskojęzyczne marionetki polityczne będą wpychały się USraelitom bez mydła w odbytnicę?
.
Honor Polski próbują ratować polscy motocykliści.
.
„Kilkudziesięciu polskich motocyklistów, głównie z Rajdu Katyńskiego, wyruszyło w planowaną przez „Nocne Wilki” trasę przejazdu przez Polskę; to gest solidarności z rosyjskimi motocyklistami, którzy nie zostali w poniedziałek wpuszczeni do Polski.”
http://www.radiopik.pl/3,30040,polscy-motocyklisci-wyruszyli-w-trase-nocnych-wi&idf=32999
.
Brawo polscy motocykliści! Chociaż za Was nie musimy się wstydzić!
.
Czuję coraz większe obrzydzenie do polityki. Polska jest zgubiona, zgnojona, stracona. Z taką władzą i z takim społeczeństwem nie podniesie się z upadku. Tylko gdyby ktoś wziął ją porządnie za pysk, zreedukował i zresocjalizował miliony tumanów byłaby do uratowania. Tylko skąd wytrzaśniemy człowieka jak prezydent Putin?
.
Coraz mniej mam ochoty na dalszą publicystykę. Bo i do kogo pisać? Odczekam jeszcze do dnia zwycięstwa – 9 maja , a co potem … nie wiem…

.

Chcę poruszyć jeszcze sprawę Wiktora Węgrzyna. Za jego postawę wobec rosyjskich moocyklistów wyraziłem mu moje najwyższe uznanie. I nadal je podtrzymuję. Choć odcinam się od wielu jego wypowiedzi – także na temat samych Nocnych Wilków, których on niestety deprecjonuje. W sieci jest wywiad z nim:

.

