Brawo polscy motocykliści – brawo Wiktor Węgrzyn

.

wiktor-wegrzyn.

Godło wilków

.

W internecie od wielu dni nie cichnie sprawa Rajdu Zwycięstwa Nocnych Wilków. Głos w niej zabierały nawet wysoko postawione marionetki polityczne okupanta (Kopacz, Schetyna).

.

Wściekłość całej zgrai rusofobów wywołała ostatnio postawa Komandora Rajdu Katyńskiego Wiktora Węgrzyna:

„Do całej sprawy w zaskakujący sposób włączył się komandor „Radu Katyńskiego” Wiktor Węgrzyn, który w wywiadzie dla Telewizji Republika pochwalił się znajomością z Rosjanami i zdeklarowało im wszelką pomoc. Jego wypowiedzi spowodowały ostrą reakcję Rodzin Katyńskich. Katarzyna Gadawska z Zarządu Kieleckich Rodzin Katyńskich w jednym z wywiadów stwierdziła – „Jestem oburzona wypowiedziami oraz postawą komandora Rajdu Katyńskiego. Pan Węgrzyn może sobie pić wódkę, z kim chce i gdzie chce, ale prywatnie”. Jednocześnie oświadczyła, że jego postępowanie odbiera mu prawo występowania pod szyldem Rodzin Katyńskich.”
http://pl.blastingnews.com/spoleczenstwo/2015/04/wiktor-wegrzyn-nocne-wilki-przejada-bezpiecznie-przez-polske-00355947.html

Durny babsztyl Katarzyna Gadawska powinna wreszcie przyjąć do wiadomości, że za Katyń odpowiadają Gruzini Stalin i Beria oraz żydowska NKWD – a nie Rosjanie.
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/04/13/13-kwietnia-dzien-pamieci-ofiar-gruzinsko-zydowskiej-zbrodni-katynskiej/
.
Załgany tekst pisze o „aneksji Krymu”, choć nawet marionetka Sarkozy przyznał, że była to wola mieszkańców Krymu i należy ją uszanować.

http://pl.sputniknews.com/opinie/20150423/283120.html
.

Publikuję w tym miejscu wypowiedź Komandora Rajdu Katyńskiego Wiktora Węgrzyna:

„Nocne Wilki – Plan przejazdu przez PolskęDobrych ludzi proszę o przekazanie wiadomości dalej.Drodzy Koledzy, Polscy Motocykliści,

Zapraszam Was wszystkich, zrzeszonych w klubach MC, innych klubach i indywidualnych motocyklistów, do przyjazdu na granicę w Terespolu 27 kwietnia br. o godz. 9:00.
Gdyby rosyjskim motocyklistom spadł włos z głowy, gdyby zostali zaatakowani, to byłaby hańba dla nas. W Polsce wszyscy motocykliści są naszymi gośćmi. Nieważne czy to Rosjanin, Ukrainiec, Białorusin, Litwin czy Niemiec – biały czy czarny. Mamy im pomagać i strzec – tak jak oni nas. To jest solidarność motocyklowa.
Niech gryzipiórki i polityczne śmiecie zostawią nas i naszych gości w spokoju.
Kto z Was nie może przyjechać do Terespola, niech dołączy na trasie. Organizujcie się w grupy i dołączajcie do kolumny. Zadbajcie aby nasze motocykle miały białoczerwoną flagę, po lewej stronie, po stronie serca.
Z uwagi na brak czasu na jakąkolwiek organizację, ogłaszam Pospolite Ruszenie i całą kolumną dowodzę ja lub wyznaczony przeze mnie motocyklista.

Do zobaczenia.
Paniom rączki całuję a Panom mocno prawicę ściskam.
Wiktor Węgrzyn

Poniżej planowana trasa przejazdu rosyjskich motocyklistów przez Polskę.

Dzień 3. 27.04 (pn) Brest (BY) – Warszawa (PL) Start 08.00 Odległości 200 km. Czas przejazdu 4 godziny (1,5 godziny przejście granicy) Zwiedzanie memoriału “Grób nieznanego żołnierza” na pl. Piłsudskiego, położenie kwiatów, minuta milczenia Warszawa (PL)- Wrocław (PL) Start 15.00 Odległości 351 km. Czas przejazdu 5 godzin Przybycie pr. 20.00 Na miejscu, rozmieszczenie, organizacja kolacji, odpoczynek.

