Kolejne żydowskie roszczenia wobec Polski…

.

z9451291X,Wedlug-redaktora-naczelnego--Angory--na-okladce-tygodnika

.

Cytuję…
.
„Najwyższy czas, by Polska zmierzyła się ze swoją przeszłością” – napisał Daniel Schatz w dziale opinii izraelskiego dziennika „The Jerusalem Post”. Chodzi o zwrot ok. 170 tys. nieruchomości wartych dziś „miliardy dolarów”, które zostały zabrane Żydom w czasie II wojny światowej oraz pod rządami komunistów (…)”
http://www.biztok.pl/biznes/jerusalem-post-zamiescil-wezwanie-do-zwrotu-zydom-170-tys-nieruchomosci-w-polsce_a20842?utm_source=o2_SG&utm_medium=Biznes&utm_campaign=o2
.
Ciekawi mnie kiedy Żydzi zmierzą i rozliczą się ze swoją przeszłością (i teraźniejszością – aneksją terenów palestyńskich).
.
Kiedy rozliczą się za rabację galicyjską:
https://ptto.wordpress.com/2013/03/10/zydzi-rabacja-galicyjska-1846-zlote-zniwa-izaaka-luxenberga/
.
Kiedy rozliczą się za powstanie styczniowe:
https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/08/24/zydzi-powstanie-styczniowe-antypolski-wymiar/
.
Kiedy rozliczą się za Katyń:
https://ptto.wordpress.com/2013/03/14/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/
.
I za zbrodnie żydo-komuny po wojnie:
https://ptto.wordpress.com/2013/11/20/zydzi-w-kierownictwie-ub-czy-zydokomuna-i-zydostalinizm-to-mity/
.
I za kolaborację z III Rzeszą:
https://ptto.wordpress.com/2013/06/21/zydzi-na-uslugach-hitlera-zydowscy-agenci-gestapo/
.
I za żydowskich żołnierzy Hitlera – także mordujących Polaków:
.


.
I za Koniuchy i Naliboki:
https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/11/24/zbrodnie-zydowskich-partyzantow-na-polskiej-ludnosci-koniuchy-i-naliboki/
.
Przypomnijmy sobie…

Przypałętali się na nasze ziemie blisko tysiąc lat temu. Przyjęci zostali gościnnie. Otrzymywali ekstra przywileje.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Statut_kaliski
.
Już w czasach wczesnopiastowskich wkupili się w łaski władców i najpóźniej od czasów Mieszka III zawiadywali mennicami książęcymi.
http://www.zambrzycki.eu/smedia/ftp/teksty_rozproszone/naokolo_swiata/pierwsza_inf/zam_pierw_inf.pdf
.
Przez stulecia  nie troszczyli się o dobro państwa i los jego mieszkańców. Dbali tylko o własne interesy pasożytując na naszym państwie i jego mieszkańcach. Później, za zgodą szlachty zmonopolizowali handel. Uprawiali lichwę, przejmowali w arendę karczmy, młyny – co się dało. W czasie rozbiorów popchali durną skatoliczoną  szlachtę do tragicznego powstania styczniowego.
https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/08/24/zydzi-powstanie-styczniowe-antypolski-wymiar/
.
Później chcieli na ziemiach polskich utworzyć żydowskie państwo – Judeopolonię. Tak odpłacali za wielowiekową gościnę, jakiej im udzielono.
.

