Rajd zwycięstwa i kolejna zadyma durnego polactfa (nie mylić z Polakami) wymierzona w Rosję…

.

Godło wilków.

Putin i nocne wilki.

Nocne wilki

.

Rosyjski klub motocyklowy „Nocne wilki” uczci 70. rocznicę zwycięstwa nad faszyzmem przejazdem z Moskwy do Berlina. Polscy motocykliści nie chcą dopuścić do tego, aby trasa rajdu przebiegała przez państwa UE.

Lider klubu motocyklistów „Nocne wilki” Aleksander „Chirurg” Załdostanow zapowiedział, że klub nie zmieni trasy rajdu „Zwycięstwo. Moskwa — Berlin” mimo protestów Polaków. Oświadczenie opublikowano na stronie ruchu „Antymajdan”.

„Nie jesteśmy studolarowym banknotem, aby wszystkim się podobać. Dlatego nie zrezygnujemy ze swoich planów. W końcu mamy własne przekonania, własne wartości. Jedną z nich jest Wielkie Zwycięstwo – kulminacja rosyjskiej historii”, — powiedział Załdostanow.

Z okazji 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej „Nocne Wilki” przejadą trasą: Moskwa — Mińsk — Brześć — Wrocław — Brno — Bratysława — Wiedeń — Monachium — Praga — Torgau — Karlshorst — Berlin. Swój rajd rozpoczną 25 kwietnia, a zakończą 9 maja w Berlinie, gdzie złożą kwiaty pod pomnikiem radzieckich żołnierzy w Treptower Park.

Aleksander Załdostanow jest inicjatorem ruchu „Antymajdan”. Wobec niego kraje zachodnie wprowadziły sankcje personalne.”

.

Klub motocyklistów o nazwie „Wilki Nocne” powstał w 1989 i początkowo zaślepiony był zachodnim blichtrem, zachodnią „demokracją” i wspierał „pierestrojkę”. Obecnie jest klubem patriotycznym, wspierającym władze Rosji. Nocne Wilki poparły powrót Krymu do Rosji, popierają walczące o niezależność od bandyckiego Kijowa Republiki Doniecką i Ługańską. Podczas „kryzysu krymskiego” motocykliści Nocnych Wilków dostarczali na Krym pomoc humanitarną, a w Charkowie i Ługańsku urządzali nocne patrole. 9 sierpnia 2014 w Sewastopolu urządzili koncert dla uczczenia powrotu Krymu do Rosji, na który przyszło ok. 100 000 mieszkańców. Koncert transmitowany był przez rosyjską państwoweą telewizję.

Liderem Nocnych Wilków jest Aleksander Załdostanow, uhonorowany w roku 2013 przez prezydenta Putina Orderem Honoru za aktywną pracę na rzecz edukacji patriotycznej i zachowanie pamięci o poległych obrońcach ojczyzny.

.

order dla wilka

.

Za patriotyczną prorosyjską postawę USrael umieścił go na liście „osób niepożądanych” objętych sankcjami. Także władze Kanady odmówiły mu wjazdu do tego banksterskiego pod-folwarku USraela.

.

Nocne Wilki dla uczczenia zwycięstwa ZSRR nad III Rzeszą organizują rajd Moskwa – Berlin. Wyruszają 25 kwietnia. To właśnie 25 kwietnia 1945 Armia Czerwona okrążyła Berlin. Planowana trasa rajdu prowadzi przez m.in. Mińsk, Brześć, Wrocław, Brno, Bratysławę, Wiedeń, Monachium, Pragę, Torgau i Karlshorst – do Berlina. W związku z tymi planami w polskojęzycznych szczekaczkach telawiwzyjnych (np. żydo-tvp info), radiowych, w prasie i sieci rozlega się coraz głośniejsze aj waj – „gang” Putina odgraża się Polakom.

Wystarczy wygooglować „rajd zwycięstwa motocyklistów rosyjskich” aby się o tym przekonać.
https://www.google.de/?gws_rd=ssl#q=rajd+zwyci%C4%99stwa+motocyklist%C3%B3w+rosyjskich
.

Oczywiście, że część „zarzutów” kolportowanych w sieci i żydo-mediach jest pozornie słuszna (choć wymieszana z propagandą):
.