Dzień 4. 28.04 Wrocław (PL) Na miejscu 09.00 Zwiedzania pomnika ofiar ludobójstwa Wołynia, Położenie kwiatów. 11.00 Cmentarz rosyjskich Żołnierzy (Skowronia Góra), położenie kwiatów, minuta milczenia 13.00 Zwiedzania starego Wrocławia, 16.00 Przyjacielska kolacja.

Dzień 5. 29.04 (sr) Wrocław (PL) – Oświęcim (PL) Start 9.00 Odległości 220 km. Czas przejazdu około 3 godziny. Przybycie 12.00 Na miejscu jest zwiedzanie Obozu KL Auschwitz 2 godziny. Oświęcim (PL) – Hrabyne (CZ) Start 14.00 Odległości 114 km. Czas przejazdu 2 godz. Przybycie 16.00 Na miejscu zwiedzanie największego w Czechach muzeum II Wojny Światowej z interesującą ekspozycją Hrabyne (CZ) – Ostrawa (CZ). Start 18.00 Odległości 30 km. Czas przejazdu 1 godzinę. Przybycie 19.00 Na miejscu jest rozmieszczeniem, kolacja, odpoczynek.”

.

.

Przytaczam ponadto fragment jego wypowiedzi na „Jasnej Górze”:
.
„My polscy motocykliści zebrani na 12. Zlocie Motocyklowym Jasna Góra 2015 im. ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego potwierdzamy naszą solidarność ze wszystkimi motocyklistami świata, zapewniamy na terytorium Polski bezpieczeństwo i gościnność. Dziś, kiedy funkcjonariusze gazet i telewizji polskojęzycznych, posługując się kłamstwem, realizując antypolskie cele, rozpętali nieznaną dotychczas w polskiej tradycji, polskiej kulturze nagonkę na naszych gości, motocyklistów rosyjskich, zachęcając wręcz do fizycznej wobec nich przemocy, oświadczamy: motocykliści rosyjscy przez Polskę przejadą bezpiecznie. Nie dopuścimy do żadnych awantur, zapewniamy im bezpieczny przejazd i gościnność, taką jak oni nam od 14 lat zapewniają, motocyklistom Rajdu Katyńskiego i wszystkim naszym wyprawom na Wschód. Rajd rosyjskich motocyklistów z Moskwy do Berlina w 70. rocznicę ich zwycięstwa nad Niemcami, odwiedzający pola bitewne i cmentarze dziadów, ma takie samo znaczenie dla Rosjan, jak Motocyklowy Rajd Katyński dla Polaków. Witamy was rosyjscy motocykliści na polskiej ziemi, spotykamy się w dniu 27 kwietnia o godz. 9.00 czasu polskiego na przejściu granicznym Brześć-Terespol. Bardzo proszę, kto jest za tym, żeby tę rezolucję przyjąć, wciskamy sygnały”
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3830057,nocne-wilki-w-polsce-witamy-was-na-polskiej-ziemi-organizator-rajdu-katynskiego-wideo,id,t.html
.
Swoją postawą i wypowiedziami Wiktor Węgrzyn pokazuje, że obcy jest mu szowinizm, rasizm i polityczne antyrosyjskie zacietrzewienie. W ostatnich czasach zbyt często odczuwałem wstyd za postawę i wypowiedzi wielu Polaków – i to nie tylko przybłędów pełniących obowiązki Polaka. Wiktor Węgrzyn za jego postawę zasługuje na najwyższe słowa uznania. Wiedział, że na jego głowę spadną gromy. A jednak przeciwstawił się watahom wściekłych rusofobów.
.
Blog Polski przyznaje Wiktorowi Węgrzynowi tytuł Mądrego, Odważnego i Szlachetnego Polaka!
.
Brawo Komandorze Wiktorze Węgrzyn. Polska może być dumna, że ma takich Synów jak Ty.
.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga
Reklamy

1 komentarz do “Brawo polscy motocykliści – brawo Wiktor Węgrzyn

  1. Pingback: Brawo polscy motocykliści – brawo Wiktor Węgrzyn | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.