13 kwietnia – Dzień Pamięci Ofiar gruzińsko-żydowskiej Zbrodni Katyńskiej…

.

Katyń, ekshumacja zwłok.

Katyn

.

O samej zbrodni Katyńskiej nie będę się rozpisywał. Napisano o niej wiele książek i artykułów, kręcono filmy i reportaże. Dla porządku powiem tyle – w okresie od kwietnia do maja 1940 roku w Katyniu, Miednoje i Charkowie żydowscy funkcjonariusze NKWD strzałem w tył głowy wymordowali blisko 22 tys. polskich jeńców wojennych z kilku obozów na terenie Białorusi i Ukrainy. Władze ZSRR po ujawnieniu 13 kwietnia 1943 roku przez III Rzeszę tej zbrodni winę za nią zwaliły na… III Rzeszę. Nie ma się czemu dziwić, że gruzińsko-żydowskie władze ZSRR wypierały się dokonania tej zbrodni – kto przyznaje się chętnie do tego, że jest zbrodniarzem. Potępić natomiast należy to, że władze ZSRR już po „destalinizacji” nadal podtrzymywały to kłamstwo. Już wtedy, w czasach Chruszczowa ZSRR powinna przyznać, że tej zbrodni dopuścił się reżim Stalina i NKWD. Choć przyznać należy w tym miejscu, że i druga strona też ukrywała jej zbrodnie. USrael od lat 50-tych zainicjował przy pomocy CIA i Pentagonu kilkadziesiąt puczy, przewrotów, zamachów stanu i „prawicowych” rewolucji, ponadto zbombardował kilkanaście krajów w wyniku czego śmierć poniosły miliony ludzi. Agresywne wojny przedstawiał jako „obronę wolności i demokracji” (Bój się USA – Kaz Dziamka). Do dzisiaj też Wyspy Rothschilda (UK) nie ujawniły dokumentów związanych z katastrofą w Gibraltarze. Choć jest oczywiste, że gen. Sikorski (już po ujawnieniu zbrodni katyńskiej) przeszkadzał Churchillowi w jego polityce bliskich kontaktów z ZSRR. I dlatego musiał zginąć. Potępiając ZSRR o kłamstwa w sprawie zbrodni katyńskiej potępiajmy i drugą stronę za jej kłamstwa i ukrywanie własnych zbrodni.
W Polsce w „drugim obiegu” w czasach PRL Katyń przypisywany był „bolszewikom”, „komunistom”, „sowietom” lub nawet Rosjanom. Choć w tym samym Katyniu ci sami sprawcy tą samą bronią tak samo mordowali Rosjan.
.

.
Narodowości sprawców praktycznie nie wymieniano. I nadal nie wymienia się. W polskojęzycznej wiki wypisani są wykonawcy tej zbrodni. Ale ani słowem nie wspomina się o ich narodowości:
.
„Wykonawcy – funkcjonariusze NKWD (…).”
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_katy%C5%84ska
.
A przecież ZSRR w tamtych czasach był totalitarnie rządzony przez klikę gruzińsko-żydowską. Stalin był Gruzinem, a ogromną większość kadr politycznych i kadr (prawie) wszechwładnej NKWD stanowili Żydzi. Prezydent Putin przypomniał niedawno żydowskiej społeczności, że 80-85 % członków pierwszego rządu ZSRR stanowili właśnie Żydzi.
http://www.timesofisrael.com/putin-first-soviet-government-was-mostly-jewish/
.
Głównymi odpowiedzialnymi za zbrodnię katyńską byli pochodzący z Gruzji Beria i Stalin. Przy Berii pomijam spory o to, czy był on Gruzinem, czy Żydem. Na pewno nie był Rosjaninem. I to on był pomysłodawcą wymordowania polskich jeńców wojennych. Choć gwoli sprawiedliwości należy zaznaczyć, że prawdopodobnie na ten pomysł wpadł na kolejnej tajnej konferencji Gestapo-NKWD . Zapewne został powiadomiony przez Gestapo o operacji Intelligenzaktion, w trakcie której III Rzesza już od września 1939 mordowała polską inteligencję. A wśród ofiar zbrodni katyńskiej byli naukowcy, nauczyciele, lekarze i prawnicy. Zaprzeczanie „niemieckiej inspiracji” przez wielu „patriotów” służy tylko zwaleniu całkowitej winy na „sowietów”. I choć byli oni – gruzińsko-żydowscy „sowieci” rzeczywiście odpowiedzialni za zbrodnię katyńską, to jednak była w niej jakaś tam inspiracja Gestapo.
Najbardziej odpowiedzialnym za Katyń (i inne miejsca kaźni) był oczywiście Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili – Stalin. Bez jego zgody Katynia by nie było. Reszta podpisów na decyzji o wymordowaniu polskich jeńców była tylko dla ozdoby.
.
640px-Katyn_-_decision_of_massacre_p1
.
Stalin rządził najpóźniej od drugiej połowy lat 30-tych w ZSRR niepodzielnie. Był nawet władny usunąć i „zlikwidować” poprzedników Berii – szefów nieomal wszechwładnej NKWD – Jeżowa i Jagodę. Tylko jemu nie groziło aresztowanie i tortury. Cała reszta, łącznie z członkami Biura Politycznego KPZR żyła w strachu.
W reżimie Stalina większość wpływowych funkcji w aparacie państwowym i aparacie terroru pełnili „sowieccy” Żydzi. Wśród nich znajdywały się rzeczywiste zbrodnicze „szare eminencje” jak Kaganowicz .
.
W polskiej „histerii” związanej z Katyniem najdziwniejsze jest to, że ogromna większość tzw. „patriotów” związanych z Solidarnością, PiSem i rebe Rydzykiem zbrodnię katyńską nadal przypisuje Rosjanom. I od Rosji oczekują oni ustawicznych przeprosin a nawet odszkodowań. A przecież to nie Rosjanie mordowali naszych w Katyniu i innych miejscach kaźni. Ci sami „patrioci” kochają natomiast Gruzję i popierają jej antyrosyjskie wybryki. I nigdy Gruzji nie wypomiają jej „wielkich synów” – Stalina i Berii – głównych odpowiedzialnych za katyńską zbrodnię. Tak samo nie potępiają Izraela za przeprowadzenie zbrodni katyńskiej przez żydowskich katów z NKWD. Choć oni tylko wykonywali rozkazy…
https://ptto.wordpress.com/2013/03/14/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/
.
to przeprosić za nich w końcu by wypadało.
.

I tak nieodmiennie od lat „patrioci” w związku z Katyniem grożą pięściami w stronę Rosji. Choć Rosja i Rosjanie z tą zbrodnią niewiele mają wspólnego. Szczucie na nią w związku z Katyniem i wykorzystywanie wymordowanych w Katyniu i innych miejscach kaźni do celów antyrosyjskiej propagandy jest nie tylko fałszowaniem historii. Jest przede wszystkim bezczeszczeniem pamięci tych, nad którymi szumią katyńskie brzozy, sosny, świerki i dęby.

.

Cześć Ich Pamięci! Hańba i potępienie ich katom!

.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

1 komentarz do “13 kwietnia – Dzień Pamięci Ofiar gruzińsko-żydowskiej Zbrodni Katyńskiej…

  1. Pingback: Andrzej Szubert: 13 kwietnia – Dzień Pamięci Ofiar gruzińsko-żydowskiej Zbrodni Katyńskiej… | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.