„Ciekawe, że zapomnieli, że to właśnie Rosja jeszcze przed wybuchem II wojny sprzymierzyła się paktem z Adolfem Hitlerem. 17 dni po ataku Niemców na Polskę z północy i zachodu, Rosjanie uderzyli na nas ze wschodu. Sojusz skończył się, gdy Hitler zaatakował Rosję.”
http://www.fakt.pl/wydarzenia/motocyklisci-z-rosji-groza-nam-,artykuly,537596.html

.

Przede wszystkim – to nie Rosja sprzymierzyła się z Hitlerem, a żydo-bolszewicy pod wodzą Gruzina. Rosja znajdowała się wtedy pod żydo-bolszewicką dominacją. Co do samego paktu z Hitlerem – Rosjanie pamiętają o nim. Ale wiedzą też, że sanacyjne władze uważające ZSRR za wroga odrzuciły proponowany przez Stalina sojusz wojskowy. Gdyby go przyjęły nie byłoby ani „17 września”, ani nawet „1 września 1939 roku” (wybuchu wojny). Stalin w obliczu odrzucenia propozycji sojuszu wojskowego przez sanację poszedł na układ z Hitlerem. Resztę znamy.

Niemniej przy okazji II wojny światowej nie można zapominać o planach III Rzeszy wobec Polaków. Obejmowały one wymordowanie całej polskiej elity – lekarzy, nauczycieli, prawników, ludzi kultury, administracji państwowej – całej inteligencji.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Intelligenzaktion#Regionalne_etapy_Intelligenzaktion

.
Reszta Polaków miała być „wysiedlona” – wypędzona – w okolice Uralu jako rezerwuar niewolniczej siły roboczej rasy panów. Przypomnę w tym miejscu, że „wysiedlanie” z Zamojszczyzny Polaków przerwała Armia Czerwona. To ona zakończyła milionowy ubój i wypędzanie Polaków z odwieczynch polskich ziem.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wysiedlenia_Polak%C3%B3w_podczas_II_wojny_%C5%9Bwiatowej_dokonane_przez_Niemc%C3%B3w
.

To dzięki Armii Czerwonej Polacy nadal mieszkają na terenach państwa pierwszych Piastów – Mieszka, Chrobrego i Bolesława „Zapomnianego” – wymazanego z naszej historii przez chistorykóf kk.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/18/boleslaw-zapomniany-i-tzw-reakcja-poganska/

.
Bzdurne natomiast są zarzuty, jakoby Rosjanie grozili Polakom. Oni jedynie zapowiadają, że jakiejkolwiek „akcji” ze strony polskojęzycznych prowokatorów towarzyszyć będzie ich „reakcja”. To durne polskojęzyczne rusofoby grożą zakłóceniem przejazdu rajdu przez Polskę. I nazywają Nocne Wilki bandytami. A sami wspierają zbrodniczą swołocz neobanderowską i bandytów kijowskich.
.
W sumie Rosjanie powinni na te zaczepki i próby zablokowania ich rajdu zrobić to samo z „Rajdem Katyńskim” (prowadzącm m.in przez Moskwę) choćby z tego powodu, że wielu uczestników owego rajdu notoryczne zbrodnię katyńską przypisuje Rosjanom. Choć ci sami żydowscy zbrodniarze z NKWD tą samą bronią mordowali w Katyniu Rosjan – i to jeszcze przed wojną.
.
Popieram Rajd Zwycięstwa Nocnych Wilków ku upamiętnieniu zwycięstwa ZSRR (głównie dzięki ofiarności rosyjskich żołnierzy) nad III Rzeszą. Gdyby nie to zwycięstwo, nas mogłoby już nie być…
.
A na „deser” – Władimir Putin na Harleyu razem z Wilkami (i z flagą ukraińską, co pokazuje, że wrogiem Ukrainy nie był i nie jest).
.

.
I Nocne Wiliki.
.

.

.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga

1 komentarz do “Rajd zwycięstwa i kolejna zadyma durnego polactfa (nie mylić z Polakami) wymierzona w Rosję…

  1. Pingback: Rajd zwycięstwa i kolejna zadyma durnego polactfa (nie mylić z Polakami) wymierzona w Rosję… | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.