.
Co do II wojny…
.
Polacy jej nie chcieli. To światowe żydostwo do niej parło:
.
„Wojna z Hitlerem jest nieuchronna a  Stany przystąpią do niej po związaniu Niemiec przez Anglię i Francję.  Państwom demokratycznym potrzeba co najmniej dwa lata czasu na dozbrojenie a w międzyczasie należy spodziewać się ekspansji Hitlera na wschód i życzeniem państw demokratycznych byłoby, żeby tam na wschodzie doszło do rozgrywki między Rzeszą Niemiecką a Rosją. Ponieważ potencjalna siła Sowietów  nie jest  dotychczas znana, zatem możliwe jest, że Niemcy operując zbyt daleko do swych baz byliby skazani na długa i wyniszczającą wojnę. Dopiero wtedy państwa demokratyczne mogłyby zaatakować Niemcy i doprowadzić do ich kapitulacji.”
(…)
„Przy tym ujęto całość w misterną robotę: stworzono Rooseveltowi podstawy do aktywizacji polityki zagranicznej i stworzenia tą drogą olbrzymich zasobów militarnych dla przyszłej rozgrywki wojennej do której Żydzi całego świata dążą z całą świadomością.”
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/01/losy-polski-slowianskiej/
.
I żydo-banksterzy:
.
Podczas tej wojny Polaków od początku masowo eksterminowano:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Intelligenzaktion#Regionalne_etapy_Intelligenzaktion
.
I masowo wypędzano z wielu regionów kraju odbierając im ziemie i majątki.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wysiedlenia_Polak%C3%B3w_podczas_II_wojny_%C5%9Bwiatowej_dokonane_przez_Niemc%C3%B3w
.
Polska poniosła procentowo najwyższe straty w ludzkiach i doznała najwięcej zniszczeń. A teraz nagle żydowscy roszczeniowcy upominają się o majątki swoich pobratymców. Choć to właśnie Żydzi do tej wojny parli. To m.in. przez nich spadł na Polskę i świat ten barbarzyński horror. A teraz tylko roszczenia i roszczenia.
Mało im, że „przedsiębiorstwo holokaust” wyłudza 60-65 miliardów dolarów:
.
Schetyna
.
To teraz kolejny roszczeniowiec chce odbierać Polsce nieruchomości. Niech odbiera je u tych, którzy tamtą wojnę rozpętali! Niech odbiera je od tych, którzy na ziemiach polskich pod nazistowską okupasją odbierali je Polakom i żydowskim obywatelom PolskiI Niech odbiera je od żydowskich pobratymców w szeregach żydo-komuny (zbrodniarz Berman i spółka), którzy po wojnie znacjonalizowali ruiny i zgliszcza (a Polacy je odbudowywali). I niech odwali się raz na zawsze od Polski i Polaków.
.
W sumie roszczenia te są absurdalne także z prawnego punktu widzenia z tego powodu, że owi Żydzi byli obywatelami II RP. I jeśli umierali/ginęli bezpotomnie to ich nieruchomości stawały się AUTOMATYCZNIE własnością państwa polskiego. A nie „narodu żydowskiego”. Wymyślonego…
https://palestyna.wordpress.com/2009/12/09/narod-zydowski-zostal-wymyslony/
.
Normalnie jesteśmy gościnni. Ale w tym przypadku tak bezczelne nadużywanie naszej gościnności zasługuje na zdecydowaną odprawę!
Nie macie Żydzi prawa do żadnych odszkodowań! Bo za majątki obywateli polskich żydowskiego pochodzenia nikomu Polska nie musi płacić odszkodowań. NIKOMU! Ale i dlatego, że w większości majątki żydowskie powstały poprzez pasożytowanie na Polsce. To Żydzi powinni wypłacić Polsce odszkodowania za wielowiekowe pasożytowanie na naszym kraju. I za pomordowanych Polaków. Tych w Katyniu i tych po wojne w żydo-UB-ckich katowniach.
.
Odwalcie się od Polski! Zostawcie Polskę w spokoju! Mało to naszabrowaliście od 1989 roku? Rozkradliście Polskę, wpędziliście miliony Polaków w nędzę i wciąż wam mało?
.
Niestety obawiam się, że dokąd Polską rządzi agentura Izraela i żydo-banksterów dotąd nie uwolnimy się o tych roszczeniowców. Dopiero gdy żydo-globalizm padnie na pysk wystawimy im rachunek.
.
A tak na marginesie – histeria wokół Smoleńska rozpętana obecnie po raz kolejny służy m.in. i temu, aby durne polactfo (nie mylić z Polakami) zajmowało się pierdołami, podczas gdy Polska nadal jest rozgrabiana przez żydowskich roszczeniowców. Kolejny raz Kalkstein, nawet po śmierci, służy interesom żydowskim. Dlatego kolejny raz mówię – odżydzić Wawel i oddać go Polsce!
https://marucha.wordpress.com/2010/12/12/odzydzic-polske/
.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga

1 komentarz do “Kolejne żydowskie roszczenia wobec Polski…

  1. Pingback: Andrzej Szubert: Kolejne żydowskie roszczenia wobec Polski… | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.