.
I do niego chcę się ustosunkować.
Węgrzyn ma rację, że Polską rządzi banda złodziei i oszustów. I że blokowanie Rajdu Zwycięstwa to hańba dla Polski.
Bardzo dobrze, że zaznaczył on, że w Katyniu są także groby Rosjan mordowanych przez NKWD.
Dobrze, że powiedział, że przez 10 lat Rajd Katyński otrzymywał bezpłatne wizy wjazdowe do Rosji. Gdyby nie idiotyczna wściekła nagonka na prezydenta Rosji od czasu katastrofy smoleńskiej uprawiana głównie przez PiS i polskojęzyczne (także katodebilne) żydo-media przypuszczam, że nadal polscy motocykliści otrzymywaliby darmowe wizy.
Ale z wieloma wypowiedziami Węgrzyna całkowicie się nie zgadzam.
Już na samym początku niejako odcina się on on od Nocnych Wilków. I mówi nieprawdę, że nie oni są organizatorami rajdu. A to właśnie oni są głównym inicjatorem i organizatorem Rajdu Zwycięstwa.
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/04/12/rajd-zwyciestwa-i-kolejna-zadyma-durnego-polactfa-nie-mylic-z-polakami-wymierzona-w-rosje/
.
Ponadto lider Nocnych Wilków został przez prezydenta Putina uhonorowany w 2013 roku Orderem Honoru. A więc nie jest tak, że tylko raz przypadkowo widzieli  się w Sewastopolu. Załdostanow jest rzeczywiście człowiekiem Putina – i dobrze że nim jest. I dlatego należy go popierać.
.
Węgrzyn myli się mówiąc, że rosyjski motocyklista, weteran z Afganistanu żyje w innym świecie. On żyje w świecie realnym Rosji (także w czasach ZSRR) osaczanej przez żydo-banksterów. To Węgrzyn potrzebuje „wyedukowania”. To nas uczą fałszywej historii. I nam prała mózgi Wolna Europa, Głos Waszyngtonu, prasa Solidurności i wydawnictwa tzw. „drugiego obiegu”. No i żydo-media (katolickie oczywiściie też) od 1989 roku. A jemu prała mózg propaganda USraela, w którym zbyt długo mieszkał. Polecam mu artykuł Kaza Dziamki mieszkającego w USraelu od ponad 30 lat. Artykuł jest już stary, sprzed kilkunastu lat, ale nadal nie stracił na aktualności.
.
Konsul PRL w Chicago miał rację – zaślepionych prozachodniością i rusofobią emigrantów w USraelu, także tych z armii Andersa tylko „trumna wyprostuje”.
Po 1989 roku w Polsce wcale nie zrobiło się bezpieczniej. Ludzi zamordowanych przez seryjnego samobójcę przybywa. Grasuje on już od 1989 roku, a nie dopiero od Smoleńska, Jest ich już więcej, niż ofiar władz PRL w latach 1956-1989. Bezpiecznie jest tylko dla prozachodnich idiotów. Zwłaszcza dla piewców USraela i Izraela.
Kukliński to rzeczywiście zdrajca, plugawy sprzedawczyk za usraelskie srebrniki. Płatny agent zbrodniczej banksterskiej CIA. Pomagał bandytom uściślać ew. cele do ataków głowicami nuklearnymi na terenie Polski.
Jaruzelskiego, choć wcześniej plułem na niego, za stan wojenny i rozwalenie watykańsko-żydowskiego konia trojańskiegio – Solidurności – już nie potępiam. Choć sam wtedy wylądowałem w obozie, a żona rok później w areszcie.
Co do testu licealistów (początek lat 90-tych)…
W czasach PRL w szkołach, nawet na lekcjach historii, o Katyniu w ogóle nie można było mówić. To słowo w szkołach nie padało. Było objęte cenzurą. Tak więc w czasach PRL nikt nigdy nie mówił o mordowaniu w Katyniu Żydów przez Polaków (w rzeczywistości było na odwrót). Jeśli coś takiego wypisywali licealiści w latach 90-tych, to pewnie poplątało się im w łepetynach i pomylili Katyń z Jedwabnym. Bo właśnie wtedy, na początku lat 90-tych, ruszyła z oskarżaniem Polaków o mordowanie Żydów w Jedwabnym żydowska propagandowa ofensywa. Ofiarami tej antypolskiej załganej propagandy padali skołowani licealiści.
Wbrew pozorom propaganda PRL była bliska rzeczywistości – opisywała imperializm żydo-banksterskiego USraela. Nie informowała jedynie o tym, że USrael to folwark Rockefellera i jego kolesi. Natoniast zachodnia propaganda była wielokrotnie bardziej załgana. Imperializm bandyckiego USraela unaocznił się po rozpadzie ZSRR. Najpierw bandyci doprowadzili do wojny na Bałkanach i rozpadu Jugosławi. Następnie zbroili i finansowali terrorystów czeczeńskich chcąc osłabić Rosję wojną w Czeczenii. Potem zrobili I wojnę wojnę z Irakiem (szło w ropę). Następnie zbombardowali Serbię a krótko później  zainscenizowali 11/9 i zacząli napadać na kolejne kraje muzułmańskie – Afganistan, Irak, Libię. Z ataku na Iran w ostatniej chwili się wycofali. Do ataku na Syrię aż się rwą, ale Rosja i Chiny trzymają ich za pysk. Za zamęt i wojnę na Ukrainie też USrael ponosi główną winę. Bez ich miliardów i bez ich „doradców” nie byłoby w Kijowie jewromajdanu-srajdanu. I okrutnej rzezi Rosjan w Donbasie przez hordy neobanderowskie.
Węgrzyn powiedział też o sierocińcu z sierotami zesłańców na Sybir, który odwiedził. podczas pierwszego rajdu. Podejrzewam, że pomyliły mu się epoki. Najpóźniej od dojścia prezydenta Putina zsyłki na sybir przeszły do historii. Być może – nie wiem tego – w epoce Jelcyna i żydowskich oligarchów były jeszcze pryktykowane takie zsyłki. Za prezydenta Putina już nie.
Kompletnie nie rozumiem, jak dał się Węgrzyn wciągnąć w orbitę Brauna. Przecież Braun to farbowany lis i niepoważny dezinformator. Bredzi na okrągło o rosyjsko-niemieckim kondominium rządzącym Polską. A jakie rzeczywiste wpływy ma Rosja w Polsce widać po wydarzeniach na przejściu granicznym w Terespolu – garstce motocyklistów rosyjskich zabroniono wjechać do polski. Zdaniem Brauna rządzonej przez „ruską agenturę”. Czy takiego idiotę i dezinformatora należy promować na prezydęta III Rzydopospolitej? Czy on zrobi porządek? Już sam fakt, że okupacyjna telawiwzornia zaprasza Brauna przed kamery pokazuje, jaki on jest „niezależny”.
Bredni tego agenta nie będę komentował.
No i  przywiązanie Węgrzyna do żydogennego katolicyzmu także jest dla mnie odpychające. Kosmopolityczny katolicyzm jest antypolski, a kk tym bardziej. Dla kk losy Polski i Polaków zawsze były obojętne – liczyły się dla niego jedynie wpływy polityczne, rząd dusz i pieniądze. Najlepiej obrazuje stosunek kk do Polski cytat z książki dla harcerzy „Czuj duch” ksiądza Kazimierza Lutosławskiego napisanej krótko po odzyskaniu przez Polskę niepodległości.
.
„Cóżby ci przyszło z wolnej ojczyzny, gdyby Kościół miał na tym stracić.”
.
No właśnie – po co nam wolna Polska, gdyby klechom miał się gorzej powodzić.
.
Za stosunek do rajdu rosyjskich motocyklistów nadal wyrażam Wiktorowi Węgrzynowi słowa najwyższego uznania.
Równocześnie odcinam się od wielu jego wypowiedzi z powyższego wywiadu.
.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem.
.
Ręce Boga

 

Reklamy

2 komentarze do “Hańba i ostateczny upadek zgnojonej przez okupanta Polski…

  1. Pingback: Konferencja z Węgrzynem i Braunem „Kto i z kim chce rozpętać wojnę” | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

  2. Pingback: Hańba i ostateczny upadek zgnojonej przez okupanta Polski… | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.