„Zła” Rosja ratuje Polaków w Jemenie

.

Rossija

.

Z objętego wojną Jemenu Federacja Rosyjska podczas ewakuacji swoich obywateli wywiozła także dwudziestu Polaków (Chiny ewakuowały czterech Polaków). Tak to „odpłaciła” za nagonkę na nią w polskojęzycznych żydo-mediach i atakach na nią przez okupacyjne marionetki polityczne.

Zamiast rozjeżdżać gąsienicami czołgów czy zasypać Iskanderami Polskę, zły Putin, „rosyjski Hitler”, „wróg Polski” ratuje Polaków.

Obmierzła gnida, zaślepiony rusofob Schetyna zmuszony był podziękować za ten gest władzom Rosji.
.
 http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,24-Polakow-ewakuowanych-z-Jemenu-MSZ-dziekuje-Rosji-i-Chinom,wid,17422331,wiadomosc.html?ticaid=114a0a&_ticrsn=5

Zauważyć należy, że żydo-zachód nie protestuje wobec agresji państw postronnych na Jemen. A jest to jawna i bezprawna agresja i mieszanie się w sprawy wewnętrzne Jemenu. Szczuje natomiast na Rosję za jej domniemaną agresję na Ukrainie, choć Rosja nie prowadzi tam żadnej wojny. Skurwienie i załganie zachodu przechodzi wszelkie dopuszczalne granice.

Tymczasem w Kijowie Ukraińcy wyrazili w nieoczekiwany sposób ich miłość do USraela – 2,5 tys. Ukraińców demonstrowało pod usraelską ambasadą.

.
Krzysztof Gruszczyk 4 kwietnia 01:19
Ukraińcy obrzucili ambasadę USA w Kijowie łajnem (wideo)

Kijowianie mityngowali przeciwko umieszczaniu obcokrajowców w rządzie Ukrainy, jak również mieszaniu się Amerykanów i Europejczyków w sprawy państwowe.

Około 2,5 tysiąca Ukraińców nie zgadzających się z umieszczaniem obcokrajowców w rządzie Ukrainy, zebrało się 1 kwietnia przed budynkiem ambasady amerykańskiej. Trzymali oni transparenty „Nie jesteśmy bydłem!” i naśladowali zwierzęta. Muczeli i beczeli. Jedli rozdawaąa przez organizatorów kapustę i trzymali dwumetrowe marchewki z symboliką Unii Europejskiej. Pod koniec demonstracji obrzucono ambasadę łajnem.

Warto zauważyć, że wideo z akcji protestacyjnej jest usuwane ze wszystkich internetowych stron ukraińskich, a ich właściciele są blokowani.

Ukraińscy dziennikarze praktycznie nie wspominali o tym wydarzeniu.

Митингующие забросали посольство США в Киеве навозом.

Митингующие мычали и блеяли, они также ели капусту, которую раздавали организаторы акции протеста. В...
.
Ciekawi mnie, kiedy w Kijowie wybuchnie anty-majdan.

Nie mam natomiast wątpliwości, że zostanie on przez żydo-zachód potępiony, jako antydemokratyczny i antywolnościowy.

Tak się robi propagandę i ogłupia mieszkańców żydo-zachodu (Polska niestety też jest jego częścią).
.

.

opolczyk

.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga
Reklamy

1 komentarz do “„Zła” Rosja ratuje Polaków w Jemenie

  1. Pingback: „Zła” Rosja ratuje Polaków w Jemenie | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.